dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 147 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 147 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Głuszyca

Głuszyca,dolnośląskie

165 000 zł82 m² 2 014,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję mieszkanie w Głuszycy. Nieruchomość co warta podkreślić bezczynszowa! Tylko podatek od nieruchomości. Mieszkanie o łącznej powierzchni o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Błonie

Kraków,małopolskie

330 000 zł33 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania mieszkanie znajdujące się w bloku z windą w krakowskich Bronowicach. 2 minuty od budynku znajduje się pętla tramwajowa. 10 piętro, bardzo ładny widok na panoramę Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miła

Rzeszów,podkarpackie

318 828 zł56 m² 5 661 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Drabiniaka - ul. Miła. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strachowicka

Wrocław,dolnośląskie

349 000 zł43 m² 8 097,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Sprzedam 2 pokojowe, przytulne mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze budynku z 2004 roku na Żernikach przy ulicy Strachowickiej 16 we Wrocławiu. Spokojna okolica, wokół niska zabudowa oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pamiętajcie o Ogrodach

Warszawa,mazowieckie

732 960 zł54 m² 13 611,10 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Okazja I 2 pokoje I przy Arkadii Apartament na przedostatnim piętrze z balkonem i pięknym widokiem na panoramę miasta. W bliskiej odległości od metra, na granicy Śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

455 000 zł51 m² 8 840,10 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwa niezależne pokoje z widokiem na las w Centrum Wrzeszcza. Istnieje możliwość przerobienia mieszkania na 3 pokojowe. Lokalizacja Mieszkanie w samym Centrum Wrzeszcza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

437 344 zł62 m² 6 998 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Bez prowizji I podatku pcc! Promocja! Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,5 m2 okolice ul. Kamieńskiego z tarasem! Dział deweloperski sdp Nieruchomości: telefon Pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Katowice

Katowice,śląskie

499 000 zł82 m² 6 085,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie/lokal użytkowy 4 Pokojowe Sprzedaż, katowice. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, kuchni, 2xwc, łazienki. Do nieruchomości przynależy komórka lokatorska 4m2. Spokojna okolica i miłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Pamiętajcie o Ogrodach

Warszawa,mazowieckie

867 327 zł77 m² 11 197,10 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Muranów I 3pok | loggia | 400m od metra Oferuję Apartament na pierwszym piętrze z ponad 10 metrowym balkonem. W bliskiej odległości od metra, na granicy Śródmieścia i Żoliborza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zalasewo

Zalasewo,wielkopolskie

299 902 zł53 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca komfortowe mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem. Zakup bez zbędnych kosztów! Bez pcc i prowizji. Termin zakończenia budowy: ivq 2021. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Warneńczyka

Rzeszów,podkarpackie

392 783 zł56 m² 6 998,98 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

| mieszkanie W szeregówce | 56.12 m2 | PARTER | 2 MIEJSCA PARKINGOWE | OGRÓDEK | Mieszkania w szeregówkach przy ulicy Warneńczyka powinny zainteresować każdego kto szuka mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Albatrosów

Piaseczno,mazowieckie

369 000 zł48 m² 7 672 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż: przytulne i klimatyczne mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia znajdujące się w podwarszawskim Piasecznie, w zielonej, bezpiecznej okolicy na monitorowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Gaik

Kraków,małopolskie

899 499 zł127 m² 7 083 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

310 000 zł53 m² 5 849 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Ostatnie mieszkanie Z ogródkiem! Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 52,79 m2 które składa się z: doskonale doświetlonego i ustawnego salonu z gdzie jest wyjście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iranka-Osmeckiego

Rzeszów,podkarpackie

260 000 zł52 m² 4 968,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W ofercie posiadamy mieszkanie zlokalizowane na 4 piętrze 4 piętrowego odnowionego bloku z lat 80-tych. Mieszkanie bez piecyka gazowego, kuchnia po remoncie, mieszkanie do odświeżenia przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Aleja Gen. Józefa Hallera

Gdańsk,pomorskie

695 000 zł73 m² 9 520,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Dla konkretnego I zdecydowanego klienta cena do rozmów Mieszkanie w genialnej lokalizacji, 150 m od plaży w Brzeźnie pomieszczenia: - 4 pokoje - kuchnia - łazienka - osobne wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Złote Łany

Bielsko-Biała,śląskie

288 819 zł51 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Osiedle czterech budynków wielorodzinnych, pięciokondygnacyjnych z windą, podziemnymi garażami i komórkami gospodarczymi. Dla najmłodszych przygotowano plac zabaw. Cała inwestycja ogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niska

Gdynia,pomorskie

535 000 zł56 m² 9 543,35 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Apartament mieszkanie z widokiem na morze Gdynia. Komfortowy apartament o powierzchni 56 m2 zlokalizowany w budynku cr Witawa. Doskonała lokalizacja i komunikacja, blisko centrum Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Ordona

Warszawa,mazowieckie

408 800 zł36 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Kawalerka | balkon | Wola Inwestycja na Woli to idealna propozycja dla osób szukających nieruchomości z szybkim dojazdem do centrum oraz dobrą komunikacją z pozostałymi dzielnicami Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długosza

Kraków,małopolskie

793 180 zł59 m² 13 544,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Brak prowizji! brak pcc! Zapraszamy Państwa do prezentacji apartamentów realizowanych w sercu Starego Podgórza w Krakowie. Inwestycja: projekt przewiduje budowę pięciokondygnacyjnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zgrupowania AK Żmija

Warszawa,mazowieckie

980 000 zł107 m² 9 133 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Dwustronne, funkcjonalne mieszkanie, z garderobą, dużym balkonem, z ekspozycją okien na wschód i zachód, na zadbanym zamkniętym i strzeżonym osiedlu na bielanach, cicho.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Czuby

Lublin,lubelskie

219 000 zł32 m² 6 801,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

2 piętro-niski blok-duży balkon-gotowe! Mieszkanie 1-pokojowe w niskim bloku z 2007 roku. Posiada duży, sześciometrowy balkon od strony południowej. Idealny układ, pokój/sypialnia. jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stawki

Toruń,kujawsko-pomorskie

380 000 zł35 m² 10 857,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro pośrednictwa Blue Home ma przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży nowego mieszkania zlokalizowanym na os. Stawki. Nieruchomość znajduje się na parterze w bloku wybudowanym w 2019.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żelazna

Warszawa,mazowieckie

725 000 zł62 m² 11 693,50 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie położone w szybko rozwijającej się okolicy. Obok Browary Warszawskie i nie tylko!główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kminkowa

Wrocław,dolnośląskie

409 000 zł50 m² 8 226 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Spokojna okolica, miejsce postojowe, komórka lokatorska! Opiekun Oferty tel. Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 50m2 w bloku. Lokal składa się z: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

303 017 zł42 m² 7 215 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wspólna Droga

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł55 m² 9 073 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55m2. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w dwupiętrowym budynku, zlokalizowane na Pradze-Południe ul. Wspólna Droga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boboli

Białystok,podlaskie

225 000 zł44 m² 5 159 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedstawiamy mieszkanie świeżo po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 43,6 m2 (w rzeczywistości większe - nie wliczone skosy). rozkład: przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

317 170 zł39 m² 8 050 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe w usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeromskiego

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł61 m² 10 163,90 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Bielany ul. Żeromskiego. Oferuję do sprzedaży 2 pokojowe, jasne mieszkanie 61m w budynku z garażem. Mieszkanie o powierzchni 61 m2 na Bielanach. Z okien roztacza się piękny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Warszawa,mazowieckie

1 590 000 zł141 m² 11 252,70 zł/m²

 

Piętro:9/23

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność zaprezentować Państwu wartą uwagi ofertę sprzedaży komfortowego 4 pokojowego apartamentu o pow. 141,30 m2, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Popiełuszki

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

100 000 zł90 m² 1 114,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1896

Okazja mieszkanie poddaszowe inwestycyjne do remontu i adaptacji 89,73m z udziałami w pałacyku 2 pokoje Kąty Wrocławskie 100 000 zł. Nieruchomość zlokalizowana niedaleko zjazdu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Wojska Polskiego

Pruszków,mazowieckie

404 000 zł60 m² 6 733,33 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Polecam piękne mieszkanie w doskonałej, bardzo wygodnej lokalizacji Pruszkowa. Nieruchomość znajduje się na parterze z windą co zapewnia komfort i ciszę. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

320 000 zł49 m² 6 530,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

29192. Na Sprzedaż piękne nowoczesne mieszkanie o pow. 49 mkw w świetnej lokalizacji ,w nowym budownictwie na zamkniętym osiedlu, które znajduje się na wysokim parterze w dwupiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dobiszewskiego

Warszawa,mazowieckie

330 000 zł34 m² 9 705,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Jeżeli szukasz przestronnej kawalerki, która nie wymaga wkładu finansowego to idealnie trafiłeś. Mieszkanie mieści się w kamienicy z 1955r. położona blisko Parku Moczydło na Warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żmigrodzka

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł77 m² 6 717,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Polecam, 3 pokojowe wyremontowane mieszkanie położone u zbiegu ulic Żmigrodzkiej i Kamieńskiego, bliskość do centrum miasta i doskonała komunikacja publiczna, linie tramwajowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wałbrzyska

Wrocław,dolnośląskie

669 000 zł80 m² 8 363 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

telefon mieszkanie dla rodziny I nie tylko! Super mieszkanie na zielonym i spokojnym osiedlu Klecina we Wrocławiu. Zapewnij sobie przestrzeń i dogodne warunki do życia w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bujaka

Kraków,małopolskie

110 000 zł32 m² 3 416 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Więcej informacji: lub biuro: w godz. 9-17 od poniedziałku do piątku ; e-mail -. Wszystkie oferty na stronie: ; p O L E C A M Y! Zapraszam Państwa do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Chełmińskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

327 600 zł52 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie rozkładowe 3 pokoje -stan deweloperski! Biuro nieruchomości blue-home ma w ofercie 3 pokojowe mieszkanie, rozkładowe w stanie deweloperskim na os. Chełmińskie Przedmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

420 000 zł52 m² 8 077 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie Prezentowana nieruchomość to mieszkanie o powierzchni 52 m2. W pełni zaaranżowane i gotowe do zamieszkania. W salonie wydzielona jest "murkiem" przestrzeń biurowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

895 000 zł124 m² 7 188,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Dwupoziomowe 124,5 mkw, 5 pokoi przy ul. Głębockiejgłówne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń zabudowa kuchni i sprzęt w cenienieruchomość złożona.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij