dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 099 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 099 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wilanowska

Wrocław,dolnośląskie

489 000 zł48 m² 10 273,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,6 m , położone przy ul. Wilanowskiej w budynku z 2010 roku. Lokal znajduje się na 4. piętrze (z windą) i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cierlicka

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł86 m² 10 301 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Czy rozkładowego mieszkania w dobrze skomunikowanej części Ursusa? Czy ważna jest dla Ciebie kameralna zabudowa, własny ogród oraz brak miesięcznych opłat czynszowych? Czy marzy Ci się miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Samsonowicza

Lublin,lubelskie

524 000 zł70 m² 7 449,53 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości 4-pokojowe mieszkanie na lubelskim Wrotkowie Przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 68,59 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Dąbrowa Górnicza,śląskie

399 000 zł47 m² 8 551,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie po kapitalnym remoncie - Dąbrowa Górnicza, gołonóg, ul. Kasprzaka Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie po kapitalnym remoncie , gustownie urządzone i w pełni wyposażone ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wiktorii Wiedeńskiej

Warszawa,mazowieckie

2 650 000 zł152 m² 17 434,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Komfortowy apartament 152 m2, 4 pokoje, duży taras, 4 miejsca w garażu podziemnym, wilanów. ~Możliwość zakupu przez cudzoziemców~ Budynek: budynek przy Wiktorii Wiedeńskiej 9a to elegancka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł41 m² 9 630,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego, developerskiego mieszkania w centrum miasta, blisko komunikacji? Jeśli tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Kupujący nie płaci podatku pcc! Opis inwestycji: nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

500 051 zł43 m² 11 697,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie ma powierzchnię 42.75 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Wola,śląskie

220 000 zł37 m² 5 978,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wola, 36,80m2 , salon z wyjściem na ogródek , zabudowany aneks sypialniany, kuchnia z oknem, blisko las, droga na A1. Polecamy Państwu przestronne i funkcjonalne mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stargard,zachodniopomorskie

349 000 zł45 m² 7 752,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z garderobą i balkonem, położone w Stargardzie na popularnym Osiedlu Hallera. Mieszkanie o powierzchni 45,02 m znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł38 m² 17 105,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker rezerwacja do 15.05 Oferta na wyłączność, klucze w biurze. Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na Mokotowie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hallera

Siechnice,dolnośląskie

622 205 zł61 m² 10 173,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska w standardzie Premium Wyjątkowe, kameralne osiedle przy Błękitnej Lagunie Przedstawiamy wyjątkową inwestycję w Siechnicach przy ul. J. Hallera, łączącą wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolbego

Rzeszów,podkarpackie

549 000 zł52 m² 10 517,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Kolbego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 52,2 m2, usytuowane jest 3 piętrze w niskim bloku. W jego skład wchodzą: salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Litewska

Wrocław,dolnośląskie

435 000 zł32 m² 13 657,80 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka o pow 31,85 m2, położona we Wrocławiu przy ul. Litewskiej. Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze w 8-o piętrowym budynku z roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

506 000 zł32 m² 15 927 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji Na sprzedaż kawalerka 31,77mkw z ogrodem 19mkw | Wrocław - Kleczków, ul. Reymonta | Wysoki standard/ Nad Odrą Oferujemy na sprzedaż nowoczesną kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

517 869 zł52 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na terenie bydgoskiego osiedla Czyżkówko realizowane jest kameralne przedsięwzięcie mieszkaniowe położone w sąsiedztwie rzeki Brdy oraz terenów sprzyjających aktywnemu wypoczynkowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łódź,łódzkie

619 999 zł69 m² 8 972,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69 m , położone na Widzewie Janowie, w kameralnym, 3-piętrowym bloku z 2008 roku. Lokal usytuowany jest na 3. piętrze na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

592 410 zł56 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne osiedle w nowej inwestycji w sercu Katowic z detalami śląskich kamienic! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! inwestycja: wyróżnia się atrakcyjną architekturą oraz niskimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Pilotów

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł31 m² 16 096,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szukasz gotowej do wprowadzenia kawalerki w świetnej lokalizacji? Ta oferta na gdańskiej Zaspie spełni Twoje oczekiwania! mieszkanie: na sprzedaż jasna, funkcjonalna i ustawna kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kielce,świętokrzyskie

460 000 zł37 m² 12 456 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament premium 36,93 m | 2024 | Kielce, ul. Kolberga Na sprzedaż nowoczesny apartament klasy premium o powierzchni 36,93 m , zlokalizowany w nowym budynku z 2024 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Sandomierz,świętokrzyskie

359 900 zł46 m² 7 756,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Sprzedam przestronne, 2-pokojowe mieszkanie w bardzo atrakcyjnej cenie,zlokalizowane przy ul. Mickiewicza w Sandomierzu. Idealne dla rodziny lub pod inwestycję czy wynajem. Dużym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

495 000 zł97 m² 5 121,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w kamienicy, usytuowane na pierwszym piętrze (poddasze). Lokal o powierzchni całkowitej ok. 90 m , z uwagi na skosy powierzchnia użytkowa wynosi ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mickiewicza

Wrocław,dolnośląskie

878 999 zł72 m² 12 208,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe Sępolno 71,46 m + duża piwnica Ogródek 2 łazienki - Lokalizacja: wrocław Sępolno - Powierzchnia użytkowa: 71,46 m - Liczba pokoi: 3 - Kuchnia: otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł41 m² 9 736,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zyndrama z Maszkowic

Wrocław,dolnośląskie

1 295 000 zł63 m² 20 571,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowy 2-pokojowy, prestiżowy apartament o powierzchni 62,95 m , zlokalizowany w nowoczesnym budynku przy kameralnej ulicy Zyndrama z Maszkowic, zaraz obok ulicy Księcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Biały Bór,zachodniopomorskie

329 000 zł69 m² 4 764,66 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

To mieszkanie to prawdziwa okazja dla kogoś, kto szuka gotowego do wprowadzenia lokum. Dzięki niedawno wykonanym remontom budynku oraz wnętrza jest to lokal ekonomiczny i bezobsługowy pod kątem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nałkowskiej

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł38 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie jednopokojowe usytuowane na 1 piętrze w wysokim bloku z lat 60-tych zlokalizowane na warszawskich Bielanach Na powierzchnię mieszkania składa się: - przestronny pokój dzienny, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

629 000 zł107 m² 5 893 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości M2 Estate ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 106,74 m, położone w kamienicy przy ul. Kościuszki w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wybickiego

Kraków,małopolskie

570 000 zł28 m² 20 712 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Więcej informacji: telefon: 728* 341* 653 Biuro nie pobiera prowizji od kupującego, kupujący zwolniony jest z podatku pcc! Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

635 000 zł39 m² 16 282 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; budynek: nowe budownictwo do wykończenia; standard mieszkania: do wykończenia; dodatkowo: miejsce postojowe pod budynkiem, balkon, winda; rozkład: do własnej aranżacji; ogrzewanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wichrowa

Gostyń,wielkopolskie

356 660 zł42 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecamy atrakcyjne, niskoczynszowe mieszkania o wysokim standardzie deweloperskim w doskonałej lokalizacji Gostynia! Jest to I etap budowy Osiedla Wichrowa Park. W pierwszym etapie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górny Bór

Skoczów,śląskie

580 000 zł82 m² 7 073,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Umowa na wyłączność - nie szukaj dalej :) Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 82 m , położone na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku na osiedlu Górny Bór w Skoczówie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Bielsko-Biała,śląskie

622 600 zł82 m² 7 611,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż duże i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na II piętrze o pow. 81,80 m2, przy ulicy Jana Kochanowskiego w Bielsku-Białej. Jest to jeszcze niemal centrum Bielska, ale jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

515 000 zł52 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Klimatyczne 2 rozkładowe pokoje w sercu Śródmieścia - ul. Nowowiejska! Są mieszkania, które od pierwszego kroku dają poczucie charakteru i autentyczności. Na sprzedaż stylowe, wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrówki

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

309 999 zł46 m² 6 753,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe - gotowe do wprowadzenia | Grudziądz, os. Wielkie Tarpno, ul. Dąbrówki Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje na sprzedaż przytulne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

490 000 zł67 m² 7 270,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Stoprocent - Nieruchomości na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie na parterze o powierzchni 67,40 m2 z ogrodem! III etap inwestycji przy ul. Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

390 000 zł30 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż jasne i przytulne mieszkanie jednopokojowe z oddzielną kuchnią i łazienką, położone na 8. piętrze w budynku z windą. Południowa ekspozycja okien zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Białystok,podlaskie

339 000 zł38 m² 8 944,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zlokalizowane jest na os. Pista przy ul. Piastowskiej. Na powierzchnię 37,90 m składa się: - korytarz, - oddzielna kuchnia, - duży pokój z wyjściem na balkon, - sypialnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

563 132 zł59 m² 9 591,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Garby

Garby,wielkopolskie

403 970 zł46 m² 8 763 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie w okolicy Swarzędza! Szukasz idealnego połączenia spokoju przedmieść i dynamicznego życia miasta? Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie w okolicy zalasewo/swarzędz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wołomińska

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł30 m² 16 611,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Prezentuję Państwu funkcjonalne i przytulne mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Pradze Północ - idealne zarówno pod inwestycję, jak i na pierwsze mieszkanie. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaliska

Włocławek,kujawsko-pomorskie

360 000 zł49 m² 7 346,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż, o powierzchni 49 m2, usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na osiedlu.