dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 069 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 069 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

629 000 zł25 m² 24 861,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Praga-Północ ul. Jagiellońska 55 Nowa, używana zaledwie 2 lata, wykończona w podwyższonym standardzie kawalerka na nowo wybudowanym osiedlu Jagiellońska dewelopera Dom Development Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

414 181 zł45 m² 9 177,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kilińskiego

Łódź,łódzkie

699 000 zł54 m² 12 944,40 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Luksusowy apartament 53m ścisłe centrum kup gotowy biznes pod booking. Topowa lokalizacja przy Dworzecu Fabrycznym W ofercie sprzedaż wyjątkowego apartamentu w prestiżowej inwestycji Ilumino.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawowa

Opole,opolskie

687 203 zł63 m² 10 858 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Stawowa w Opolu wyjątkowe mieszkania w zielonej dzielnicy Szczepanowice Mieszkanie o pow. 63,29 m2, składające się z 3 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Polan

Poznań,wielkopolskie

569 000 zł60 m² 9 420,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bytomska

Ruda Śląska,śląskie

385 000 zł50 m² 7 625,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Witam, na sprzedaż w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 50,49 m , położone na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku bez windy. Do lokalu przynależy balkon (3,15 m ) oraz piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Giełdowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

580 000 zł60 m² 9 602,65 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie, położone w ścisłym Centrum Kołobrzegu. Nieruchomość znajduje się na V piętrze wysokiego budynku, z widokiem na zabytkową Wieżę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Gutowa

Murzasichle,małopolskie

599 000 zł40 m² 15 103,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Apartament z Widokiem na Góry 39.66m2 zejściem do ogródka Murzasichle/Zakopane. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane w pięknej turystycznej i widokowej miejscowości Murzasichle, około 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malczewskiego

Bielsko-Biała,śląskie

425 000 zł53 m² 8 049,24 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Umowa przedwstepna podpisana Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,8 m zlokalizowane w Bielsku Białej na Osiedlu Słonecznym przy ulicy J. Malczewskiego 13, ( Siódme piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łężyca-Budowlanych

Zielona Góra,lubuskie

480 000 zł52 m² 9 188,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

* umowa Przedwstępna * Dzień dobry. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania, położonego na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku wyposażonego w windę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

930 000 zł50 m² 18 600 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku z windą (2016 r.), na zamkniętym, kameralnym osiedlu składającym się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

1 277 000 zł86 m² 14 848,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

5 pokoi, 2 tarasy, dwustronny układ, 86 m Nowe mieszkanie dla rodziny, dla osób pracujących zdalnie albo dla tych, którzy po prostu chcą mieć więcej niż salon i dwie symboliczne sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

618 000 zł45 m² 13 733,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Jasne mieszkanie po generalnym remoncie | Gdańsk Wrzeszcz Na sprzedaż jasne, świeżo wyremontowane mieszkanie, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł60 m² 13 935,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie na warszawskim Gocławiu. Budynek Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, 8-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

729 000 zł53 m² 13 754,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem przy ul. Powstańców Śląskich we Wrocławiu. Ścisłe centrum. Kupujący nie płaci podatku pcc 2% Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lema

Gdańsk,pomorskie

700 000 zł40 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Agencja westate oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,2 m , położone na ostatnim, 17. piętrze w inwestycji Słoneczna Morena przy ul. Stanisława Lema 2C.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

370 000 zł67 m² 5 525,69 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje - Lubin osiedle Przylesie ul. Krucza Budynek bez barier architektonicznych. Mieszkanie o pow. 65,86 m 2 z atrakcyjnym układem pomieszczeń: 3 niezależne pokoje -w tym dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Stefana Kardynała Wyszyńskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

471 000 zł48 m² 9 915,79 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,5 m 2 znajdujące się przy ul. Wyszyńskiego na Bartodziejach w Bydgoszczy. Mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł48 m² 18 541,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane na pograniczu Woli i Śródmieścia - w jednej z najlepiej skomunikowanych części Warszawy. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Astronautów

Warszawa,mazowieckie

529 000 zł38 m² 13 921 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 1-pokojowe | Warszawa Włochy - Okęcie, ul. Astronautów-cena do negocjacji! Mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 4. piętrze. Lokal typu open space,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ordona

Warszawa,mazowieckie

671 785 zł30 m² 22 325,90 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: warszawa, wola, ul Ordona Ceny od: 607 955 zł Powierzchnie : od 30 m2 do 132,89 m2 Termin oddania: IV kwartał 2027r. Osiedle i okolica - drzwi antywłamaniowe, wideodomofon, monitoring,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Malczewskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

395 000 zł58 m² 6 778,79 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Oferuje na sprzedaż fajne 4 pokojowe mieszkanie. Znajdujące sie: wałbrzych - Piaskowa Góra - Malczewskiego. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym rozkładem, miejskim ogrzewaniem oraz dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

453 328 zł39 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Szymanowskiego

Kraków,małopolskie

1 680 000 zł84 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości tec Real Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie z widokiem na park krakowski, położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kadłubka

Poznań,wielkopolskie

517 000 zł48 m² 10 744 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz mieszkania z niezależnym układem pomieszczeń, który zapewnia funkcjonalność i swobodę aranżacji? A może zależy Ci na świetnej lokalizacji z bliskim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wernera

Radom,mazowieckie

430 000 zł54 m² 7 977,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Oferuję do sprzedaży ustawne dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Radomiu os. Śródmieście. Lokal znajduje się jest na I piętrze w bloku na terenie zamkniętym, ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Bolesława Chrobrego

Strzelce Krajeńskie,lubuskie

70 732 zł16 m² 4 355,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż nieruchomość znajdująca się na II piętrze budynku mieszkalno-biurowego w centrum Strzelec Kraj. ul. B. Chrobrego. Może spełniać funkcję mikro kawalerki z aneksem kuchennym lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbka

Gdańsk,pomorskie

620 000 zł41 m² 15 015,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne mieszkanie z ogrodem - Gdańsk Ujeścisko Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie położone w spokojnej, zielonej części Gdańska - Ujeścisko. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

725 000 zł54 m² 13 356,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Trzypokojowy lokal z dwoma balkonami Prezentowany lokal to propozycja dla osób, które szukają harmonii , przestrzeni i bezpośredniego kontaktu z naturą , a jednocześnie oczekują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Górnicza

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł26 m² 15 346,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż: kawalerka 26 m | ul. Górnicza | Wrocław Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 26 m , zlokalizowana na 3. piętrze kamienicy po remoncie przy ul. Górniczej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł50 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3-pokojowe mieszkanie na Woli, o pow. 50 m2, usytuowane na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne (wschód-zachód) w stanie do remontu. Od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narciarska

Łódź,łódzkie

480 000 zł55 m² 8 778,35 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż w pełni umeblowane mieszkanie trzypokojowe położone na 3 piętrze w budynku wielorodzinnym na Retkini w Łodzi. Lokal jest zadbany, funkcjonalny i gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasickiego

Kraków,małopolskie

599 000 zł32 m² 18 719 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Uwaga! możliwość przejęcia najemcy! Ciekawe i praktyczne 2-pokojowe mieszkanie po remoncie położone w zielonej okolicy, w Podgórzu przy ul. Krasickiego. Lokal dostępny w terminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

330 000 zł51 m² 6 449,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w centrum - blisko Dworca Metropolitalnego i pkp Cena do negocjacji! Oferujemy do sprzedaży przestronne, 3-pokojowe mieszkanie , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Leszno

Warszawa,mazowieckie

1 049 000 zł64 m² 16 442 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2 pokoje z loggią | Wola / Śródmieście | Leszno 8 | 63,8 m2 Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które możesz urządzić dokładnie po swojemu? Ta oferta jest idealna dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Złocieniec,zachodniopomorskie

373 000 zł99 m² 3 775,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż bardzo przestronne i pełne potencjału mieszkanie z duszą o powierzchni 98,8mkw, położone w znakomitej lokalizacji tuż przy kultowym kinie Mewa, w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

514 215 zł43 m² 12 000,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 42.85 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sportowa

Szamotuły,wielkopolskie

405 000 zł44 m² 9 127,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Marzysz o komfortowym mieszkaniu w Szamotułach? Ta oferta jest dla Ciebie! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji, a my dodatkowo oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

607 063 zł39 m² 15 650 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Osiedle realizowane we Wrocławskiej dzielnicy Krzyki, na terenach obejmujących historyczne zabudowania dawnego browaru E. Haasego. Obszar jest dobrze skomunikowany zarówno z centrum Wrocławia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Kraków,małopolskie

749 000 zł33 m² 22 472,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 33.33m2 zlokalizowane w inwestycji Mogilska Młyny. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym, osobnej sypialni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł33 m² 19 183,90 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż funkcjonalne i klimatyczne mieszkanie z przestronną loggią, położone na 4. piętrze w budynku z windą, na zamkniętym i strzeżonym osiedlu z 2004 roku, przy.