dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 178 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 178 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

149 000 zł26 m² 5 674,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zakup od dewelopera! świetna lokalizacja! bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji! Nowoczesne osiedle w Dobrzykowicach!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzosowa

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

163 000 zł47 m² 3 468,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja!nowa niższa cena!m-3 o powierzchni 47m2, przy ulicy Wrzosowej usytuowane na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji. Pokoje nieprzejściowe, duży balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

349 000 zł123 m² 2 830,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Duże mieszkanie Z co miejskim położone na parterze budynku W łabędach. Mieszkanie uzyskano po przekształceniu z lokalu użytkowego. Mieszkanie ma powierzchnię 96 metrów + 27 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

1 490 400 zł162 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Oferujemy przestronny apartament na parterze kameralnego budynku położonego dalej od ulicy w bezpośrednim sąsiedztwie terenu zielonego (rezerwatu przyrody). Apartament fajnie zaplanowany:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Zamkowy

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł52 m² 28 991,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1948

Nieruchomość w niepowtarzalnym klimacie w połączeniu ze znakomitym położeniem! To unikalne mieszkanie będzie idealne dla wymagającego lokatora, a także pod wynajem krótkoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

305 856 zł57 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup od dewelopera! świetna lokalizacja bez podatku pcc bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji! Nowoczesne osiedle w Dobrzykowicach!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

3 346 600 zł115 m² 29 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Elegancki, niezwykle prestiżowy apartamentowiec położony w sercu Mokotowa. Od zgiełku miasta kameralną nieruchomość oddziela zieleń. Enklawa ciszy i spokoju za sprawą parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Kasprowicza

Wrocław,dolnośląskie

386 000 zł47 m² 8 213 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Atrakcyjne karłowice Do sprzedaży 2 pokojowe wyremontowane mieszkanie na wrocławskich Karłowicach Dla każdego, kto lubi zieleń i bliskość centrum. Mieszkanie w pełnym rozkładzie dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przyjaźni

Zielona Góra,lubuskie

279 000 zł52 m² 5 334,61 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Przestrzenne dwupokojowe mieszkanie dwupoziomowe na os. Przyjaźni w świetnej lokalizacji. - układ pomieszczeń: na niższej kondygnacji znajduje się strefa dzienna - pokój dzienny z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

210 000 zł56 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas piękne mieszkanie przy ul.POMORSKIEJ CENA -210 OOO zł OPIS Manus Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie M-4 o powierzchni 56 m kw

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

399 000 zł44 m² 9 068 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

649 000 zł46 m² 13 905,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowy Apartament wykończony pod klucz 46,15m2 w dzielnicy Grzegórzki w Krakowie. Lokalizacja: osiedle znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji ścisłe centrum Krakowa, 5 min spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Dębniki

Kraków,małopolskie

290 904 zł31 m² 9 384 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czcibora

Szczecin,zachodniopomorskie

375 000 zł60 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyłącznie W plus nieruchomości! Na sprzedaż spółdzielcze własnościowe mieszkanie z kw na osiedlu Książąt Pomorskich. 4 piętro w bloku 4 piętrowym. Na pietrze 2 mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

615 000 zł79 m² 7 743,64 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Wyjątkowe, przestronne, dwupoziomowe, klimatyzowane, mieszkanie z tarasem na strzeżonym osiedlu w Ząbkach przy ul. Powstańców. Mieszkanie usytuowane jest na ostatnim i przedostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Centrum

Bielsko-Biała,śląskie

329 000 zł65 m² 5 061,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży bardzo komfortowe mieszkanie w Centrum Bielska-Białej. Osiedle bardzo spokojne, zielone, w otoczeniu piekarnia, sklep spożywczy, plac zabaw, pełna komunikacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

472 395 zł45 m² 10 498 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dubois

Białystok,podlaskie

359 000 zł51 m² 7 039,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Polecamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie z balkonem. Na powierzchnię 51 m2 składają się: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc i przedpokój. Mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

690 000 zł105 m² 6 571,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

W biurze Rzeszowskich Nieruchomości mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę mieszkania z pięknym widokiem na panoramę Rzeszowa zlokalizowanego w okolicach ulicy Lwowskiej. Rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pułaskiego

Wrocław,dolnośląskie

729 000 zł95 m² 7 658 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: tel. e-mail : .@sdp- Nr Licencji PFRN 22583 OFERTA GODNA UWAGI! BARDZO DOBRA LOKALIZACJA! CENTRUM! Przestronny, niepowtarzalny apartament 3 pokojowy o pow. 95 mkw, mieszczący się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wola

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł60 m² 11 940,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie z 2010 r zlokalizowane na I piętrze w siedmiopiętrowym apartamentowcu.Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waszyngtona

Białystok,podlaskie

349 900 zł48 m² 7 289,58 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam Państwa do zapoznania się z 3 - pokojowym mieszkaniem położonym przy ul. Waszyngtona. Atuty nieruchomości: - dwustronny rozkład pomieszczeń - 3 niezależne pokoje, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

255 000 zł21 m² 12 143 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia Mini Apartament wraz z aneksem kuchennym idealny na najem krótkoterminow ( Booking oraz Airbnb) jak i również doskonały na start dla studenta lub jako małe biuro. *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Józefów

Józefów,mazowieckie

445 000 zł55 m² 8 090,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Ciekawie aranżowane mieszkanie w Józefowie. Sensownie zaplanowany pokój z aneksem kuchennym o powierzchni 18 m2 (kuchnia w pełni umeblowana: lodówka, zmywarka, pralka, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

384 426 zł47 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowe mieszkania kraków-prądnik biały ok. AL. 29-tego listopada Nowa inwestycja, sprawdzonego na rynku małopolskim Dewelopera, to 7-piętrowy budynek w atrakcyjnej, dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Winogrady

Poznań,wielkopolskie

284 000 zł38 m² 7 415,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie Z balkonem na 4 piętrze W niskim bloku, osiedle przyjażni 18. Cena 284.000,00 zł LOKAL I BUDYNEK: powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi 38,3 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Orawska

Kraków,małopolskie

799 000 zł80 m² 9 988 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Prezentujemy Państwu przestronne, 4-pokojowe mieszkanie położone na pięknym Starym Podgórzu na ulicy Orawskiej. Mieszkanie położone na parterze 4-piętrowego bloku z cegły na zamykanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jackowskiego

Poznań,wielkopolskie

370 000 zł47 m² 7 872,34 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie W centrum poznania (ul. Jackowskiego) możliwość 3 pokoi Wirtualny spacer 3D Polecam na sprzedaż, wyremontowane dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

179 000 zł75 m² 2 389,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłaczność. Do sprzedaży mieszkanie w starej części Piaskowej Góry o powierzchni 74,9m2 składające się z 3 pokoi, jasnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

462 800 zł81 m² 5 740,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Do sprzedaży mieszkanie o pow. 80,62 m2 w inwestycji urocze nowe miasto położona na osiedlu Drabinianka. Inwestycja łączy w sobie nowoczesny design i wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Braniborskie

Zielona Góra,lubuskie

333 000 zł69 m² 4 837,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta zablokowana - W trakcie realizacji! piękne I przestronne 3pokoje na chmielnej Do sprzedania duże 3 pokojowe mieszkanie mieszczące się na pierwszym piętrze wieżowca. Na powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

272 328 zł49 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zielona Góra,lubuskie

380 609 zł65 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3-pokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem o powierzchni od 43-67 m2, położone w segmencie kameralnego budynku na nowo powstałym mini-osiedlu przy ul. Drzonkowskiej w Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

249 000 zł43 m² 5 790,70 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestawiam ofertę 2 pokojowego mieszkania na sprzedaż, o powierzchni 43 m2, na osiedlu Wyżyny w Bydgoszczy. Składa się z: - 2 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki i toalety, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Meander

Warszawa,mazowieckie

930 000 zł114 m² 8 114,04 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Chcesz dobrze zainwestować gotówkę bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych? Nie masz czasu na zajmowanie się poszukiwaniem najemcy? Jeśli tak to propozycja idealna dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

215 000 zł27 m² 7 840,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja!kupujący nie płaci podatku pcc-2 % u notariusza. Oferujemy nową kawalerkę blisko Parku Kasprowicza o powierzchni całkowitej 27,42m2 , użytkowej 25,02m2 .Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

241 000 zł18 m² 13 389 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartament inwestycyjny Szukasz lokalu pod wynajem? Chcesz zainwestować w nieruchomości? Ta oferta jest dla ciebie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu samodzielnego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kraszewskiego

Wrocław,dolnośląskie

429 000 zł72 m² 5 958,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Zapraszam do kupna czteropokojowego w pełni rozkładowego mieszkania o pow. 80m2 mieszczącego się na 4 pietrze w czterokondygnacyjnej kamienicy z 1905 roku. Możliwość adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, USTRONIE

Lubin,dolnośląskie

279 000 zł65 m² 4 281,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje po remoncie ustronie IV, pow. 65,17 M 2 Mieszkanie po remoncie, położone na 3 piętrze, składające się z 2 sypialni, pokoju dziennego z wyjściem na balkon, kuchni, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

639 200 zł75 m² 8 523 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Choszczno,zachodniopomorskie

148 000 zł66 m² 2 235,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie w budynku 5 -rodzinnym położone na parterze. Lokal posiada 3 pokoje o powierzchni 66,20 m2 oraz dużą piwnicę. Wnętrze lokalu w podstawowym standardzie tj. pokoje - panele,.