dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 178 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 178 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

404 000 zł44 m² 9 109,36 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Witaj, w tym ogłoszeniu zaprezentuję Ci mieszkanie, jego walory, oraz zapoznam Cię z najbliższą okolicą inwestycji przy ulicy Posag 7 Panien. Najciekawsze informacje o inwestycji : - Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

249 000 zł23 m² 10 826 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloper promocja! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych kosztów! okazja, promocyjna cena, odlicz 23% vat, podana cena netto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Kraków,małopolskie

383 600 zł28 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez podatku pcc bez prowizji bezpośrednio wycena wykończenia za darmo odbiór techniczny za darmo Możliwość uzyskania korzystnego kredytowania za darmo Wykończenie pod klucz oferujemy do sprzedaży 77.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ordona

Warszawa,mazowieckie

435 044 zł38 m² 11 445,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Witaj, w tym ogłoszeniu zaprezentuję Ci mieszkanie, jego walory, oraz zapoznam Cię z najbliższą okolicą inwestycji przy ulicy Ordona na Woli. Najciekawsze informacje o inwestycji : - Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rekrucka

Warszawa,mazowieckie

547 290 zł61 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Piękna architektura zlokalizowane w Warszawie przy ulicy Rekruckiej na spokojnym Wawrze. Zabudowania zapewnią komfort i pełną funkcjonalność mieszkańcom, spełniając przy tym standardy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kłobucka

Warszawa,mazowieckie

551 000 zł58 m² 9 464,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Witaj, w tym ogłoszeniu zaprezentuję Ci mieszkanie, jego walory, oraz zapoznam Cię z najbliższą okolicą inwestycji przy ulicy Kłobuckiej. Najciekawsze informacje o inwestycji : - Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

532 928 zł61 m² 8 737 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 10 Lutego

Łódź,łódzkie

860 000 zł127 m² 6 771,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Do sprzedania duże, czteropokojowe mieszkania w międzywojennej modernistycznej kamienicy w ścisłym centrum miasta. Budynek w dobrym stanie technicznym, domofony, media miejskie. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

351 809 zł51 m² 6 898 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Henryka V Żelaznego

Głogów,dolnośląskie

282 323 zł59 m² 4 790 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Kompleks "piastów Śląskich II" Możliwość zakupu mieszkania wraz z kompleksowym wykończeniem pod klucz! Nie musisz już szukać fachowców, czekamy na Ciebie w open house. Przy zakupie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Herbu Janina

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł41 m² 13 414,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szanowni Państwo, sprzedam komfortowy apartament na Wilanowie. Budynek w reprezentacyjnej dzielnicy mieści się przy ul.Herbu Janina w pobliżu al.Rzeczypospolitej. Apartament ma 41 m. Atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

519 012 zł67 m² 7 746 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Ustka,pomorskie

220 000 zł46 m² 4 782,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 45m2 w Ustce, przy ul. Grunwaldzkiej. Lokal mieści się na 4 (z 4) piętrze bloku z 1979 roku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okulickiego

Częstochowa,śląskie

365 000 zł65 m² 5 598,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe z oddzielną kuchnią w dzielnicy Częstochówka-Parkitka w Częstochowie. Bardzo dobra lokalizacja, blisko przedszkole, szkoła, sklepy, przychodnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Londyńska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

253 000 zł48 m² 5 314,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Rezerwacja Komfortowy lokal dwupokojowy w bezkonkurencyjnej cenie 253 000 pln w kompleksie budynków wielorodzinnych wchodzących w skład osiedla Europejskiego w Gorzowie Wielkopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

593 000 zł56 m² 10 589 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Warszawa,mazowieckie

538 000 zł54 m² 9 962,96 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Widok z dużych okien na Park i wodę. Inne budynki w oddali nie zakłócają prywatności.Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum dobra ekspozycja na strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ordona

Warszawa,mazowieckie

554 052 zł47 m² 11 716 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kunickiego

Wrocław,dolnośląskie

334 000 zł45 m² 7 422,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Nieruchomość gotowa do niezwłocznego zamieszkania! W nowym budownictwie (ok. 2008 rok). Znajduje się na ul. Kunickiego. Przyjemna okolica Mieszkanie o pow. ok. 45 m2. Składa się z: pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stroma

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

217 000 zł49 m² 4 428,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Przedstawiamy na sprzedaż ładne mieszkanie w okazyjnej cenie na Szwederowie. Lokal mieszkalny jest usytuowany w dwupiętrowej kamienicy na drugim piętrze. Budynek został wybudowany w latach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

387 000 zł45 m² 8 663,53 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wawelberga

Warszawa,mazowieckie

639 000 zł45 m² 14 295,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Już na wstępie mam dla Ciebie niespodziankę: kupując to mieszkanie nie zapłacisz nawet złotówki prowizji dla naszej agencji! Dzisiaj mam przyjemność zaprezentować prawdziwą okazję dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koszykarska

Kraków,małopolskie

475 000 zł58 m² 8 190 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

333 000 zł36 m² 9 317,29 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starzyńskiego

Częstochowa,śląskie

290 000 zł60 m² 4 809,29 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia mieszkanie w dzielnicy Północ na 1 piętrze w wieżowcu. Mieszkanie posiada 3 niezależne pokoje, oddzielną dużą kuchnię w zabudowie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Warszawa,mazowieckie

561 918 zł59 m² 9 545,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Witaj, w tym ogłoszeniu zaprezentuję Ci mieszkanie, jego walory, oraz zapoznam Cię z najbliższą okolicą inwestycji przy ulicy Batalionów Chłopskich na Bemowie. Osiedle składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Uzdrowiskowa

Szczyrk,śląskie

570 000 zł58 m² 9 827,59 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Ostatnie dwa mieszkania dostępne w inwestycji przy ul. Uzdrowiskowej w Szczyrku Lokal na poziomie pierwszym o powierzchni 58mkw z miejscem w garażu oraz dużą komórką lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Władysława IV

Gdynia,pomorskie

340 000 zł25 m² 13 545,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Ogłoszenie prywatne; pośrednikom dziękuję. Na sprzedaż umeblowana 1-pokojowa kawalerka w centralnym punkcie miasta, z widokiem na morze, półwysep Helski i miejską zabudowę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

416 000 zł52 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie znajduje się w Zaczerniu , tuż przy granicy Rzeszowa o powierzchni 54m kw wraz z 2a ogrodu na wyłączny użytek lokatorów. Mieszkanie w pełni wyposażone, duże szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tenisowa

Szczecin,zachodniopomorskie

457 272 zł64 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, w ścisłym centrum Szczecina, przy ulicy Tenisowej. Mieszkanie znajduje się na parterze apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowowiejska

Kielce,świętokrzyskie

359 000 zł60 m² 5 983,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie inwestycyjne, świeżo wykończone "pod klucz", w pełni umeblowane i wyposażone. Topowa lokalizacja w Kielcach - osiedle Sady, ul. Nowowiejska. Wszystkie pokoje są wynajęte,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

1 036 380 zł75 m² 13 818 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Asnyka

Rzeszów,podkarpackie

270 000 zł37 m² 7 297,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w ścisłym centrum w rej, ul. Asnyka o pow. 38,16m2 na 3 piętrze w bloku z cegły. Jeden duży pokój, osobna jasna kuchnia, łazienka razem z wc, przedpokój,bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bolesława Chrobrego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

180 000 zł120 m² 1 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Opis mieszkania: przedstawiam Państwu bardzo duże poddasze o powierzchni 120m2 w samym sercu Bydgoszczy. Pełna dowolność zaaranżowania przestrzeni według Państwa gustu. Ekspozycja północno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

316 000 zł30 m² 10 533 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Promienistych

Kraków,małopolskie

669 814 zł75 m² 8 931 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Cena dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł54 m² 12 019 zł/m²

 

Piętro:12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc 92M imponującej wysokości 27 kondygnacji naziemnych 18 Cichobieżnych szybkich wind Najwyższy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nullo

Kraków,małopolskie

664 355 zł58 m² 11 454 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021