dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 208 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 208 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Brzegowa

Kraków,małopolskie

779 000 zł95 m² 8 219,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Oferta bez prowizji i podatku pcc. Gotowe do odbioru. Do sprzedaży 5-pokojowe mieszkanie o pow. 94,7 m 2 w nowej inwestycji w okolicach ul.Becka i rzeki Rudawy. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polna

Kiełczów,dolnośląskie

359 900 zł62 m² 5 804,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży mieszkanie znajdujące się na gotowej już Grudniu inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kwidzyńska

Wrocław,dolnośląskie

339 600 zł38 m² 8 890,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

!zadzwoń! A.M. Nieruchomości mieszkanie na sprzedaż: rynek pierwotny, zakup od dewelopera, bez prowizji oraz pcc, oferuję na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z ogrodem 109mkw, w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górne

Piła,wielkopolskie

319 000 zł45 m² 7 152,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa oferta doskonale zlokalizowanego 3 pokojowego mieszkania w standardzie Apartamentu na sprzedaż na osiedlu Górnym w Pile. Mieszkanie po generalnym remoncie z wymianą wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niebuszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

345 000 zł54 m² 6 388,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania w otoczeniu zieleni. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze ocieplonej kamienicy. Na metraż 53,51 m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

299 000 zł27 m² 11 074 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wykończony i umeblowany lokal idealny na inwestycję lub do zamieszkania w budynku Hotelowym Recepcja Pralnia Restauracja klimatyzacja Zapraszam do oglądania

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szwed-Śniadowskiej

Kraków,małopolskie

422 000 zł70 m² 5 994,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż oferuję mieszkanie 70 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Debniki / Kliny w Krakowie. Ul. Anny Szwed - Śniadowskiej. Mieszkanie o metrażu 70 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kosmonautów

Wrocław,dolnośląskie

519 057 zł67 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Gotowe 3 pok z dużym tarasem/nowe Żerniki najbardziej komfortowa inwestycja W fabrycznej! oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Osoba prowadząca tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mszana Dolna,małopolskie

355 000 zł59 m² 5 968,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zdobądź voucher o wartości 20 000zł na zakup mieszkania w inwestycji Apartamenty Centrum w Mszanie Dolnej podczas Dnia Otwartego! Apartamenty Centrum to inwestycja wielorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wiązów

Wiązów,dolnośląskie

109 000 zł44 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 43m2 w Wiązowie 11 km od Strzelina, blisko autostrady A4. Mieszkanie bardzo funkcjonalne, jasne i ciepłe, w stanie technicznym bardzo dobrym. Na podłogach panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świstackiego

Wrocław,dolnośląskie

339 000 zł62 m² 5 505 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Trzypokojowy lokal mieszkalny w kamienicy na Starym Mieście. Okazja! budynek Lokal o powierzchni użytkowej 61.58 m2 mieści się na parterze w pięciopiętrowej kamienicy z 1930 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

337 531 zł50 m² 6 790 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe, mieszkanie znajdujące się na oddanej do użytku inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Pogoń

Sosnowiec,śląskie

129 000 zł31 m² 4 161,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

Idealne do celów prywatnych jak I pod inwestycje! Ustawne M2 z oddzielną częścią sypialnianą. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni, łazienki oraz przedpokoju, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Winogrady

Poznań,wielkopolskie

399 000 zł53 m² 7 471,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Gotowe dla Studentów lub Pracowników 4pok./53m2 os.Przyjaźni/Winogrady po kapitalnym remoncie na sprzedaż. Polecam w pełni gotowe i wyposażone ,specjalnie przygotowane dla Studentów lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dobra

Wrocław,dolnośląskie

359 000 zł39 m² 9 205,13 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. Przedstawiam nieruchomość w pobliżu pl. Jana Pawła II, składającą się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazikowskiego

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

564 000 zł73 m² 7 726,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie w centrum Mińska Mazowieckiego przy ul. Kazikowskiego, usytuowane na trzecim piętrze w bloku z 2014r., wyposażonym w WINDĘ. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jodłowicka

Wrocław,dolnośląskie

424 000 zł54 m² 7 851,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. Przedstawiam nowoczesne, 3 pokojowe mieszkanie na kameralnym i strzeżonym osiedlu. Układ pomieszczeń: - kuchnia - salon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Uczniowska

Gdynia,pomorskie

369 000 zł42 m² 8 785,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Drodzy Państwo Posiadam niezmierną przyjemność przedstawić Państwu niezwykłą nieruchomość, która znajduje się w urokliwej i dobrze skomunikowanej lokalizacji. Atuty: -Widok na las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Chabrów

Opole,opolskie

249 000 zł37 m² 6 729,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,22 m2 w zielonej okolicy Chabrów, w niskim budynku. Mieszkanie usytuowane na parterze. Składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

735 000 zł48 m² 15 312,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż mieszkanie z balkonem w budynku z windą na Starym Mokotowie. Budynek wygląda jak kamienica i świetnie wpasowuje się w architekturę budynków wzniesionych na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zalasewo

Zalasewo,wielkopolskie

322 728 zł57 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca komfortowe mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem. Zakup bez zbędnych kosztów! Bez pcc i prowizji. Termin zakończenia budowy: ivq 2021. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Lotnictwa Polskiego

Poznań,wielkopolskie

380 000 zł50 m² 7 646 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2 pokojowego położonego na Osiedlu Lotnictwa Polskiego. Przedmiotowy lokal ma powierzchnią 49,7m2 i składa się: - pokój o pow. 22 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Lublin,lubelskie

368 000 zł54 m² 6 878,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie mieszczące się w ścisłym centrum Lublina. Lokal składa się z trzech pokoi, zamykanej, widnej kuchni oraz łazienki. Lokal usytuowany jest na 6 piętrze 10 piętrowego budynku. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olchowa

Zabrze,śląskie

180 000 zł53 m² 3 370,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzy pokojowe mieszkanie tylko 1km od wjazdu na Drogową Trasę Średnicową. Lokal położony w Zabrzu przy ul. Olchowej na 4 piętrze. W okolicy liczne punkty usługowo-handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

778 500 zł78 m² 9 956,52 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest czteropokojowy apartament usytuowany na szóstym piętrze w inwestycji deweloperskiej, która uzyskała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drukarska

Wrocław,dolnośląskie

362 999 zł48 m² 7 531,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Świetna okazja dla Inwestora! W skład mieszkania wchodzi: -Pokój -pokój -pokój -kuchnia -łazienka W największym Pokoju Balkon Francuski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 3 Maja

Pasłęk,warmińsko-mazurskie

350 000 zł97 m² 3 611,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe, o pow. 96,91m2 z balkonem + garaż 17,2m2 Lokal w kamienicy na I-piętrze nowa cena Przytulna aranżacja z nowym podziałem pomieszczeń (4-pokoje , kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Szczepin

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł44 m² 9 084,70 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bezpłatna prezentacja mieszkań: 0% prowizji bez podatku pcc media miejskie termin odbioru koniec 2022 możliwość dokupienia miejsca W hali garażowej wykończ mieszkanie po swojemu 3 min spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Centrum A

Kraków,małopolskie

370 000 zł51 m² 7 236,46 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa huta - centrum A 3 pokoje - 51,13 M2 - 370 000 Do sprzedaży mieszkanie w kamienicy w samym centrum Nowej Huty , tuż przy Placu Centralnym. Świetnie skomunikowana lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

575 800 zł57 m² 10 133,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpłatna prezentacja mieszkań: 0% prowizji bez podatku pcc gotowe W marcu 2021 media miejskie przy zakupie mieszkania trzeba dokupić miejsce W hali garażowej W cenie 25 000 zł wykończ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hynka

Wrocław,dolnośląskie

305 000 zł33 m² 9 242,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Idealne mieszkanie na parterze dla pary, pod gabinet z miejscem parkingowym w cenie niedaleko Astry Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł57 m² 11 466,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

0% prowizji Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w inwestycji na zamkniętym osiedlu w bardzo dynamicznie rozwiniętej części Wrocławia, ulica Przyjaźni - osiedle Belvedere Park. Zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Bielsko-Biała,śląskie

359 000 zł110 m² 3 263,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Centrum Bielska-Białej. Słoneczne mieszkanie o powierzchni101 metrów kwadratowych. Trzy duże pokoje, oddzielna widna kuchnia z dodatkowym pomieszczeniem tzw. służbówką. Duża łazienka.