dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 142 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 142 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mitery

Kraków,małopolskie

295 000 zł34 m² 8 676,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 250.00 zł; Budynek: kamienica, międzywojenna w dobrym stanie; Standard mieszkania: do generalnego remontu; Dodatkowo: piwnica; W pobliżu: Wisła, Wawel, tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

206 900 zł70 m² 2 955,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Zapraszam do zapoznania się z przestronnym i jasnym mieszkaniem w centrum Bydgoszczy! Mieszkanie mieści się w świetnej lokalizacji- tylko 5 minut spacerem do Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Pobitno

Rzeszów,podkarpackie

292 000 zł45 m² 6 491,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zwiedzaj tę nieruchomość bez wychodzenia z domu klikając w link lub ikonę wirtualnego spaceru! Biuro Eksperci Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,98 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Hutnicze

Kraków,małopolskie

299 000 zł35 m² 8 542,86 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 260.00 zł; Budynek: blok, cegła, blok z lat 60-tych bardzo wysoki; Standard mieszkania: do wprowadzenia; Dodatkowo: domofon, drzwi antywłamaniowe, piwnica, balkon, drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bielsko-Biała,śląskie

259 224 zł46 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

N owa inwestycja na wzniesieniu w Bielsku-Białej, duże słoneczne balkony i tarasy, malownicze widoki, bujna zieleń, kolorowe szkło balkonowe oraz nowoczesna architektura i przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Tomickiego

Kraków,małopolskie

327 000 zł30 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 300.00 zł; Budynek: blok, z 2019 roku bardzo wysoki; Standard mieszkania: wysoki standard; Dodatkowo: domofon, drzwi antywłamaniowe, balkon; W pobliżu: apteki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wały

Mysłowice,śląskie

295 000 zł70 m² 4 214,29 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Mysłowicach, brzęczkowicach przy ulicy Bernarda Wały. Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Przy Arce

Kraków,małopolskie

360 000 zł48 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 400.00 zł; Budynek: blok, blok z lat 60-tych, płyta po remoncie; Standard mieszkania: do remontu; Dodatkowo: balkon, domofon, piwnica, winda, drzwi antywłamaniowe, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opalowa

Kraków,małopolskie

245 380 zł31 m² 7 915 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

300 212 zł36 m² 8 224,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe osiedle / awicenny / / bez 2% pcc / bez prowizji / pkp wrocław zachodni / oporów zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Rynek pierwotny, zakup od dewelopera, bez prowizji oraz pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Kraków,małopolskie

395 000 zł50 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 550.00 zł; Budynek: blok, z lat 80-tych w dobrym stanie; Standard mieszkania: do odświeżenia; Dodatkowo: balkon; W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Złotniki

Wrocław,dolnośląskie

396 120 zł66 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Serdecznie polecam! Ostatnie mieszkania na tej inwestycji! Gotowe mieszkanie! -bez podatku pcc bez prowizji. - zapraszam na prezentację. Opiekun Oferty Maria Sambora telefon Wymiary pomieszczeń: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Złotego Wieku

Kraków,małopolskie

445 000 zł59 m² 7 542,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Spółdzielcze z własną księga wieczystą; czynsz: 450.00 zł; Budynek: blok, blok z lat 70-tych po remoncie; Standard mieszkania: do wprowadzenia; Dodatkowo: balkon, domofon, drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

219 000 zł33 m² 6 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Stylowe mieszkanie po generalnym remoncie Klimatyczne, 2-pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze. Powierzchnia 33 m2: przytulny, funkcjonalny salon, aneks kuchenny z miejscem jadalnianym, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Królewska

Kraków,małopolskie

360 000 zł34 m² 10 588,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; budynek: kamienica w dobrym stanie; standard mieszkania: do odświeżenia; dodatkowo: piwnica; w pobliżu: akademia Górniczo Hutnicza, akademia Pedagogiczna, politechnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kominka

Rybnik,śląskie

209 000 zł56 m² 3 750,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie z balkonem. Idealne dla rodziny z dziećmi. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń zabudowa kuchni i sprzęt w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

368 000 zł50 m² 7 360 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 300.00 zł; Budynek: z lat 80-tych w dobrym stanie; Standard mieszkania: do wprowadzenia; Dodatkowo: loggia; W pobliżu: banki, apteki, bankomat; Rozkład:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ząbki

Ząbki,mazowieckie

375 000 zł37 m² 10 018,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Słoneczne, ciche, rozkładowe mieszkanie zlokalizowane w miejscowości Ząbki w wysokim standardzie wykończenia w bloku z windą z 2019r. 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Szczecin,zachodniopomorskie

274 000 zł54 m² 5 104,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy ładna nową adaptacje poddasza .Słoneczne wykończone pod klucz mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Papieża Jana Pawła II idealne pod inwestycję, lub jako pierwsze mieszkanie. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Pokoju

Kraków,małopolskie

499 999 zł50 m² 9 999,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Spółdzielcze własnościowe; czynsz: 600.00 zł; Budynek: blok, blok z lat 60-tych, cegła bardzo wysoki; Standard mieszkania: do wprowadzenia; Dodatkowo: domofon, piwnica, parking, wentylacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

649 000 zł79 m² 8 215,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 350.00 zł; Budynek: z 2001 roku, blok, cegła w dobrym stanie; Standard mieszkania: W dobrym stanie; Dodatkowo: balkon, domofon, drzwi antywłamaniowe, piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bujaka

Kraków,małopolskie

399 000 zł58 m² 6 879 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Funkcjonalne, dwupoziomowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej/całkowitej: 41,06/58 mkw., położone w zielonej okolicy na Kurdwanowie Nowym przy ul. Bujaka. Lokal dostępny natychmiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Tarnowskie Góry,śląskie

360 000 zł102 m² 3 529 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo ładnego przestrzennego apartamentu, znajdującego się w Tarnowskich Górach- reptach Śląskich.Szukasz Apartamentu z ładną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

297 000 zł46 m² 6 456,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż na osiedlu Rudak. 3-pokojowe, położone na parterze, w bloku z cegły, wybudowanym w 1996 r. O powierzchni 46 m2 + 6m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Słoneczne tarasy

Toruń,kujawsko-pomorskie

490 000 zł69 m² 7 101,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Komfortowe, nowocześnie zaaranżowane, słoneczne Tarasy, 2 piętro, budynek z windą z 2008r. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne z dużym balkonem na drugim piętrze. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ordona

Warszawa,mazowieckie

634 268 zł64 m² 9 894,97 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3 pokoje | Dwustronne | Wola Inwestycja na Woli to idealna propozycja dla osób szukających nieruchomości z szybkim dojazdem do centrum oraz dobrą komunikacją z pozostałymi dzielnicami Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Na Wzgórzach

Kraków,małopolskie

320 000 zł33 m² 9 589,45 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 300.00 zł; Budynek: wieżowiec wyremontowany/ocieplony; Standard mieszkania: po generalnym remoncie; Dodatkowo: domofon, drzwi antywłamaniowe, kaloryfery, łącze internetowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osiedle Pomorskie

Zielona Góra,lubuskie

259 000 zł50 m² 5 180 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Bardzo atrakcyjne mieszkanie położone na świetnie zaplanowanym, zielonym osiedlu w Zielonej Górze (os. Pomorskie 2b). Oferta bezpośrednio od właściciela. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

49 000 zł40 m² 1 225 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: mieszkanie położone w cichej i spokojnej lokalizacji w Kuźnicach. Kawalerka częściowo po remoncie. Nowe okna pcv, nowe instalacje, na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Struga

Struga,dolnośląskie

163 000 zł40 m² 4 075 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 40m2 zlokalizowane w Strudze. Mieszkanie świeżo po remoncie, jasne i słoneczne, wyposażone w kominek! Składa się z 2 pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Złotego Wieku

Kraków,małopolskie

365 000 zł51 m² 7 156,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 340.00 zł; Budynek: z lat 80-tych w dobrym stanie; Standard mieszkania: do remontu; Dodatkowo: loggia; W pobliżu: banki, apteki, bankomat; Rozkład: dwustronny;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wrzosy

Toruń,kujawsko-pomorskie

317 000 zł48 m² 6 604,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

29862. Polecamy Państwu mieszkanie w niskim bloku typu apartamentowiec w bardzo dobrej poszukiwanej lokalizacji na Zielonych Wrzosach Torunia. Mieszkanie jest na 3 piętrze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nowy Dwór

Wrocław,dolnośląskie

382 854 zł44 m² 8 733 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Serdecznie zapraszam na prezentację 1 pokojowego lokalu użytkowego wykończonego pod klucz. Podana cena jest ceną brutto. Możliwość odliczenia 23% podatku vat. II etap - mikroapartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kazimierza Wielkiego

Kraków,małopolskie

280 000 zł20 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 140.00 zł; Budynek: blok, z lat 80-tych bardzo wysoki; Standard mieszkania: po remoncie; Dodatkowo: winda; W pobliżu: Akademia Górniczo Hutnicza, apteki, kina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Kielce,świętokrzyskie

300 000 zł60 m² 5 004 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3pokojowe 59,95m2 zlokalizowane przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego na os. Świętokrzyskim. Lokal usytuowany na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie dwustronne (okna na północ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chopina

Pruszków,mazowieckie

404 000 zł62 m² 6 516,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o pow. 62 m2 z oddzielną widną kuchnią na 2 piętrze w 3 p. budynku z 1965 r w samym centrum Pruszkowa, przy ul. F. Chopina. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Mitery

Kraków,małopolskie

240 000 zł23 m² 10 434,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Spółdzielcze własnościowe; czynsz: 220.00 zł; Budynek: blok z lat 70-tych w dobrym stanie; Standard mieszkania: do odświeżenia; Dodatkowo: piwnica; W pobliżu: przedszkole, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Dzielnica XVI Bieńczyce

Kraków,małopolskie

449 000 zł56 m² 8 017,86 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 400.00 zł; Budynek: blok, płyta, blok z lat 70-tych bardzo wysoki; Standard mieszkania: po generalnym remoncie; Dodatkowo: domofon, piwnica, wózkownia, winda, wentylacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Na Lotnisku

Kraków,małopolskie

345 000 zł37 m² 9 324,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 350.00 zł; Budynek: blok, blok z lat 60-tych, płyta bardzo wysoki; Standard mieszkania: po generalnym remoncie; Dodatkowo: domofon, wózkownia, własny parking,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Opalowa

Kraków,małopolskie

354 151 zł71 m² 4 988 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021