dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opacka

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł60 m² 13 307,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Dla zdecydowanego klienta cena do rozmowy Na sprzedaż świeżo wykończone, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,04 m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze budynku z 2019 roku (6 kondygnacji),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

419 000 zł47 m² 8 972,16 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w nowej inwestycji, która jest propozycją dla osób ceniących wygodę życia i wysoki standard. Nowoczesne osiedle powstało w południowej części Krakowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

250 000 zł22 m² 11 468 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gotowa Kawalerka! Lokal w standardzie deweloperskim do własnej aranżacji recepcja klimatyzacja Zapraszam do oglądania Posiadam również inne układy mieszkań W ofercie 1-2-3-4-5 Pokoi 18m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karoliny

Rzeszów,podkarpackie

445 000 zł64 m² 6 918,53 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania nowe, urządzone I wyposażone mieszkanie "pod klucz", na osiedlu Projektant, ul. Błogosławionej Karoliny. Informacje: -Powierzchnia mieszkania to 64,32 m2. -Mieszkanie wykończone "pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Kielce

Kielce,świętokrzyskie

155 000 zł18 m² 8 611,11 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Super inwestycja pod wynajem - minimium 1000 zł /miesięcznie.SZYBKA STOPA ZWROTU Z INWESTYCJI. Idealne dla singla. Mieszkanie 1-pokojowe około 18m2 zlokalizowane przy ul. Karłowicza na os. Ksm. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Cedry Małe

Cedry Małe,pomorskie

120 000 zł46 m² 2 608,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m2 w miejscowości Cedry Małe. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, osobnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. W salonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowakowskiego

Warka,mazowieckie

300 000 zł56 m² 5 357,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie zarezerwowane do maja Atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie na kameralnym zamkniętym osiedlu w Warce. Mieszkanie ma powierzchnię 56 m2 i znajduje się na pierwszym piętrze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wójtowska

Kraków,małopolskie

459 000 zł41 m² 11 195,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Spółdzielcze własnościowe; budynek: blok z lat 70-tych W dobrym stanie; standard mieszkania: do wprowadzenia; mieszkanie dwupokojowe z osobną kuchnią oraz balkonem i rowerownią. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bajana

Wrocław,dolnośląskie

548 000 zł87 m² 6 298,85 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. Dla rodziny lub pod wynajem jako lokata kapitału - duże 4-pokojowe mieszkanie w bardzo popularnej dzielnicy Gądów Mały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rozmarynowa

Mosty,pomorskie

289 000 zł52 m² 5 513,16 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

NA sprzedaż nowe 3- pokojowe mieszkanie W zacisznej lokalizacji lokal: lokal jednopoziomowy w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 52,42 m2, składa się z trzech pokoi, hallu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolska

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł50 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie 50m2 Widne i ciche. Wszystkie media miejskie (centralne ogrzewanie, woda). Mieszkanie mieści się na piątym piętrze w pięciopiętrowej kamienicy z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

997 640 zł36 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Deo Plaza wyjątkowa inwestycja na mapie Europy, łącząca w sposób harmonijny historię miejsca ze współczesnymi oczekiwaniami. Deo Plaza na Wyspie Spichrzów to nowe centrum biznesowe, turystyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kurkowa

Wrocław,dolnośląskie

450 951 zł48 m² 9 350 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 2-pokojowe z loggią o łącznej powierzchni 52,06 m2. Posiada przestronny salon z aneksem kuchennym oraz możliwością wydzielenia kuchni. Zlokalizowane blisko centrum, tylko 2,3km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Namysłowska

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł49 m² 10 196,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku, dwustronne w doskonałej, kameralnej lokalizacji (ul. Namysłowska). Idealne zarówno do zamieszkania jak też z przeznaczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

307 622 zł42 m² 7 324 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Barbary

Gdańsk,pomorskie

719 000 zł68 m² 10 634,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 67,61 m2, położone na parterze ( taras + ogródek) podzielone przez dewelopera na 2 niezależne mieszkania ze wspólnym korytarzem, idealne na cele inwestycyjne: najem, jak i dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oporów

Wrocław,dolnośląskie

332 290 zł40 m² 8 225 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

0% podatku pcc dla kupującego! dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty robert kordowski tel. Na sprzedaż mieszkanie 2 pok w jednej z ulubionych dzielnic Wrocławia - Oporowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Spacerowa

Kraków,małopolskie

697 215 zł88 m² 7 923 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

! we wszystkich opcjach garaż jest wliczony w cenę mieszkania bądź domu.! oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Centralna

Kraków,małopolskie

423 737 zł50 m² 8 475 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rocha

Rzeszów,podkarpackie

294 000 zł57 m² 5 182,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

W sprzedaży ostatnie mieszkanie z ogródkiem na inwestycji we wschodniej części Rzeszowa - św. Rocha! Inwestycja składa się z 4 segmentów, po 2 mieszkania w segmencie: - segment dolny.