dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Filipa

Rzeszów,podkarpackie

415 548 zł99 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Rynek pierwotny! oferta bez podatku pcc 2% I bez prowizji biura! Biuro Nieruchomości dobry adres przedstawia gotowy apartament w stanie deweloperskim - oddany do użytku - na nowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

311 040 zł43 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie 2 pokojowe z ogromnym balkonem oraz dużym i bardzo przestronnym pokojem dziennym. Zależy Ci, aby Twoje mieszkanie było przestronne, panował w nim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dunikowskiego

Rzeszów,podkarpackie

480 000 zł68 m² 7 058,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę mieszkania zlokalizowanego przy ul. Xawerego Dunikowskiego. Lokalizacja: budynek położony jest na Zalesiu w prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

579 000 zł76 m² 7 613,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu 4-pokojowy apartament o powierzchni 76,05 m2 zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Rzeszowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazury

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł69 m² 8 115,94 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Rozkładowe, widne i funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o łącznej powierzchni 69 m2 położone na warszawskim Ursynowie przy ul. Kazury. Jeżeli cenisz sobie ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głowackiego

Grodków,opolskie

235 000 zł60 m² 3 890,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne i słoneczne mieszkanie w Grodkowie przy ulicy Głowackiego. Mieszkanie położone na 3 piętrze w bloku po termomodernizacji. Lokal ma trzy pokoje, kuchnię, łazienkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Powiśle

Warszawa,mazowieckie

505 440 zł28 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Kawalerka w apartamentowcu w sercu Powiśla w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Wisły i Bulwarów Wiślanych w otoczeniu licznej zieleni. Dzięki doskonałej lokalizacji spacer do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krasickiego

Ząbki,mazowieckie

480 000 zł59 m² 8 136 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania przestronne, zadbane trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59m2. Nieruchomość znajduje się na 4-piętrze w 4-piętrowym budynku z windą, zlokalizowanym w Ząbkach, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Polski

Wrocław,dolnośląskie

500 000 zł47 m² 10 706,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone w ścisłym centrum, okna wychodzące na południe i zachód, przez co mieszkanie jest naturalnie oświetlone przez cały dzień. Balkon z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł77 m² 11 675,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Biuro Nieruchomości Hampton Home ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż piękne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77 m2 zlokalizowane na Mokotowie. Pomieszczenia: - przestronny, otwarty salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Lublin,lubelskie

248 000 zł39 m² 6 421,54 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ofertą sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Lublinie w dzielnicy Kalinowszczyzna. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w ośmiopiętrowym bloku, oddanym do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

447 250 zł82 m² 5 421,21 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 5 pokojowe W rzeszowie - osiedle projektant Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne i jasne mieszkanie 5 pokojowe z dwoma balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Białystok,podlaskie

205 000 zł32 m² 6 406,25 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Polecamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 32 mkw na osiedlu Słoneczny Stok położone przy ul. Sikorskiego. Nieruchomość położona jest na parterze w budynku z 1983.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nasypowa

Gdynia,pomorskie

494 588 zł60 m² 8 250,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowoczesne Osiedle położone w Gdyńskiej dzielnicy Oksywie. Blisko Morza i centrum Miasta Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej piekny widok bliskość szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złotych Piasków

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł53 m² 9 056,60 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 53m2, 3 pokoje z balkonem + piwnica - Stegny, złotych Piasków I piętro mieszkanie w otoczeniu zieleni, cicha i spokojna okolica okna wychodzące na dwie strony budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

360 000 zł69 m² 5 195 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Piękne, widokowe mieszkanie w Bielsku-Białej na sprzedaż. Prezentujemy Państwu piękne, widokowe i przestronne mieszkanie przy ul. Sobieskiego w Bielsku-Białej. Lokal znajduje się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sebastiana

Kraków,małopolskie

499 000 zł44 m² 11 455,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Jedno z wyjątkowych mieszkań w tej kamienicy, przy ul. św. Sebastiana | Stare Miasto. Budynek ulokowany w samym sercu zabytkowego Krakowa. W ofercie mieszkanie o powierzchni 43,56.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rzeźnicka

Gdańsk,pomorskie

526 814 zł56 m² 9 332,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na uwagę zasługuje szklano-aluminiowa fasada i ceglana elewacja, podkreślające prestiżowy charakter nieruchomości. Sąsiedztwo instytucji kultury i sztuki, m.in. Muzeum Narodowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

339 000 zł75 m² 4 520 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Oferta wstrzymana. Oferta bezpośrednia wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Nowa Cena teraz tylko 339 000 zł. Przytulne, ciepłe i słoneczne mieszkanie na osiedlu Górczyn, wjazd na osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leszczyny

Bielsko-Biała,śląskie

309 000 zł66 m² 4 706,06 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Oferujemy Państwu piękne, klimatyczne mieszkanie o pow.całkowitej 65,66m2, na 7 piętrze, bloku 7-piętrowego w dzielnicy Leszczyny. Lokal mieszkalny posiada 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Romanówka

Siedlce,mazowieckie

289 000 zł60 m² 4 840,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Polecam do sprzedaży atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie Nieruchomość złożona z: salon 25,03 m.kw kuchnia otwarta z oknem 6,33 m.kw pokój 10,49 m.kw wc 1,02 m.kw łazienka 2,69 m.kw pokój 7,45 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowińska

Warszawa,mazowieckie

884 000 zł68 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

****firma Hampton Home ma przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość na Mokotowie***** Wysoce komfortowe, przestrzenne mieszkanie na zamkniętym i strzeżonym osiedlu z monitoringiem. 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Derdowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

260 000 zł42 m² 6 235,02 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Do sprzedaży 2 pokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni ok. 41,70 mkw usytuowane na pierwszym piętrze wysokiego budynku z lat 70-tych. W skład lokalu wchodzą dwa pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wyględowska

Warszawa,mazowieckie

1 590 000 zł114 m² 13 947,40 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Hampton Home nieruchomości ma zaszczyt przedstawić apartament 4-pokojowy z pięknym widokiem na jeziorko, w otoczeniu zieleni, na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów, jedynej takiej enklawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Włochy

Warszawa,mazowieckie

789 999 zł75 m² 10 533 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Kupuj z Woźniakowski Nieruchomości przy niskiej prowizji - jedynie 1,95% brutto. Trzypokojowe mieszkanie w bloku z 2009 roku, usytuowane na 1 piętrze w trzypiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Uboczu

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł47 m² 10 638,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Sprzedam 2 pokoje 47m2 9 piętro metro natolin balkon od już kontakt: nazarii , westa home metraż: 47 m2 cena: 505 000 pln Najlepsza oferta cenowa w tej okolicy. Do sprzedania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szwankowskiego

Warszawa,mazowieckie

575 000 zł70 m² 8 214,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Jeżeli szukasz dla siebie i swojej rodziny przestronnego, zadbanego mieszkania, położonego tuż przy parku, to idealnie trafiłeś. Lokalizacja: warszawa, bemowo, ul. Szwankowskiego Metraż: 70 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

355 999 zł33 m² 10 863,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Luksusowy apartament w zrekonstruowanej i odbudowanej kamienicy czynszowej z 1861 roku. Wyjątkowe połączeniem oryginalnego zarysu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Raszei

Warszawa,mazowieckie

355 000 zł31 m² 11 601,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulna, jasna kawalerka na parterze. Mieszkanie świetnie skomunikowane z każdą dzielnicą Warszawy (tramwaj, autobus, metro- 7 min pieszo), w pełni wyposażone i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł45 m² 12 888,90 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Kupuj bezpiecznie z Woźniakowski Nieruchomości z profesjonalną obsługą i niską prowizją - jedynie 1,95% brutto! Woźniakowski Nieruchomości Exclusive zaprasza do kupna pięknego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kraków,małopolskie

800 000 zł60 m² 13 249,40 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Apartament M2 o powierzchni 60,38 m2 składa się z: ustawnego przedpokoju o metrażu 11,48 m, przestronnego salonu połączonego z aneksem kuchennym o powierzchni 26,70 m z którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Kraków,małopolskie

357 000 zł38 m² 9 417,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 2 pokojowe z dużą loggią, bardzo dobra lokalizacja ul. Gdańska ( okolice ul. 29 Listopada), blisko uczelni. Mieszkanie o powierzchni 37,91m2, 2 pokojowe do częściowego remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bobrzyńskiego

Kraków,małopolskie

290 904 zł31 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 31,28 m2 składające się z: przedpokoju z aneksem kuchennym, pokoju oraz łazienki z toaletą. Do mieszkania przynależy ogródek lokatorski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zagórze

Sosnowiec,śląskie

234 000 zł52 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest przestronne mieszkanie typu M3, składające się z dwóch dużych, niezależnych pokoi, kuchni, łazienki z toaletą oraz przedpokoju, o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł84 m² 8 929 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio - bez prowizji mieszkanie 4- pokojowe Z tarasami W świetnej lokalizacji - blisko metro II - gorąco polecam! Bardzo ładny rozkład Ładnie doświetlone Dużo okien dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kielce,świętokrzyskie

282 000 zł37 m² 7 599,03 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zakupu mieszkań deweloperskich! Mieszkania o powierzchni 37,11 m2 z tarasem lub balkonem zlokalizowane na parterze i pierwszym piętrze do sprzedaży w opcji: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Politechniki

Łódź,łódzkie

134 000 zł40 m² 3 348,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy dwupokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze odnowionej kamienicy przy al. Politechniki. Mieszkanie usytuowane w bardzo korzystnym miejscu niedaleko Politechniki Łódzkiej, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zbożowa

Gdynia,pomorskie

570 000 zł80 m² 7 080,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Bezpieczna prezentacja nieruchomości Dbając o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów wszystkie prezentacje przeprowadzane są zgodnie z najnowszymi zaleceniami who. Przyjdź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Kielce,świętokrzyskie

210 000 zł40 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 40 jm2 ul Jagiellońska Czarnów w skład którego wchodzą 2 pokoje, widna kuchnia, przedpokój, łazienka, przynależy piwnica. Lokal na wysokim parterze w 4 piętrowym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł44 m² 12 895,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013