dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 194 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 194 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Zakrzów

Wrocław,dolnośląskie

429 000 zł66 m² 6 499,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację mieszkań: oferta bezpośrednio od dewelopera, oraz podatku pcc - dostępne inne mieszkania na inwestycji, metraż między 39 m a 90 m W ofercie czteropokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydygiera

Warszawa,mazowieckie

1 080 000 zł78 m² 13 846,20 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

******************* Biuro nieruchomości hampton home ma przyjemnośc zaprezentować przepiękny apartament o pow. 78 mkw, 3 pokoje na Żoliborzu. Apartament znajduje się na 4. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Oława

Oława,dolnośląskie

240 000 zł47 m² 5 106,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Sprzedam mieszkanie w centrum Oławy. Osiedle kameralne, mieszkanie na parterze, dwustronne wsch - zach, meble kuchenne w zabudowie, sprzęt agd, okno z kuchni wychodzi na tereny zielone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

419 787 zł70 m² 6 040,10 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Pobitno - ul. Małopolska. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lewakowskiego

Rzeszów,podkarpackie

325 000 zł66 m² 4 931,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe położone na czwartym ostatnim piętrze w niskim bloku z lat 90-tych. Mieszkanie składa się z: -salonu z wyjściem na balkon -pokoju dziecięcego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

370 128 zł47 m² 7 850,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe usytuowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ochota

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł54 m² 10 555,60 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z balkonem przy parku Szczęśliwickim , do remontu. Mieszkanie znajduję się przy pętli autobusowej na Dickensa. Rok budowy 1990 - cegła. WC, łazienka oddzielne. Okno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Wrocław,dolnośląskie

445 000 zł46 m² 9 570 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Opiekun oferty: tel. e-mail : .@sdp- Nr Licencji PFRN 22583 OFERTA GODNA UWAGI! BARDZO DOBRA LOKALIZACJA! CENTRUM! Przestronny, niepowtarzalny apartament 2 pokojowy o pow. 46,5 mkw, mieszczący się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czartoryskiego

Wrocław,dolnośląskie

370 129 zł47 m² 7 848,37 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe, mieszkanie znajdujące się na oddanej do użytku inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grabskiego

Rzeszów,podkarpackie

499 653 zł65 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomość Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję przy ulicy grabskiego 7! grabskiego 7 jest najlepiej położoną inwestycją pod względem lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

118 000 zł35 m² 3 371,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu wyremontowane mieszkanie 2 pokojowe gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie znajduje sie na osiedlu 1000 lecia. W jego skład wchodzą : -dwa pokoje, -łazienka, -kuchnia otwarta na salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana III Sobieskiego

Warszawa,mazowieckie

745 000 zł60 m² 12 416,70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Jeżeli szukasz trzech ustawnych pokoi, w naprawdę wysokim standardzie w nowym budownictwie na Mokotowie ta oferta jest dla Ciebie. Świetne, rozkładowe mieszkanie trzypokojowe, z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Katowice,śląskie

396 256 zł49 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Miasto: katowice ulica: tysiąclecia cena: 396 256,25 pln cena za M2: 8 125,00 pln powierzchnia: 48,77 M2 piętro: 10 liczba pokoi: 2 strony świata: se aneks kuchenny: tak balkon: tak liczba poziomów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Millenium

Nowy Sącz,małopolskie

238 000 zł38 m² 6 263 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W naszej ofercie pojawiło się mieszkanie na os. Millenium o powierzchni 38m2 znajdujące się na IV/IV piętrze. NA mieszkanie składa się salonu z aneksem kuchennym, pokój, garderoba, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

187 000 zł27 m² 6 882,59 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gratka Nieruchomości poleca nowocześnie zaaranżowane mieszkanie z komórką lokatorską ( pow. 27,17 m2), położone pomiędzy dwoma bydgoskimi dzielnicami Śródmieście / Okole, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

253 663 zł29 m² 8 750,02 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Dzień dobry, informacje podstawowe : Posiadamy na sprzedaż całą inwestycję dewelopera. - 0% prowizji. Przy tej ofercie biuro nie pobiera prowizji od kupującego Kupujący zwolniony z 2% podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamienna

Wrocław,dolnośląskie

289 000 zł28 m² 10 140,30 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka o pow.28,5m2 położone na 10 piętrze w budynku 11 piętrowym z windą. Lokalizacja ul. Kamienna/ Drukarska , Mieszkanie składa się z 1 pokoju ( wydzielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

338 000 zł37 m² 8 679,45 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji, bez pcc! Projekt jednego z największych graczy na scenie europejskiego rynku nieruchomości. Deweloper o ugruntowanej pozycji to pewna inwestycja i luksus wiążący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliwińskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

245 000 zł47 m² 5 212,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ciepłe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 na spokojnym osiedlu Kapuściska. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze niskiego 4-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

495 000 zł61 m² 8 088,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przedstawiamy niezwykłą okazję zakupu mieszkania 3 pokojowego z 30-metrowym tarasem. Część tarasu została zabudowana ogrodem zimowym z dużym przesuwnym oknem. Zabudowana przestrzeń jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zielone Wzgórza

Białystok,podlaskie

335 000 zł61 m² 5 464,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Zielone Wzgórza. Oferta polecana szczególnie rodzinom ze względu na spokojną okolicę, z dala od miejskiego zgiełku. Na powierzchnię 61,30 m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł37 m² 10 783,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Pragniesz kupić 2-pokojowe mieszkanie na Woli w zielonej okolicy niedaleko metraa? A może jesteś inwestorem i szukasz idealnego lokum na wynajem? Jeśli tak, to mamy coś dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Muchobór Wielki

Wrocław,dolnośląskie

420 000 zł82 m² 5 121,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Lokalizacja: wrocław > Fabryczna > Muchobór Wielki Informacje : Mieszkanie dwupoziomowe, 2 piętro, w budynku 2- piętrowym. 4 mieszkania w klatce schodowej. Budynek oddanym do użytku w 2009.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Banderii

Warszawa,mazowieckie

886 000 zł80 m² 11 116,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 3-pokojowe na 3 pietrze w budynku apartamentowym z windą z 2009 roku. Budynek stanowi zamknięte osiedle z dużym patio po środku. Znajduje się na strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wronia

Józefów,mazowieckie

120 000 zł38 m² 3 157,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Do odstąpienia partycypacja w mieszkaniu tbs. Pokój z osobną widną kuchnią oraz łazienka z wanną. Lokal 38 m2 do mieszkania przynależy piwnica oraz miejsce postojowe na parkingu płatne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rzeczypospolitej

Poznań,wielkopolskie

546 000 zł76 m² 7 147 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Poznań / rataje/ - Os. Rzeczypospolitej- mieszkanie o powierzchni 76,40 m2, położone na VII piętrze w bloku 16-piętrowym z 1977 roku z pięknym widokiem na panoramę miasta. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andersa

Gliwice,śląskie

269 900 zł68 m² 3 996,15 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone w dzielnicy Wojska Polskiego w pobliżu ul Andersa.Trzy pokoje,kuchnia,łazienka, w.c i dwa przedpokoje.Ogrzewanie miejskie.Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

329 990 zł41 m² 8 049 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2 pokoje z ogródkiem na Księżu Wielkim! Opiekun Oferty tel. Polecam 2-pokojowe, nasłonecznione mieszkanie z ogródkiem mieszczące się w budynku z 2017 r. na osiedlu Księże Wielkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Vetulaniego

Kraków,małopolskie

291 213 zł25 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Inwestycja znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie trzech parków (krowoderskiego, wyspiańskiego i Kościuszki), z bogatą infrastrukturą która zaspokoi wszystkie potrzeby nowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Ziemowita

Wrocław,dolnośląskie

289 000 zł28 m² 10 321,40 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przyjemne, słoneczne mieszkanko, 10 minut od Rynku, z dostępem do wszystkich punktów usługowych w najbliższym sąsiedztwie (przychodnia, sklepy). Kawalerka po remoncie (nowe okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Monte Cassino

Sosnowiec,śląskie

260 000 zł60 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 60 m 2 , na którą składają się salon, dwa pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka i wc. Łazienka wykafelkowana, z kabiną prysznicową. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

503 701 zł40 m² 12 668,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dzień dobry, przedstawiam 2-pokojowy apartament o powierzchni 39,76 m2 zlokalizowany na granicy Mokotowa i Ursynowa. Mieszkanie bardzo jasne, ekspozycja okien na poł-wsch. Do apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

272 328 zł49 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup od dewelopera! świetna lokalizacja! bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji! Nowoczesne osiedle w Dobrzykowicach!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mińska

Wrocław,dolnośląskie

518 500 zł76 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Nowe osiedle / 2020rok / bez 2% pcc / bez prowizji / super lokalizacja / miejsca parkingowe / komunikacja miejska / factory / muchobór zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Rynek pierwotny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Biały Kamień

Wałbrzych,dolnośląskie

105 000 zł46 m² 2 282,61 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: mieszkanie do ewentualnego odnowienia, zlokalizowane na obrzeżach dzielnicy Biały Kamień. Niedaleko znajdują się przystanki komunikacji miejskiej oraz sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Staroniwska

Rzeszów,podkarpackie

342 342 zł54 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

W ofercie biura rzeszowskie-nieruchomości mamy przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję mieszkaniową na osiedlu Staroniwa w Rzeszowie! Cały kompleks będzie obejmować 5 niskich bloków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Sosnowiec,śląskie

189 000 zł53 m² 3 549,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Przestronne M3 w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego, sypialni z wydzieloną garderobą, kuchni, przedpokoju, łazienki, wc. Z salonu wyjście na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Beniowskiego

Gdynia,pomorskie

217 500 zł24 m² 8 877,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjne mieszkanie 24,5 m2 w okazyjnej cenie Gdynia Grabówek! mieszkanie Mieszkanie składa się z : pokój wnęka kuchenna łazienka piwnica 2,3 m2 Mieszkanie usytuowane jest od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żmigrodzka

Rzeszów,podkarpackie

416 810 zł73 m² 5 741,18 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 3 pokojowe - 72,60 m2 Rzeszów - osiedle Projektant. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową już zrealizowaną inwestycję. Budynek 8 piętrowy z windami. Mieszkanie jest przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł58 m² 18 965,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Nieruchomość znajduje się w budynku z 2016 roku, w spokojnej części Mokotowa. Na mieszkanie o powierzchni 58 m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Nowe Miasto

Poznań,wielkopolskie

250 000 zł31 m² 7 987,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca wyjątkową kawalerkę blisko terenów rekreacyjnych Malta. Taras 12 mkw. Kameralne osiedle dla osób ceniących bliskość terenów zielonych i szybki.