dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Żeromskiego

Chłapowo,pomorskie

690 664 zł66 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży oferujemy lokal mieszkalny o powierzchni 66,41m2 w pełni wykończony i wyposażony " pod klucz". Lokal składa się z: - pokoju z aneksem kuchennym 27,14m2 - pokoju 15,35m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

345 000 zł58 m² 5 948,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duży balkon! Niski czynsz! Spokojna okolica! Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni około 58m 2 mieszczące się nowym bloku z cegły z 2008 roku na 3. piętrze na Osowej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morenowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

669 000 zł69 m² 9 695,65 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe na Morenowym Wzgórzu. Powierzchnia użytkowa 69 m2, ze skosami około 100m2. Mieszkanie na dole składa się z: - salonu - oddzielnej kuchni - Wc - sypialni U góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

270 000 zł57 m² 4 736,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w centrum miasta Bielsko Biała, 3 przestronne pokoje, świeżo po generalnym remoncie (łącznie z wymianą instalacji na nowe), w pełni wyposażone (lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Branickiego

Warszawa,mazowieckie

577 000 zł50 m² 11 494 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania przytulne i przestronne 2 pokojowe mieszkanie 50,2m2 na miasteczku Wilanów ul. Branickiego od pierwszego właściciela. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze z 4 (winda) i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Szczepin

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł44 m² 9 084,70 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bezpłatna prezentacja mieszkań: 0% prowizji bez podatku pcc media miejskie termin odbioru koniec 2022 możliwość dokupienia miejsca W hali garażowej wykończ mieszkanie po swojemu 3 min spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wójta Radtkego

Gdynia,pomorskie

429 000 zł46 m² 9 279,69 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe gdynia śródmieście lokal: mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni użytkowej 46,23 m2, składa się z niezależnej kuchni, 2 sypialni, salony, łazienki, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Cieplice Śląskie-Zdrój

Jelenia Góra,dolnośląskie

299 000 zł49 m² 6 102,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie O pow 49m2 -cieplice Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania położonego w Cieplicach blisko Term Cieplickich i Parku Norweskiego. Nieruchomość o pow 49m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Akademicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

185 880 zł27 m² 6 833,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

! promocja do końca listopada 2020 r.! mieszkanie 199.847 > 185.880 zł miejsce parkingowe 13.000 > 7.000 zł OSZCZĘDZASZ łącznie 19.967 zł

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stoczniowa

Wrocław,dolnośląskie

279 000 zł39 m² 7 152,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację mieszkań: oferta bezpośrednio od dewelopera, oraz podatku pcc - dostępne inne mieszkania na inwestycji, metraż między 39 m a 90 m W ofercie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

560 000 zł55 m² 10 181,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Okazja!-wyjątkowy I niepowtarzalny apartament-taras-ogród-garaż-komfortowo wykończony W pełni wyposażony-warto!-polecam- piękne-zadbane-wyposażone 3 pokojowe mieszkanie-nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł98 m² 12 188,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Posiadamy do sprzedaży piękne mieszkanie na warszawskim Wilanowie. Bardzo funkcjonalny rozkład mieszkania. Cztery pokoje, w tym salon 31 m 2 i trzy sypialnie po 12.5 m 2, kuchnia, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

295 000 zł57 m² 5 175,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 4-pokojowe z balkonem, znajdujące się na drugim piętrze w bloku na osiedlu Kapuściska. Pomieszczenia: 57m2 - salon 14,8m2 - sypialnia 8,8m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

415 350 zł64 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim! Nieruchomość mieści się w Szczecinie, dzielnica Warszewo. Lokalizacja gwarantuje dogodną komunikację z centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

470 000 zł55 m² 8 514,49 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w nowej inwestycji, która jest propozycją dla osób ceniących wygodę życia i wysoki standard. Nowoczesne osiedle powstało w południowej części Krakowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Rzeszów,podkarpackie

357 500 zł62 m² 5 751,29 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Paderewskiego Ul. Paderewskiego. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piękna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

412 080 zł61 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedstawiam Państwu nową, prestiżową inwestycję zlokalizowaną na bydgoskim Górzyskowie. Do zaoferowania mamy 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m2 znajdujące się na trzecim piętrze nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polna

Kiełczów,dolnośląskie

345 900 zł59 m² 5 851,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży mieszkanie znajdujące się na gotowej już Grudniu inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł30 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Spektakularna inwestycja w samym sercu warszawy = centrum warsaw apart warszawski manhattan Apartament na wynajem zysk 7% w skali roku wykończenie apartamentu pod klucz zalety apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

730 403 zł90 m² 8 150 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie z dużym balkonem w centrum Wrocławia. 4 pokoje, prawie 90m2. Bez prowizji i bez podatku pcc. Opiekun Oferty Jakub Boroński telefon Inwestycja zlokalizowana tuż przy Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wołodyjowskiego

Wrocław,dolnośląskie

524 230 zł75 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest Przestronne mieszkanie znajdujące się gotowej w II kwartale 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Legionowo

Legionowo,mazowieckie

248 000 zł31 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka w centrum Legionowa. Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze. Składa się z pokoju, kuchni, przedpokoju i łazienki o łącznej powierzchni użytkowej 31 m2. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sosabowskiego

Częstochowa,śląskie

265 000 zł46 m² 5 760,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Północ, przy Lasku Aniołowskim. Duże parkingi z każdej strony bloku. Mieszkanie po generalnym remoncie. Kuchnia w zabudowie - meble lakierowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielorybia

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

289 900 zł53 m² 5 469,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Przedstawiam Państwu dwupokojową nieruchomość (53 m2) położoną przy ulicy Wielorybiej, na górnym tarasie Osowej Góry. Mieszkanie mieści się na parterze niskiego bloku. Budynek powstał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Opole,opolskie

239 000 zł36 m² 6 664,81 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do zakupu kameralne mieszkanie znajdujące się w jednym z niskich bloków zlokalizowanych przy ul. 1 maja w dzielnicy śródmieście w Opolu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

375 000 zł40 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

TA oferta jest aktualna. Jesteśmy aktywni. Prezentujemy nieruchomość bezpiecznie Legnicka/ Zachodnia! ten adres sam się sprzedaje :) Okna od strony podwórka z panoramą na Stare Miasto, marzenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żołnierzy Wyklętych

Poznań,wielkopolskie

284 752 zł38 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zakupu nieruchomości jako inwestycja kapitału! Świetna cena! Mieszkanie o powierzchni 38,48 m2 składa się z sypialni, pokoju z aneksem kuchennym, łazienki oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

279 000 zł45 m² 6 158,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Dwupokojowe mieszkanie na Szwederowie 45,3m2 Mieszkanie składa się z: dwóch pokoi, osobnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju i dużego balkonu. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dominikanów

Kraków,małopolskie

518 958 zł51 m² 10 176 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Władysława Jagiełły

Poznań,wielkopolskie

525 000 zł85 m² 6 176 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

*** kupuj bezpiecznie *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam 4-pokojowe mieszkanie na os. Władysława Jagiełły. Lokal znajduje się na 4 piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Odzieżowa

Szczecin,zachodniopomorskie

1 397 963 zł82 m² 16 980 zł/m²

 

Piętro:26/30

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferujemy apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji na 26. piętrze. Nowa inwestycja W sercu szczecina Już w 2020 r. zostanie oddany do użytkowania najwyższy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wincentego

Wrocław,dolnośląskie

459 000 zł58 m² 7 846,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania idealne mieszkanie na inwestycje (dwie kawalerki w jednym mieszkaniu) w bardzo dobrej lokalizacji na Nadodrzu z niskim czynszem! Znajduje się bardzo blisko przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Stare Miasto

Warszawa,mazowieckie

1 000 000 zł65 m² 15 384,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie dwa poziomy! Mieszkanie w dobrym miejscu na Starym Mieście,po remoncie,dwa poziomy,ładnie urządzone.Na 3 piętrze,klatka schludna,ściany na jednym poziomie lekko skośne,na II poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rubinowa

Rzeszów,podkarpackie

375 815 zł68 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

W ofercie Biura Expander Nieruchomości prezentujemy Państwu nową inwestycję zlokalizowaną w północno-wschodniej części Rzeszowa. Opis inwestycji: to kameralny zespół 5 dwulokalowych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Stęszew

Stęszew,wielkopolskie

153 514 zł61 m² 2 499 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Bezczynszowe mieszkanie, częściowo wykończone w spokojnym miejscu blisko lasu w Zadorach, 12km od Czempinia, 20min do Poznania. Mieszkanie w budynku wielorodzinnym z domofonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Wałbrzych,dolnośląskie

99 000 zł49 m² 2 020,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie do remontu w dzielnicy Nowe Miasto. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 49 m2 , które składa się z: - 2 pokoje - kuchnia - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Warszawa,mazowieckie

1 480 000 zł112 m² 13 214,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1953

Piękny apartament o wysokim standardzie na Woli Nieruchomość wybudowano w roku 2015 na kamienicy z 1953 roku. Apartament usytuowany jest na 5 i 6 piętrze, 6-piętrowego budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Darłowo,zachodniopomorskie

195 000 zł47 m² 4 168,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Sprzedam Mieszkanie własnościowe 3 pokojowe w Darłowie o powierzchni użytkowej 46,78 m2 I piętro. Dobra lokalizacja. Więcej szczegółów pod numerem telefonu   . Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drobnera

Wrocław,dolnośląskie

673 300 zł72 m² 9 352,69 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Luksusowy apartament w centrum miasta. Drewniane, duże okna w każdym apartamencie. Elewacja wykonana z cegły klinkierowej. Eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pomorzany

Szczecin,zachodniopomorskie

340 000 zł48 m² 7 101,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Pomorzany, 2 pokoje, super lokalizacja! Na sprzedaż dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie położone na parterze czteropiętrowego niskiego bloku na dzielnicy Pomorzany. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Oporów

Wrocław,dolnośląskie

400 980 zł49 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun Oferty Dominika Nowak telefon 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem na osiedlu w zielonej okolicy! Mieszkanie w stanie deweloperskim - do własnej.