dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Trocera

Zabrze,śląskie

249 000 zł70 m² 3 582,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży duże 3-pokojowe mieszkanie z balkonem położone na 2 pietrze w niskim 4 piętrowym bloku w Zabrzu przy ul. Trocera. Okna pcv, świeżo wyremontowana łazienka i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Staszica

Pruszków,mazowieckie

349 000 zł49 m² 7 122,45 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

| trzypokojowe mieszkanie (po przebudowie) w Pruszkowie, na Osiedlu Staszica. Powierzchnia 48,4 m2 usytuowana na dziesiątym piętrze w jedenastopiętrowym bloku z lat 80-tych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Pomorzany

Szczecin,zachodniopomorskie

325 000 zł43 m² 7 629,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Polecamy nowy apartament z ogródkiem dla Klienta gotówkowego. Do sprzedania super rozkładowe mające 42,6 mkw mieszkanie z ogródkiem 32 mkw , na parterze w nowo budowanym bloku - oddanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stablewskiego

Poznań,wielkopolskie

238 000 zł33 m² 7 126 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronna kawalerka z oddzielną kuchnią! W skład kawalerki wchodzi: -salon -widna kuchnia, -łazienka, -przedpokój -balkon. Do lokalu przynależy również piwnica. Kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Maciejkowa

Szczecin,zachodniopomorskie

630 000 zł92 m² 6 878,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowe mieszkanie na Warszewie położone na I piętrze w nowym budynku z cegły. Ogromny zadaszony balkon, stanowisko postojowe w podziemnym garażu, układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sienkiewicza

Białystok,podlaskie

289 000 zł60 m² 4 816,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje, duży balkon, łazienka, oddzielne wc. Mieszkanie do remontu, dobra inwestycja pod wynajem. Blisko komunikacja miejska, sklepy, przedszkole, szkoła. Do Lipowej zaledwie 5 minutowy spacer. Kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jadwiżyn

Piła,wielkopolskie

290 000 zł60 m² 4 817,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle Jadwiżyn piła przedmiotem oferty jest 3-pokojowe mieszkanie O pow. 60,20 M2 III piętro, loggia, blok. SM. Jadwiżyn spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu Z kw. Opis:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ledóchowskiego

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

299 000 zł62 m² 4 797,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Z nami kupisz bezpiecznie. Przyjemne, wykończone z dbałością o szczegóły trzypokojowe mieszkanie, z balkonem typu loggia oraz ponad 10 m2 piwnicą, położone na 3 pietrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Prądnik Biały

Kraków,małopolskie

435 565 zł53 m² 8 187,31 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Expander Advisors prezentuje: mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,2m2 usytuowane na pierwszym piętrze w 6-cio piętrowym bloku. Nowa niższa cena! Tylko do 19 września 471 720 zł 435 565zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł60 m² 12 167 zł/m²

 

Piętro:15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc 92M imponującej wysokości 27 kondygnacji naziemnych 18 Cichobieżnych szybkich wind Najwyższy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lotnicza

Sianożęty,zachodniopomorskie

294 004 zł46 m² 6 372 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowy etap w sprzedaży! Luksusowe mieszkania apartamentowe z tarasami w obiekcie błękitne tarasy w Sianożętach ok. 250 m od plaży! Uwaga! Super promocyjna cena brutto (z vat 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lotnicza

Sianożęty,zachodniopomorskie

350 882 zł52 m² 6 804 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolska

Warszawa,mazowieckie

445 000 zł38 m² 11 588,50 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie znajduje się blisko komunikacji miejskiej (tramwaj + metro).Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Oleśnica,dolnośląskie

230 000 zł79 m² 2 919,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Okazja. Wyremotowane 2-pokojowe przestronne mieszkanie blisko Rynku Super okazja! 2-pokojowe przestronne mieszkanie blisko Rynku. Lokal położony na I piętrze jednopiętrowej kamienicy z 1899 r,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wojska Polskiego

Nowy Sącz,małopolskie

280 000 zł55 m² 5 091 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 55m2 zlokalizowane na III piętrze w III piętrowym bloku na os. Wojska Polskiego. W skład mieszkania wchodzą: półotwarta kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdynia,pomorskie

408 000 zł60 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

W skład mieszkania wchodzą: pokój 20m2 z wyjściem na duży balkon 2 pokoje: 11 m2 oraz 9m2 kuchnia 8m2 łazienka 3m2 wc 1m2 przedpokój 8m2 Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Deyny

Opole,opolskie

260 000 zł48 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Jeśli szukasz mieszkania w nowym budownictwie, gdzie jest duża ilość miejsc parkingowych, to ta oferta jest idealna dla Ciebie. Lokalizacja: duże 2 pokojowe, jasne mieszkanie z dala od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Morelowe

Zielona Góra,lubuskie

297 000 zł55 m² 5 370,71 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu świeżo wyremontowane, dwupokojowe mieszkanie. Nieruchomość znajduje się na os. Morelowym - jest to centralny punkt miasta, co jest zdecydowanym atutem tego lokalu! układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zarzew

Łódź,łódzkie

165 000 zł33 m² 4 994 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy jednopokojowe mieszkanie bez balkonu położone na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku przy ul. Kaszyńskiego 9 (koniecznie sprawdź na mapie - zakochasz się w okolicy!). Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolberga

Sopot,pomorskie

380 000 zł40 m² 9 382,72 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie - Sopot Brodwino Mieszkanie o powierzchni 40,5 m2 znajduje się na 7 piętrze w budynku przy ul. Kolberga. Osiedle położone w otoczeniu zieleni, z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Klecina

Wrocław,dolnośląskie

444 050 zł54 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Bez prowizji - klecina - nowe osiedle - termin realizacji 4q 2020 R. Nowe osiedle w spokojnej i zielonej części Krzyków o kameralnej, niskiej zabudowie. Budynki 3 piętrowe z podziemną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Kamienica

Bielsko-Biała,śląskie

518 472 zł91 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu apartamenty zlokalizowane w Kamienicy - prestiżowej , południowo-zachodniej dzielnicy Bielska-Białej. Apartamenty znajdują się w dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sądowa

Chrzanów,małopolskie

230 000 zł48 m² 4 791,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe (odrębna własność), parter, centrum Chrzanowa, ul. Sądowa 2, przy głównym rynku, świetna lokalizacja. Dwa pokoje, duża kuchnia z jadalnią (zostają meble, płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

270 000 zł39 m² 6 888 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie: 2 pokoje - pow. 39 m2 z dużym balkonem Nowe osiedle na Białołęce, atrakcyjna okolica. Kameralna zabudowa, wysoki standard i starannie zaprojektowane. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Lotnicza

Sianożęty,zachodniopomorskie

473 729 zł62 m² 7 668 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł65 m² 7 528,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Firma propstar ma przyjemność zaprezentować przytulne 3-pokojowe mieszkanie na drugim piętrze, zlokalizowane w Rembertowie przy Alei Komandosów. Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65,09 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

320 000 zł40 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie, na osiedlu strzeżonym, ochrona, kamery, domofon. Boiska do siatkówki, koszykówki i piłki nożnej oraz place zabaw dla dzieci Mieszkanie na pierwszym piętrze z windą 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staszica

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

299 000 zł54 m² 5 537,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe, przestronne mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w niskim bloku na osiedlu Staszica. Na powierzchnię 54m2 rozplanowano trzy pokoje, kuchnię, łazienkę oraz przedpokój. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

530 000 zł64 m² 8 217 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Niniejsza oferta dotyczy klimatyzowanego mieszkania o powierzchni 64.5 m2, gotowego do zamieszkania, położonego na pięknym, cichym osiedlu Jagodno - Cztery Pory Roku. Cena: 530 000,00 pln Cena za 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

382 000 zł36 m² 10 641 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Ustawne widne mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, mieszkanie widne, słoneczne - duża przestrzeń na balkonie. Osiedle posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dworcowa

Nowa Wieś Lęborska,pomorskie

299 000 zł105 m² 2 847,62 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Marzysz o swoich 105m2 wygodzie i przestronności własnego M4, ceny trójmiejskie Cię przerastają a może warto pomyśleć o zmianie lokalizacji! Nowo powstała lokalizacja jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Opoczyńska

Wrocław,dolnośląskie

379 000 zł38 m² 9 973,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. *** Nowe budownictwo *** *** Balkon *** *** Miejsce postojowe *** Układ pomieszczeń: - aneks kuchenny z salonem - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowe Miasto

Wałbrzych,dolnośląskie

160 000 zł73 m² 2 191,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na Nowym Mieście o powierzchni 73m2. Mieszkanie skalda się z 3 pokoi, kuchni,łazienki z Wc oraz przedpokoju. W mieszkaniu okna pcv, ogrzewanie węglowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wyczółkowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

430 000 zł70 m² 6 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Novator centrum nieruchomości poleca: do zakupu mieszkanie w jednej z najlepszych lokalizacji w Bydgoszczy. Skrzetusko, w pobliżu ul. Wyczółkowskiego. Mieszkanie znajduję się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Promienna

Marki,mazowieckie

375 000 zł39 m² 9 615,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

39 metrowe mieszkanie w bardzo dobrym stanie, częściowo umeblowane. Okna od strony wschodniej Kuchnia w aneksie z salonem, sypialnia, łazienka z wc. Duży balkon 6m. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bajeczna

Kraków,małopolskie

229 000 zł50 m² 4 580 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży partycypacji tbs mieszkania znajdującego się na Dąbiu w Krakowie. Oferujemy Państwu na sprzedaż partycypację tbs mieszkanie 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Koniuchy

Toruń,kujawsko-pomorskie

465 000 zł66 m² 6 992,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

30020. Polecam mieszkanie o powierzchni 66,5 m2, bardzo słoneczne i w pełni rozkładowe, w którego skład wchodzą 3 pokoje, kuchnia, łazienka, przestronny przedpokój. Mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lotnicza

Sianożęty,zachodniopomorskie

401 008 zł52 m² 7 776 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krowoderskich Zuchów

Kraków,małopolskie

429 000 zł52 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ustawne trzypokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą. Pokoje 16, 11 i 7 m2, kuchnia jasna 7m2. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, cichej i dobrze skomunikowanej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Sobieszów

Jelenia Góra,dolnośląskie

380 000 zł120 m² 3 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuje do sprzedania deweloperskie mieszkanie W sobieszowie. Mieszkanie dwupoziomowe położone na 1 I 2 pietrze W czterorodzinnym budynku. Lokal O powierzchni ok. 120 mkw Z własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Ochota

Warszawa,mazowieckie

285 000 zł26 m² 11 004 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta gotowych I wykończonych Apartamentów Zapraszam serdecznie do oglądania! Nowocześnie urządzone apartamenty o powierzchni od 21m2 do 55 m2 położone w zachodniej części.