dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

419 000 zł61 m² 6 869 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polna

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł36 m² 15 082,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Centrum Warszawy z miejscem parkingowym. Mieszkanie 36,4m2 + miejsce parkingowe na wewnętrznym, zamkniętym parkingu (miejsce jest stałe i przypisane do mieszkania).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

587 496 zł65 m² 9 038 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

418 862 zł47 m² 8 912 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

542 545 zł67 m² 8 098 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starego Dębu

Kraków,małopolskie

675 300 zł90 m² 7 503 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022