dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 011 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 011 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

311 662 zł23 m² 13 551 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Witkowicka

Kraków,małopolskie

565 000 zł69 m² 8 188 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bacciarellego

Wrocław,dolnośląskie

319 000 zł34 m² 9 382,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Super oferta tylko w naszym Biurze! Kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura. Polecam przestronne mieszkanie obecnie 1-pokojowe z mozliwością podziału na dwa oddzielne pokoje położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

469 000 zł41 m² 11 439 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

520 494 zł67 m² 7 769 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koszykarska

Kraków,małopolskie

560 000 zł70 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podłącze

Kraków,małopolskie

785 000 zł68 m² 11 544 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

549 000 zł44 m² 12 477 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

274 900 zł50 m² 5 553,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Polecam na sprzedaż słoneczne, rozkładowe mieszkanie na prawobrzeżu Szczecina. W pobliżu sklepy, lokale usługowe, przedszkole, szkoła. Blisko przystanki komunikacji miejskiej. Ładne osiedle,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obozowa

Kraków,małopolskie

372 117 zł44 m² 8 457 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starego Dębu

Kraków,małopolskie

675 300 zł90 m² 7 503 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

716 310 zł53 m² 13 515 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

699 000 zł98 m² 7 133 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Krzywa

Kraków,małopolskie

476 005 zł26 m² 18 308 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

359 402 zł51 m² 7 047 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zapolskiej

Kraków,małopolskie

502 188 zł42 m² 11 957 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Racławicka

Kraków,małopolskie

682 770 zł77 m² 8 867 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

461 803 zł45 m² 10 262 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

619 000 zł57 m² 10 860 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Karabuły

Kraków,małopolskie

1 054 020 zł115 m² 9 165 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starego Dębu

Kraków,małopolskie

637 050 zł85 m² 7 495 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Racławicka

Kraków,małopolskie

608 362 zł57 m² 10 673 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

282 812 zł42 m² 6 734 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

256 600 zł36 m² 7 128 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zapolskiej

Kraków,małopolskie

575 000 zł46 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kalwaryjska

Kraków,małopolskie

529 000 zł76 m² 6 961 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nullo

Kraków,małopolskie

359 040 zł28 m² 12 823 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

729 000 zł84 m² 8 679 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

452 712 zł58 m² 7 805 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

559 000 zł54 m² 10 352 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obozowa

Kraków,małopolskie

435 408 zł57 m² 7 639 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

371 637 zł48 m² 7 742 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł60 m² 10 047 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

**** ładna willa nieruchomości prezentuje**** klimatyczne mieszkanie W sercu uroczej pragi południe przy palcu szembeka. Mieszkanie 2 pokojowe O łącznej powierzchni 59,72 M2, mieszczące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zgrupowania AK Żmija

Warszawa,mazowieckie

788 000 zł75 m² 10 507 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

****biuro ładna willa nieruchomości prezentuje**** oaze ciszy, spokoju oraz pięknej zieleni W sercu bielan. Mieszkanie 75 M2 3 pokoje, miejsce postojowe W garażu podziemnym, komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

373 000 zł45 m² 8 289 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

413 661 zł47 m² 8 801 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nullo

Kraków,małopolskie

435 841 zł33 m² 13 207 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

559 000 zł63 m² 8 873 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nullo

Kraków,małopolskie

664 355 zł58 m² 11 454 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starego Dębu

Kraków,małopolskie

470 196 zł64 m² 7 347 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morcinka

Grodków,opolskie

269 000 zł61 m² 4 417,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż piękne mieszkanie po generalnym remoncie. Mieszkanie 60,9m2 położone jest na 2 piętrze w bloku przy ulicy Morcinka w Grodkowie. Lokal składa się z przedpokoju, kuchni,.