dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 146 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 146 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

606 558 zł47 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:8/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Doskonała propozycja dla osób ceniących bliskość natury, funkcjonalność wynikającą z przemyślanego projektu architektonicznego i łatwą komunikację z pozostałymi dzielnicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

257 000 zł40 m² 6 506,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na trzecim piętrze w nowoczesnym bloku w Wieliczce. Nowoczesne osiedle, z zagospodarowanymi częściami wspólnymi, plac zabaw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Derkaczy

Warszawa,mazowieckie

829 000 zł132 m² 6 280 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Możliwa wymiana z dopłatą na mieszkanie 3-pokojowe w bloku o metrażu 60-80m. Jeśli ktoś ceni sobie ciszę i spokój, a w tym gorącym nie tylko pod względem pogody okresie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

249 000 zł22 m² 11 370 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gotowa Kawalerka! Lokal w standardzie deweloperskim do własnej aranżacji recepcja klimatyzacja Zapraszam do oglądania Posiadam również inne układy mieszkań W ofercie 1-2-3-4-5 Pokoi 18m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turka

Kraków,małopolskie

529 000 zł70 m² 7 557 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Prezentujemy Państwu trzypokojowe, dwupoziomowe mieszkanie przy ulicy księdza Wincentego Turka na Płaszowie. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 70 m2, po podłodze ponad 70 m2, zlokalizowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wagów

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł53 m² 12 641,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecamy jasne, ciche, blisko metra Natolin 3 pokojowe na Ursynowie Wykończone w oparciu o detale, klimatyczne z dużym balkonem Miejsce jest idealne do zamieszkania ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Piaski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

299 000 zł75 m² 3 986,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Rezerwacja Trzypokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia Komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie na trzecim piętrze. Powierzchnia 75 m2: przestronny, jasny salon, półotwarta kuchnia z miejscem jadalnianym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Klecina

Wrocław,dolnośląskie

427 670 zł54 m² 7 949,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację ważne: - kupujący nie płaci podatku pcc - - oferta prosto od dewelopera - mieszkanie w stanie surowym do wykończenia (na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł83 m² 9 036 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio - bez prowizji mieszkanie 4- pokojowe Z tarasami W świetnej lokalizacji - blisko metro II - gorąco polecam! Bardzo ładny rozkład Ładnie doświetlone Dużo okien dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

339 000 zł31 m² 10 935 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Prestiżowy przeszklony budynek o wysokości 100 metrów w standardzie Apartamentowców Złota 44 oraz Cosmoplitan * Doskonała oferta cenowa oraz pewny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hetmańska

Lublin,lubelskie

570 000 zł82 m² 6 951,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie idealne do pracy zdalnej, ul. Hetmańska 12 Oferta prywatna, biurom pośrednictwa dziękuję. Przytulne mieszkanie, ze doskonałym rozkładem pomieszczeń. Dzięki funkcjonalnemu ułożeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wodzisław Śląski,śląskie

158 000 zł51 m² 3 099,25 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferta tylko w naszym biurze - zapraszamy na prezentację. Zadzwoń i umów się na prezentację. Możesz też wcześniej zobaczyć wirtualny spacer po mieszkaniu. Ładnie zaaranżowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rynek Nowomiejski

Toruń,kujawsko-pomorskie

135 000 zł36 m² 3 702,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane na 1 piętrze w oficynie kamienicy na Starym Mieście. Zakup wyłącznie za gotówkę, obecnie na zasadzie cesji! Mieszkanie 36,46m2 składa się obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł62 m² 12 083,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Zapraszam Państwa do obejrzenia trzypokojowego mieszkania na warszawskim Wilanowie. Możliwość zamieszkania od razu- nikt tu nie mieszka. Zapraszamy do współpracy biura nieruchomości. Oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł53 m² 6 546,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Kolejna perełka w naszm biurze Wyżyny , blok z cegły , drugie piętro , 53,31 m2 ., duży balkon , kominek .,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

639 700 zł107 m² 5 999,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację ważne - kupujący nie płaci podatku pcc - - oferta prosto od dewelopera - posiadam dostęp do wielu innych inwestycji W ofercie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Piotrkowska

Łódź,łódzkie

169 000 zł20 m² 8 505,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Do sprzedaży mieszkania w kamienicy z windą w centrum miasta: i piętro: M12- 25,92m2- cena 217000 zł M14- 19,87m2- cena 169000 zł Mieszkania w po generalnych remontach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

257 000 zł49 m² 5 288 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzy pokojowe mieszkanie 48,2m2, położone na parterze w czteropiętrowym bloku w Centrum Olsztyna. Stąd dojedziemy szybko i sprawnie do każdej dzielnicy Olsztyna. W pobliżu szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wrzosy

Toruń,kujawsko-pomorskie

390 000 zł44 m² 8 863,64 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje z aneksem kuchennym w pełni wyposażone- wiśniowa Rezydencja! Biuro pośrednictwa nieruchomości Blue Home ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży pięknego 2 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

505 000 zł40 m² 12 469 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio gotowy i wykończony Mini Apartament idealny na wynajem Bardzo dobra lokalizacja : 900 m Rondo Daszyńskiego, 5 min - centrum Apartament kompletnie urządzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zaodrze

Opole,opolskie

349 000 zł52 m² 6 647,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu jasne i przytulne mieszkanie w jednym z bloków na opolskim Zaodrzu. Zlokalizowane na II piętrze o pow. 52,50 m2. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krzemionki

Kraków,małopolskie

599 000 zł37 m² 16 326 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferujemy na sprzedaż komfortowy apartament położony na parterze w kameralnej inwestycji na Starym Podgórzu przy ulicy Krzemionki 24 w Krakowie. Lokalizacja inwestycji w sercu Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zawady

Białystok,podlaskie

342 000 zł65 m² 5 293,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferujemy mieszkanie 3 - pokojowe nr M9 o powierzchni 64,61 m2 zlokalizowane na I piętrze w kameralnym budynku wielorodzinnym realizowanym w ramach inwestycji deweloperskiej " Harmony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Różana

Białystok,podlaskie

383 000 zł70 m² 5 494,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Forma własności: własnościowe spółdzielcze z Księgą Wieczystą Bezpośrednio - bez prowizji. Agencjom i pośrednikom dziękuję. Obecnie jest wynajmowane Mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrówki

Rybnik,śląskie

244 416 zł64 m² 3 840 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Lokal umieszczony na 10. piętrze, przy czym nad połową mieszkania znajduje się ogrzewany lokal, aktualnie zamieszkany przez cichą, prawie nieobecną Sąsiadkę. Mamy prawo do użytkowania trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Kraków,małopolskie

374 204 zł55 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

" apartamenty Gusta " przy ul Gustawa Morcinka w Krakowie Oferowane mieszkanie położone jest na II piętrze o powierzchni 55.03m2 z przynależnym balkonem o powierzchni 18,44m2 Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starego Dębu

Kraków,małopolskie

356 538 zł46 m² 7 751 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

599 000 zł51 m² 11 745 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Białostoczek

Białystok,podlaskie

289 000 zł58 m² 4 982,76 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

*** 4 niezależne pokoje *** os.BIAŁOSTOCZEK *** *** IDEALNE DLA RODZINY *** Polecamy funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe położone w bloku z płyty z windą na os. Białostoczek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

287 980 zł41 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Centrum Szklarskiej Poręby. Ostatnie wolne apartamenty w tej lokalizacji , ( w ofercie również apartamenty w centrum Karpacza ). Oferta developerska 0% prowizji. Tel. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kronikarza Galla

Kraków,małopolskie

720 000 zł77 m² 9 351 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, o pow. 77,22 m2, położone na wysokim parterze w czteropiętrowej kamienicy z okresu międzywojennego, przy ul. Galla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ligota

Katowice,śląskie

252 000 zł35 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe o pow. 35 m2 zlokalizowane w Katowicach Ligocie, idealne zarówno inwestycyjnie pod najem, jak i do zamieszkania! Świeżo po remoncie! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Roi

Kraków,małopolskie

187 000 zł22 m² 8 601,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomosci Podgórze ul Limanowskiego oferuje Państwu do sprzedazy kawalerke w dzielnicy Łagiewniki. Lokal o powierzchni 21,74m2 znajduje sie na parterze w nowym dwupiętrowym domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

341 193 zł50 m² 6 890 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe usytuowane na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Kraków,małopolskie

485 380 zł35 m² 13 868 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim na krakowskich Klinach - Dębniki. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczecińska

Kielce,świętokrzyskie

219 000 zł37 m² 5 918,92 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W ofercie posiadamy ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2 znajdujące się na piętrze 8/10. Mieszkanie jest środkowe, przez co jest bardzo ciepłe i oszczędne w utrzymaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sławińska

Warszawa,mazowieckie

569 000 zł42 m² 13 544,40 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Jeżeli szukasz rewelacyjnego mieszkania w cichej i spokojnej okolicy, a jednocześnie cenisz sobie sprawny dojazd do centrum miasta - to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

382 547 zł46 m² 8 316,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

29099. To niebywałe.Apartamentowiec 5 minut od Starego Miasta.Klasyczny i Nowoczesny Design.Każdy marzył by tak mieszkać.Mieszkania do szybkiej rezerwacji.Stan deweloperski.Do oddania w 2021.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zapolskiej

Kraków,małopolskie

1 055 000 zł86 m² 12 267 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kolorowe

Kraków,małopolskie

399 000 zł50 m² 7 936 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszamy do zakupu mieszkania -2 pokojowego - znajdującego się na II pietrze w 4 piętrowym budynku lat 60-tych zlokalizowanego na Osiedlu Kolorowym największym atutem jest lokalizacja 2 min od.