dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 178 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 178 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Śliwice

Śliwice,dolnośląskie

469 000 zł94 m² 5 004,27 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bez prowizji od kupującego i podatku pcc. Kwadrans od centrum Wrocławia, tuż za granicą Kiełczowa powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa w ramach której proponujemy segmenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Wałbrzych,dolnośląskie

195 000 zł80 m² 2 437,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie w Sródmieściu o powierzchni 60m2 składające się z salonu połączonego z kuchnią, dwóch sypialni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Skoczów

Skoczów,śląskie

250 000 zł94 m² 2 672,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży mieszkanie w kamienicy trzypiętrowej, zlokalizowane na pierwszym piętrze. Wymaga częściowego remontu, jest dobrze nasłonecznione i ma potencjał na ciekawe mieszkanie lub lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krowoderskich Zuchów

Kraków,małopolskie

480 000 zł64 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Bardzo ustawne mieszkanie, dwustronne, w układzie pólnoc południe. Pokoje niezależne 16, 10, 10 i 7m. Jasna, osobna kuchnia 7m. Łazienka i toaleta osobno. W pokojach wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

441 904 zł71 m² 6 190 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest przestronne czteropokojowe, mieszkanie znajdujące się na gotowej w IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Wołomin,mazowieckie

295 000 zł51 m² 5 784,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 51m2 usytuowane na parterze w niskim bloku w Wołominie. Lokal posiada balkon z ktorego można wyjść do małego ogródka. Stan mieszkania do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

242 004 zł31 m² 7 689,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe, mieszkanie znajdujące się na gotowej w IV kwartale 2021.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Sobieskiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

185 000 zł40 m² 4 625 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam Cię na prezentację lokalu mieszkalnego po kapitalnym remoncie położonego na parterze w zadbanym budynku wielorodzinnym, który również przeszedł gruntowny remont. Na powierzchnię ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polna

Kiełczów,dolnośląskie

345 900 zł59 m² 5 851,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży mieszkanie znajdujące się na gotowej już Grudniu inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

290 000 zł59 m² 4 915,25 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Prezentujemy Państwu nowoczesne trzypokojowe mieszkanie z balkonem mieszczące się w okolicach Radiostacji. W skład mieszkania wchodzą trzy niezależne pokoje, kuchnia, łazienka, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa Grobla

Gdańsk,pomorskie

795 000 zł67 m² 11 823,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Gdańsk Śródmieście ul. Długa Grobla I Apartament 67,24 m2 z tarasem 9,7 m2 I II piętro w V piętrowym budynku I 2 prywatne miejsca postojowe w garażu podziemnym, komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

266 163 zł34 m² 7 869,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe w inwestycji deweloperskiej, której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zalasewo

Zalasewo,wielkopolskie

257 507 zł45 m² 5 774,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca wygodne 2-pokojowe mieszkanie w Zalasewie. Bardzo dobra lokalizacja: sklepy i punkty usługowe w sąsiedztwie, nowoczesna szkoła, przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrocławska

Legnica,dolnośląskie

260 000 zł72 m² 3 636,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie w świetnej lokalizacji. Dwustronne, przestronne, ustawne: salon/jadalnia, 2 sypialnie, kuchnia, łazienka, przedpokój - razem 71,5m2 powierzchni do własnej aranżacji. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bydgoskich Olimpijczyków

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

297 900 zł65 m² 4 583,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie 65m2 mieszczące się na pierwszym piętrze w 4 piętrowym bloku powstałym w roku 1991. Budynek mieszkalny został wybudowany z wielkiej płyty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Januszowicka

Wrocław,dolnośląskie

430 000 zł50 m² 8 514,85 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

W pełni rozkładowe mieszkanie w spokojnej i bezpiecznej okolicy. Wirtualny spacer: na sprzedaż oferuję przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na wrocławskich Krzykach - ul. Januszowicka. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Wrocław,dolnośląskie

330 000 zł56 m² 5 892,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 56m2 (zakrzów, wrocław). Mieszkanie jest rozkładowe. Składa się z 2 pokoi, kuchni z oknem, łazienki, toalety oraz balkonu z bardzo ładnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

681 745 zł80 m² 8 560,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 pokoje zlokalizowane w Północnej części Krakowa na ul. Banacha. W najbliższym sąsiedztwie inwestycji planowanych jest równocześnie kilka dużych inwestycji w infrastrukturę: - budowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wleń

Wleń,dolnośląskie

102 999 zł86 m² 1 197,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53m 2 , z dodatkowym mieszkaniem 1 pokojowym o powierzchni 33m 2 we Wleniu (niedaleko Pilchowic). 2 mieszkania w cenie 1! Parter składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Główna

Wrocław,dolnośląskie

355 000 zł37 m² 9 594,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. *** Niska zabudowa *** *** Nowe budownictwo *** *** Po remoncie generalnym *** Układ pomieszczeń: - aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł84 m² 8 929 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio - bez prowizji mieszkanie 4- pokojowe Z tarasami W świetnej lokalizacji - blisko metro II - gorąco polecam! Bardzo ładny rozkład Ładnie doświetlone Dużo okien dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lubaszki

Warszawa,mazowieckie

485 000 zł40 m² 12 186 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Posiadamy w ofercie nowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Powierzchnia 40 m2, dwupokojowe na drugim pietrze w pięciopiętrowym apartamentowcu. Mieszkanie składa się z: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cystersów

Gdańsk,pomorskie

735 000 zł75 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Pięknie usytuowane mieszkanie w kamienicy zlokalizowane 50 m od Katedry Oliwskiej, przy parku Oliwskim, ulica Cystersów. Wokół dużo zieleni. Kilkaset metrów do słynnego Pachołka - wieży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

230 000 zł63 m² 3 624,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane na parterze z ogrzewaniem miejskim w centrum miasta w Brzegu. Mieszkanie o powierzchni 63,45m2, składa się ono z salonu, dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Gądów-Popowice Południowe

Wrocław,dolnośląskie

420 000 zł52 m² 8 076,92 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się niedaleko Parku Zachodniego na cichej,spokojnej dzielnicy - Gądów. Doskonale skomunikowane, w pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe, stacja pkp -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Kowale

Wrocław,dolnośląskie

439 000 zł50 m² 8 838,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację ważne: - kupujący nie płaci podatku pcc - - oferta prosto od dewelopera - mieszkanie w stanie surowym do wykończenia (na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dobra

Warszawa,mazowieckie

1 149 000 zł74 m² 15 632,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Oferuję nietuzinkowe, klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie w centrum Powiśla. Zanim wyjdziesz Z domu, obejrzyj prezentację tego mieszkania W 3D! Przedwojenna kamienica z 1928r. po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

639 700 zł64 m² 9 995,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

* idealnie dla rodziny, pary, do inwestycji! słoneczne, ciche, estetyczne, komfortowo wykończone W wysokim standardzie, z klimatyzacją, ustawne - mieszkanie 3-pokojowe Z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasickiego

Zielona Góra,lubuskie

179 000 zł36 m² 4 972,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2Pokojowe mieszkanie na parterze os piastowskie Do sprzedania 2pokojowe mieszkanie położone na parterze niskiego bloku na ulicy Krasickiego. Mieszkanie o powierzchni 36m2 zawiera w sobie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

80 000 zł46 m² 1 720,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie na II piętrze w kamienicy. Okna nowe pcv. Ogrzewanie piec kaflowy. Woda ciepła junkers. 2 pokoje, kuchnia, przedpokój. Toaleta na korytarzu, przylegająca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

328 806 zł61 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup od dewelopera! świetna lokalizacja! bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji! Nowoczesne osiedle w Dobrzykowicach!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zwycięstwa

Poznań,wielkopolskie

250 000 zł32 m² 7 812,50 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Witam. Mieszkanie zlokalizowane jest w dzielnicy Winogrady - Os Zwycięstwa, nowe budownictwo, znakomita lokalizacja pod względem infrastruktury handlowo, usługowo, komunikacyjnej, około 200 m do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Manifestu Połanieckiego

Gdańsk,pomorskie

349 000 zł39 m² 8 889,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Bezpieczna prezentacja nieruchomości Dbając o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów wszystkie prezentacje przeprowadzane są zgodnie z najnowszymi zaleceniami who. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reymonta

Radzymin,mazowieckie

425 000 zł58 m² 7 284,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie na osiedlu Reymonta w Radzyminie. Położone od strony południowo-zachodniej. Na pierwszym piętrze w czteropoziomowym bloku z windą. W cenie mieszkania wliczone miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

199 000 zł20 m² 9 707 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Uwaga! super okazja! nowa inwestycja - mini apartamenty - od 195 000 zł najniższa cena W warszawie! Zamieszkaj lub zainwestuj w Mini Apartament w prężnie rozwijającej się okolicy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Kilińskiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

339 000 zł104 m² 3 259,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

85 m2 w kamienicy. Salon otwarty z kuchnią, trzy pokoje, łazienka, dwa przedpokoje, rozkładowe. Ogrzewanie piec gazowy dwufunkcyjny ariston (montaż 07,2020) oraz kominek z rozprowadzeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łódź,łódzkie

290 000 zł54 m² 5 370,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Nieruchomości Kłosek Jakubowska Kłosek polecają: - 3 pokoje rozkładowe na Retkinii opis: nieruchomość położona na parterze, w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie ma powierzchnię 54m2, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mieszka I

Wołomin,mazowieckie

295 000 zł62 m² 4 792,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie w dobrej lokalizacji przy pasażu na ul. Mieszka I, usytuowane na ostatnim piętrze w niskim budynku. W sąsiedztwie znajdują się: szkoła, przedszkole, sklepy i lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kalinowszczyzna

Lublin,lubelskie

248 000 zł38 m² 6 441,56 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe z możliwością uzyskania trzech pokoi w tym jeden z aneksem kuchennym. Duży potencjał aranżacyjny co pozwala na dostosowanie do własnych potrzeb i upodobań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Piła,wielkopolskie

169 000 zł40 m² 4 222,89 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne, nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie z dużą kuchnią. Pokój - ok. 15 m 2 , przestronny salon z podwieszanym sufitem i ciekawym oświetleniem led. W wyposażeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

379 000 zł36 m² 10 478,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie położone na osiedlu Nowa Cukrownia. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze. Składa się z przedpokoju z praktyczną szafą, łazienki z dużym prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach