dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

742 000 zł50 m² 14 840 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

DO wykończenia Inwestycja mieszkaniowa to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głęboka

Gdańsk,pomorskie

519 000 zł41 m² 12 689,50 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem o powierzchni 40.9 m2 przy ul. Głębokiej z pięknym widokiem na Żuławy. Aktualnie w skład mieszkania wchodzą: - salon (24,20 m ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

364 637 zł40 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Elbląska

Młynary,warmińsko-mazurskie

128 000 zł64 m² 1 993,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Położone w spokojnej, wiejskiej miejscowości Słobity, to mieszkanie jest propozycją dla osób, które szukają ciszy, przestrzeni i możliwości urządzenia wszystkiego po swojemu bez zbędnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piękna

Łódź,łódzkie

333 000 zł38 m² 8 763,16 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m , usytuowane na 10. (ostatnim) piętrze w bloku z 1970 roku, na Nowym Rokiciu - ul. Piękna 72. Lokal w dobrym stanie, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Żeromskiego

Niemcz,kujawsko-pomorskie

779 000 zł92 m² 8 467,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3-pokojowy apartament 92 m | Balkon | Garaż | Niemcz Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, 3-pokojowego apartamentu o powierzchni 92 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domaniewska

Warszawa,mazowieckie

1 854 784 zł95 m² 19 511,70 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Słoneczne mieszkanie w doskonałej lokalizacji w Warszawie. Atuty mieszkania: - duży salon z aneksem (37m2) - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Gdyńska

Kraków,małopolskie

325 000 zł21 m² 15 784,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Kawalerka 20,59 m | Azory | Gotowa do zamieszkania | Parking Kraków Azory, ul. Gdyńska Na sprzedaż funkcjonalne studio o powierzchni 20,59 m , położone w dzielnicy Azory przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piekoszowska

Kielce,świętokrzyskie

295 000 zł43 m² 6 860,47 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Green House Nieruchomości prezentuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Czarnów przy ul. Piekoszowskiej w Kielcach. Nieruchomość o powierzchni 43 m znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

759 000 zł110 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz wyjątkowego miejsca , które łączy przestrzeń, funkcjonalność i przytulny klimat? Oferuję na sprzedaż dwupoziomowy apartament, który zachwyca od pierwszego wejrzenia. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Łódź,łódzkie

670 000 zł79 m² 8 458,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zaproszenie do nowego stylu życia Oferujemy Państwu ostatni, unikatowy apartament w kameralnej inwestycji - idealną przestrzeń, gdzie komfort, prywatność i kontakt z naturą łączą się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jakubowska

Warszawa,mazowieckie

4 400 000 zł190 m² 23 219 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 190 metrowy apartament ( całe piętro) na starej Saskiej Kępie, pod klucz - gotowy do wprowadzenia. Mieszkanie składa się Z: salonu z balkonem i aneksem kuchennym (49m) sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Karolkowa

Warszawa,mazowieckie

1 880 000 zł72 m² 25 931 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3-pokojowe mieszkanie w sercu biznesowej Woli | 72,5 m | ul. Karolkowa 28a | Rondo Daszyńskiego Lokalizacja: warszawa, wola - ul. Karolkowa 28a Cena: 1 880 000 zł Garaż: 50 000 zł Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reja

Gdańsk,pomorskie

497 000 zł41 m² 11 993,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie - Gdańsk, ul. Mikołaja Reja Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem inwestycyjnym położone w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji Gdańska - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skłodowskiej

Morąg,warmińsko-mazurskie

340 000 zł61 m² 5 574,68 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania z trzema pokojami, na parterze, w centrum Morąga? Oto oferta godna Twojej uwagi:) Lokalizacja: nieruchomość mieści się w centrum, przy ulicy Skłodowskiej- curie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

598 139 zł53 m² 11 199 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Odkryj komfort i spokój w nowoczesnym, kameralnym budynku na Wyżynach - inwestycji, w której każdy szczegół został stworzony z myślą o wygodzie mieszkańców. Dwupiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Główna

Poznań,wielkopolskie

399 000 zł31 m² 12 703 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Chciałabym zaprezentować Państwu mieszkanie dwupokojowe z balkonem po kapitalnym remoncie znajdujące się w przy ul. Głównej na Zawadach w niedalekiej odległości od Ronda Śródka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

209 999 zł38 m² 5 574,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż Śródmieście, piła Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż położone na osiedlu Śródmieście w Pile. To spokojna i cicha okolica z dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turkusowa

Lublin,lubelskie

739 000 zł76 m² 9 713,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie trzypokojowe, położone w atrakcyjnej dzielnicy Czuby przy ul. Turkusowej. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym (zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jałowcowa

Rumia,pomorskie

549 000 zł57 m² 9 591,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Jasne I funkcjonalne 3 pokoje Z balkonem Dwupoziomowe | Balkon | Ogrodzone osiedle | Miejsca ogólnodostępne za szlabanem | Nowe budownictwo | Stan deweloperski do własnej aranżacji *****.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lema

Otwock,mazowieckie

949 000 zł87 m² 10 908 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nietuzinkową nieruchomość o powierzchni 87 m, położoną w spokojnej i zielonej części Otwocka. To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kowieńska

Wrocław,dolnośląskie

1 169 000 zł105 m² 11 133,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferuje 4 pokojowe, 2 poziomowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 91,1 m (po podłodze ponad 100 metrów) z prywatnym miejscem postojowym (możliwość dokupienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłopska

Gdańsk,pomorskie

520 000 zł29 m² 17 931 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wykorzystane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 29 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdańska - Przymorze, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Młodych

Wołczyn,opolskie

330 000 zł75 m² 4 405,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Rozwiń skrzydła wyobraźni. Rozejrzyj się po tym mieszkaniu i zobacz jakie cudo możesz stworzyć, a my polecimy ci godną zaufania firmę remontową i zrobimy kredyt na zakup tego dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Olgierda

Gdynia,pomorskie

1 049 000 zł97 m² 10 814,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Apartament inwestycyjny 96,34 m2 podzielony na 2 niezależne mieszkania | Gdynia Mały Kack | Większy Apartament 56,47 m2 | Mniejszy Apartament 39,87 m2 opis: na sprzedaż wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Chorzów,śląskie

309 000 zł40 m² 7 665,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie, które znajduje się w rewitalizowanym budynku, który przeszedł odnowienie i modernizację, aby przywrócić mu funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

292 076 zł31 m² 9 569,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Kielce,świętokrzyskie

621 000 zł59 m² 10 472,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

| rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,3 m2 zlokalizowane na parterze 4-piętrowego bloku na osiedlu Słoneczne Wzgórze przy ul. Orzeszkowej. W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złota

Katowice,śląskie

399 616 zł36 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartamenty Złota ostatnie mieszkania tuż przy Parku Śląskim To inwestycja położona bezpośrednio przy Parku Śląskim. To miejsce, w którym miejska wygoda spotyka się z przestrzenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Orawska

Kraków,małopolskie

2 500 000 zł96 m² 26 041,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Informacja dla pośredników - nie jestem zainteresowany waszymi ofertami. Definitywnie proszę nie dzwonić i nie marnować mi czasu. Na sprzedaż wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

669 000 zł38 m² 17 745,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Nowoczesne 2 pokoje 37,7 m Warszawa Wola Po generalnym remoncie Świetna komunikacja Na sprzedaż komfortowe i dobrze zaprojektowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,7 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Smętka

Giżycko,warmińsko-mazurskie

540 000 zł110 m² 4 909 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2004

Biuro Nieruchomości "własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż mieszkanie na Mazurach. Bezczynszowe Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe położone w Giżycku przy ulicy Smętka 23. Piętro 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Pruszków,mazowieckie

869 000 zł71 m² 12 230,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Apartament 3 pokojowy blisko kolejki wkd w wm Apartamenty Skarpa. Budynek nowoczesny architektonicznie z bardzo oryginalną elewacją. Wykończony w wysokim standardzie. Pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Pruszków,mazowieckie

930 000 zł93 m² 9 993,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 93,09 m2 z miejscem parkingowym i komórką lokatorską! Wyłączność w naszym biurze! Mam przyjemność Państwu zaprezentować : Nie było jeszcze na rynku - mieszkanie 93,09 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sochaczewska

Brwinów,mazowieckie

539 000 zł53 m² 10 227,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z balkonem oraz komórką o pow. 3 m2, położone na 1 piętrze budynku wybudowanego z pustaka ceramicznego w 2005 roku, na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rembielińska

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł61 m² 19 377,90 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61,41 m , położone na 10. piętrze budynku z 2008 roku przy ul. Rembielińskiej w Warszawie. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

608 000 zł43 m² 14 090,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż piękne, jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43 m , usytuowane na 2. piętrze nowoczesnego budynku z 2012 roku. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pruszków,mazowieckie

659 000 zł55 m² 11 895,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2-pokojowe mieszkanie w centrum Pruszkowa idealne na start lub dla pary Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55 m , położone w budynku z 2000 roku, w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

264 900 zł51 m² 5 208,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Oferuję na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w górnej części Nowego Miasta w pobliżu Parku Sobieskiego. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze. Mieszkanie o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Będzin

Będzin,śląskie

180 000 zł33 m² 5 454,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz kompaktowego mieszkania w dobrej lokalizacji? Ta oferta łączy funkcjonalność, wygodę i potencjał inwestycyjny. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Bytom,śląskie

199 000 zł34 m² 5 852,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji? Widok balkonu na zieleń ma dla Ciebie znaczenie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w Bytomiu przy ulicy.