dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 197 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 197 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Promienista

Poznań,wielkopolskie

300 000 zł20 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie po remoncie w 100% w 2018/2019, zastosowano w pełni nowe materiały, drzwi wejściowe + agd (na gwarancji), wykończenie z wysokiej jakości materiałów, całość wykonano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podzamcze

Wałbrzych,dolnośląskie

130 000 zł44 m² 2 988,51 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie o pow 41,5m2 na Podzamczu. Na nieruchomość składa się przedpokój z dużą szafą w zabudowie, kuchnia, łazienka, wc ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukowska

Poznań,wielkopolskie

450 000 zł96 m² 4 688 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Atrakcyjny I funkcjonalny dom Z ogródkiem - dom na zamkniętym, kameralnym osiedlu - 96m2 idealnie zaplanowanej przestrzeni do wygodnego życia - 3 sypialnie, na parterze dodatkowe przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stokrotki

Lublin,lubelskie

315 000 zł51 m² 6 176,47 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Rezerwacja. Jasne i przestronne mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Układ mieszkania to: salon z wyjściem na duży balkon, sypialnia, kuchnia, łazienka, osobne wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

535 000 zł60 m² 8 916,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Jelonki południowe, 3 pokoje, 60 M2, balkon, piwnica Okolica skrzyżowania Lazurowej i Połczyńskiej. Blisko przystanku autobusowego Drzeworytników (nr 105, 197,713,743, n42, n52), niedaleko 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Działkowa

Kraków,małopolskie

454 275 zł56 m² 8 112,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szukasz mieszkania w Krakowie w atrakcyjnej i spokojnej lokalizacji oraz z dobrym połączeniem komunikacyjnym? Bieżanów Prokocim to dzielnica, która charakteryzuje się niską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kotsisa

Warszawa,mazowieckie

515 000 zł56 m² 9 157,18 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe, w formie cesji umowy deweloperskiej w inwestycji Home Factory na Warszawskiej Pradze Północ. Odbiór- maj/czerwiec 2021.Jeżeli szukasz jasnego, dwustronnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Kraków,małopolskie

640 200 zł49 m² 13 065 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fieldorfa

Wołomin,mazowieckie

256 000 zł39 m² 6 632,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,6m2, ustyuowane na 2 piętrze w niskim bloku w Wołominie. Na powierzchnię mieszkania składa się:dwa pokoje, łazienka, kuchnia, przedpokój. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bolesława Krzywoustego

Wrocław,dolnośląskie

449 500 zł60 m² 7 549,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na gotowej inwestycji na wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

398 000 zł109 m² 3 651,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1894

Przedstawiam Państwu niezwykle stylowe mieszkanie położone w samym centrum Bytomia przy Placu Tadeusza Kościuszki. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w dobrze zachowanej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Sopot,pomorskie

1 079 900 zł90 m² 11 998,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1999

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch apartamentów w Sopocie. Oferuję dwa luksusowe apartamenty położone w jednej z najatrakcyjniejszych miejsc w Sopocie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Matejki

Sosnowiec,śląskie

325 000 zł71 m² 4 599,49 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe dwupoziomowe z dużym potencjałem na 6 i 7 piętrze! Powierzchnia mieszkania to 70,66m2 idealne dla rodziny - dk 94 w odległości 300m /auchan Sosnowiec zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podzamcze

Wałbrzych,dolnośląskie

165 000 zł42 m² 3 956,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe, słoneczne mieszkanie z balkonem, o pełnym rozkładzie pomieszczeń w świetnej lokalizacji na Podzamczu. Mieszkanie komfortowe, po kompleksowym remoncie. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

345 000 zł62 m² 5 528,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| jelcz-Laskowice, okolice Wrocławia, mieszkanie 3 pokojowe, 3 piętro, centrum miasta, sprzedaż. Odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7, odra Nieruchomości Oława, ul. Iwaszkiewicza 135a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Orła Białego

Poznań,wielkopolskie

335 000 zł50 m² 6 726,91 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

! oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze! Polecam na sprzedaż przestronne, jasne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem. Nieruchomość znajduję się na Ratajach, blisko przystanków tramwajowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

155 000 zł55 m² 2 818,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o pow. 55m2 na Piaskowej Górze. na nieruchomość o pow. 55m2 składają się 3 pokoje, słoneczna kuchnia, łazienka z wc, przedpokoju oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podgórze

Wałbrzych,dolnośląskie

115 000 zł50 m² 2 300 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50m2. Budynek znajduje się na Podgórzu w okolicy Parku Rusinowa. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 2 piętrowej kamienicy , składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młodzieżowa

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

380 000 zł60 m² 6 343,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam lub wynajmę mieszkanie w Nowym Dworze Mazowieckim przy ulicy Młodzieżowej 7 na trzecim piętrze. Mieszkanie o powierzchni 59,90 m2, ciche i przestronne, duży przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wola

Warszawa,mazowieckie

635 000 zł48 m² 13 201,70 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mirów, 3 pokoje, 48 M2, trzy balkony Zaledwie 5 min. pieszo od stacji metra Rondo onz, w pobliżu autobus, tramwaj. Wokół znajduje się wiele restauracji, ośrodków kulturalnych, pubów, instytucji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inżynierska

Wrocław,dolnośląskie

358 000 zł47 m² 7 665,95 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. Przedstawiam 3-pokojowe mieszkanie, idealne pod wynajem w okolicach Inżynierskiej. Blisko komunikacja miejska, świetny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Leszno

Leszno,wielkopolskie

231 000 zł46 m² 4 998,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowo budowany apartamentowiec o nowoczesnej, dopracowanej architekturze powstaje na granicy Leszna i Święciechowy. Komfortowa lokalizacja z szybkim dojazdem do centrum oraz węzła trasy S-5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podzamcze

Wałbrzych,dolnośląskie

189 000 zł54 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54m2 w doskonałej lokalizacji Podzamcza. Lokal usytuowany na 3 piętrze 4 piętowego bloku. Mieszkanie w pełnym rozkładzie, 2 ustawne jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Malinka

Opole,opolskie

653 867 zł101 m² 6 490 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedaz II budynku " dębowe apartamenty" nowa inwestycja deweloperska na malince! Komfortowe, przestronne, jasne apartamenty o nazwie "dębowe apartamenty" - to trzy ekskluzywne apartamentowce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł57 m² 6 976,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie gotowe do zamieszkania w świetnej lokalizacji- 3 pokoje 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,19m2, zlokalizowane na Psim Polu, okolice ul. Baczyńskiego. Nieruchomość położona na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Rzeszów,podkarpackie

339 000 zł37 m² 9 162,16 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią, po generalnym remoncie. Mieszkanie usytuowane na piątym piętrze w wieżowcu. Jednostronne, składa się z: salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podzamcze

Wałbrzych,dolnośląskie

230 000 zł71 m² 3 239,44 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o pow. 71m2 na Podzamczu. Na nieruchomość składają się 3 pokoje, kuchnia z jadalnią, , łazienka, osobna toaleta oraz przedpokój. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł56 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż mieszkanie 56,1 m2 na parterze. W skład mieszkania wchodzi holl 6,6 m2 z którego wchodzi się do pozostałych pomieszczeń. Pokój z aneksem kuchennym 20 m2 z balkonem 5,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

290 000 zł50 m² 5 753,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Luksusowe, w pełni umeblowane i gustownie urządzone mieszkanie o powierzchni ok. 45 m2 w bloku na I piętrze w zielonej części miasta. Składa się z przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

459 000 zł48 m² 9 562,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Obiektem sprzedaży jest 2 pokojowy apartament w Gdyni na osiedlu Fort Forest! Nieruchomość u powierzchni 48m2 składająca się z : - sypialni (14m2), - salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł48 m² 9 484,54 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie w samym Centrum Warszawy z widokiem na Pałac Kultury i Nauki tuż przy wejściu do Metra Rondo onz, chwila od ch Złote Tarasy czy Dworca Centrlanego.Grzybowska 9 to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Nowogrodzka

Warszawa,mazowieckie

349 000 zł21 m² 16 619,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Jeśli szukasz wygodnego studio w samym centrum Warszawy to jest to idealna oferta dla Ciebie! Znakomicie usytuowana kawalerka o powierzchni 21 m2 znajduje się na ulicy Nowogrodzkiej 8. To małe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Warszawskich

Bytom,śląskie

119 999 zł91 m² 1 315,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone w centrum miasta Bytomia przy ul. Powstańców Warszawskich. Lokal mieści się w kamienicy na wygodnym 1 piętrze (na każdej kondygnacji tylko 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Belwederska

Warszawa,mazowieckie

555 000 zł47 m² 11 783,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Okazja! Trzypokojowe mieszkanie blisko Łazienek Królewskich. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bliskość komunikacji miejskiej bliskość terenów zielonych Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Swojczyce

Wrocław,dolnośląskie

420 000 zł47 m² 9 012,88 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

0% prowizji Do sprzedania mieszkanie we wrocławskiej inwestycji między Sępolnem a Swojczycami. Położone bezpośrednio nad Odrą osiedle jest chronione 24h. Dodatkowo mieszkania posiadają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

172 000 zł60 m² 2 842,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o pow. 60,5m2 w Świdnicy. Nieruchomość składa się z kuchni, dużego pokoju, pokoju z loggią, sypialni, łazienki, wc oraz dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

98 000 zł46 m² 2 130,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w cichej i spokojnej części Śródmieścia o powierzchni 46m2. Mieszkanie po remoncie, gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plenerowa

Rzeszów,podkarpackie

338 000 zł44 m² 7 748,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,62 m2 zlokalizowane przy ul. Plenerowej. Doskonale rozplanowane, zaprojektowane w duchu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gdańsk,pomorskie

610 560 zł38 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie w Parku Oliwskim. Okolica Park Oliwski to serce Trójmiasta. W jego otulinie wybudowano osiedle łączące się z Parkiem alejkami, z nasadzeniem roślinności, wystrojem małej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł27 m² 14 777,80 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Kompaktowe M2 z super widokiem na panoramę Warszawy, doskonałe dla młodych osób lub pod inwestycję! Super wygodne, przytulne mieszkanie o wygodnym rozkładzie z niepowtarzalnym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Głogów,dolnośląskie

260 000 zł56 m² 4 642,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 57m w bloku czteropiętrowym, 4 piętro zadbane, w stanie dobrym do zamieszkania, 3 niezależne pokoje,z jednego wyjścia na balkon,od strony balkonu rolety zewnętrzne, osobno łazienka.