dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Szczepin

Wrocław,dolnośląskie

429 000 zł46 m² 9 263,66 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bezpłatna prezentacja mieszkań: 0% prowizji bez podatku pcc media miejskie termin odbioru koniec 2022 możliwość dokupienia miejsca W hali garażowej wykończ mieszkanie po swojemu 3 min spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gierzyńskiego

Płock,mazowieckie

329 000 zł85 m² 3 870,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Do sprzedaży mieszkanie mieszczące się na ul. Gierzyńskiego. Piękne, przestronne mieszkanie w skład którego wchodzi : Duży, widny salon - 25 m2 z balkonem Trzy sypialnie - 8 m2, 12 m2, 12 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Staszica

Wrocław,dolnośląskie

340 000 zł39 m² 8 623 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Piękne mieszkanie gotowe do wprowadzenia! Idealne dla pary, studenta lub osoby pracującej w centrum miasta! Opiekun Oferty tel. Komfortowa przestronna kawalerka z osobną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gagarina

Warszawa,mazowieckie

610 000 zł57 m² 10 702 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Zarezerwowane = Zapraszam do obejrzenia nowej oferty mieszkania na Mokotowie, w pobliżu Łazienek Królewskich. Całość to prawie 57m2 , dwupokojowe, na 4 kondygnacji z windą Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

415 508 zł38 m² 10 894,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Super oferta Luksusowy apartament w zrekonstruowanej i odbudowanej kamienicy czynszowej z 1861 roku. Wyjątkowe połączeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

567 000 zł87 m² 6 517,24 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję na mapie Rzeszowa. Inwestycja zlokalizowana na osiedlu Drabinianka przy ulicy Kwiatkowskiego. W ofercie mieszkania od 29m2 do ponad 100m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Toruńska

Wołomin,mazowieckie

492 901 zł79 m² 6 263,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

0% pcc i 0% prowizji Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 78,70 m2, usytuowane na trzecim piętrze budynku wielorodzinnego w Wołominie. W mieszkaniu znajduje się salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

249 000 zł31 m² 8 032,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne dwupokojowe mieszkanie 31 m 2 na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku na Wyżynach -_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_- _-_-_-_- elegancko wykończone, ze smakiem i stylem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Fabryczna

Poznań,wielkopolskie

225 000 zł20 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Zapraszam do zakupu kawalerki zlokalizowanej w odrestaurowanej kamienicy przy ulicy Fabrycznej 35. Kawalerka > powierzchnia całkowita 20 m2 > piętro 0/5 > zlokalizowana w oficynie > w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Malta

Poznań,wielkopolskie

346 959 zł41 m² 8 562,66 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Brak podatku pcc oraz prowizji! Chcesz zainwestować kapitał? Kupić dziecku mieszkanie na studia? Znaleźć wymarzoną nieruchomość dla siebie? idealnie trafiłeś! bezpłatnie pomogę przy całej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orląt Lwowskich

Łęczna,lubelskie

295 000 zł70 m² 4 202 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż przestronne i słoneczne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,2 m2 zlokalizowane w Łęcznej przy ul. Orląt Lwowskich 1. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

309 000 zł34 m² 9 088,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż przy ulicy Wieniawskiego na osiedlu Zalesie. Nieruchomość o powierzchni 34 m2 usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

625 936 zł54 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:8/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament 2 pokoje 54 M2 prestiżowa lokalizacja Kupujący nie płaci wynagrodzenia agencji ani podatku pcc! Bliska Wola Tower to jeden z najwyższych i najbardziej spektakularnych obiektów na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bairda

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

450 000 zł100 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie dwupoziomowe na ostatnim, 3 piętrze. I poziom - przedpokój z szafą wnękową, salon z wyjściem na balkon, jadalnia, kuchnia, nieduża łazienka II poziom - 3 duże, jasne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

486 006 zł58 m² 8 379 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jeżyce

Poznań,wielkopolskie

356 449 zł44 m² 8 114,02 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowy etap już W sprzedaży! Zapraszam do zapoznania się z nową inwestycją w najmodniejszej dzielnicy Poznania. Na Jeżycach powstaje kameralne zielone osiedle, jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stary Zdrój

Wałbrzych,dolnośląskie

125 000 zł78 m² 1 598,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie do remontu w dzielnicy Stary Zdrój. Na powierzchnię mieszkalną składają się 3 duże pokoje, widna kuchnia, łazienka z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Opole

Opole,opolskie

206 000 zł35 m² 5 885,71 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ciekawa kawalerka (35m2) położona w centrum Opola. Mieszkanie to idealna inwestycja pod wynajem , do uczelni 5 minut. Istnieje możliwość zaaranżowania mieszkania na 2 pokojowe. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Rzeszów,podkarpackie

352 800 zł57 m² 6 331,79 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Paderewskiego Ul. Paderewskiego. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Krapkowice

Krapkowice,opolskie

229 000 zł64 m² 3 578,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu ofertę sprzedaży rozkładowego i słonecznego mieszkania zlokalizowanego na 3 piętrze jednego bloków położonych w Krapkowicach - Otmęcie. Lokal mieszkalny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Skoczów

Skoczów,śląskie

269 000 zł52 m² 5 173,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwa pokoje. Salon 6m na 3,5 m. Sypialnia 3,5 na 3,5 z dużą zabudowaną szafą. W przedpokoju zabudowana szafa 1,4 m. Kuchnia w pełni umeblowana. Blisko szkoła, przedszkole, sklepy, banki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wazów

Zielona Góra,lubuskie

169 000 zł37 m² 4 617,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe Z potencjałem naprzeciwko uz! Do sprzedania mieszkanie do własnej aranżacji. Nieruchomość o powierzchni 37m2, na której rozmieszczone zostały: przedpokój, osobna jasna kuchnia, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żabianka

Gdańsk,pomorskie

369 000 zł37 m² 9 972,97 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic -żabiance! Idealna do zamieszkania jak i na wynajem! Mieszkanie środkowe położone na 10., ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

412 000 zł54 m² 7 560 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Polecam na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie w spokojnej części Wildy w odległości 5 minut spacerkiem od Parku Jana Pawła II popularne Łęgi Dębińskie. Na powierzchnię mieszkania 54,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sapieżyńska

Warszawa,mazowieckie

455 000 zł38 m² 12 133,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5m2, położone w sercu Śródmiejskiego, nowego Miasta. Nieruchomość, oryginalnie będąca kawalerką, daje olbrzymie możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dymka

Poznań,wielkopolskie

487 812 zł63 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nie płać prowizji ani podatku pcc! Inwestycja znajduje się blisko Jeziora Maltańskiego, a także kompleksu Galerii Handlowych Franowo. Oferta dotyczy 4-pokojowego mieszkania na parterze. Niska kwota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

189 630 zł27 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja W szklarskiej porębie! Oferujemy do sprzedaży apartamenty na nowo realizowanym osiedlu w widokowej części Szklarskiej Poręby. Inwestycja to cztery budynki mieszczące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Starego Dębu

Kraków,małopolskie

85 m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Bez podatku pcc Bez prowizji Bez dodatkowych opłat Możliwość wykończenia pod klucz w preferencyjnej cenie z gwarancją Możliwość uzyskania taniego kredytowania Przedsprzedaż kolejnego etapu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zabobrze

Jelenia Góra,dolnośląskie

236 000 zł54 m² 4 370,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Numer oferty 1347 Biuro Nieruchomości Optima ma Państwu do zaoferowania trzy pokojowe mieszkanie na Zabobrzu. Lokal składa się z przedpokoju, trzech osobnych pokoi, oddzielnej kuchni, toalety oraz.