dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marusarzówny

Gdańsk,pomorskie

517 000 zł66 m² 7 809,67 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujmy 3-pokojowe mieszkanie położone w jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Gdańską, jaką jest Morena. Na mieszkanie o powierzchni 63,80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

396 900 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Super oferta Luksusowy apartament w zrekonstruowanej i odbudowanej kamienicy czynszowej z 1861 roku. Wyjątkowe połączeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Półwieś

Opole,opolskie

430 000 zł62 m² 6 963,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nieruchomość zlokalizowana na jednym z nowoczesnych osiedli. Na sprzedaż komfortowy trzypokojowy apartament o pow. 61,75 m2 z pięknym 15 metrowym tarasem, z którego rozpościera się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

304 000 zł30 m² 10 133,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż elegancką kawalerkę z balkonem. Nieruchomość jest po remoncie wyposażona we wszystkie niezbędne sprzęty rtv i agd. Mieszkanie mieści na 4 piętrze apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Osiedle Handlowe

Kraków,małopolskie

269 000 zł26 m² 10 346 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Prezentujemy Państwo wyremontowane mieszkanie położone na osiedlu Handlowym w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 26m2 usytuowane na szóstym piętrze w bloku z cegły składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Madalińskiego

Warszawa,mazowieckie

599 998 zł52 m² 11 614,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Sprzedam mieszkanie na Mokotowie, ul. Madalińskiego, 2 Pokoje, 51 mkw na Starym Mokotowie. Osoba do kontaktu: , tel. Wysokie (2,71m), ustawne, funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe znajduje się na czwartym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstań Narodowych

Poznań,wielkopolskie

317 000 zł38 m² 8 342 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam! Dwa osobne pokoje! Na sprzedaż niezwykle klimatyczne mieszkanie o powierzchni 37 m2 na 2 piętrze przy ulicy Osiedle Powstań Narodowych na zielonych Ratajach z pięknym widokiem na park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

249 000 zł48 m² 5 187,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Numer oferty 1461 Biuro Nieruchomości Optima ma Państwu do zaoferowania dwupokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy Jeleniej Góry. Nieruchomość zajmuje 48m2 i skład się z: kuchni łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Wałbrzych,dolnośląskie

169 000 zł97 m² 1 742,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do kapitalnego remontu w kamienicy przy Pl. Grunwaldzkim. Aktualnie 4 pokoje oraz 2 wc.bez wydzielonej kuchni. W związku z tym można w mieszkaniu dokonać własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Piła,wielkopolskie

255 000 zł47 m² 5 420,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ciepłe, przytulne 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, z balkonem w bloku w Śródmieściu. Powierzchnia użytkowa mieszkania 47,04 m 2 : Salon o powierzchni 19 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Kliny

Kraków,małopolskie

344 825 zł53 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe mieszkania kraków-kliny zacisze ok. Parku Maćka i doroty/fort 52 Borek III etap inwestycji Nowa inwestycja deweloperska w południowo-zachodniej części Krakowa to kompleks siedmiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fort Wola

Warszawa,mazowieckie

455 000 zł34 m² 13 188,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Bez prowizji - zapewniamy szybką i bezpieczną transakcje Agencja Nieruchomości Omni Home ma przyjemność Zaprezentować: mieszkanie 1 pokojowe (34,5 m2) w nowym budownictwie i wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Porębskiego

Gdynia,pomorskie

345 000 zł60 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe, o powierzchni 60m2, usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku. Na metraż składają się: salon (ok. 18m2), kuchnia (ok. 8m2), 2 sypialnie (ok. 10,5m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czołgistów

Lębork,pomorskie

195 000 zł73 m² 2 735,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie o powierzchni 72,76 m2, położone na 4 piętrze V kondygnacyjnego budynku. Nieruchomość położona jest w Lęborku przy ulicy Czołgistów. Mieszkanie bardzo słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Odzieżowa

Szczecin,zachodniopomorskie

533 276 zł47 m² 11 315 zł/m²

 

Piętro:6/30

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferujemy apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji na 6. piętrze. Nowa inwestycja W sercu szczecina Już w 2020 r. zostanie oddany do użytkowania najwyższy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Garbary

Poznań,wielkopolskie

555 142 zł64 m² 8 742,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie pobieram prowizji od klienta. Lokalizacja Znakomite położenie w samym sercu Poznania - na Starym Mieście. Miejsce idealne dla osób pracujących w centrum - wszędzie blisko. Jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Tychy

Tychy,śląskie

375 000 zł91 m² 4 141,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rezerwacja!mamy przyjemność zaprezentować Państwu: komfortowe, ustawne, dwustronne, rozkładowe, mieszkanie o powierzchni użytkowej 90,54 m2, położone na parterze w trzy piętrowym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grunowo

Chojnice,pomorskie

386 715 zł124 m² 3 128 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Ofertę stanowi dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 124,6 m2 na nowo powstającym Osiedlu Nowe Grunowo. Mieszkanie w standardzie deweloperskim, w zabudowie szeregowej, wykonane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

519 000 zł60 m² 8 616,97 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3 pokojowy apartament o powierzchni 60,23m2 znajdujący się na 1 piętrze budynku przy ul. Walerego Sławka. Obecnie w niższej cenie! Rozkład apartamentu powoduje, że zyskujesz strefę dzienną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kadetów

Piła,wielkopolskie

329 000 zł52 m² 6 326,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Świetne mieszkanie na sprzedaż w Pile, zamość, ul. Kadetów. Nowy blok. Pierwszy właściciel. Mieszkanie o bardzo niskich kosztach utrzymania. Średni czynsz wyliczony z uwzględnieniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Moniuszki

Elbląg,warmińsko-mazurskie

439 000 zł87 m² 5 069,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Elbląg, ulica moniuszki, 5 pokoi+antresola, 86.6 m2, III PIĘTRO, MEDIA Z MIASTA. Wgn nieruchomości bezpieczne transakcje kupna/sprzedaży nieruchomości poleca: mieszkanie na sprzedaż, elbląg,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Prądnik Biały

Kraków,małopolskie

333 712 zł40 m² 8 370 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Promocyjna cena! Nowoczesne mieszkanie 39,87m2 z tarasem w bardzo dobrej lokalizacji! Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń bez wykończeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

362 959 zł44 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

0% pcc, 0% prowizji Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe do własnej aranżacji w cichej i spokojnej okolicy, niespełna 300 metrów od pętli tramwajowej. Mieszkanie znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Toruń,kujawsko-pomorskie

515 000 zł70 m² 7 357,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szukasz wymarzonego mieszkania - z nami spełnisz swoje marzenie Przestronne nowoczesne mieszkanie na winnicy w apartamentowcu z windą W samym centrum torunia Mieszkanie 70m2, 3 pokoje na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Glinki-rupienica

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

224 000 zł42 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe, 42 m2, zlokalizowane w spokojnej okolicy na osiedlu Glinki. W skład mieszkania wchodzą : - pokój dzienny ok. 15,5m2 - sypialnia ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

446 000 zł56 m² 7 992,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Przedstawiam Państwu, nieruchomość położoną w Gdańskiej dzielnicy Łostowice. Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Niepołomickiej, wybudowane w ramach inwestycji realizowanej przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siedlce

Siedlce,mazowieckie

260 000 zł48 m² 5 394,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mamy do sprzedania trzypokojowe, jasne mieszkanie przy ulicy Dreszera w Siedlcach. Mieszkanie ma 48,2m2 i składa się z przestronnego salonu połączonego z kuchnią, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

199 000 zł21 m² 9 476 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Super okazja! nowa inwestycja - mini apartamenty najniższa cena W warszawie! Zamieszkaj lub zainwestuj w Mini Apartament w prężnie rozwijającej się okolicy - Nowoczesny Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żółkiewskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

430 000 zł54 m² 8 023,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie Przepełniony pozytywną energią, przestronny apartament zaprojektowany w uniwersalnym stylu, z wykorzystaniem naturalnych materiałów i kolorów. Dla pary, rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

319 000 zł55 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok 55 znajdujące się na parterze na osiedlu z pełną infrastrukturą w Zachodniej części Rzeszowa. Mieszkanie składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł66 m² 8 349,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa, niższa cena! Witam, na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na ul. Sernickiej na wrocławskich Krzykach- tarnogaju. Składa się ono z czterech niezależnych pokoi, ogólnodostępnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

559 000 zł54 m² 10 382,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w nowoczesnej inwestycji, powstającej w urokliwej części Dębnik, pomiędzy ulicami Kobierzyńską i Rzemieślniczą. W najbliższej okolicy osiedla znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zalasewo

Zalasewo,wielkopolskie

257 544 zł46 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca wygodne 2-pokojowe mieszkanie w Zalasewie. Bardzo dobra lokalizacja: sklepy i punkty usługowe w sąsiedztwie, nowoczesna szkoła, przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Kielce,świętokrzyskie

251 000 zł48 m² 5 229 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 48 m2 ul Słoneczna os Jagiellońskie w skład którego wchodzą 2 pokoje widna kuchnia łazienka przedpokój, balkon przynależy piwnica. Piętro 3 w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kossaka

Sosnowiec,śląskie

209 000 zł50 m² 4 174,16 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży 2 pokojowe , ustawne, słoneczne mieszkanie o pow. 50,07m2, usytuowane na 6 piętrze w 8 piętrowym bloku przy ul. Kossaka w Sosnowcu dzielnicy Środula. Bardzo ładny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

179 000 zł46 m² 3 899,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Elbląg, ulica grunwaldzka, 2 pokoje, 46 m2, II piętro, balkon, piwnica, niski czynsz. Wgn nieruchomości bezpieczne transakcje kupna/sprzedaży nieruchomości poleca: mieszkanie na sprzedaż, elbląg,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Korkowa

Warszawa,mazowieckie

445 000 zł53 m² 8 396,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż kameralne 3-pokojowe mieszkanie na spokojnym osiedlu pełnym zieleni. Nieruchomość składa się z: -2 pokoi, -salonu z aneksem kuchennym, -łazienki, -dużego przedpokoju, -dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skoroszewska

Warszawa,mazowieckie

286 000 zł28 m² 10 106 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie: ciche, 28,3 m 2 na 5 piętrze. Pokój posiada wyjście na duży, ustawny balkon 10 m 2 z widokiem na osiedlowe patio (wschód). Aneks kuchenny. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Chabry

Opole,opolskie

449 000 zł84 m² 5 370,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużego, słonecznego i przytulnego mieszkania. Nieruchomość zlokalizowana jest na czwartym piętrze w jednym z niskim bloków.