dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 181 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 181 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Słoneczna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

449 000 zł82 m² 5 456 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Marzysz o przestronnym, funkcjonalnym mieszkaniu w nowoczesnym klimacie? Interesuje Cię mieszkanie od razu do zamieszkania? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą! Prezentuje mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Młodych

Toruń,kujawsko-pomorskie

286 000 zł47 m² 6 085,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

30086. Sprzedam mieszkanie 2 - pokojowe w świetnej lokalizacji - osiedle młodych - gałczyńskiego! Sprzedam mieszkanie 2 - pokojowe w bardzo dobrym punkcie osiedle młodych. Przytulne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sybiraków

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

489 000 zł77 m² 6 337,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Sprzedam mieszkanie na osiedlu Eskulapa w Fordonie o powierzchni 77,16 m2. Mieszkanie mieści się na parterze i przynależy do niego komórka lokatorska o powierzchni 4,03 m2. W tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kąty Grodziskie

Warszawa,mazowieckie

377 663 zł53 m² 7 190 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Dzień dobry, przedstawiam ofertę 2 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 52,52 m2 z ekspozycją na zachód, powierzchnia dodatkowa - balkon. Do lokalu można dokupić miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wałbrzyska

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł64 m² 10 469 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1976

Do sprzedaży mieszkanie narożne na 8 piętrze z windą w bloku 10 p. 3 pokoje, łazienka i ubikacja oddzielnie, kuchnia widna, dobre rozmieszczenie.Zaleta: możliwość przebudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Armii Krajowej

Opole,opolskie

310 000 zł62 m² 5 032,47 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż rozkładowe i słoneczne mieszkanie, położone na drugim piętrze jednego z bloków zlokalizowanego na osiedlu Armii Krajowej w Opolu. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Pokoju

Częstochowa,śląskie

159 000 zł37 m² 4 328,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi 32,53 mkw. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 4,20 mkw. Powierzchnia użytkowa mieszkania z powierzchnią pomieszczenia przynależnego zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

245 000 zł36 m² 6 806 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty tel. Polecam, idealne pod inwestycję. Mieszkanie składa się z: - salonu ok.17m2 - sypialni ok.7 m2 - przedpokoju z szafą ok.4 m2 - łazienki z wc ok. 2,20 m2 - kuchni ok. 5,8 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Rumia

Rumia,pomorskie

453 400 zł85 m² 5 334,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mam na sprzedaż fantastyczne, dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem - 180 m2, gotowe do odbioru, zlokalizowane w samym sercu szybko rozwijającej się Rumii. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cieszyńska

Łódź,łódzkie

369 000 zł79 m² 4 680,37 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie na XI piętrze w wieżowcu. Doskonała lokalizacja zapewnia świetne połączenie z całym miastem. Okolica spokojna i idealna dla osób ceniących ciszę ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bajana

Gdańsk,pomorskie

531 000 zł62 m² 8 509,62 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie słoneczne, dwustronne, ustawne, doskonale zlokalizowane, 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Zaspa) o powierzchni użytkowej 62,40 m2. W skład mieszkania wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Odzieżowa

Szczecin,zachodniopomorskie

495 371 zł44 m² 11 315 zł/m²

 

Piętro:7/30

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Oferujemy apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji na 7. piętrze. Nowa inwestycja W sercu szczecina Już w 2020 r. zostanie oddany do użytkowania najwyższy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dymka

Poznań,wielkopolskie

343 824 zł40 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zapoznania się z nową inwestycją, która oddana do użytku będzie już w lutym 2021 roku! Mieszkanie dwupokojowe znajduję się na 2 piętrze w 5 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

190 000 zł37 m² 5 135,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie O pow 37 M2 .JELENIA GÓRA -centrum Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego po generalnym remoncie położonego w centrum Jeleniej Góry o pow użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

249 000 zł21 m² 11 857 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gotowa Kawalerka! Lokal w standardzie deweloperskim do własnej aranżacji recepcja klimatyzacja Zapraszam do oglądania Posiadam również inne układy mieszkań W ofercie 1-2-3-4-5 Pokoi 18m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Welońskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

205 000 zł45 m² 4 555,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie w Śródmieściu o powierzchni 45 m . Mieszkanie składa się z przestronnego salonu, sypialni, widnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł81 m² 12 222 zł/m²

 

Piętro:15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc 92M imponującej wysokości 27 kondygnacji naziemnych 18 Cichobieżnych szybkich wind Najwyższy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wałbrzych,dolnośląskie

210 000 zł94 m² 2 234,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż duże mieszkanie w zielonej części Starego Zdroju. Położony na pierwszym piętrze lokal składa się z czterech pokoi, kuchni z małą spiżarnią, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Stoku

Kraków,małopolskie

337 000 zł40 m² 8 425 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Więcej informacji beatalub biuro: w godz. od 8.00 do 17.00 lub e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: ; pośrednik odpowiedzialny zawodowo: licencja numer 6079. P O L E C A M Y! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mokra Strona

Rzeszów,podkarpackie

299 000 zł63 m² 4 776,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję realizowaną przy ulicy Mokra Strona. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

479 000 zł60 m² 7 983,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Klimatyczne przytulne mieszkanie z dużym tarasem oraz wysokim standardem wykończeń, usytuowane na nowoczesnym osiedlu 4 pory roku przy ul. Okólnej. Zobacz Film: do zamieszkania bez nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Toruń,kujawsko-pomorskie

199 000 zł29 m² 6 768,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Tylko u nas, toruń, mokre, 29.40m2, I Piętro! Ta oferta Cię zainteresuje. Idealne mieszkanie na start oraz jako inwestycja na wynajem! Kawalerka o powierzchni 29,40 m2 na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starego Dębu

Kraków,małopolskie

415 340 zł55 m² 7 552 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polskich Marynarzy

Szczecin,zachodniopomorskie

529 000 zł61 m² 8 657,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Gorąco polecam bardzo ładne, gotowe do wprowadzenia 3-pokojowe mieszkanie pow. 61 m2, zlokalizowane na osiedlu "za Sterem". Mieszkanie położone jest na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zagórze

Sosnowiec,śląskie

276 000 zł58 m² 4 769,31 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest ustawne mieszkanie typu M4, składające się z trzech przestronnych, niezależnych pokoi (jeden z wyjściem na duży balkon), kuchni z oknem, łazienki, toalety,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana III Sobieskiego

Wejherowo,pomorskie

346 000 zł63 m² 5 492,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

0% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający Przytulne, ciepłe mieszkanie na osiedlu zamkniętym w Wejherowie znajdujące się przy ul. Sobieskiego o powierzchni 63.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Styczyńskiego

Gliwice,śląskie

270 000 zł63 m² 4 275,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż duże, dwupokojowe mieszkanie z kominkiem w kamienicy przy ul. Styczyńskiego. Okna na 2 strony świata, 1 piętro, ogródek dla mieszkańców wspólnoty w podwórku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bochenka

Kraków,małopolskie

479 000 zł53 m² 9 037,74 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 53 m na ulicy Bochenka. Mieszkanie jest pięknie urządzone, do wejścia bez nakładów finansowych. Na mieszkanie składają się 2 pokoje (16 i 12) osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Garbary

Poznań,wielkopolskie

637 270 zł66 m² 9 627,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Gotowy trzypokojowy apartament o powierzchni 66,19 m2 z dwoma balkonami 4,99 m2 oraz 3,04 m2 wyjątkowy lokal! ostatnie piętro! Z widokiem na południe! promocja do końca roku lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maślicka

Wrocław,dolnośląskie

469 000 zł53 m² 8 849 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mam na sprzedaż nietuzinkowe, słoneczne mieszkanie z pięknym ogrodem w prestiżowej inwestycji oddanej w 2019 roku - Rezydencja Maślicka. Prezentację nieruchomości przeprowadzamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

394 000 zł45 m² 8 790,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Ciche, estetycznie urządzone dwa pokoje z tarasem oraz 72 metrowym ogródkiem, w którym popracujesz zdalnie albo odpoczniesz. Mieszkanie znajduje się na Osiedlu Cztery Pory Roku - to nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

459 000 zł42 m² 10 929 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Ustawne widne mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, mieszkanie widne, słoneczne - duża przestrzeń na balkonie. Osiedle posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Lębork,pomorskie

199 900 zł46 m² 4 345,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Oferujemy do sprzedaży ładne mieszkanie blisko centrum Lęborka przy ulicy Bolesława Krzywoustego (opodal jednostki wojskowej ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prochownia

Leszno,wielkopolskie

189 000 zł48 m² 3 921,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przyjemne, jasne 2 pokojowe mieszkanie na parterze w centrum Leszna w blokach na ul. Prochownia. Mieszkanie o powierzchni 48,20m2 dzieli się na: - pokój dzienny - 21,30m2 - sypialnię -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

629 000 zł50 m² 12 544,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Wyjątkowe, ciche i dwustronne mieszkanie w klimatycznej Kamienicy w sercu miasta to doskonały wybór dla najbardziej wymagających! budynek: kamienica z lat '50 (wysokie sufity!).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Portugalska

Leszno,wielkopolskie

450 000 zł107 m² 4 189,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkania w zabudowie szeregowej na działce 200m2 i garażem w doskonałej lokalizacji Leszna przy ul. Portugalskiej Powierzchnia lokalu mieszkalnego wynosi 107,40m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zajączka

Warszawa,mazowieckie

449 000 zł37 m² 12 135,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Bardzo ładne, wyjątkowo ustawne i słoneczne 2-pokojowe 37m mieszkanie w niskim kameralnym budynku na Warszawskim Starym Żoliborzu. Świetna komunikacja do centrum (metro Warszawa Gdańska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gagarina

Gliwice,śląskie

325 000 zł55 m² 5 887,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zachęcamy do zakupu komfortowego, 3-pokojowego mieszkania z balkonem w bardzo pożądanej dzielnicy przy ul. Gagarina. Zielone i spokojne miejsce, blisko centrum, z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

199 000 zł50 m² 3 980 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży kompleksowo wyremontowane mieszkanie w Świebodzicach. Na powierzchnię mieszkalną składa się salon z aneksem kuchennym, sypialnia, pokój z przeznaczeniem na drugą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepodległości

Leszno,wielkopolskie

315 529 zł53 m² 5 950,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Atrakcyjne, bezczynszowe mieszkanie na parterze w nowo budowanym budynku z windą i garażami w doskonałej lokalizacji przy ul.Niepodległości. Mieszkania będą oddawane do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wczasowa