dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 206 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 206 ogłoszeń

949 000 zł94,14 m² 10 080,73 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny Dom | 4 Pokoje | Ogród Wawer| 0% pcc | Bez Prowizji Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową inwestycją zlokalizowaną w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Ludowa

Centrum Zielona Góra

899 288 zł86,47 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Ludowa

Centrum Zielona Góra

1 053 540 zł78,04 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:lipiec 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc i balkonów. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ludowa

Centrum Zielona Góra

705 993 zł64,77 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

444 277 zł48,03 m² 9 249,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane na nowym, kameralnym osiedlu o niskiej zabudowie szeregowej. Inwestycja przy ulicy Budziwojskiej to.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł46,70 m² 8 329,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe położone na Osiedlu Lęborskim. Nieruchomość usytuowana na 3 piętrze - w IV piętrowym budynku składa się z: - pokoju dziennego z połączoną kuchnią - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja deweloperska w Stargardzie! prowizja 0% - W tej inwestycji dostępne są mieszkania od 30,07 m2 do 75,85 m2. W budynkach zostały zastosowane najnowocześniejsze rozwiązania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

400 000 zł53,54 m² 7 471,05 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

757 500 zł50,50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego, kuchni, sypialni, łazienki i ogródka. Lokal znajduje się w inwestycji Urzecze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 440 zł44,12 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego, kuchni, sypialni, łazienki i loggii. Lokal znajduje się w inwestycji Urzecze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja - w bezpośrednim dostępie do centrum miasta! Budynek oddany do użytku! *** nowoczesne rozwiązania - pompa ciepła *** zyskaj wyjątkowy apartament dla siebie lub pod inwestycję!.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł44 m² 7 704,55 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Katowice Osiedle Tysiąclecia ul. Piastów - 44 m2 / 2 pokoje + kuchnia + balkon! Topowa lokalizacja! we speak english Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł38 m² 11 710,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Jasne, przestronna i klimatyczna kawalerka typu studio położona przy ul. Królewskiej 15e w Jabłonnie. Lokal znajduje się na kameralnym, nowym osiedlu z 2024 roku i został wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł61,23 m² 16 315,53 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj w sercu poznańskich Jeżyc, w jednej z najbardziej prestiżowych i klimatycznych dzielnic miasta w najnowszej, popularnej inwestycji Wieża Jeżyce. To nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

188 000 zł33,23 m² 5 657,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Polecam serdecznie dużą kawalerkę położoną na I piętrze niskiego budynku z cegły w Sośnicy. Budynek jest zadbany, po termomodernizacji. Samo mieszkanie ma funkcjonalny układ - duży.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł32,90 m² 15 471,12 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł41 m² 14 121,95 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzcni 41 m2, położonego w atrakcyjnej lokalizacji, blisko morza na gdańskiej Żabiance. Swpdl z kw. Najważniejsze atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 000 zł38,50 m² 10 103,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Na sprzedaż mieszkania z Garażami w Katowicach przy ul. Szerokiej 46/1go Maja 131 ( blisko Centrum Przesiadkowego, uniwersytetu Ekonomicznego). Jest to kameralny budynek, w którym mamy 8.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 000 zł38,50 m² 10 103,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 000 zł38,50 m² 10 103,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł60,20 m² 7 724,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w niskim 4 piętrowym bloku przy ul. Zjednoczenia w Biedrusku koło Poznania. Na powierzchnię 60,20 m2 składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł27 m² 14 074,07 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Stylowy apartament w samym centrum Łodzi - świetna lokalizacja i wysoki standard Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 27 m , zlokalizowany w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na pierwszym piętrze kamienicy przy ul. Kopernika w Wąbrzeźnie. To mieszkanie ma swój niepowtarzalny.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł55,40 m² 5 234,66 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe położone na parterze czterorodzinnej kamienicy w spokojnym miejscu w Trzebieży. Na powierzchnię 55,40 m2 składają się: dwa pokoje (w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł48,20 m² 6 846,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Biuro nieruchomości Profesja ma do zaoferowania Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położonego na 4 piętrze w bloku przy ulicy Buszczyńskich w Toruniu o powierzchni użytkowej 48,2.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł48 m² 15 416,67 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Apartament Olympic Park | 100 m od plaży | Balkon | Brak prowizji Na sprzedaż słoneczny, w pełni wyposażony apartament nad morzem, położony w prestiżowym kompleksie Olympic Park.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł82,01 m² 5 731,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o. ogłosiło przetarg pisemny ofertowy nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w Szczecinie przy ul. Rayskiego 27/9.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z rewelacyjnym, wykończonym mieszkaniem położonym w nowszym budynku na Winogradach (przy granicy z dzielnicą Naramowice) w Poznaniu. Uwaga: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł73 m² 8 205,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 73 m , położone na 2 piętrze w niskim bloku na cenionym Osiedlu Piastowskim w Zielonej Górze.| Nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł27 m² 14 074,07 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Komfortowy apartament w sercu Łodzi - gotowy do zamieszkania lub wynajmu Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 27 m , położony w eleganckim apartamentowcu w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł89,95 m² 6 992,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości, ma przyjemność poinformować o rozpoczęciu sprzedaży mieszkań w ostatnim etapie inwestycji, który stanowi zwieńczenie całego projektu. To doskonały moment,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Warszawa | Praga Północ | 2 pokoje | 47,30 m | balkon | rynek pierwotny Szukasz mieszkania w klimatycznej części Warszawy, która łączy charakter miasta z wygodą codziennego życia? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł46,15 m² 11 159,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Dwa pokoje na ul. Działowej Z ogródkiem - pięknie zagospodarowanym Idealne mieszkanie dla osób kochających spokój I zachody słońca. Dwupokojowe mieszkanie w kameralnym bloku na ul.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł57 m² 11 403,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne mieszkanie 2-poziomowe z tarasem | gotowe do wprowadzenia | Ołtaszyn / Wojszyce Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 56,79 m z dodatkową komórką lokatorską(2,7 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do remontu. Lokal znajduje się w okolicach Centrum i ma funkcjonalny układ: duży salon z otwartą kuchnią(możliwość oddzielenia salonu od kuchni), 2 sypialnie, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł48,22 m² 6 615,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne i bardzo zadbane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,22 m , położone na parterze przy ul. Bocianów Rudzie Śląskiej dzielnica Wirek. Lokal posiada duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł38 m² 22 342,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament z widokiem na nadmorski las | Zejście na plażę | Taras 30 m | Garaż i komórka w cenie | Brak prowizji Wyjątkowy apartament nad Bałtykiem, który łączy funkcjonalność,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł67,54 m² 9 920,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

NA sprzedaż wyjątkowy apartament Z dwoma dużymi tarasami chełmiec nowoczesny kameralny blok W spokojnej I prestiżowej okolicy Z szybkim dojazdem do nowego sącza powierzchnia 67,54 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 200 zł39 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na 1. piętrze w czteropiętrowym budynku w nowej inwestycji w Zamieniu. Planowany termin oddania inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2026

Luksusowy apartament Z ogrodem przy błoniach | 96,43 m | apartamenty focha 31 Private House Brokers ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament powstały z połączenia lokali M1.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł33,10 m² 6 918,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży luksusowej nieruchomości zlokalizowanej w kamienicy na pierwszym piętrze w dzielnicy Wałbrzycha - Stary Zdrój. Szczegóły nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł26,50 m² 17 924,53 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: kamil Swatowski   Kawalerka w świetnej lokalizacji - inwestycja pod wynajem. Nieruchomość położona w dogodnej lokalizacji w pobliżu Starego Miasta. Dookoła nowa.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł36 m² 18 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż mieszkanie w bardzo atrakcyjnej cenie 660 000 pln. Zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Warszawy Wilanów, przy ulicy Lentza. Ta nieruchomość o powierzchni 36 m oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny