dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 146 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 146 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

446 250 zł30 m² 14 875 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Biskupin

Wrocław,dolnośląskie

359 000 zł42 m² 8 547,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Rozkładowe! dwu - stronne! świetna lokalizacja! Gorąco polecam mieszkanie dwu pokojowe położone we Wrocławiu na Biskupinie. Mieszkanie składa się z: - dużego pokoju z wyjściem na balkon, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koszykarska

Kraków,małopolskie

585 000 zł74 m² 7 905 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głuszyca

Głuszyca,dolnośląskie

95 000 zł96 m² 989,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję mieszkanie położone w Głuszycy. Nieruchomość o łącznej powierzchni użytkowej 86,97 m2 na którą składają się: 3 pokoje, kuchnia, łazienka z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

326 600 zł45 m² 7 311,39 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Do sprzedaży mieszkanie o pow. 44,67 m2 w inwestycji nova graniczna położona na osiedlu Drabinianka. Inwestycja łączy w sobie nowoczesny design i wysoki standard wykończenia. Nova.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Balzaka

Wrocław,dolnośląskie

240 000 zł28 m² 8 571 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Kawalerka W pełni urządzona! Opiekun oferty tel. Bardzo przytulna kawalerka na 3 piętrze w trzypiętrowym budynku przy ul. Balzaka. Mieszkanie składa z pokoju, kuchni półotwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ordona

Warszawa,mazowieckie

519 870 zł45 m² 11 612 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Witaj, w tym ogłoszeniu zaprezentuję Ci mieszkanie, jego walory, oraz zapoznam Cię z najbliższą okolicą inwestycji przy ulicy Ordona na Woli. Najciekawsze informacje o inwestycji : - Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

389 000 zł40 m² 9 605 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Stylowe mieszkanie po kapitalnym remoncie. Opiekun oferty: tel. Mieszkanie o projektowanej powierzchni 40,5 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - Sypialni - Łazienki - Przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kowale

Wrocław,dolnośląskie

435 000 zł53 m² 8 138,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację ważne: - kupujący nie płaci podatku pcc - - oferta prosto od dewelopera - nieruchomość w stanie surowym do wykończenia (na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niemena

Gdynia,pomorskie

1 147 000 zł96 m² 10 416,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Fort forest - gdynia ul. Czesława niemena Do negocjacji. Mieszkanie: pu = 95.79 m 2 II piętro Nazwa Fort Forest nawiązuje do umocnionego fortu, malowniczo położonego i zapewniającego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Warszawa,mazowieckie

966 900 zł102 m² 9 441,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Witaj, w tym ogłoszeniu zaprezentuję Ci mieszkanie, jego walory, oraz zapoznam Cię z najbliższą okolicą inwestycji przy ulicy Batalionów Chłopskich na Bemowie. Osiedle składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Warszawa,mazowieckie

564 200 zł57 m² 9 975,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

405 552 zł48 m² 8 449 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kępa Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

801 000 zł78 m² 10 250,80 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentacja mieszkań: kupujący nie płaci podatku pcc mieszkanie gotowe do odbioru oferta prosto od dewelopera stan surowy do wykończenia W ofercie mieszkanie w nowym budownictwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzechowa

Wrocław,dolnośląskie

470 000 zł70 m² 6 762,59 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie o pow. ok 70 m2 w znakomitej lokalizacji - ul. Orzechowa (gaj), 3 minuty od przystanku tramwajowego (31, 32). Super oferta! Klucze w biurze Mieszkanie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

270 000 zł45 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie w kamienicy zlokalizowanej w ścisłym centrum Bielska-Białej. Klatka schodowa zamykana na domofon. Budynek usytuowany jest w bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kłobucka

Warszawa,mazowieckie

477 285 zł37 m² 12 973,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Witaj, w tym ogłoszeniu zaprezentuję Ci mieszkanie, jego walory, oraz zapoznam Cię z najbliższą okolicą inwestycji przy ulicy Kłobuckiej. Najciekawsze informacje o inwestycji : - Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Rzeszów,podkarpackie

370 000 zł42 m² 8 809,52 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Do sprzedaży mieszkanie o pow 42m ustytuowane na 2 piętrze w bloku z windą w Rzeszowie przy ul. Paderewskiego. Mieszkanie usytuowane na południowy- zachód składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kłobucka

Warszawa,mazowieckie

444 000 zł41 m² 10 863,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olimpijska

Łódź,łódzkie

311 000 zł53 m² 5 867,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie położone na 4 piętrze w niskim bloku. Nieruchomość w pełni rozkładowa z ekspozycją okien na wschód i zachód składająca się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

300 000 zł90 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam Cię na prezentację lokalu mieszkalnego o powierzchni ok. 90m2 położonego na parterze w kamienicy przy centrum Szklarskiej Poręby. Oferowana nieruchomość do sprzedaży składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ordona

Warszawa,mazowieckie

890 481 zł92 m² 9 696 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

589 000 zł51 m² 11 549 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Mieszkanie idealne dla rodziny oraz pod kątem zakupu na cele inwestycyjne / wynajem doskonała i poszukiwana lokalizacja oraz bardzo korzystny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lema

Kraków,małopolskie

575 040 zł60 m² 9 584 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

270 000 zł42 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedaży 2-pokojowe, ustawne i pięknie doświetlone mieszkanie o powierzchni 42 m2. Usytuowane na I piętrze III-piętrowej kamienicy w doskonałej lokalizacji w Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Gliwice

Gliwice,śląskie

320 000 zł61 m² 5 233,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie w Gliwicach na osiedlu Stare Gliwice. Na powierzchnię 61,14 składają się 3 niezależne pokoje, w tym 1 z dużym (6m) balkonem, widna kuchnia, łazienka, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krasickiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

165 000 zł38 m² 4 342,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie po remoncie, funkcjonalne, słoneczne, okna na dwie str, duża widna kuchnia z możliwością postawienia ścianki działowej (została ona kilka lat temu zlikwidowana), duży balkon, ustawna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

189 630 zł27 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja W szklarskiej porębie! Oferujemy do sprzedaży apartamenty na nowo realizowanym osiedlu w widokowej części Szklarskiej Poręby. Inwestycja to cztery budynki mieszczące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ordona

Warszawa,mazowieckie

558 973 zł47 m² 11 820,10 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Główna

Wrocław,dolnośląskie

529 000 zł66 m² 8 062 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Gorąco polecam! Mieszkanie o powierzchni użytkowej 80m2 (w Księdze Wieczystej 65,62 m2) w bloku z 2009 roku z windą znajdujące się na Stabłowicach (boczna ul.Głównej). Widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

459 000 zł64 m² 7 171,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży 3-pokojowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o pow. 64 m2, ulokowane na drugim piętrze dwupiętrowego bloku przy ul. Kosynierów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Szklarska Poręba,dolnośląskie

361 111 zł42 m² 8 593,79 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Villa panorama w Dolinie Szczęścia - zarabiaj, wypoczywaj i ciesz się życiem Villa Panorama zlokalizowana jest w jednej z najbardziej widokowych dzielnic Szklarskiej Poręby - Dolinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rekrucka

Warszawa,mazowieckie

407 498 zł45 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Piękna architektura zlokalizowane w Warszawie przy ulicy Rekruckiej na spokojnym Wawrze. Zabudowania zapewnią komfort i pełną funkcjonalność mieszkańcom, spełniając przy tym standardy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bydgoskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

569 000 zł104 m² 5 471,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o pow. 104 m2, zlokalizowanego na bydgoskim przedmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kłobucka

Warszawa,mazowieckie

537 793 zł40 m² 13 526 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Plater

Zielona Góra,lubuskie

339 000 zł43 m² 7 829,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 2 pokojowe Z ogródkiem O pow. 21 M2 przy ul. EMILII plater. Atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 43,30 m2 położone na parterze apartamentowca na osiedlu Aquarium. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Trynek

Gliwice,śląskie

269 000 zł63 m² 4 290,27 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na Trynku.Trzy pokoje,osobna kuchnia z oknem,łazienka z kabiną prysznicową,dwa przedpokoje z szafami.Ogrzewanie z sieci miejskiej.Mieszkanie nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Potrzask

Kraków,małopolskie

381 192 zł45 m² 8 471 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siennicka

Warszawa,mazowieckie

478 000 zł51 m² 9 420,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Szukasz, 2 pokojowego mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji? Mieszkania, które spełni Twoje oczekiwania pod kątem wyjątkowego rozkładu oraz funkcjonalności? Ta oferta powinna Cię zainteresować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ordona

Warszawa,mazowieckie

420 841 zł37 m² 11 237,40 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021