dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 106 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 106 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, Plac Grunwaldzki

Wrocław,dolnośląskie

809 100 zł70 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Apartament W samym centrum wrocławia. Bez podatku pcc, bez prowizji. opiekun oferty .@sdp-nieruchomości.pl Nowy budynek w centrum Placu Grunwaldzkiego, wokół najważniejszych ośrodków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

407 000 zł39 m² 10 436 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lema

Kraków,małopolskie

548 604 zł56 m² 9 797 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Kraków,małopolskie

715 780 zł55 m² 13 014 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim na krakowskich Klinach - Dębniki. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kalwaryjska

Kraków,małopolskie

325 000 zł46 m² 7 065 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nullo

Kraków,małopolskie

625 378 zł47 m² 13 306 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Kraków,małopolskie

560 250 zł42 m² 13 339 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nullo

Kraków,małopolskie

782 619 zł70 m² 11 180 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

729 000 zł71 m² 10 268 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

649 000 zł61 m² 10 639 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

448 775 zł45 m² 9 973 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nullo

Kraków,małopolskie

664 355 zł58 m² 11 454 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fabryczna

Kraków,małopolskie

788 580 zł61 m² 12 928 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

435 150 zł48 m² 9 066 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Perkuna

Warszawa,mazowieckie

729 000 zł84 m² 8 678,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1991

Rozkładowe, dwustronne północno-południowe mieszkanie. 4 sypialnie (9m2, 10m2, 11m2, 14m2), 2 łazienki (3.1m2 i 3.4m2), salon - 25m2 (balkon z widokiem na plac zabaw), pralnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

572 676 zł73 m² 7 845 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

779 000 zł81 m² 9 617 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lema

Kraków,małopolskie

548 604 zł56 m² 9 797 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzywa

Kraków,małopolskie

540 360 zł28 m² 19 299 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

414 700 zł32 m² 12 959 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

619 000 zł59 m² 10 492 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fabryczna

Kraków,małopolskie

532 005 zł37 m² 14 379 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

499 000 zł46 m² 10 848 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

429 000 zł35 m² 12 257 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rejtana

Leszno,wielkopolskie

420 467 zł77 m² 5 449,99 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowobudowane piękne, bezczynszowe mieszkania w nowoczesnym 5 piętrowym budynku z windą i garażami podziemnymi w doskonałej lokalizacji - wśród zieleni, przy lesie. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

387 380 zł28 m² 13 835 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzywa

Kraków,małopolskie

832 250 zł33 m² 25 220 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

899 000 zł92 m² 9 772 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tetmajera

Kraków,małopolskie

629 300 zł70 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Cena dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

407 790 zł39 m² 10 456 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy na bezpłatną prezentację oferty! Szukasz mieszkania na rynku pierwotnym? Znajdź nas w Internecie: młody Kraków Nieruchomości. Jesteśmy z Państwem od 2007r. Dzielnica: krowodrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zatorze

Gliwice,śląskie

286 000 zł81 m² 3 537,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Polecam serdecznie duże, czteropokojowe mieszkanie położone na III piętrze zadbanej, ocieplonej kamienicy zlokalizowanej na zatorzu, w pobliżu parku chorzowskiego. Budynek ocieplony 2 lata temu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

532 928 zł61 m² 8 737 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

279 000 zł57 m² 4 718,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję realizowaną w Głogowie Małopolskim - ul. Chopina. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

588 000 zł63 m² 9 333 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zapolskiej

Kraków,małopolskie

1 055 000 zł86 m² 12 267 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podłącze

Kraków,małopolskie

1 968 374 zł126 m² 15 622 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ceramiczna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

428 766 zł55 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedstawiam Państwu nowe, luksusowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,97 m2 znajdujące się na pierwszym piętrze nowej inwestycji, składające się z: salonu z aneksem kuchennym, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

260 000 zł35 m² 7 338,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci podatku pcc 2%! Oferujemy do sprzedania mieszkanie w standardzie deweloperskim o powierzchni użytkowej 35,43m2. Lokal składa się z pokoju z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długa

Wieliczka,małopolskie

289 000 zł39 m² 7 322,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Przytulne dwupokojowe mieszkanie w inwestycji zrealizowanej na pograniczu Krakowa i Wieliczki. Czteropiętrowy blok mieszkalny z windą, oddany do użytku w 2020 roku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

645 320 zł50 m² 12 906 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, USTRONIE

Lubin,dolnośląskie

319 000 zł110 m² 2 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż apartament o powierzchni 71 m2, w stanie deweloperskim na osiedlu Ustronie (miniosiedle "szafirek"). Lokal znajduje się na pierwszym piętrze dwukondygnacyjnego.