dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 199 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 199 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Tetmajera

Kraków,małopolskie

1 090 600 zł140 m² 7 790 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Cena dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Poznań,wielkopolskie

344 900 zł31 m² 11 300,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

NA sprzedaż nowe, mieszkanie 2-pokojowe! Masz szansę kupić mieszkanie na świeżo oddanym do użytku apartamentowcu na osiedlu przy ul. Romana Dmowskiego 111a. Budynek oddawany do użytku pod koniec 2020.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

681 060 zł80 m² 8 513 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

439 000 zł49 m² 8 959 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wiosenna

Kraków,małopolskie

1 104 737 zł175 m² 6 313 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy apartament z loggią w kameralnej willi, w stanie deweloperskim. Bardzo prestiżowa lokalizacja i inwestycja. Przy zakupie tej nieruchomości są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

329 000 zł35 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

729 000 zł84 m² 8 679 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Roosevelta

Wrocław,dolnośląskie

539 000 zł76 m² 7 092,11 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Lokalizacja: wrocław>śródmieście>ołbin Mieszkanie 3-pokojowe po kapitalnym remoncie w świetnej lokalizacji! - niewielka odległość do wrocławskiego Rynku (spacerem 10 minut!) - komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sienkiewicza

Leszno,wielkopolskie

246 180 zł45 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Atrakcyjne, bezczynszowe mieszkanie na I piętrze w nowo budowanym budynku z windą i garażami w centrum Leszna przy ul. Sienkiewicza. Oferujemy bezczynszowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Renesansowa

Radom,mazowieckie

365 000 zł85 m² 4 287,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Mam do zaproponowania Państwu komfortowe mieszkanie na lubianym osiedlu "południe" Bardzo dobra lokalizacja nieruchomości świetnie sprawdzi się przy zakupie tego mieszkania dla swojej rodziny. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

559 000 zł63 m² 8 873 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

419 000 zł47 m² 8 915 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Tetmajera

Kraków,małopolskie

1 090 600 zł140 m² 7 790 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

849 648 zł91 m² 9 337 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

449 000 zł49 m² 9 163 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

349 000 zł35 m² 9 971 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Witkowicka

Kraków,małopolskie

565 000 zł69 m² 8 188 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

429 000 zł44 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wiosenna

Kraków,małopolskie

1 104 737 zł175 m² 6 313 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

509 000 zł55 m² 9 255 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Wiosenna

Kraków,małopolskie

1 178 800 zł184 m² 6 407 zł/m²

 

Piętro:parter

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stefczyka

Ząbki,mazowieckie

538 000 zł96 m² 5 615,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Zewnętrzne biuro sprzedaży Expander- sprzedaje bez prowizji Ostatnie sztuki w sprzedaży! Oferujemy do sprzedania funkcjonalne mieszkanie, 5 pokojowe zlokalizowane w segmencie środkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

389 000 zł39 m² 9 974 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

329 000 zł35 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Gocławek

Warszawa,mazowieckie

484 700 zł54 m² 8 951,06 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Polecamy wysokie i jasne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 54m2 i narożnej ekspozycji, usytuowane na 2 piętrze. Mieszkanie posiada funkcjonalny rozkładowy układ pomieszczeń: narożny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

439 000 zł49 m² 8 959 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

456 845 zł50 m² 9 137 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

429 000 zł28 m² 15 457,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Oferta sprzedaży mieszkania 1 pokojowego o powierzchni 28,4 m2, zlokalizowanego przy ul. Wizjonerów, w dzielnicy Bronowice Małe. Mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

279 900 zł63 m² 4 442,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena Posiadam do sprzedaży piękne mieszkanie położone w centrum Jelniej Góry. Mieszkanie usytuowane w 3-piętrowej kamienicy, ulowone na 2 piętrze. 63 m2 złożone z 2 pokoi, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

419 000 zł42 m² 9 976 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sucharskiego

Zielona Góra,lubuskie

165 000 zł30 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka z balkonem 6 minut pieszo do Starego Rynku. Mieszkanie o powierzchni 30,60 m2, usytuowane na trzecim piętrze w niskim bloku na osiedlu Słonecznym. Układ pomieszczeń: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Łężyca-Morwowa

Zielona Góra,lubuskie

313 500 zł63 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Sprzedane. Dostępne mieszkania o innej powierzchni. Nowe mieszkanie na osiedlu czarkowo W nowej dzielnicy łężyca. Apartament do wykończenia wg upodobań Kupującego, indywidualna wycena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

419 000 zł37 m² 11 324,30 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie 37.1 m2, z oddzielną kuchnią 9 piętro wraz z piwnica 1,9 m2. Umeblowane, w pełni wyposażone. Cicha okolica, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

249 900 zł38 m² 6 547,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Osiedle leś ne, 2 pi ętro, blok, ok 40 M2, generalny remont, blisko myślęcinek Tym razem oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 38,17 m2 usytuowane w bloku z lat 60 na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

452 498 zł54 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Wymarzone mieszkanie bez podatku pcc I prowizji dla kupującego! Opiekun oferty Rafał Fiołek tel. 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na 3 piętrze w kameralnym 3 piętrowym budynku. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

489 000 zł73 m² 6 728,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja na zakrzowie - osiedle Z bogatą zielenią - atrakcyjny harmonogram płatności oferta bez prowizji I podatku od czynności cywilnoprawnych (2%). Inwestycja będzie się składać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kmicica

Piekary Śląskie,śląskie

68 000 zł48 m² 1 413,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Nr przetargu: azm/dm Piekary Śląskie, ul. Kmicica 3/4 Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni oraz łazienki z wc. Lokal podzielony wspólnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Głogów

Głogów,dolnośląskie

350 765 zł75 m² 4 690 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Złota podkowa 2020 etap II Nowa inwestycja deweloperska w Głogowie zlokalizowana na osiedlu Złota Podkowa w Głogowie. 3 kondygnacyjny budynek z miejscami postojowymi zlokalizowanymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Armii Krajowej

Sopot,pomorskie

1 180 000 zł57 m² 20 593,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Elegancka przestrzeń Apartamentu (57 m2) świetnie nadaje się jako miejsce do zamieszkania dla rodziny 2+1 lub jako dochodowa inwestycja na wynajem. Mieszkanie zlokalizowane jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Chrobrego

Białystok,podlaskie

299 000 zł37 m² 8 031,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Promenadzie Chrobrego, osiedle Piasta, białystok. Powierzchnia: 37,23 m2. Salon z aneksem kuchenny, sypialnia, łazienka z wc. Do mieszkania przynależy piwnica - 3,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

285 000 zł63 m² 4 523,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości Aplauz prezentuje do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe w centrum Jeleniej Góry. Lokal usytuowany jest na drugim piętrze trzypiętrowej kamienicy. Na powierzchnię 63 m2 składa.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij