dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 014 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 014 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

683 000 zł72 m² 9 486 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

649 000 zł68 m² 9 544 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zapolskiej

Kraków,małopolskie

575 000 zł46 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

387 380 zł28 m² 13 835 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Witkowicka

Kraków,małopolskie

505 452 zł69 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Nowe mieszkanie 69,24 m2 w cenie 505 452,00 zł., ul. Witkowicka Mieszkania w budynkach 2 piętrowych, na ul. Witkowickiej w Krakowie Mieszkania oddane w lutym 2020 r. możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

382 958 zł52 m² 7 365 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

304 458 zł40 m² 7 611 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

530 946 zł68 m² 7 808 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Kraków,małopolskie

954 111 zł78 m² 12 232 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim na krakowskich Klinach - Dębniki. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koszykarska

Kraków,małopolskie

475 000 zł58 m² 8 190 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

440 565 zł50 m² 8 811 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

414 700 zł32 m² 12 959 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

420 000 zł58 m² 7 292,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje mieszkanie na Mistrzejowicach w spokojnej okolicy Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

373 000 zł45 m² 8 289 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dębogórska

Rumia,pomorskie

449 000 zł66 m² 6 772,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Atrakcyjne mieszkanie dwupoziomowe w Rumi. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 66,3 m2. Mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze w budynku czterolokalowym, posiadającym dwie oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jesionowa

Kraków,małopolskie

1 254 555 zł93 m² 13 490 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Kraków,małopolskie

1 058 304 zł83 m² 12 751 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podłącze

Kraków,małopolskie

785 000 zł68 m² 11 544 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Plac Na Groblach

Kraków,małopolskie

1 650 000 zł66 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:5

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podłącze

Kraków,małopolskie

1 968 374 zł126 m² 15 622 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obozowa

Kraków,małopolskie

302 329 zł36 m² 8 398 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klonowica

Kraków,małopolskie

480 480 zł60 m² 8 008 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nullo

Kraków,małopolskie

1 023 116 zł75 m² 13 642 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Topolowa

Komorniki,wielkopolskie

267 000 zł43 m² 6 209,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Rezerwacja. BT - gwarancja bezpiecznej transakcji, pod opieką licencjonowanego pośrednika. ___________________________________________________________________________
_____ na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

572 676 zł73 m² 7 845 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Warpie

Będzin,śląskie

225 000 zł58 m² 3 856,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Super Mieszkanie w Atrakcyjnej Cenie! Jeśli chcesz mieszkać na popularnym osiedlu Warpie w Będzinie, w bloku z windą, w funkcjonalnym, przestronnym mieszkaniu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

749 000 zł74 m² 10 122 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zapolskiej

Kraków,małopolskie

1 055 000 zł86 m² 12 267 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

721 638 zł77 m² 9 372 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pobitno

Rzeszów,podkarpackie

560 000 zł92 m² 6 078,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Zwiedzaj tę nieruchomość bez wychodzenia z domu klikając w link lub ikonę wirtualnego spaceru! Biuro Eksperci Nieruchomości oferuje na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 91,88 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieroszewskich

Sosnowiec,śląskie

180 000 zł53 m² 3 383 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sosnowiec, po gen remoncie, centr ogrzew, 53,2m2 Mamy przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie, po generalnym remoncie o powierzchni 53,2 m2. Usytuowane jest na 1-piętrze w 2-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

800 000 zł46 m² 17 391,30 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

DO sprzedaży mieszkanie 46m na śródmieściu Do mieszkania należą: -salon z otwartą kuchnią -sypialnia -łazienka -korytarz Mieszkanie jest po generalnym remoncie : przebudowa ścian, nowe tynki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

469 000 zł39 m² 12 026 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lema

Kraków,małopolskie

615 832 zł63 m² 9 775 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puszkarska

Kraków,małopolskie

466 239 zł51 m² 9 142 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022