dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

309 000 zł31 m² 9 967,74 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Szukasz nieruchomości w idealnej lokalizacji ? Prezentujemy na sprzedaż przytulne i jasne mieszkanie o powierzchni 31,5 mkw, usytuowane na 4 piętrze kamienicy mieszkalnej przy alei Juliusza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. św. Trójcy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

424 800 zł59 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Przedstawiam Państwu dwupokojową nieruchomość (59 m2) położoną w świetnie skomunikowanej części miasta (bliskość przystanków autobusowych i tramwajowych). Mieszkanie mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Sołacz

Poznań,wielkopolskie

634 671 zł65 m² 9 764,17 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- oferta developerska - Kupujący nie ponosi dodatkowych kosztów - Bez podatku i prowizji - Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w kameralnym i spokojnym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paulińska

Kraków,małopolskie

897 700 zł66 m² 13 533,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Myślisz o apartamencie w samym centrum Krakowa, ale jednocześnie w spokojnej i cichej okolicy? Być może mamy coś dla Ciebie. Zapoznaj się z ofertą, a potem sam/sama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żuławy

Gniezno,wielkopolskie

246 000 zł56 m² 4 403 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu do zakupu bardzo atrakcyjną nieruchomość, jaką jest mieszkanie 2-pokojowe po remoncie, stanowiące pełną własność z udziałem w gruncie. Lokal położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Południe

Włocławek,kujawsko-pomorskie

400 000 zł125 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż przepiękne dwupoziomowe mieszkanie na terenie zamkniętym. Apartment położony jest w spokojnej i bardzo atrakcyjnej okolicy,w pobliżu las,rzeka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Leszno

Leszno,wielkopolskie

168 880 zł42 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bezczynszowe mieszkania w stanie deweloperskim w spokojnym miejscu-9 km od Leszna. Mieszkania w dwupiętrowym, kameralnym budynku, w którym znajdują się 24 mieszkania rozmieszczone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Skalskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

409 320 zł68 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

0% pcc, 0% prowizji W sprzedaży lokale mieszkalne 1, 2, 3 i 4 pokojowe - zadzwoń i zapytaj o szczegóły. Pruszcz Gdański - miasto z wyjątkowym charakterem! Rozważając zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pszczelna

Kraków,małopolskie

489 000 zł60 m² 8 150 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Pszczelna/ruczaj 3 pokojowe,m.postojowe NOWE BUD. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ruczaju ul.Pszczelna. Lokal mieszkalny położony na drugim piętrze w trzy kondygnacyjnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rozrażewskiego

Gdańsk,pomorskie

395 000 zł41 m² 9 634,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Rezerwacja Nieruchomość położona jest w spokojnej i rodzinnej dzielnicy, jaką jest Gdańsk Orunia Górna. W pobliżu znajduje się bogata infrastruktura handlowo-usługowo- edukacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Niebuszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

383 000 zł59 m² 6 478,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Tylko u Nas! - idealne mieszkanie 3 pokojowe z balkonem położone na Niebuszewie. Oferta ciekawa ze względu na położenie, oraz rozsądną cenę sprzedaży. Świetne połączenie ze ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Turzycowa

Gdańsk,pomorskie

477 788 zł70 m² 6 850 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Inwestycja położona jest w świetnej lokalizacji - zaledwie 5 minut do Obwodnicy Trójmiasta i 10 minut do centrum Gdańska. W niedużej odległości zlokalizowane są przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

242 004 zł31 m² 7 689,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe, mieszkanie znajdujące się na gotowej w IV kwartale 2021.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

259 910 zł46 m² 5 699,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Rzeszowskie - Nieruchomości prezentuje przestronne i funkcjonalne mieszkanie. Przepiękne, designerskie mieszkanie składa się z przestronnego salonu z aneksem, 2 sypialni, dużej łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

299 000 zł32 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mam Państwu do zaoferowania funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe znajdujące się na terenie osiedla zamkniętego objętego monitoringiem w dzielnicy Maćkowy - Chełm w Gdańsku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

490 732 zł64 m² 7 667,69 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Budynki typu bliźniak. 6 km do centrum, 1 km do centrów handlowych i 20 min do Parku Ojcowskiego Kupujący nie płaci pcc i prowizji! W naszej

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zabobrze

Jelenia Góra,dolnośląskie

205 000 zł54 m² 3 796,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Cztery Kąty prezentuje mieszkanie zlokalizowane na Zabobrzu III. Lokal położony na 4 piętrze budynku bez windy, składa się z 2 pokoi, pokoju z aneksem kuchennym, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Gdynia,pomorskie

279 000 zł45 m² 6 255,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe mieszczące się w Gdyni na Chyloni. Nieruchomość usytuowana jest na parterze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 44.6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Rataje

Poznań,wielkopolskie

290 000 zł32 m² 9 110,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

** Uwielbiana lokalizacja - mieszkania na wynajem - blisko Politechnika ** Polecam mieszkanie o powierzchni 31,83 m kw., składające się z: * pokój dzienny z aneksem kuchennym - 22,79.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żmigrodzka

Rzeszów,podkarpackie

300 540 zł53 m² 5 637,59 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Projektant - ul. Żmigrodzka. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fiszera

Gdańsk,pomorskie

609 000 zł76 m² 8 013,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Rozkładowe, słoneczne mieszkanie na drugim piętrze w kamienicy w Gdańsku, w dzielnicy Wrzeszcz. Trzy pokoje, okna wychodzące na wschód, zachód; widok na miasto. Standard wykończenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepodległości

Gryfino,zachodniopomorskie

249 000 zł44 m² 5 633,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Jeżeli szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji, oto nieruchomość dla Ciebie. Polecamy dwupokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w pobliżu parku! Mieszkanie znajduje się na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fitelberga

Gdańsk,pomorskie

404 000 zł49 m² 8 228,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie o powierzchni 49,1 m2 położone na bardzo wysokim parterze w zadbanej kamienicy położonej na ul. Fitelberga w jednej z najurokliwszych dzielnic Gdańska - Strzyża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zamość

Piła,wielkopolskie

149 000 zł41 m² 3 669,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Po generalnym remoncie. Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni użytkowej 34,09 m 2 składające się z: kuchni o powierzchni 7,00 m 2 2 pokoje o powierzchniach 10,83.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rataje

Poznań,wielkopolskie

332 723 zł40 m² 8 250,01 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zewnętrzne biuro sprzedaży mieszkań deweloperskich zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkań na poznańskich ratajach. Prezentowana oferta dotyczy mieszkania dwupokojowego o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Warszawa,mazowieckie

779 000 zł50 m² 15 580 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Witam, mieszkanie bezpośrednio z widokiem na jezioro! Sprzedam Apartament na osiedlu: apartamenty Saska nad Jeziorem! ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 48 50m2, 3 pokoje, (super układ) Urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Warszawa,mazowieckie

398 000 zł39 m² 10 179 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedane.Nieakutalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

225 883 zł37 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie. 0% podatku pcc 0% wynagrodzenia dla biura Biuro nieruchomości dk Brokers jako biuro sprzedaży dewelopera ma ogromną przyjemność zaprezentować nową inwestycję, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Poznań,wielkopolskie

365 000 zł67 m² 5 447,76 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Winogrady - os.Wichrowe Wzgórze, 3 pok. 67 m2, xvp./XVIp. 365 tyś. Zapraszamy na prezentację mieszkania z pięknym widokiem na panoramę miasta z trzech stron świata. Mieszkanie do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Parkowa

Sopot,pomorskie

3 000 000 zł123 m² 24 390,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Apartament dla najbardziej wymagających odbiorców ceniących sobie luksus, bliskość plaży i intymność. Z połączenia pasji do budownictwa oraz dbałości o najmniejszy szczegół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drzewieckiego

Wrocław,dolnośląskie

325 000 zł47 m² 6 974 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Opiekun oferty tel. Bardzo ładne mieszkanie w z pięknym widokiem na Gądowie Małym! okazja cenowa! Usytuowane na 3piętrze mieszkanie w bloku z windą z poziomu 0 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Gdańsk,pomorskie

550 000 zł41 m² 13 546,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe Mieszkanie znajdujące się w centrum Starego Miasta w Gdańsku. Mieszkanie o powierzchni 40,6m zlokalizowane na 3 piętrze, 3 okna wychodzące na główną ulicę Starego Miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

421 030 zł59 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowa inwestycja na sprzedaż na Wrocławskim Jagodnie! Jagodno to peryferyjne osiedle w południowej części Wrocławia, graniczące na wschodzie z osiedlem Brochów i wsią Iwiny, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Warszawa,mazowieckie

577 000 zł48 m² 12 020,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Jasne, przestronne mieszkanie na parterze (wysoki parter) w bloku mieszkalnym na Warszawskich Bielanach. Trzy pokoje, okna wychodzące na wschód i zachód; widok na podwórko. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

914 760 zł82 m² 11 088 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Mieszkania od dewelopera 0% prowizji I bez podatku pcc Elegancja, przestrzeń oraz spokój to zalety historycznego osiedla położonego nad rzeką Odrą. Świetnie skomunikowane z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

709 459 zł65 m² 10 848 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Kolejny etap inwestycji, sprzedaż bez prowizji I podatku pcc! Pięknie zagospodarowane osiedle położone zaledwie 7 km od centrum miasta. Przy rzece, z przystaniami, sklepami i licznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grudziądzka

Gdańsk,pomorskie

449 000 zł36 m² 12 345,30 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w inwestycji Zajezdnia Wrzeszcz dewelopera Robyg. Układ Mieszkanie ma powierzchnię 36 m2 i znajduje się na 5 piętrze budynku odebranego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Bronowice Małe

Kraków,małopolskie

953 095 zł110 m² 8 664,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2019

Blisko centrum i zielono. Bronowice Małe 110,05 m2 z ogródkiem Kupujący nie płaci pcc i prowizji! W naszej ofercie znajdują się również inne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

540 000 zł82 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

82m2 +40m2 poddasza z możliwością wykorzystania na dużą sypialnię. Przedstawiam nową inwestycję w Siechnicach. Inwestycja obejmuje budowę zespołu 16 domów jednorodzinnych w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Spawaczy

Gdynia,pomorskie

445 000 zł59 m² 7 482,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Czteropokojowe mieszkanie ze słonecznym balkonem w nowoczesnym budynku z winda, hala garażową i systemem inteligentnego domu! Mieszkanie o przemyślanym układzie, zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

499 900 zł40 m² 12 498 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio gotowy i wykończony Mini Apartament idealny na wynajem Bardzo dobra lokalizacja : 800 m Rondo Daszyńskiego, 5 min - centrum Apartament kompletnie urządzony.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij