dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 108 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 108 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Groszowice

Opole,opolskie

159 000 zł53 m² 3 006,24 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52,89 m2, położone na pierwszym piętrze w kamienicy, w Opolu, dzielnica Groszowice. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lublin,lubelskie

480 000 zł79 m² 6 075,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 79 m2 w cichym zakątku centrum Lublina. Budynek z 1957 r, wybudowany z cegły wrocławskiej, ocieplony, nowa elewacja. Klatka schodowa wygodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wysoki Stoczek

Białystok,podlaskie

319 000 zł60 m² 5 339,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Opis Przestronne, słoneczne 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Wysoki Stoczek. Gotowe do wprowadzenia od zaraz. Nieruchomość otoczona jest licznymi drzewami, zielenią, placem zabaw. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

220 000 zł48 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam piękne mieszkanie! Przedmiotem sprzedaży jest bardzo atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 48 m2, położone na II piętrze w bloku! Lokal składa się z dwóch pokoi (otwartego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przylesie

Lubin,dolnośląskie

298 000 zł63 m² 4 737,68 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje po generalnym remoncie na parterze O pow.62,9 M 2 Mieszkanie po remoncie, położone na parterze składające się z 2 sypialni, pokoju dziennego z wyjściem na balkon, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szkolna

Radwanice,dolnośląskie

321 900 zł55 m² 5 801,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie z ogrodem, znajdujące się na gotowej w I.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Santocka

Szczecin,zachodniopomorskie

269 000 zł69 m² 3 898,55 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

*3 pokoje na 3 piętrze wysokiego bloku z windą (tzw Leningrad). na osiedlu Przyjaźni. Dobrze skomunikowane miejsce, w pobliżu szkoły i sklepy. Osiedle przyjazne dla kierowców -dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gagarina

Warszawa,mazowieckie

615 000 zł52 m² 11 826,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2, zlokalizowane w czteropiętrowej kamienicy z 1950 roku, przy ulicy Gagarina. Budynek po remoncie elewacji oraz klatek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dzikiej Kaczki

Warszawa,mazowieckie

379 000 zł42 m² 8 957,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Białołęka os. Winnica 42,31m 2 pokoje, całkowicie nowe. Budynek oddany na wiosnę 2020r. Oferuję do sprzedaży mieszkanie na ul. Dzikiej Kaczki, na Białołęce. Mieszkanie położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grodzieńska

Warszawa,mazowieckie

616 600 zł61 m² 10 037,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do biura na zapoznanie się ze szczegółami inwestycji oraz zakup idealnego mieszkania. Kupując z nami nie płacisz prowizji i oszczędzisz na podatku pcc. A dodatkowe atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Lublin,lubelskie

319 000 zł39 m² 8 179,49 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Atrakcyjne mieszkanie po generalnym remoncie położone nad zielonym wąwozem z widokiem na tereny zielone. Całość świeża, wszystko nowe, nieużywane a umeblowanie widoczne na zdjęciach jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Zamysłów

Rybnik,śląskie

332 600 zł63 m² 5 298,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

ani pcc! Przedmiotem oferty jest nowe, trzypokojowe mieszkanie, usytuowane na pierwszym piętrze apartamentowca zlokalizowanego w dzielnicy Zamysłów, zaledwie 2 km od centrum. Mieszkanie to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Golczewo

Golczewo,zachodniopomorskie

143 000 zł45 m² 3 177,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż bezczynszowe, ciepłe, przytulne i słoneczne mieszkanie położone w centrum w Golczewa. Nieruchomość o powierzchni 45m2 znajduje się na parterze domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Krakowska

Rząska,małopolskie

722 000 zł121 m² 5 985,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Nowoczesny dwupoziomowy dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Rząska w cieniu Krakowa z ogrodem o pow 4,01a oraz garażem w bryle budynku Koncepcją inwestycji jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

301 291 zł48 m² 6 290 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe usytuowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostródzka

Warszawa,mazowieckie

269 000 zł37 m² 7 270 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio bez prowizji i bez podatku pcc piękne mieszkanie - 2 pokoje o pow. 37 m2 z dużym balkonem Nowe osiedle na Białołęce, zlokalizowane przy ulicy Ostródzkiej. Kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Myszków

Myszków,śląskie

145 000 zł44 m² 3 295,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Sprzedam mieszkanie 44m2, 2 pokoje, na parterze!, ścisłe centrum, myszków. Wgn Myszków ul.Sikorskiego 53G. Oferujemy Państwu mieszkanie w bloku, usytuowane na parterze w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

300 000 zł43 m² 3 914,01 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2017

Stargard nowe 3 mieszkania końcówka maja- początek czerwca. Stan deweloperski,położone na nowoczesnym osiedlu. Powierzchnia ok 60-66m i 80m, ( wszystkie na poddaszu), jedno z blkonem 2,5m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leszczyńska

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł47 m² 15 531,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 3 pokojowe, na spokojnym osiedlu zamkniętym naprzeciwko Parku Kazimierzowskiego w samym sercu Powiśla. Lokal posiada balkon oraz przynależną piwnicę- z balkonu widać ulicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Trzebnica

Trzebnica,dolnośląskie

379 000 zł59 m² 6 424 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo ładne i wygodne mieszkanie 3 pokojowe, o pow. 59 mkw w Trzebnicy, czyste i zadbane, gotowe do wprowadzenia. Świetna lokalizacja w centrum, a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Radomsko,łódzkie

249 000 zł64 m² 3 910,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jeśli zainteresowało państwa to mieszkanie , zapraszamy do oglądania I złożenia swojej oferty cenowej. Sprzedam mieszkanie ul. Piastowska 22 Powierzchnia: 63,67 m2 Piętro: 4 W skład wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Smocza

Warszawa,mazowieckie

389 000 zł28 m² 13 868 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Słoneczne, ciche, dwupokojowe mieszkanie, położone na wysokim parterze dziewięciopiętrowego bloku, zlokalizowanego na Muranowie. Mieszkanie o powierzchni 28 m2, składa się z: około 18 metrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

659 890 zł68 m² 9 704,26 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Sprzedaję nowe mieszkanie trzypokojowe, zamieszkałe 1,5 roku. Znajduje się ono na osiedlu Nowe Miasto Różanka, tuż przy skrzyżowaniu ulic Obornickiej z Bezpieczną. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzesińska

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł40 m² 13 089,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 2-pokojowe w inwestycji Atelier Praga 2, która jest kontynuacją istniejącego już budynku przy Wrzesińskiej 4 - Atelier Praga - dewelopera Bouygues Immobilier Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

300 000 zł49 m² 6 134,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie o pow. 48,9m2 zlokalizowane na Czubach os. Łęgi w bloku z 1985r na I piętrze. Mieszkanie składa się z: * Dużego pokoju o pow. 25m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Herbu Oksza

Warszawa,mazowieckie

435 000 zł40 m² 10 778 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o pow. 40,36 m2 przy ul. Habicha na warszawskim Ursusie.Główne atuty nieruchomości: wysoki standard wykończeń w pełni wykończony lokal zabudowa kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Andrychów

Andrychów,małopolskie

269 000 zł66 m² 4 075,76 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa oferta mieszkania! Na sprzedaż jasne mieszkanie usytuowane na parterze na osiedlu Żwirki i Wigury w Andrychowie. Znajduje się w spokojnym i bardzo cichym miejscu. Blisko do placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Lębork,pomorskie

285 000 zł87 m² 3 264,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Oferujemy do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie o metrażu 79,30 m 2 znajdujące się w ścisłym centum Lęborka przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Urocza

Rzeszów,podkarpackie

529 840 zł72 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu nową inwestycję - nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Uroczej. Opis mieszkania: - powierzchnia użytkowa: 71,60m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

385 000 zł36 m² 10 694 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Ustawne widne mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, mieszkanie widne, słoneczne - duża przestrzeń na balkonie. Osiedle posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bielawska

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

369 000 zł50 m² 7 380 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Dwupokojowe mieszkanie na 1 piętrze na ulicy Bielawskiej. Do mieszkania przynależy:2 pokoje(18 m, 10 m ) kuchnia widna z wyjściem na balkon ( 7 m) , łazienka ( 6 m), wc ( 2m) i duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

598 186 zł34 m² 17 348,80 zł/m²

 

Piętro:7/29

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Sprzedajemy wyjątkowo ładne i funkcjonalne 1-pokojowe mieszkanie z loggią przy rondzie Daszyńskiego w Warszawie. Mieszkanie o powierzchni 34,48 m2 znajduje się na 7 piętrze, skąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

331 740 zł37 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowe apartamenty w Górnym Karpaczu w pobliżu Świątyni Wang i Hotelu Gołębiewski z przepięknym widokiem na Karkonosze. Lokalizacja ta gwarantuje zwrot zainwestowanego kapitału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urocza

Rzeszów,podkarpackie

311 040 zł43 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu nową inwestycję - nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Uroczej. Opis mieszkania: - powierzchnia użytkowa: 43,20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

345 000 zł58 m² 5 948,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Klucze w biurze! Duży balkon! Niski czynsz! Spokojna okolica! Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni około 58m 2 mieszczące się nowym bloku z cegły z 2008 roku na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

382 760 zł27 m² 14 176 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

303 017 zł42 m² 7 215 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

475 000 zł86 m² 5 523,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Oferujemy Państwu 2 poziomowy apartament z ładnym widokiem na okolicę, dwustronny, położony zaledwie kilka min. od stacji kolejki aglomeracyjnej (około 15 min do centrum Krakowa). Kup Z nami.

Szczegóły ogłoszenia