dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 187 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 187 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parkowa

Szczecin,zachodniopomorskie

245 000 zł44 m² 5 526,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie usytuowane na 2 piętrze, w kamienicy przy ul. Parkowej. Na jego powierzchnię 44,33 m2 składają się 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Szczepankowo

Poznań,wielkopolskie

465 000 zł80 m² 5 812,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

- oferta developerska - Kupujący nie ponosi dodatkowych kosztów - Bez podatku i prowizji - Polecam do kupna lokal dwupoziomowy w zabudowie bliźniaczej na małym, kameralnym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Zielonka,mazowieckie

430 000 zł83 m² 5 205,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Zobacz spacer 3D atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń dobra ekspozycja na strony światanieruchomość złożona z: salon 24,47 m.kw sypialnia 13,88 m.kw sypialnia 9,55.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

672 578 zł106 m² 6 332 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

PCC 0 % prowizja 0 zł W ofercie mieszkanie z poddaszem o powierzchni całkowitej 106,22 m2 na południu Wrocławia. Mieszkanie typowo inwestycyjne. Obecnie przygotowane na 3 odrębne lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gołdapska

Białystok,podlaskie

319 000 zł60 m² 5 281,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Polecamy ofertę 3-pokojowego mieszkania, blisko centrum - ul. Gołdapska, os. Białostoczek! Blok z płyty wybudowany w 1982 roku. Mieszkanie położone na 3 piętrze z 4 możliwych. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zakładowa

Wrocław,dolnośląskie

475 000 zł39 m² 12,09 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. *** Nowoczesne *** *** Wysoki standard *** *** Przestronny balkon *** Układ: nieruchomość składa się z aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

325 000 zł68 m² 4 779,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości: przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68m z przynależną dużą piwnicą. Mieszkanie posiada własne ogrzewanie gazowe, wszystkie okna zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Miłkowice

Miłkowice,dolnośląskie

155 000 zł117 m² 1 324,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu duże mieszkanie w malowniczej wiosce Miłkowice, oddalonej 10 km od centrum Legnicy. - mieszkanie o powierzchni 117 m2 zajmuje całe pierwsze piętro w ceglanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nożownicza

Wrocław,dolnośląskie

679 000 zł70 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Szanowni Państwo, polecamy mieszkanie z dużym potencjałem na dodatek w świetnej lokalizacji! Mieszkanie o pow. 70 mkw., w plombie z lat 90-tych z mediami miejskimi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Prądnik Biały

Kraków,małopolskie

357 520 zł33 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne mieszkanie z możliwością wykończenia pod klucz. Nieruchomość złożona z: pokój z aneksem kuchennym 16,15 m.kw pokój 8,68 m.kw łazienka 4,1 m.kw przedpokój 3,87 m.kw Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sienkiewicza

Rzeszów,podkarpackie

244 000 zł35 m² 7 052,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Rzeszowa o powierzchni całkowitej 34,6 m2. Nieruchomość usytuowana jest na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie dwupokojowe składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Wrocław,dolnośląskie

430 000 zł52 m² 8 349,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż gotowe do zamieszkania funkcjonalne, słoneczne dwupokojowe mieszkanie z balkonem z piwnicą i komórką lokatorską. Lokal o powierzchni prawie 52 m2, położony na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jackowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

205 000 zł37 m² 5 540,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Do sprzedania mieszkanie 37m do zamieszkania lub zarobkowania Mieszkanie wyposażone jest w ogrzewanie gazowe oraz posiada kominek (koza)jako dodatkowe żródło ciepła. okna od strony zachodniej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

319 000 zł30 m² 10 633,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronna kawalerka zlokalizowana w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy - Gdańsk Przymorze na 5 piętrze w budynku z windą. Budynek (falowiec) przed remontem klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kręta

Wrocław,dolnośląskie

333 355 zł33 m² 10 185 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Bez prowizji i pcc! Oferuję na sprzedaż kawalerkę z balkonem oraz tarasem, w stanie deweloperskim Opis inwestycji: inwestycja zajezdnia: nazwa inwestycji wynika z jej lokalizacji - jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowa Huta

Kraków,małopolskie

373 404 zł50 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferujemy Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na trzecim piętrze w nowoczesnym bloku mieszkalnym w Krakowie na osiedlu Piastów. Salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

650 000 zł65 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie zlokalizowane w najdłuższym budynku w Europie w kształcie fali. Mieszkanie 3 pokojowe z osobną kuchnią, położone na 11 piętrze, z osobnym wejściem, jedyne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Przepiórcza

Poznań,wielkopolskie

239 000 zł31 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Polecam na sprzedaż dużą kawalerkę zlokalizowaną w Poznaniu, na ul. Przepiórczej (grunwald). Budynek z 2009 r., dwupiętrowy, zadbany, wokół sporo miejsc parkingowych, zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Stargard,zachodniopomorskie

215 000 zł45 m² 4 775,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 45,02 m2 z balkonem, położone w bloku w ścisłym centrum miasta. 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój. Na podłogach panele i terakota,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwidzyńska

Wrocław,dolnośląskie

435 000 zł53 m² 8 138,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji i pcc! Oferuję na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, w stanie deweloperskim Opis inwestycji: inwestycja: działka 1,3ha w pełnej wielkości. Łączny pum to prawie 8500 mkw 169.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Warszawa,mazowieckie

369 000 zł38 m² 9 711 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy na Warszawskim Ursusie na ul. Warszawskiej. Dodatkowym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

275 000 zł102 m² 2 693,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Biuro Nieruchomości Cztery Kąty ma do zaoferowania Państwu duże przestronne mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze trzypiętrowej kamienicy usytuowanej w centrum miasta. Na powierzchnię 102,10m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górnych Wałów

Gliwice,śląskie

350 000 zł68 m² 5 171,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam; posiadam na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z dużą garderobą, kuchnią ,przedpokojem i łazienką. Mieszkanie jest usytuowane na 3 piętrze w ścisłym centrum miasta Gliwic, na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

429 000 zł49 m² 8 755,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowe słoneczne i ciepłe mieszkanie z dużymi oknami w samym centrum miasta znajdujące się przy ul. Wyzwolenia. Mimo centralnej lokalizacji mieszkanie usytułowane jest od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogińskiego

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł56 m² 8 891,66 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż, mieszkanie 3pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji, w szybkim dojazdem do centrum miasta czy obwodnicy. Rozkład powierzchni mieszkania: duży pokój z jadalnią (16,5 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Malinka

Opole,opolskie

249 000 zł54 m² 4 638,60 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, o powierzchni 53,68 m2. Nieruchomość zlokalizowana na czwartym piętrze niskiego budynku położonego w Opolu na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Szczecin,zachodniopomorskie

329 000 zł51 m² 6 481,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecam na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na os. Gontyny. Lokal usytuowany na 1 piętrze w 4 piętrowej odrestaurowanej kamienicy. Klatka schodowa przed remontem, w budynku wymieniono instalację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

535 000 zł80 m² 6 687,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację ważne - kupujący nie płaci podatku pcc - - oferta prosto od dewelopera - posiadam dostęp do wielu innych inwestycji W ofercie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nowe Miasto

Poznań,wielkopolskie

338 739 zł40 m² 8 405 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca 2-pokojowe mieszkanie na Ratajach. zakup bez pcc i prowizji ostatnie piętro - widok na panoramę miasta jasna kuchnia - można wydzielić dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grochowskiego

Piaseczno,mazowieckie

599 000 zł72 m² 8 319 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie w wysokim standardzie wyposażenia, znajdujący się w zielonej, bezpiecznej okolicy na pięknie zagospodarowanym i monitorowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Biały Kamień

Wałbrzych,dolnośląskie

243 000 zł59 m² 4 127,04 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w atrakcyjnej cześci dzielnicy Biały Kamień. Na powierzchnię mieszkalną: 55,35 m2 składają się: salopn z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Falista

Gdynia,pomorskie

385 000 zł50 m² 7 681,56 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Witam i zapraszam do zapoznania się z ofertą tego wyjątkowo ciekawego mieszkania które charakteryzuje niezwykły widok na miasto oraz morze. Mieszkanie to o powierzchni użytkowej 48,62.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Włochy

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł80 m² 9 875 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 80 m2 w Warszawie na osiedlu ,ogrody Jerozolimskie'. Mieszkanie jest przestrzenne i wysokie- 2,9m Składa się z: -kuchni o powierzchni 13,5m2 -salonu 25,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

257 000 zł38 m² 6 763,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2 na Bydgoskich Wyżynach. W skład lokalu wchodzą: - pokój dzienny - sypialnia - łazienka z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Granitowa

Wrocław,dolnośląskie

500 000 zł54 m² 9 259,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację izabela mateuszuk tel. 2 pokoje / wojszyce / umeblowane / do wprowadzenia / przestronne / zamknięte osiedle Mieszkanie o powierzchni 54m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Okole

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

291 000 zł44 m² 6 613,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, znajdujące się na trzecim piętrze w bloku na osiedlu Okole. Pomieszczenia: 44m2 - salon - kuchnia - sypialnia - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

332 955 zł68 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Ostatnie trzypokojowe mieszkanie W nowym bloku Z windą! 0% prowizji - bez prowizji od kupującego, bez podatku pcc, - nowo budowany blok W zielonej górze. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drukarska

Wrocław,dolnośląskie

390 000 zł49 m² 7 959,18 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Super oferta - bezpośrednio od właściciela. Mam na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie 49 m2 na ulicy Drukarskiej. Mieszkanie znajduje się przy samym Uniwersytecie Ekonomicznym (250 metrów) i Sky.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

448 000 zł46 m² 9 803,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Polecam na sprzedaż doskonałą inwestycję. Dwie kawalerki w wysokim standardzie wykończenia wnętrza zlokalizowane w samym Centrum miasta tuż obok Urzędu Miejskiego i Jasnych Błoni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Targówek

Warszawa,mazowieckie

615 000 zł58 m² 10 603,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przestronne mieszkanie do wprowadzenia bez żadnego nakładu finansowego! Świetna lokalizacja - 3min do Konesera! 2 duuuże pokoje + oddzielna kuchnia + 2 łazienki + hol + loggia + piwnica Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

195 000 zł34 m² 5 735 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Marzysz o własnym kącie? Może chcesz zainwestować i czerpać zyski z wynajmu? Nie masz czasu na żmudne remonty? Mamy ofertę, która spełni Twoje oczekiwania! W pełni wyposażone.