dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 147 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 147 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł110 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Przestronne,czyste i zadbane 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 110m2, usytuowane na parterze w budynku z windą z 2006r. zlokalizowane na Ursynowie, przy ulicy Alternatywy. Bliskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Poznań,wielkopolskie

230 000 zł29 m² 7 836,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Chcesz zainwestować kapitał bezpiecznie w nieruchomość? Idealnie trafiłeś! Bezpłatnie przeprowadzę Cię przez cały proces zakupowy! Objaśnię procedury zakupu na rynku pierwotnym, zgromadzę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Rzeszów,podkarpackie

349 280 zł59 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu nową inwestycję - nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie w pobliżu ulicy Paderewskiego. Opis mieszkania: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lazurowa

Warszawa,mazowieckie

528 000 zł56 m² 9 438,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Od dewelopera, nie płacisz podatku pcc i prowizji! - 3 pokoje - dwustronna ekspozycja - wygodny balkon przy salonie - słoneczne - wschód I zachód - garaż i komórka (dodatkowo płatne).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hetmańska

Poznań,wielkopolskie

409 000 zł67 m² 6 087,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Polecam na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze w bloku przy ul. Hetmańskiej. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi - z jednego wyjście na loggię, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

351 000 zł56 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu w Kielanówce. Jako kolejny etap już zrealizowanego osiedla mieszkaniowego będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

269 000 zł40 m² 6 752,01 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w Rzeszowie ul. Miłej Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bartycka

Warszawa,mazowieckie

429 000 zł30 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kawalerka 30M2, 1 pokój, mokotów, ul. Bartycka (warszawa, mokotów, bartycka) Na sprzedaż: kawalerka w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdująca się w zielonej, bezpiecznej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Biały Kamień

Wałbrzych,dolnośląskie

220 000 zł121 m² 1 818,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Biały Kamień o powierzchni 121m2. Mieszkanie z wejściem z parteru gdzie znajduje się przedpokój oraz pokój, piętro mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pułtusk,mazowieckie

162 050 zł46 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Pułtusk ul.Al.Wojska Polskiego mieszkanie 46.3 m2- cena 162 050 pln Oferujemy do sprzedaży 2- pokojowe mieszkanie, atrakcyjnie położone na os. 1000 -lecia. Lokal znajduje się na 2 piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bytkowska

Katowice,śląskie

368 743 zł55 m² 6 650,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Miasto: katowice ulica: bytkowska cena: 368 743,00 pln cena za M2: 6 650,01 pln powierzchnia: 55,45 M2 piętro: 1 liczba pokoi: 3 aneks kuchenny: tak balkon: 1.00 M2 LICZBA POZIOMÓW W GARAŻU.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

266 000 zł54 m² 4 965,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe 53 M2 na sprzedaż Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 53,57 m2 usytuowane na pierwszym i drugim piętrze kamienicy w centrum miasta. Wnęka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Krasne

Krasne,zachodniopomorskie

119 000 zł45 m² 2 656,25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 45m2 , które znajduje się w budynku 4 rodzinnym, we wsi Krasne gm. Lipiany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powiewna

Wrocław,dolnośląskie

439 000 zł62 m² 7 080,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Do sprzedania 2-pok mieszkanie z oddzielną kuchnią i przestronnym holem położone w dzielnicy Krzyki przy ul.Skarbowców. Mieszkanie zlokalizowane jest na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Nowe Miasto

Poznań,wielkopolskie

296 240 zł37 m² 8 050 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe blisko terenów rekreacyjnych Malta. W grudniu promocja - miejsce postojowe z 50% rabatem! Kameralne osiedle dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

349 000 zł49 m² 7 122,45 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania dostępną wyłącznie w biurze nieruchomości Property! Mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane jest na przedostatnim 10 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wygoda

Białystok,podlaskie

399 000 zł55 m² 7 202,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie, na Osiedlu Wygoda. Lokal znajduje się na parterze ładnego bloku z cegły, z 2001 roku. Dużym atutem jest możliwość korzystania z własnego ogródka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

245 990 zł69 m² 3 558,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedania mieszkanie W okolicy centrum. Mieszkanie położone na 3 piętrze W kamienicy. Lokal O powierzchni 69,13 M2. Mieszkanie W bardzo dobrym stanie, po remoncie. Niskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowe Miasto

Poznań,wielkopolskie

359 590 zł47 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe blisko terenów rekreacyjnych Malta. W grudniu promocja - miejsce postojowe z 50% rabatem! Kameralne osiedle dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wokalna

Warszawa,mazowieckie

604 000 zł67 m² 8 988,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Ursynów, metro Ursynów, blisko Park Romana Kozłowskiego i Kopa Cwila, ciche 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,2 m2. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rukławki

Rukławki,warmińsko-mazurskie

167 580 zł42 m² 3 990 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 w stanie deweloperskim na 1 piętrze w 2 piętrowym bloku z 2020 r położonym na skraju Biskupca w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przewóz

Kraków,małopolskie

379 854 zł40 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nieopodal parków zieleni i zalewu Bagry, dobrze skomunikowane apartamenty na Płaszowie. Dogodna lokalizacja Bliskie otoczenie Parku Myśliwskiego i Zalewu Bagry Cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielany

Warszawa,mazowieckie

385 000 zł37 m² 10 405,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Bardzo dobra lokalizacja blisko metra Wawrzyszew. Mieszkanie 2-pokojowe w dobrym stanie do wprowadzenia się. Przestronny pokój połączony z otwartą kuchnią i przedpokojem.Sypialnia, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spiżowa

Wrocław,dolnośląskie

380 000 zł38 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: cichoń tel: mieszkanie o powierzchni 38 m kw. na 1.piętrze w 10-piętrowym bloku. Składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł58 m² 15 385,90 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Jeśli szukasz wygodnego mieszkania w centrum Warszawy to jest oferta dla Ciebie! (english below) 2 pokoje na 6 piętrze z miejscem parkingowym w świetnej lokalizacji na ul. Chłodnej 48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saska

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł38 m² 12 234 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie o powierzchni 37,6 metrów w budynku u zbiegu Saskiej i Zwycięzców, na 6 piętrze w 10 piętrowym bloku, zbudowanego w 1966 roku. Okolica to stara Saska Kępa-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Olbrachta

Warszawa,mazowieckie

694 000 zł50 m² 13 880 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Kupuj z Woźniakowski Nieruchomości przy niskiej prowizji - jedynie 1,95% brutto. Nowe, wykończone mieszkanie 2-pokojowe w Warszawie na Bemowie, przy ul. Jana Olbrachta, w nowym bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szczepin

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł48 m² 9 316,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecam do sprzedaży w pełni rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe na lubianym osiedlu Szczepin. Doskonałe położenie osiedla w pobliżu Rynku - piechotą max do 15 minut. Dojście w nocy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Piasta

Białystok,podlaskie

315 000 zł49 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Układ: mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, salonu, jasnej kuchni, łazienki z oddzielną toaletą oraz przestronnego korytarza. Do mieszkania przynależy też balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grasera

Toruń,kujawsko-pomorskie

593 300 zł87 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ostatnie mieszkania w nowowybudowanym budynku przy ul. Konrada Grasera 6a w Toruniu na Osiedlu Jar! Mieszkania w stanie deweloperskim do odbioru od ręki! Przytulny 4-pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

490 000 zł56 m² 8 703,37 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Witam, na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie znajdujące się w okolicy ul. Popowickiej Ma ono powierzchnię ok 56,3 metrów kwadratowych i położone jest na dziewiątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielany

Warszawa,mazowieckie

589 000 zł56 m² 10 461,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Rozkładowe mieszkanie z balkonem i piwnicą na Bielanach w doskonałej lokalizacji, z przepięknym widokiem na miasto. Świetna komunikacja do centrum zarówno Metrem (stacja Młociny 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grabiszyn

Wrocław,dolnośląskie

429 000 zł52 m² 8 303 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mam na sprzedaż dwustronne, rozkładowe mieszkanie usytuowane na 3 pietrze. Położone w dzielnicy Grabiszyn, nieopodal Sky Tower. Idealne dla małej rodziny lub pod inwestycję. Prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

350 000 zł52 m² 6 730,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z dwupokojowym mieszkaniem mieszczącym się na os. Leśnym. Blok otaczają tereny zielone, zaś przed budynkiem znajduje się duży parking. Nieruchomość niedawno została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Sportowe

Kraków,małopolskie

389 000 zł50 m² 7 780 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Zespół prezentuje Państwu do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe na os. Sportowym w starej części Nowej Huty. Mieszkanie o powierzchni 50 m2 usytuowane jest na pierwszym piętrze bloku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stachiewicza

Kraków,małopolskie

315 000 zł37 m² 8 513,51 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Promocja Noworoczna -9000zł (cena obniżona z 324 tys na 315 tys) - Dla klientów gotówkowych Szalejąca inflacja sprawia, że nerwy Cię nie opuszczają? Twoje pieniądze tracą na wartości każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Rzeszów,podkarpackie

343 542 zł55 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Osiedle usytuowane przy ulicy Paderewskiego w Rzeszowie otaczają zielone tereny zabytkowego parku. Nie wyklucza to doskonałego dostępu do rozbudowanej infrastruktury miejskiej oraz głównych szlaków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Kromera

Wrocław,dolnośląskie

429 000 zł55 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przedmiotem sprzedaży jest jasne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55m2 w budynku mieszkalnym z 2008 roku, gdzie przestrzeń gra pierwsze skrzypce. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Gocławek

Warszawa,mazowieckie

653 000 zł76 m² 8 592,11 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Polecamy wysokie i dobrze doświetlone 4 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, z dostępem do rozwiniętej infrastruktury i terenów zielonych w najbliższej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

425 000 zł55 m² 7 727,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. > nowe budwnictwo > Balkon > Kameralne, zamknięte osiedle > Miejsce parkingowe w garażu podziemnym Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Startowa

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł74 m² 8 094,59 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Tylko U nas! Mieszkanie w samym centrum dzielnicy Zaspa-Młyniec. W ciągu 3-5 minut można dotrzeć pieszo do szkoły, przedszkola, żłobka, przychodni zdrowia, punktów handlowych.