dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 107 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 107 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

377 136 zł70 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup od dewelopera! świetna lokalizacja! bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu! inwestycja W świetnej lokalizacji! Nowoczesne osiedle w Dobrzykowicach!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dożynkowa

Wrocław,dolnośląskie

260 000 zł38 m² 6 842 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Kamienica W centrum kleciny Opiekun oferty: telefon: przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2, położone w kameralnej inwestycji przy Parku Klecińskim, blisko pętli tramwajowej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyględowska

Warszawa,mazowieckie

1 228 000 zł79 m² 15 625,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Apartament z pięknym widokiem na park zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja rozkład pomieszczeń dobra ekspozycja na strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Wałbrzych,dolnośląskie

169 000 zł50 m² 3 380 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne mieszkanie w dzielnicy Nowe Miasto. Nieruchomość składa się z dużego salonu, kuchni z jadalnią, sypialni, przestronnej łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Malta

Poznań,wielkopolskie

380 232 zł53 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta zwolniona z 2% pcc ceny dewelopera! Nowy budynek! Nowoczesna architektura! Super lokalizacja - okolica Malty - wspaniałe tereny rekreacyjne! Szybki dojazd do Centrum! Mieszkania + miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Urocze

Kraków,małopolskie

369 000 zł49 m² 7 530,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Biuro Prime Property oferuje do sprzedaży, jasne, słoneczne mieszkanie, znajdujące się w Nowej Hucie na oś.Uroczym. Mieszkanie składa się 2 niezależnych pokoi, osobnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pułaskiego

Wrocław,dolnośląskie

429 000 zł66 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: cichoń tel: wyjątkowe mieszkanie w wyremontowanej kamienicy: -dwa poziomy - do wprowadzenia - nowe instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

337 938 zł50 m² 6 789,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piła,wielkopolskie

265 000 zł59 m² 4 497,62 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 - pokojowe na sprzedaż W pile - zamość. Mieszkanie o powierzchni 58,92 m 2 , usytuowane jest na parterze, z piękną loggią. Niewątpliwym atutem jest jasna, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wilczycka

Wrocław,dolnośląskie

390 000 zł61 m² 6 393,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

-zapraszam na bezpłatną prezentację - bardzo ładne, 3 pokojowe mieszkanie Z balkonem I miejscem postojowym, nowe kameralne osiedle. 3 pokojowe, przytulne mieszkanie położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wojska Polskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

265 000 zł37 m² 7 162,16 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania na 3 piętrze w wieżowcu przy ulicy Wojska Polskiego. Ocieplony wieżowiec z dwoma windami. W bezpośredniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bezpieczna

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł119 m² 5 462,18 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

-zapraszam na bezpłatną prezentację- bardzo ładne - ciche - dwupoziomowe - Z balkonem - osiedle chronione - do zamieszkania od już. Przytulne, 5 pokojowe mieszkanie z balkonem, na nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Obszary

Bielsko-Biała,śląskie

259 000 zł47 m² 5 535,37 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Obszary, bielsko-biała nowe budownictwo! 3-pokojowe mieszkanie Z tarasem lub balkonem! kupujący nie płaci podatku pcc-2 Proponuje Państwu do sprzedaży 16 mieszkań o powierzchni 46,79.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Rzeszów,podkarpackie

314 500 zł50 m² 6 319 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Prezentowane osiedle przy ulicy Paderewskiego usytuowane jest w wschodniej części miasta w najprężniej rozwijającej się dzielnicy Rzeszowa. Kompleks mieszkalny wyróżniać będzie nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zalasewo

Zalasewo,wielkopolskie

235 719 zł38 m² 6 195 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca wygodne 2-pokojowe mieszkanie w Zalasewie. Bardzo dobra lokalizacja: sklepy i punkty usługowe w sąsiedztwie, nowoczesna szkoła, przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Wrocław,dolnośląskie

369 000 zł48 m² 7 639,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Oferta tylko u Nas! Polecam do sprzedaży rozkładowe mieszkanie 3 - pokojowe z oddzielną kuchnią, na 4 piętrze cztero-piętrowego budynku przy ul. Czarnieckiego/poznańskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

289 000 zł47 m² 6 148,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na bydgoskim Osiedlu Błonie o powierzchni 47m2. Lokalizacja - Osiedle Błonie cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów, w pobliżu znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Saneczkowa

Karpacz,dolnośląskie

273 510 zł30 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta nieaktualna W trakcie sprzedaży Na sprzedaż Apartament położony w malowniczej części Karpacza u zbiegu ulic Saneczkowej i Karkonoskiej. Lokalizacja z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Sianożęty

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

371 254 zł27 m² 13 559,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Twój zysk to 6% Inwestując w Imperiall Apart masz gwarancję, że nie tylko wynajęty apartament pracuje na Twój zysk, lecz wszystkie funkcjonujące piony obiektu takie jak: gastronomia, medispa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Akademicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

222 150 zł34 m² 6 627 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 -pokoje blisko uniwersytetu technologiczno-przyrodniczego zero prowizji od kupującego. Brak opłat podatku pcc (podatek cywilno-prawny) mieszkanie opcja pod klucz od 575 zł/m2 pakiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł54 m² 7 321,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu ustawne 3 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Lwowskiej na osiedlu Pobitno. Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mieroszów

Mieroszów,dolnośląskie

99 000 zł64 m² 1 546,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne, wygodne mieszkanie, położone w schowanym, zacisznym zakątku, w pobliżu mieroszowskiego rynku. Dwa rozkładowe pokoje, duża, jasna kuchnia, łazienka z oknem i przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Prymasa 1000-lecia

Rzeszów,podkarpackie

446 656 zł80 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 4 pokoje * 79,76 m2 * II piętro* 3 balkony * miejsce postojowe z cenie mieszkania * Rzeszów *

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wańkowicza

Wrocław,dolnośląskie

249 990 zł29 m² 8 532,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Bardzo dobra oferta jako pierwsze lokum-zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację-serdecznie polecam- =tellicencja 16128 ładna duża kawalerka Z komórką lokatorską W pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa Grobla

Gdańsk,pomorskie

795 000 zł67 m² 11 823,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w inwestycji "nowa Grobla Apartamenty". Składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki, wc, holu oraz balkonu. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Herberta

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

204 000 zł38 m² 5 405,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przedstawiam Państwu mieszkanie na bydgoskim Szwederowie. Budynek usytuowany jest w zacisznym miejscu z dala od ruchliwych ulic. Lokalizacja z szybkim dostępem do centrum i Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł36 m² 14 958,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1949

Wyjątkowa nieruchomość położona na Starym Żoliborzu przy zielonej Alei Wojska Polskiego i malowniczej ul. Wieniawskiego z zabytkowymi budynkami w stylu dworkowym, o ogromnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Trynek

Gliwice,śląskie

329 000 zł83 m² 3 973,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecam! Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie 4 pokojowe położone na wysokim parterze w Gliwicach na Trynku. Mieszkanie o powierzchni 82,8 m 2 składa się z salonu otwartego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wygoda

Białystok,podlaskie

399 000 zł50 m² 7 980 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 50 m2 w Białymstoku, na os. Wygoda. Lokal mieści się na 1 (z 3) piętrze w nowo wybudowanym bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Małomice

Lubin,dolnośląskie

222 000 zł50 m² 4 475,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe klimatyzowane mieszkanie W lubinie Z balkonem w stanie deweloperskim o pow. 48,47 m2 II piętro Nieruchomość składa się z aneksu kuchennego jednoprzestrzennie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hufcowa

Łódź,łódzkie

260 000 zł42 m² 6 156,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Kłosek polecają: - 2 rozkładowe pokoje na Retkinii Opis szczegółowy: mieszkanie jest położone na 3-cim piętrze w bloku. Na powierzchnię 42m2 składają się: 2 pokoje - ok 16m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Wzgórzach

Kraków,małopolskie

245 000 zł34 m² 7 174,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

2 pokojowe mieszkanie (34,15 m2) do remontu - idealne pod inwestycję. Z przyjemnością prezentuje Wam mieszkanie znajdujące się na Wzgórzach Krzesławickich. Jeżeli szukasz mieszkania "na start".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Wrocław,dolnośląskie

379 000 zł47 m² 8 063,83 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Do sprzedaży funkcjonalne, rozkładowe dwupokojowe mieszkanie przy pl. Strzegomskim. Lokal o powierzchni 47 m 2 położony na wysokim parterze w 10 pietrowym bloku z windą- po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł40 m² 12 563 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio gotowy i wykończony Mini Apartament idealny na wynajem Bardzo dobra lokalizacja : 900 m Rondo Daszyńskiego, 5 min - centrum Apartament kompletnie urządzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Wałbrzyska

Poznań,wielkopolskie

1 249 000 zł110 m² 11 362 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Lokalizacja Apartament zlokalizowany na poznańskim Grunwaldzie , w sąsiedztwie Lasku Marcelińskiego .Cicha i spokojna okolica pozwala odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiepury

Jelenia Góra,dolnośląskie

230 000 zł41 m² 5 609,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowe mieszkanie 41m2 na ul Kiepury w Jeleniej Górze zachęca swoim wnętrzem. Praktycznie zaprojektowane może służyć małej rodzinie lub wymagającemu singlowi. Mieszkanie składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

173 000 zł28 m² 6 110,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oraz podatku pcc! komórka lokatorska dla pierwszych klientów - gratis! Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję realizowaną na ul. Wieniawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Malta

Poznań,wielkopolskie

380 406 zł48 m² 7 849,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta deweloperska 0% Powierzchnia 48,46 m2 położone na II piętrze od zachodniej strony. Lokal położony w nowym kompleksie składający się z dwóch budynków. 2 sypialnie, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewiecka

Wrocław,dolnośląskie

336 000 zł40 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: cichoń tel: bardzo ładne mieszkanie z widokiem na Stadion: - pierwsze piętro w niskim bloku; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krochmalna

Warszawa,mazowieckie

607 000 zł48 m² 12 645,80 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji w centrum Warszawy, składające się z - 3 pokoi: 8m2, 8m2, 14m2 - 2 Łazienek (obie z: wc i prysznicami) - kuchni. Nieruchomość jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wierzbowa

Białystok,podlaskie

299 000 zł46 m² 6 441,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Przytulne mieszkanie dla rodziny w bloku z cegły - tylko U nas! Przedstawiamy ofertę dwustronnego mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 46,42m 2 zlokalizowanego przy ulicy Wierzbowej.