dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 114 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 114 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Kalisz,wielkopolskie

370 000 zł53 m² 7 020,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie dwupokojowe w bloku z cegły. Nowszy Dobrzec. Jeden z ostatnich domów przed polami uprawnymi. Minutę po wyjściu z domu spacerujesz po wsi. Z tego też powodu kręci się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej

Ząbki,mazowieckie

525 000 zł39 m² 13 496,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania 2 poojowe mieszkanie w Ząbkach przy ul. Konopnickiej - otowe do zamieszkania. Na sprzedaż unkcjonalne i nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 38,9m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

205 000 zł35 m² 5 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Raków. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

334 600 zł29 m² 11 537,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Deweloper lublin! nowe osiedle nad zalewem! bez podatku pcc! bez prowizji biura nieruchomości! nowe budownictwo! bezpieczne I wygodne ogrzewanie miejskie! lpec najniższe czynsze W mieście -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

459 997 zł28 m² 16 370 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Krzyki Buforowa Kawalerka Top/28m2 /2022r! Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rudawska

Wrocław,dolnośląskie

579 215 zł44 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bez pcc i Prowizji! mieszkanie W stanie deweloperskim - inwestycja oddana do użytku. Idealna opcja jako pierwsze mieszkanie bądź dla inwestora. 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowanego na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolska

Warszawa,mazowieckie

877 000 zł52 m² 16 865,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Szukasz mieszkania w kamienicy z bardzo dobrą lokalizacją? Trafiłeś idealnie. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń! lokalizacja Wola, jedna z najbardziej pożądanych i najszybciej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

589 000 zł34 m² 17 318,40 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Inwestycja Podedworze 13, która powstała z myślą o ludziach takich jak Ty - poszukujących miejsca idealnego na szczęśliwy dom. Mieszkanie o powierzchni 34.01 m2, z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wielkotyrnowska

Kraków,małopolskie

374 000 zł22 m² 17 395,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

l gotowiec inwestycyjny | Taras | 21 m | Bronowice l Najemca l Na sprzedaż w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 21,05 m z prywatnym tarasem ok. 6 m . To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

299 000 zł43 m² 6 889,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grunwaldzka

Rzeszów,podkarpackie

1 999 000 zł254 m² 7 870,08 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:1960

Nieruchomość inwestycyjna w centrum miasta | 4 budynki | działka 5,4 a | ul. Grunwaldzka oferta na wyłączność biura nieruchomości jasłowska nieruchomości Na sprzedaż atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kościuszki

Gdynia,pomorskie

750 000 zł72 m² 10 363,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Nowoczesny komfort i funkcjonalny układ To mieszkanie od razu daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Baczyńskiego

Częstochowa,śląskie

290 000 zł33 m² 8 708,71 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie z potencjałem w centrum zielonej dzielnicy Północ - Idealna lokalizacja - cicha i spokojna ale w bliskiej odległości od komunikacji miejskiej, promenady Niemena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

844 000 zł77 m² 10 961 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe osiedle stworzone z myślą o radości życia w pięknym otoczeniu. Inwestycja oferuje zarówno funkcjonalne mieszkania, jak i podwyższony standard części wspólnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

822 900 zł58 m² 14 187,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szukasz mieszkania? Kup bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Pomożemy Ci na każdym kroku: wybór lokalu, formalności kredytowe, podpisanie umowy - jesteśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołaja

Wrocław,dolnośląskie

519 900 zł47 m² 11 073,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w pełni rozkładowe o powierzchni 46,95 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Wrocławia na Szczepinie. Składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedle Słoneczna

Wołomin,mazowieckie

399 000 zł48 m² 8 321,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokoje przy pkp Wołomin Słoneczna | 47,95 m | balkon | piwnica| potencjał inwestycyjny Szukasz mieszkania z szybkim dojazdem do Warszawy albo czegoś pod wynajem? To mieszkanie daje dokładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Syrokomli

Kraków,małopolskie

475 000 zł23 m² 21 018 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem w perfekcyjnej lokalizacji Krakowa. Obok krakowskie Błonia oraz Bulwary Wiślane. Stare miasto/salwator. Lokalizacja: ul. Władysława Syrokomli 18,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

622 875 zł38 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty: otoczenie nieruchomości: grochowska w Warszawie to jedna z głównych arterii Pragi-Południe, charakteryzująca się bardzo dobrą infrastrukturą. Ulica jest doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem

Mława,mazowieckie

449 000 zł82 m² 5 446,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Oferta na wyłączność - tylko w Naszym Biurze! 0% prowizji dla Kupujących. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Przedstawiamy na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 82,44.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wrzosowa

Żory,śląskie

520 000 zł62 m² 8 352,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesny apartament W zabudowie szeregowej Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż wyjątkową ofertę pięknego i słonecznego apartamentu z tarasem w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mozarta

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł46 m² 15 065,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 45,8 m położone na 9 piętrze budynku z windą przy ul. Mozarta na Mokotowie - Służew nad Dolinką. Mieszkanie ma bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Główna

Poznań,wielkopolskie

399 000 zł31 m² 12 703 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1881

Mam ogromną przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży świeżo wykończonej nieruchomości umiejscowionej na pierwszym piętrze w urokliwej, zadbanej kamienicy, znajdującej na Poznańskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stalowa

Wrocław,dolnośląskie

854 000 zł66 m² 12 986,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Stalowa / pretficza Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie na parterze, o powierzchni 65,76 m, zlokalizowane przy ul. Stalowej we Wrocławiu. Do lokalu przynależy również duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

4 220 000 zł106 m² 39 890,40 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronny, komfortowy, 4-pokojowy apartament w jednej z najatrakcyjniejszych inwestycji Śródmieścia - Mennicy Residence. Wnętrze zaprojektowane przez architekta z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Piłsudskiego

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł92 m² 9 825,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o pow. 91,5m2, położone na 1 piętrze w kamienicy przy Placu Piłsudskiego na wrocławskich Karłowicach. Lokal składa się z 3 pokoi( można zrobić 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nadwiślańska

Kraków,małopolskie

980 000 zł36 m² 26 952,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2 pokoje Z balkonem! prestiżowa lokalizacja! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Nadwiślańskiej, dzielnica Stare Podgórze. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Główna

Poznań,wielkopolskie

349 000 zł29 m² 11 899,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1881

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nuszkiewicza

Kraków,małopolskie

748 369 zł52 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony standard deweloperski *preferowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Płosa

Warszawa,mazowieckie

1 159 000 zł67 m² 17 394,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferujemy Państwu na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,63 m , położone na nowoczesnym i kameralnym osiedlu Nowy Targówek, w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

379 000 zł50 m² 7 641,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie położone w spokojnej i zielonej okolicy Myślęcinka. Lokal znajduje się na 1. piętrze kameralnego, 2-kondygnacyjnego budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komandorska

Wrocław,dolnośląskie

679 000 zł53 m² 12 811,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, które zarabia na siebie od pierwszego dnia? A może marzysz o życiu w samym sercu Wrocławia, gdzie puls miasta masz na wyciągnięcie ręki? Atlant Estates ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Teatralna

Wrocław,dolnośląskie

462 500 zł37 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka w centrum Wrocławia o powierzchni 37,7 m przy ul. Teatralnej. Mieszkanie wymaga przeprowadzenia remontu. Oferujemy przestronną kawalerkę na 4 piętrze z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kolejowa

Środa Śląska,dolnośląskie

834 862 zł86 m² 9 673,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna szeregówka 20 min od Wrocławia! Lokalizacja - Środa Śląska, ul. Kolejowa. W okolicy akwen wodny Kajaki , Średzki Park Wodny, pola i łąki idealne miejsce pod nowy dom - Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

930 000 zł39 m² 23 846,20 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Z przyjemnością prezentujemy funkcjonalne i stylowo wykończone mieszkanie o powierzchni 39 m , zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Jana Kazimierza 66. Lokal usytuowany jest na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radosna

Zalasewo,wielkopolskie

490 000 zł48 m² 10 187,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w Zalasewie. # lokalizacja # Zalasewo ul. Radosna Swarzędz.2,5 km Dino.0,5 km Rondo Śródka.9,6 km Żłobek, przedszkole i szkoła.1 km Przystanek autobusowy.0.2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stargard,zachodniopomorskie

384 000 zł58 m² 6 643,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania sie z ofertą mieszkania o powierzchni 57,8 m2 z balkonem na 3 piętrze niskiego bloku, cicha i spokojna okolica, wokół dużo zieleni, place zabaw , idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

799 000 zł63 m² 12 706,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Jeśli szukasz mieszkania, do którego możesz się wprowadzić bez remontów i stresu ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,88 m, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana III Sobieskiego

Warszawa,mazowieckie

789 000 zł47 m² 16 931,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone na warszawskim Mokotowie. Lokal o powierzchni 46,60 m2 usytuowany jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kłobucka

Warszawa,mazowieckie

810 000 zł46 m² 17 453,10 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Biuro nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie, położone przy ul. Kłobuckiej na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie o powierzchni: 46,41 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szydlice

Kościerzyna,pomorskie

429 000 zł56 m² 7 688,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie w Kościerzynie, które przeszło remont rok temu idealna propozycja dla osób, które szukają gotowego mieszkania bez dodatkowych kosztów i stresu.