dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zatorze

Gliwice,śląskie

189 999 zł39 m² 4 864,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży pokojowe mieszkanie położone na I piętrze w budynku z cegły w okolicy ul. Warszawskiej. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni i łazienki. C.o.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Leszczyny

Bielsko-Biała,śląskie

241 542 zł45 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Leszczyny, bielsko-biała nowe budownictwo, nowa inwestycja! 2-pokojowe mieszkanie Z balkonem W dobrej cenie! Proponuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 44,73 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłobucka

Warszawa,mazowieckie

556 000 zł58 m² 9 549,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta od dewelopera, bez prowizji I podatku pcc! od ceny katalogowej 30.000 ZŁ RABATU Oddanie budynku do użytkowania - grudzień 2020! Oferujemy do sprzedaży jedno z ostatnich mieszkań 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zabobrze

Jelenia Góra,dolnośląskie

325 000 zł66 m² 4 954,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biur Nieruchomości Cztery Kąty ma do zaoferowania duże mieszkanie położone na Zabobrzu II. Mieszkanie położone jest na 3 piętrze i składa się z: 4 pokoi, kuchni, łazienki, wc, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kminkowa

Wrocław,dolnośląskie

349 000 zł39 m² 8 948,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowe osiedle / winda / do wejścia / spokojna okolica / komórka lokatorska / miejsce parkingowe / komunikacja miejska / lipa piotrowska zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja 3 Maja

Warszawa,mazowieckie

759 000 zł60 m² 12 650 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1931

Na sprzedaż wygodne 2-pokojowe mieszkanie 59,49 m2, w centrum Warszawy, na Powiślu, przy Al. 3 maja 14. V piętro, w sześciopiętrowym przedwojennym budynku z cegły, z windą. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

594 374 zł61 m² 9 792 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkania od dewelopera 0% prowizji I bez podatku pcc Elegancja, przestrzeń oraz spokój to zalety historycznego osiedla położonego nad rzeką Odrą. Świetnie skomunikowane z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Stabłowice

Wrocław,dolnośląskie

287 839 zł38 m² 7 535 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe mieszkania na sprzedaż przy lasku Stabłowickim i nad rzeką Bystrzycą. Piękne plenery sprzyjające rodzinnym spacerom, aktywności fizycznej idealna odskocznia od miejskiego zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Oporów

Wrocław,dolnośląskie

379 500 zł51 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Z myślą o Tobie, potrzebach Twoich i Twoich bliskich, tworzymy przestrzeń, w której siłą kreacji swojej wyobraźni, możesz powołać do istnienia wymarzone od dawna, doskonałe bo takie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

478 990 zł25 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Bez Podatku pcc i prowizji. Prestiżowa lokalizacja, nowa inwestycja, apartamenty inwestycyjne. Przy spacerowej promenadzie, w ścisłym centrum Świnoujścia. Inwestycja na ukończeniu, odbiory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

299 000 zł46 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie -o pow. 46 m 2- położone w centrum Opola. Mieszkanie wyremontowane i wyposażone z wyjątkową dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

709 459 zł65 m² 10 848 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Kolejny etap inwestycji, sprzedaż bez prowizji I podatku pcc! Pięknie zagospodarowane osiedle położone zaledwie 7 km od centrum miasta. Przy rzece, z przystaniami, sklepami i licznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

914 760 zł82 m² 11 088 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

433 302 zł54 m² 8 084 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkania bez prowizji I podatku pcc! Piękne rodzinne osiedle położone w zielonej części Krzyków przy ul. Racławickiej. W najbliższej okolicy nie brakuje ścieżek rowerowych, terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

392 966 zł39 m² 10 128 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

589 000 zł46 m² 12 804,30 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż funkcjonalny 2-pokojowy apartament w zamkniętym kompleksie horyzont przy ulicy Obrońców Wybrzeża na 9 piętrze. Powierzchnia 46 m2 + otwarta loggia o powierzchni ok. 4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

325 000 zł28 m² 11 404 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Ustawna widna kawalerka, posiada salon o powierzchni 17m2 kuchnię 4.5m2 łazienkę 4m2 hol 3m2 balkon 5,5m2 Nowoczesne osiedle zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasiczyńska

Warszawa,mazowieckie

268 000 zł27 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Oferta specjalna dla klientów biura brik Nieruchomości Przy zakupie mieszkania gratis! 10% rabat * na zakupy w sieci Leroy Merlin i kilka dodatkowych korzyści. * szczegóły w regulaminach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Oporów

Wrocław,dolnośląskie

543 860 zł77 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

496 920 zł61 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Niepodległości

Rzeszów,podkarpackie

339 000 zł40 m² 8 526,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu w umeblowane dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy al. Niepodległości. Mieszkanie jest usytuowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łukowska

Warszawa,mazowieckie

609 035 zł63 m² 9 621,41 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie usytuowane na 3 piętrze, 10-piętrowego bloku z 1994 roku przy ulicy Łukowskiej na warszawskim Grochowie. Grochowa nikomu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzielna

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł49 m² 13 344,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Czy myśleli Państwo o zamieszkaniu w klimatycznej, powojennej kamienicy , ale w nowiutkim, pachnącym świeżością mieszkaniu ? To możliwe w naszej nowej perełce, jaką jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

395 000 zł36 m² 10 869,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu rozkładowe, jasne mieszkanie na sprzedaż znajdujące się w doskonałej lokalizacji przy ul. Złoty Potok 10 - w samym sercu inwestycji Harmony Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stabłowice

Wrocław,dolnośląskie

369 240 zł54 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Słoneczna

Marki,mazowieckie

237 500 zł37 m² 6 418,92 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie w Markach przy ul. Słonecznej 3C, termin ukończenia inwestycji 30.04.2021 r. Inwestor tryboń ppi Sp.z o.o. Dobra inwestycja jako pierwsze własne mieszkanie lub na wynajem. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kliny

Kraków,małopolskie

411 849 zł61 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania kraków-kliny zacisze ok. Parku Maćka i doroty/fort 52 Borek IV ostatni etap inwestycji Nowa inwestycja w południowo-zachodniej części Krakowa to kompleks siedmiu ustronnych trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cechowa

Kraków,małopolskie

543 000 zł67 m² 8 109,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Cechowa 100 - inwestycja oddana do użytkowania W otoczeniu kameralnej zabudowy jednorodzinnej na Woli Duchackiej powstały dwa nowe budynki mieszkalne wraz z podziemnym garażem. Projekt cechowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

225 000 zł20 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia! Zamieszkaj lub zainwestuj w apartament w centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej części Woli blisko Śródmieścia! Wysoki standard budynku m.in. reprezentacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kwiatowa

Poznań,wielkopolskie

248 000 zł25 m² 9 920 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Zapraszam do zakupu kawalerki zlokalizowane jw samym centrum Poznania ul.Kwiatowa. Mieszkanie znajduje się w kamienicy która jest w trakcie pełnej rewitalizacji: remont obejmuje min: - dach -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

524 690 zł74 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Nowa inwestycja na sprzedaż na Wrocławskim Jagodnie! Jagodno to peryferyjne osiedle w południowej części Wrocławia, graniczące na wschodzie z osiedlem Brochów i wsią Iwiny, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gazowa

Wrocław,dolnośląskie

431 442 zł44 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowa inwestycja, sprzedaż bez podatku pcc. Odbiory od września tego roku. Lokalizacja: gazowa 1-2 to kameralny kompleks mieszkalny , na który składają się dwa 4-kondygnacyjne budynki z podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

715 795 zł73 m² 9 792 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł49 m² 8 811,48 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Prezentuję do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie na warszawskim Tarchominie. Lokal znajduje się na 5 kondygnacji 8 kondygnacyjnego budynku z 2002 roku. Pierwsze 2 kondygnacje zajmują garaże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Vetulaniego

Kraków,małopolskie

345 145 zł41 m² 8 509,49 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,56m2 z ogródkiem znajdujące się na parterze budynku przy ul. Pachońskiego. Do 24 grudnia obowiązuje promocja na wybrane mieszkania. W tym przypadku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Oporów

Wrocław,dolnośląskie

483 226 zł70 m² 6 864 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

689 000 zł60 m² 11 407,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne, urządzone z wysoką dbałością o detale mieszkanie w bloku z 2017r. z dużym ogródkiem. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł35 m² 11 714 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni państwo zapraszam na tydzień inwestora bezpośrednio bez prowozji bez pcc z możliwością odliczenia vat 23% Posiadam w Ofercie *atrakcyjne lokale *atrakcyjne miejsca *atrakcyjne ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

549 540 zł52 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021