dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 076 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 076 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Paniowicka

Wrocław,dolnośląskie

273 350 zł30 m² 9 136,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentacja mieszkań: tel. Oferta bezpośrednio od dewelopera, oraz podatku pcc - dostępne inne mieszkania na inwestycji, metraż między 30 m a 85 m W ofercie kawalerka w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chełmońskiego

Kraków,małopolskie

540 685 zł64 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Więcej informacji martalub biuro:, w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: ; do sprzedania nowe mieszkanie o powierzchni 63,61 m znajdujące się w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

505 000 zł40 m² 12 625 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio gotowy i wykończony Mini Apartament idealny na wynajem Bardzo dobra lokalizacja : 900 m Rondo Daszyńskiego, 5 min - centrum Apartament kompletnie urządzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Władysława Warneńczyka

Rzeszów,podkarpackie

364 724 zł56 m² 6 499 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne apartamenty w ramach nowej inwestycji deweloperskiej przy ulicy Warneńczyka w Rzeszowie. Osiedle składa się z dwunastu segmentów dwulokalowych. Do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Pobitno

Rzeszów,podkarpackie

376 400 zł75 m² 5 032,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości ciekawa propozycja dla osób ceniących prestiż - Nowe osiedle mieszkań typu Loft jedyne takie miejsce na Podkarpaciu. Rozkład proponowanego 3 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Drabinianka

Rzeszów,podkarpackie

345 000 zł53 m² 6 509,43 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycje Urocze Nowe Miasto. Położone jest w najatrakcyjniejszej i najpopularniejszej obecnie dzielnicy Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Toruń,kujawsko-pomorskie

349 000 zł50 m² 6 924,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Toruń, koniuchy, 50,6 m2, 2 pokoje, parter, niski blok Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na balkon, sypialni (wejście z przedpokoju), łazienki z wc. Dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

199 000 zł46 m² 4 326,09 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie po remoncie z pięknym widokiem. Nieruchomość znajduje się na 10 piętrze w topowej lokalizacji Wałbrzycha. Mieszkanie wykończone z wysokiej jakości materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jemiołuszki

Lublin,lubelskie

341 214 zł46 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu nową inwestycję położoną przy ul. Jemiołuszki, w prężnie rozwijającej się dzielnicy Lublina - Czuby. Jest to jedna z najspokojniejszych części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

330 000 zł37 m² 8 823,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Wisełka miejscowość w północno -zachodniej Polsce, położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie kamieńskim, w gminie Wolin - przy drodze wojewódzkiej nr 102. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Siedlce

Gdańsk,pomorskie

300 000 zł33 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja mieszkania jest idealna dla osób,które cenią sobie spokój, a jednocześnie chcą być w sercu miasta. Dobrze skomunikowana dzielnica, łatwy i szybki dojazd do plaży przez co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielkopolska

Kielce,świętokrzyskie

258 000 zł48 m² 5 320 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 48,50 ul Wielkopolska Ksm lokal w pełni wyposażony do zamieszkania od już! Mieści się na 4 piętrze w zadbanym 4 piętrowym bloku po termomodernizacji. Składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gwiaździsta

Wrocław,dolnośląskie

1 200 000 zł51 m² 23 529,40 zł/m²

 

Piętro:37/51

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Apartament, położony na trzydziestej siódmej kondygnacji budynku sky tower we Wrocławiu, przy ulicy Gwiaździstej 64 - składający się z sypialni, pokoju z aneksem kuchennym, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kręta

Wrocław,dolnośląskie

285 893 zł29 m² 9 961 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Agent: tel: e-mail: oferta bez podatku pcc i Prowizji! Super mieszkanie o powierzchni m2 28,70 składające się z: - salonu 17,99 m2 - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

305 856 zł57 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup od dewelopera! świetna lokalizacja bez podatku pcc bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji! Nowoczesne osiedle w Dobrzykowicach!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Filipa

Rzeszów,podkarpackie

509 082 zł121 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

4 pokoje + poddasze; gotowe mieszkanie na kameralnym osiedlu Wilkowyja Północ Mieszkanie gotowe! Poniżej prezentujemy Państwu przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 121,21 m2 ulokowane na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Proletariacka

Białystok,podlaskie

269 000 zł38 m² 7 154,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

***rezerwacja*** *** Szukasz słonecznego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie*** ***tylko W naszym biurze*** Polecam przestronne, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

743 074 zł54 m² 13 770,80 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dzień dobry, przedstawiam przestronny 2-pokojowy apartament o powierzchni 53,96 m2 zlokalizowany w centrum Warszawy - na pograniczu Śródmieścia, żoliborza i historycznej Woli. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długosza

Poznań,wielkopolskie

549 000 zł69 m² 7 956,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Dzień dobry, polecam Państwu na sprzedaż zadbane mieszkanie 3 pokojowe - z tarasem na poznańskich Jeżycach. - położenie - 7min od parku sołackiego, 8min od jeziora rusałka, bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyżyny

Kraków,małopolskie

499 500 zł54 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Galaktyka Nieruchomosci oferuje do sprzedazy komfortowe mieszkanie, dzielnica Czyzyny Stare. Lolal znajduje sie na parterze, niewielkiego, kompaktowego, nowoczesnego bloku z 2015 roku. Na powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Semaforowa

Wrocław,dolnośląskie

480 000 zł55 m² 8 664,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie dwupokojowe 55,4 mkw na Osiedlu parkowym Semaforowa Wrocław Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń w pełni wykończony lokal Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

125 000 zł69 m² 1 807,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję mieszkanie w centrum Jedliny Zdrój. Powierzchnia i wnętrze: 69,14 m2, 3 pokoje, kuchnia, łazienka oraz wc, mieszkanie do kapitalnego remontu, ogrzewanie co:gazowe (piec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kopernika

Częstochowa,śląskie

480 000 zł127 m² 3 779,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1945

480 000 zł do negocjacji Piękne, stylowe mieszkanie 127m2 przy ulicy Kopernika, 4 pokoje, parking, ogród. Powierzchnia 127m2- wysoki parter- 4 pokoje, każdy z osobnym wejściem z dużego holu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł49 m² 11 633 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Zapraszam na prezentację! Mieszkanie znajdujące się na warszawskiej dzielnicy Wola, w atrakcyjnej zróżnicowanej zabudowie. Miejsce świetne pod względem komunikacyjnym ( bardzo blisko stacji metra,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grenadierów

Kielce,świętokrzyskie

490 000 zł105 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Biuro nieruchomości twoje M Oferuje Apartament 5 pokoi na I piętrze z ogródkiem i garażem Idealne mieszkanie dla rodziny lub pod inwestycje. Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hejdy

Rzeszów,podkarpackie

382 000 zł64 m² 5 950,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu mieszkanie na parterze w dwupiętrowego bloku zlokalizowanym w Rzeszowie przy nowej ulicy Tadeusza Hejdy. Prezentowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Rzeczypospolitej

Gdańsk,pomorskie

429 000 zł46 m² 9 326,09 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowana w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy - Gdańsk Przymorze na 6 piętrze w budynku z windą (falowiec). Wokoło budynku dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

189 000 zł37 m² 5 080,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,20 m2 usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku mieszkalnym. Charakterystyka lokalu: dwa pokoje kuchnia łazienka przedpokój przynależna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Tyniecka

Kraków,małopolskie

800 000 zł80 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

2 pokojowe mieszkanie, 80 m2, kraków, stare Dębniki, bulwary Wiślane Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bliskość komunikacji miejskiej bliskość terenów zielonych Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Polna

Kiełczów,dolnośląskie

439 000 zł65 m² 6 717,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe osiedle / gotowe / bez 2% pcc / bez prowizji / super lokalizacja / miejsca parkingowe / cisza I spokój / ogród / kiełczów zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Rynek pierwotny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rzemieślnicza

Kraków,małopolskie

449 000 zł45 m² 9 946,83 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta bez prowizji I podatku pcc! dębniki, okolice ronda matecznego zielona, spokojna okolica 2 pokojowe mieszkanie O metrażu 45,14 M2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kilińskiego

Zduńska Wola,łódzkie

164 000 zł24 m² 6 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulna kawalerka po generalnym remoncie, położona na parterze przy ulicy Kilińskiego w Zduńskiej. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym wliczonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Serbska

Wrocław,dolnośląskie

560 000 zł102 m² 5 490,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1929

Zapraszam na prezentację mieszkanie willowego z ogródkiem na osiedlu Różanka. To wspaniała, cicha i zielona okolica, bardzo kameralna zabudowa domów jednorodzinnych. Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łużycka

Gryfino,zachodniopomorskie

299 000 zł54 m² 5 537,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 53,78 m.kw., z balkonem typu loggia i balkonem francuskim, położone na parterze bloku w ok. centrum. Blok wybudowany z pustaków, docieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pawlickiego

Kraków,małopolskie

690 000 zł81 m² 8 497,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 3 pokoje, 81 m2, kraków, stare Dębniki, zakrzówek Nieruchomość złożona z: salon 20,1 m.kw kuchnia z jadalnią 14 m.kw sypialnia 14,7 m.kw sypialnia 14,2 m.kw łazienka 5,1 m.kw wc 1,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

260 000 zł51 m² 5 101,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie w centrum Gliwic o powierzchni 49,14 m 2 w skład którego wchodzą dwa niezależne pokoje, duża kuchnia z oknem, łazienka, przedpokój. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Gdańsk,pomorskie

355 000 zł47 m² 7 553,19 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dla zdecydowanego klienta cena do rozmów! atuty nieruchomości: -Duży balkon - słoneczna południowa ekspozycja okien - lokal nie wymaga nakładów finansowych- ewentualne odświeżenie. - świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

280 000 zł72 m² 3 888,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie położone na I piętrze w oficynie przy ul. Barlickiego. Pokoje przejściowe. Co gazowe. Mieszkanie wymaga remontu. Wysokość pomieszczeń 3,8 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Joselewicza

Kraków,małopolskie

399 900 zł32 m² 12 496,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 260.00 zł; Budynek: kamienica, przedwojenna W dobrym stanie; Standard mieszkania: po generalnym remoncie; W pobliżu: przedszkole, szkoła, sklepy, usługi, Wawel,.