dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 046 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 046 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

615 000 zł38 m² 16 184,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone na 9. piętrze budynku przy ul. Międzynarodowej na klimatycznej Saskiej Kępie (praga-Południe). Stan mieszkania: lokal około 5 lat temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Barlickiego

Zgierz,łódzkie

579 000 zł56 m² 10 339,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: oferujemy do sprzedaży mieszkanie wykończone pod klucz o powierzchni 55,7 m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

498 000 zł64 m² 7 720,93 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie przy ul. Biedronki na Czubach Pokój dzienny z wyjściem na balkon. Dwie sypialnie (jedna z garderobą). Oddzielna kuchnia. Łazienka, osobno wc. Mieszkanie do generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Toruń,kujawsko-pomorskie

435 000 zł52 m² 8 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,5 m , położone na 2. piętrze w budynku z cegły z lat 70., zlokalizowanym na zamkniętym, ogrodzonym osiedlu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krysta

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł64 m² 19 531,20 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji na warszawskiej Woli. Osiedle zamknięte, monitorowane. Mieszkanie składa się z: -3 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Okna wschód - zachód. Widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bażyńskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

290 000 zł36 m² 7 987 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na ul. Bażyńskiego. Lokal usytuowany jest na 4 piętrze, składa się z salonu, sypialni, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Akademickie

Kraków,małopolskie

619 000 zł37 m² 16 729,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,02 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego, zadbanego budynku z 2020 roku, w atrakcyjnej części Czyżyn - os. Akademickie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

400 000 zł46 m² 8 695,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Są mieszkania, które po prostu są. I są takie, które od razu mówią: witaj, życie będzie tu po prostu łatwiejsze. To właśnie jedno z tych drugich. 45,20 m na idealnym parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

900 000 zł62 m² 14 605,70 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 61,62 m , położone w nowoczesnej inwestycji Nowych Kosmonautów przy ul. Serbskiej w Poznaniu. Lokal usytuowany jest na pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

437 777 zł39 m² 11 184,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe 2-pokoje, centrum, idealne pod wynajem Mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim położone jest w ścisłym centrum Lublina. Wysoki standard wykończenia budynku. Mieszkanie posiada bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Roentgena

Wrocław,dolnośląskie

375 000 zł23 m² 15 964,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w sercu Śródmieścia idealne pod inwestycję. Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 23,49 m , położone na 4. piętrze w pięciopiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

949 600 zł95 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego Apartament nr 13 o pow. 94,96 m2 Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie inwestycyjne zlokalizowane na poddaszu w nowo powstającym budynku przy ul. Nowy Świat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ofiar Grudnia '70

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł32 m² 15 588,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atuty: idealna inwestycja na wynajem długo jak i krótko terminowy, wysokość pomieszczeń ponad 3m, oddzielna sypialnia, mieszkanie z ogródkiem, idealne dla pary, singla lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lindego

Kraków,małopolskie

628 000 zł39 m² 16 102,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie, 38,08m2 + balkon zlokalizowane przy ul. Lindego, bronowice w inwestycji gotowej do użytku. Brak pcc! Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ul. Lindego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ciesielskiego

Kraków,małopolskie

879 000 zł65 m² 13 600,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 3 pokoje | Stan deweloperski | Czyżyny | Inwestycja 2026 Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64,63 m , zlokalizowane przy ul. Romana Ciesielskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strumykowa

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł47 m² 13 404,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Atrakcyjne, komfortowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w niskim budynku z 2011 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Osiedle ogrodzone, monitorowane z ochroną. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rybnik

Rybnik,śląskie

235 000 zł70 m² 3 352,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone w śródmieściu Rybnika przy ul. Piasta. Lokalizacja - śródmieście Rybnika, w pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa, sklepy (żabka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Redutowa

Warszawa,mazowieckie

665 000 zł37 m² 17 973 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Zostań pierwszym lokatorem! Windy wymienione w 2025 roku Świetny widok z 7 piętra Duża ilość miejsc parkingowych Dostępne również dla osób kredytowych Gotowe do wejścia - Nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

1 350 000 zł103 m² 13 127,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Topowa lokalizacja - Dworzec Główny - Piękna kamienica Na sprzedaż 3-pokojowe, stylowe mieszkanie nieopodal Dworca Głównego we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się w jednej z pięknych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magellana

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł48 m² 15 604,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w 8 piętrowym budynku z lat 80-tych zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Ferdynanda Magellana. Na powierzchnię mieszkania składa się: -dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Borkowo,pomorskie

635 000 zł56 m² 11 329,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem | Borkowo | 56,05 m nieruchomość: na sprzedaż funkcjonalne i jasne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,05 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. 3 Maja

Bielawa,dolnośląskie

330 000 zł63 m² 5 238,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2, zlokalizowane w Bielawie, przy 3 Maja 33. Położone na 1 piętrze w kamienicy z ogrodzonym terenem wykorzystywanym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Katowice,śląskie

460 000 zł28 m² 16 358,50 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia nowoczesną, wyremontowaną kawalerkę, zlokalizowaną na osiedlu Tysiąclecia w Katowicach, na 12 piętrze wysokiego budynku z 2017 roku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rycerska

Chorzów,śląskie

250 000 zł47 m² 5 353,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W kk nieruchomości! dla biura nieruchomości. Oferuję Państwu do sprzedaży słoneczne i rozkładowe mieszkanie zlokalizowaną w Chorzowie, dzielnica Chorzów Stary, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława IV

Elbląg,warmińsko-mazurskie

400 000 zł54 m² 7 407,41 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowolipki

Warszawa,mazowieckie

610 000 zł35 m² 17 630,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1951

Bez prowizji od kupującego! Przestronna, słoneczna Kawalerka z Oddzielną Kuchnią położona przy prestiżowej ulicy Nowolipki w zielonej części Muranowa - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

450 000 zł79 m² 5 666,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Władysławowo Cetniewo, dwa niezależne mieszkania nad morzem Bałtyckim za 450 000zł. Na sprzedaż nieruchomość położona w spokojnej i atrakcyjnej części Władysławowa Cetniewo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obywatelska

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł36 m² 15 833,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowej kawalerki o powierzchni 36 m , położonej na cenionym, zamkniętym osiedlu Zielona Italia w warszawskich Włochach. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mateckiego

Poznań,wielkopolskie

597 000 zł45 m² 13 234,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 490 000 zł63 m² 23 650,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Eleganckie 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Wilanów Crystal House ma przyjemność zaprezentować komfortowe, trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wałowa

Gdańsk,pomorskie

539 000 zł31 m² 17 292,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Szukasz nieruchomości w topowej lokalizacji, która pracuje na siebie od pierwszego dnia? To mieszkanie spełnia wszystkie te oczekiwania. Agencja Harmony Homes & Development prezentuje nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Związku Walki Młodych

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł60 m² 14 245 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 59.6 m 2 z balkonem , dwustronne, usytuowane na 1 piętrze 3 piętrowego budynku, na Ursynowie, w pobliżu metra. Ciche. Mieszkanie po remoncie, czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Kraków,małopolskie

999 000 zł68 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Rezerwacja! stare miasto - 67 M2! Oferuję Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67.50 m2 na ul. Sobieskiego , Lokal usytuowany jest na parterze kameralnej czteropiętrowej kamienicy z 1900.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Doliny Miętusiej

Bielsko-Biała,śląskie

439 000 zł71 m² 6 215,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 70,63 m , położone na 4. piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku na osiedlu Karpackim w Bielsku-Białej. Lokal stanowi spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przytulna

Gdańsk,pomorskie

875 000 zł70 m² 12 552 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie położone na ostatnim, 4. piętrze kameralnego budynku z 2005 roku, które łączy przestrzeń, światło i prywatność w sposób rzadko spotykany w tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tuwima

Lublin,lubelskie

350 000 zł62 m² 5 665,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 61,78 m2 stanowiące część budynku należącego do gminy m.Lublin. Mieszkanie stanowi własność. Budynek jest w części drewniany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

795 000 zł41 m² 19 390,20 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy - Marszałkowska Lokalizacja i budynek Warszawa, ścisłe centrum skrzyżowanie ul. Marszałkowskiej i Żurawiej piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Garbary

Poznań,wielkopolskie

1 126 915 zł65 m² 17 246,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Unikatowe mieszkanie W prestiżowej inwestycji W centrum poznania Topowa lokalizacja | Balkon | Reprezentacyjna architektura | Renomowany deweloper Mieszkanie znajduje się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrzenki

Warszawa,mazowieckie

623 000 zł42 m² 14 962 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe, 2-pokojowe mieszkanie, w stanie deweloperskim na granicy Włoch i Ochoty blisko Górki Szczęśliwickiej. Inwestycja dewelopera Aurec "dzielnica Lawendy" Mieszkanie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Partyzancka

Opole,opolskie

478 000 zł40 m² 12 025,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Partyzanckiej. Mieszkanie ma powierzchnię 39,75m2 i składa się dużego salonu z otwartą kuchnią, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Franciszkańska

Koszalin,zachodniopomorskie

374 880 zł43 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Nowoczesne, słoneczne i nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym Tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.