dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 180 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 180 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krakusa

Rzeszów,podkarpackie

435 000 zł84 m² 5 178,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Tylko U nas! Oferujemy do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie, zlokalizowane na ul. Krakusa w Rzeszowie (okolica Lwowskiej). Mieszkanie o dokładnej powierzchni 83,97m2, położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł50 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni państwo Zakup Bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc Najwyższy standard budynku (min reprezentacyjna recepcja klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaśkowa Dolina

Gdańsk,pomorskie

1 104 620 zł100 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Villa jaśkowa dolina to piękna inwestycja i świetne miejsce do zamieszkania. Jaśkowa Dolina to jedna z najpiękniejszych części dawnego, gdańskiego Wrzeszcza. To dzielnica pełna zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Broniewskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

460 000 zł71 m² 6 504,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

30199. Świeżo wyremontowane, nowocześnie urządzone i W pełni wyposażone, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,72m2 zlokalizowane na trzecim piętrze 3-piętrowego bloku na ul. Broniewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grabiszynek

Wrocław,dolnośląskie

328 613 zł38 m² 8 625,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację ważne: kupujący nie płaci podatku pcc oferta prosto od dewelopera mieszkanie w stanie surowym do wykończenia (na zdjęciach wizualizacje).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pilotów

Gdańsk,pomorskie

408 000 zł42 m² 9 622,64 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Marzysz o mieszkaniu blisko centrum Gdańska ? Chcesz wyjść z domu i nie martwić się o to, że nie zdążysz na autobus ? To nie problem, ponieważ to mieszkanie spełni wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Lazurowa

Warszawa,mazowieckie

665 000 zł54 m² 12 314,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Do sprzedanie nowe, całkowicie wyposażone mieszkanie o podwyższonym standardzie, położone na nowoczesnym, kameralnym, ogrodzonym osiedlu z 2018r. Lokum zostało zaprojektowane przez architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów Polskich

Lębork,pomorskie

219 000 zł47 m² 4 636,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Oferujemy do sprzedaży ładne mieszkanie blisko centrum Lęborka przy ulicy Legionów Polskich (opodal przychodni lekarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

445 824 zł54 m² 8 256 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bolesława Chrobrego

Stargard,zachodniopomorskie

165 000 zł27 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ciekawa kawalerka, położona na III piętrze bloku na stargardzkiej starówce. W wyniku postawienia ścianki działowej w lokalu powstały 2 pokoje oraz aneks kuchenny + łazienka. Pow. użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Wałbrzych,dolnośląskie

122 000 zł60 m² 2 018,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Do sprzedaży oferujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na terenie Śródmieścia Wałbrzycha. Nieruchomość znajduje się na IV piętrze zabytkowej kamienicy, w której została świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kwiatkowskiego

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł55 m² 12 477,40 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Gotowe i stylowe mieszkanie na 7 piętrze w kameralnym 8 piętrowym budynku blisko rzeki Wisły. Spokojna okolica oraz bardzo przyjazne i miłe sąsiedztwo. Dobra komunikacja, dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Toruń,kujawsko-pomorskie

270 000 zł49 m² 5 544,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie w centrum osiedla Na Skarpie przy ul. Witosa. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku z roku 1986r. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Żmigrodzka

Rzeszów,podkarpackie

450 000 zł60 m² 7 550,34 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers prezentuje mieszkanie z antresolą na sprzedaż o powierzchni 59,60 m2 na osiedlu Projektant przy ul. Żmigrodzkiej. Ten jasny, przestronny i komfortowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Gierymskiego

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł48 m² 12 916,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Polecamy ciche, jasne 5 pokojowe na Mokotowie blisko Łazienek Królewskich Po kapitalnym remoncie w 2019 r Mieszkanie wykończone w oparciu o detale Ekspozycja północ/południe/zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Świadka

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł64 m² 6 244,13 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie ul. Witolda Świadka. Mieszkanie usytuowane jest na ósmym piętrze, bloku wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Częstochowa,śląskie

185 000 zł46 m² 4 021,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie w dzielnicy Ostatni Grosz, w spokojnej okolicy, na 3 piętrze, w budynku 4-ro piętrowym. Mieszkanie jasne, przestronne, z ekspozycją okien,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiosny Ludów

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

249 000 zł43 m² 5 987,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2 na osiedlu Wyżyny. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze niskiego 4-piętrowego bloku. Budynek jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Pułtusk,mazowieckie

171 000 zł48 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie dwustronne, dwupokojowe o powierzchni 47,5 m2 na parterze dwupiętrowego bloku na osiedlu przy Alei Wojska Polskiego ( wejście od ul. Białowiejskiej). Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Wilczak

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

149 000 zł27 m² 5 518,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż kawalerkę w kamienicy blisko centrum na oś. Wilczak. Blisko Centrum Handlowe Rondo. Mieszkanie ma powierzchnię 27m2 i składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Galenowa

Kielce,świętokrzyskie

259 900 zł55 m² 4 701 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie do remontu - możesz wykończyć tak jak chcesz. Mieszkanie 3 pokojowe powierzchnia 55,29 m, położone na osiedlu Podkarczówka, przy ul. Galenowej. Mieszkanie składa się z : - trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Graniczna

Rzeszów,podkarpackie

405 800 zł69 m² 5 861 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Nowa inwestycja w sercu miasta! ul. Graniczna Zamieszkaj w samym centrum miasta! Zadzwoń i zarezerwuj już dziś swoje wymarzone mieszkanie! Mieszkanie 3 pokojowe 69,24 z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konarskiego

Kielce,świętokrzyskie

210 000 zł40 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam 2 pokoje z kuchnią (można przerobić na 3 pokoje) w cichej, spokojnej okolicy ksm, ul. Konarskiego - dobry dojazd z każdego kierunku. W pobliżu szkoła, przychodnia, bazary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lasek Brzozowy

Warszawa,mazowieckie

528 000 zł61 m² 8 655,74 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Atrakcyjne, ciche 3 pokojowe mieszkanie 61m2 o idealnym rozkładzie. Jasne z oknami na północny wchód oraz oknem kuchennym na południowy wschód. Pokój 11,5m2 ( przechodni, można wrócić do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, skwer imienia gen. Augusta Emila Fieldorfa-Nila

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

295 000 zł64 m² 4 641,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! fordon, ul. Fieldorfa nila Prezentuję Państwu przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słocińska

Rzeszów,podkarpackie

336 504 zł60 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu mieszkanie na parterze w niskim budynku w zabudowie szeregowej zlokalizowanym w Rzeszowie przy ulicy Słocińskiej. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Graniczna

Rzeszów,podkarpackie

282 400 zł34 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowa inwestycja w sercu miasta! Zamieszkaj w samym centrum miasta! Zadzwoń i zarezerwuj już dziś swoje wymarzone mieszkanie! Mieszkanie 34,44 m2 2 pokoje bez miejsca postojowego w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

269 000 zł41 m² 6 560,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Oferta dotyczy sprzedaży rozkładowego mieszkania na 1 piętrze zadbanej kamienicy. Pokoje słoneczne, duże okna, panele na podłodze, gładź na ścianach w przedpokoju kafle na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

739 000 zł84 m² 8 798 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio - bez prowizji mieszkanie 4- pokojowe Z tarasami W świetnej lokalizacji - blisko metro II - gorąco polecam! Bardzo ładny rozkład Ładnie doświetlone Dużo okien dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chrzanowskiego

Bytom,śląskie

139 999 zł47 m² 2 966,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

< na sprzedaż > for sale > zu verkaufen > Polecamy na sprzedaż mieszkanie położone w budynku po termomodernizacji i świeżo skończonym remoncie klatki schodowej przy ul. Chrzanowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mieszka I

Marki,mazowieckie

325 000 zł53 m² 6 132,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Praktyczne M4 w niskim, czteropiętrowym bloku z wielkiej płyty (rok budowy 1980) na zielonym osiedlu, gwarantującym odpowiednie odległości między budynkami. Piony hydraulicze i instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Skowronków

Dębica,podkarpackie

183 000 zł41 m² 4 463,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

TGdevelopment sprzeda luksusowe apartamentowce! Zapraszam do sprzedania apartamenty najwyższej jakości z 5 letnia gwarancja w bardzo atrakcyjnych cenach dodatkowo gratis ogrzewanie podłogowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rapackiego

Radom,mazowieckie

480 000 zł67 m² 7 164,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe z aneksem kuchennym. Dobry standard wykończenia, klimatyzacja, logoterma Mieszkanie 67.3 m2, dwie oddzielne sypialnie. Łazienka i dodatkowo osobne wc. Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bydgoskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

418 000 zł70 m² 5 971,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

29607. Blisko umk!zapraszam Państwa dzisiaj na wyjątkową podróż do poszukiwanej dzielnicy universitas .Zatopione w zieleni emanujące ciszą osiedle dla wymagających klientów.Duże słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lubelska

Rzeszów,podkarpackie

282 000 zł32 m² 8 723 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Sprzedam przytulne mieszkanie o powierzchni 32,27 m2 na 2 piętrze bloku z windą, z widokiem na tereny zielone, przy ulicy Lubelskiej 73 na os. Staromieście w Rzeszowie. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Ząbki,mazowieckie

289 000 zł30 m² 9 475 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania 1 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 30,5 m2 składające się z pokoju (19m2), osobnej kuchni (5m2), łazienki z wc (3m2), przedpokoju (4m2) oraz balkonu (3,5m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł65 m² 9 692 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Nowoczesne osiedle zlokalizowane na Warszawskiej Woli tuż obok Centrum! Inwestycja położona jest, w zielonej okolicy, tuż przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

349 000 zł55 m² 6 345 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio! bez prowizji! i bez podatku pcc! sprzedam piękne mieszkanie 3 pokoje o pow. 55 m2 z dużymi oknami i balkonem! Nowe osiedle na Białołęce, kameralna zabudowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jarzębinowa

Białystok,podlaskie

289 000 zł58 m² 4 940,17 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przestronne mieszkanie na popularnym osiedlu - tylko U nas! Polecamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Dziesięciny, przy ulicy Jarzębinowej 8. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skiby

Gdańsk,pomorskie

479 900 zł51 m² 9 373,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, 51,2 m2 z balkonem - widok na Gdańsk Nieruchomość posiada 3 pokoje, oddzielną kuchnię z oknem oraz łazienkę. w 2017 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Nowa Huta

Kraków,małopolskie

265 000 zł26 m² 10 192,30 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe z jasną kuchnią na Oś. Handlowym. Lokla po remoncie generalnym z wymianą wszystkich instalacji a w jego skład wchodzą: - ustawny jeden pokój -.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij