dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chełmońskiego

Kraków,małopolskie

557 000 zł56 m² 9 946,43 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne ładne mieszkanie - osiedle Bronowice Residence. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie i w pełni umeblowane, a w jego skład wchodzą: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

392 085 zł40 m² 9 785 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpłatna prezentacja mieszkań: 0% prowizji bez podatku pcc gotowe W marcu 2021 media miejskie przy zakupie mieszkania trzeba dokupić miejsce W hali garażowej W cenie 25 000 zł wykończ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

130 000 zł82 m² 1 585,37 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w ścisłym Centrum Wałbrzycha, o pow. użytkowej 82m2. Składa się z 3 pokoi, kuchni, dużej łazienki, długiego holu, wyjście na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podhalańska

Katowice,śląskie

175 000 zł31 m² 5 646,98 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone w Katowicach (bogucice). Słoneczne i ciche z wyposażoną kuchnią oraz łazienką mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 30,99m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Brzeziny

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł70 m² 8 806,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Brzeziny, szeregowiec, ogródek, 3 pokoje, 70 M2 Okolica skrzyżowania Ostródzkiej i Krzemiennej. Szeregowiec. Enklawa ciszy i spokoju, otoczona zielenią. Osiedle dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starego Dębu

Kraków,małopolskie

415 340 zł55 m² 7 552 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzieci Warszawy

Warszawa,mazowieckie

346 000 zł37 m² 9 351,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Łatwy dojazd do Centrum: 6 linii autobusowych, kolejka wkd.Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń bez wykończeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Strachowicka

Wrocław,dolnośląskie

339 000 zł43 m² 7 865,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze budynku z 2004 roku na Żernikach we Wrocławiu. Spokojna okolica, wokół niska zabudowa oraz parking osiedlowy (nie ma problemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Gdańsk,pomorskie

619 000 zł80 m² 7 737,50 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Ta dobra oferta jest tylko u nas! lokalizacja: w niedalekim sąsiedztwie: -pętla autobusowo-tramwajowa Siedlce -stare Miasto -10 min samochodem do obwodnicy trójmiasta. W pobliżu szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

249 000 zł21 m² 11 857 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gotowa Kawalerka! Lokal w standardzie deweloperskim do własnej aranżacji recepcja klimatyzacja Zapraszam do oglądania Posiadam również inne układy mieszkań W ofercie 1-2-3-4-5 Pokoi 18m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Podzamcze

Wałbrzych,dolnośląskie

210 000 zł87 m² 2 413,79 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie o o pow. 87 m2 na Podzamczu. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, kuchni , jadalni , łazienki , wc oraz balkonu. Nieruchomość zlokalizowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dzieci Warszawy

Warszawa,mazowieckie

609 063 zł78 m² 7 808,50 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sielecka

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł32 m² 13 975,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Mieszkanie o powierzchni 32,2m2, usytuowane na 2 piętrze w kamienicy z cegły - Mokotów Dolny w okolicy Łazienek. Blok 4 piętrowy - ocieplony, zadbany. Mieszkanie po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

740 000 zł85 m² 8 706 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji poszukiwana lokalizacja oraz bardzo korzystny rozkład lokalu. Osiedle posiada doskonałą komunikację z miastem. Oddalone jest zaledwie 3 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obozowa

Kraków,małopolskie

415 611 zł49 m² 8 482 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obozowa

Kraków,małopolskie

477 641 zł58 m² 8 235 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł88 m² 11 352,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie dwupokojowe ursynów centrum, 4 pokoje, 88 M2, balkon, garaż, komórka Apartamentowiec. Patio, przystanek autobusowy, metro (5 min), plac zabaw, sklepy, szkoły, przedszkola, bary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

195 900 zł38 m² 5 224 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Kielce ksm ul. Zagórska 2 pokoje - sprzedam. Mieszkanie o powierzchni 37,50m2 usytuowane na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku. Obecnie w remoncie. Po remoncie nowa cena. Zdjęcia wkrótce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sucha

Gdańsk,pomorskie

990 000 zł52 m² 19 038,50 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż luksusowy apartament z widokiem na morze, usytuowany na 13. piętrze 16 - piętrowego budynku, zlokalizowany na pięknym osiedlu Nowa Letnica w nowoczesnej architekturze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Opole

Opole,opolskie

280 000 zł60 m² 4 687,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie znajdujące się w ścisłym Centrum Opola, czteropokojowe, położone na trzecim piętrze (poddaszowe) w kamienicy, o powierzchni użytkowej 59,73 m2 (po podłodze ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

561 330 zł85 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Super Oferta! Gotowe do odbioru , przestronne mieszkanie przy ulicy Awicenny! Idealne dla Rodziny! Duży Balkon! Antresola! Nowoczesna architektura budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Brynów

Katowice,śląskie

569 000 zł85 m² 6 725,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przestronne 3 pokoje Z dużym ogrodem zimowym! Do sprzedania mieszkanie położone na os. Ligota Park w dzielnicy Brynów w Katowicach. Zlokalizowane zostało na 4 piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mińska

Wrocław,dolnośląskie

596 564 zł88 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest przestronne mieszkanie znajdujące się na gotowej już w tym roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przemysława

Wodzisław Śląski,śląskie

95 000 zł31 m² 3 064,52 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie nie zniszczone, świetna baza do urządzenia wg własnego pomysłu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

239 000 zł52 m² 4 596,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Piaskowa Góra. Lokal składa się z dużego salonu, dwóch sypialni, łazienki z wc, kuchni z oknem oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

331 740 zł37 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowe apartamenty w Górnym Karpaczu w pobliżu Świątyni Wang i Hotelu Gołębiewski z przepięknym widokiem na Karkonosze. Lokalizacja ta gwarantuje zwrot zainwestowanego kapitału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Dachowa

Dachowa,wielkopolskie

289 000 zł71 m² 4 062,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Biuro sprzedaży mieszkań i domów developerskich poleca apartament w zabudowie szeregowej. Idealny dla rodziny z dziećmi. Możliwość wykończenia "pod klucz". Oferta zawiera zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Broniewskiego

Stargard,zachodniopomorskie

184 828 zł38 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! 5 blok W sprzedaży! Ładne, nowo-budowane mieszkania na Osiedlu Pyrzyckim, ul. Broniewskiego - Stargard. Przedstawiany lokal o powierzchni 37,72 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lema

Kraków,małopolskie

668 700 zł67 m² 9 981 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maślicka

Wrocław,dolnośląskie

619 645 zł95 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest Przestronne mieszkanie znajdujące się gotowej w II kwartale 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Garbary

Poznań,wielkopolskie

519 056 zł64 m² 8 174,11 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Specjalny rabat świąteczny, tylko do końca grudnia. Kupując teraz, zyskujesz 30tys. zł! Lokalizacja Miejsce idealne dla osób pracujących w centrum. Znakomite położenie mieszkania - na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obozowa

Kraków,małopolskie

372 117 zł44 m² 8 457 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Wałbrzych,dolnośląskie

60 000 zł37 m² 1 621,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę w Śródmieściu zlokalizowaną na 1 piętrze w 3 piętrowej odnowionej kamienicy. Kawalerka składa się z dużego pokoju ( wymieniono okna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obozowa

Kraków,małopolskie

429 746 zł57 m² 7 539 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Zaodrze

Opole,opolskie

379 000 zł53 m² 7 151 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie 53 m2 znajduje się na I piętrze, czteropiętrowego apartamentowca z windą, wybudowanego w 2019 r. Lokal składa się z: pokoju dziennego z wyjściem na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

147 000 zł44 m² 3 340,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o pow. 44m2 w dogodnej lokalizacja Szczawna Zdroju. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Pruszków,mazowieckie

389 000 zł55 m² 7 072,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

55m2 3 pokoje 4 piętro. Mieszkanie nowocześnie wykończone oraz całkowicie wyposażone. Przeszło gruntowny remont łącznie z wymianą instalacji elektrycznych i wodnych. Cena zawiera wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Lema

Kraków,małopolskie

560 500 zł56 m² 10 009 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzekowo

Szczecin,zachodniopomorskie

430 000 zł50 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferujemy do sprzedaży apartament 2 pokojowy położony na nowoczesnym, zamkniętym, monitorowanym osiedlu Chabrowym z placem zabaw i pięknym stawem. Lokal mieszkalny o powierzchni 50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

387 000 zł33 m² 11 727,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Młynów, kamienica, kawalerka, 33 M2 Okolica skrzyżowania Okopowej i Leszno. Stan wykończenia: do zamieszkania. Mieszkanie bardzo ciche, okna wychodzą na park. Pokój. Kuchnia zabudowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

365 000 zł51 m² 7 213,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

0% prowizji! Na sprzedaż luksusowe 3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Krzyki - Oporów u zbiegu ulic Avicenny i Jordanowskiej. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze 3 piętrowego.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij