dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 012 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 012 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Opalowa

Kraków,małopolskie

354 151 zł71 m² 4 988 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bohaterów

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

339 000 zł56 m² 6 053,57 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kolejna oferta we Fordonie. Tym razem oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie M-4 o powierzchni 56 m2 położone na 7 piętrze w siedmiopiętrowym bloku na Osiedlu Bohaterów. Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

272 000 zł33 m² 8 242,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zwiedzaj tę nieruchomość bez wychodzenia z domu klikając w link lub ikonę wirtualnego spaceru! Biuro Eksperci Nieruchomości oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Grzegórzki

Kraków,małopolskie

1 430 000 zł96 m² 14 958,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Nietuzinkowy apartament z pewnym widokiem na Wisłę oraz basenem, strefą spa i siłownią. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum piekny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

549 000 zł44 m² 12 477 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

323 595 zł42 m² 7 690 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta deweloperska. 0% prowizji. Nowe mieszkanie 2 pokojowe 42mkw, cena promocyjna! Południe Wrocławia niezmiennie cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem klientów, a osiedle Jagodno to chyba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zalasewo

Zalasewo,wielkopolskie

267 540 zł45 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca 2-pokojowe mieszkanie z jasnym aneksem kuchennym w Zalasewie. Bardzo dobra lokalizacja: sklepy i punkty usługowe w sąsiedztwie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Długa

Kraków,małopolskie

1 309 220 zł60 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

W pobliżu plant krakowskich powstaje piekny apartamentowiec, a w nim dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Frontowa elewacja budynku nawiązuje do XIX wiecznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Łaziska Górne

Łaziska Górne,śląskie

115 000 zł25 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy na sprzedaż przytulną kawalerkę w samym centrum Łazisk Górnych. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze i składa się z jednego pokoju, kuchni, łazienki i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

249 000 zł20 m² 12 450 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja lokal wraz z aneksem kuchennym, który sprawdzi sie, jako mała kawalerka lub biuro. Aktualna sytuacja na rynku najmu powierzchni biurowej wykazuje duży popyt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

210 114 zł13 m² 16 163 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Avia

Kraków,małopolskie

630 000 zł67 m² 9 402,99 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przedstawiam 3-pokojowe, świetnie oświetlone mieszkanie w spokojnej i cichej dzielnicy Czyżyny przy os. Avia. Perfekcyjnie nadaje się dla rodziny lub pod wynajem dla osób trzecich ze względu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dalemińska

Poznań,wielkopolskie

379 000 zł35 m² 10 828,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

! oferta dostępna tylko U nas! Polecam ofertę 2 - pokojowego mieszkania położonego na poznańskim Piątkowie przy ul. Dalemińskiej, na 3 piętrze w niskim bloku z pięknym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Południowa

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

175 000 zł46 m² 3 804 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 2 pokojowe w Skarżysku os Milica - ul. Południowa - sprzedamprzestronna nieruchomość 46.00m2- 2 osobne przestronne pokoje, kuchnia, przedpokój i łazienka.Blok z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Luboń,wielkopolskie

299 999 zł46 m² 6 535,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

! oferta dostępna tylko U nas! Polecam ofertę 2 - pokojowego mieszkania położonego w Luboniu - ul. Sikorskiego Mieszkanie to dwa niezależne pokoje. Jasna kuchnia z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bełchatów

Bełchatów,łódzkie

225 000 zł63 m² 3 550,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadam mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 63,38 m2 na osiedlu Słonecznym, do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 7,07 m2. Nieruchomość wymaga remontu. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łańcut

Łańcut,podkarpackie

257 000 zł57 m² 4 482,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,33 m 2 zlokalizowane na 2 piętrze dwupiętrowego bloku z 2013r. Mieszkanie zlokalizowane jest na obrzeżach Łańcuta. Pomieszczenia: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

477 240 zł49 m² 9 740 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Wrocław,dolnośląskie

540 000 zł73 m² 7 416,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferta wstrzymana. Została podpisana umowa przedwstępna. Do sprzedania ciche, zadbane mieszkanie w kamienicy z początku XX-tego wieku na wrocławskim Śródmieściu wśród zabytkowej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kobierzyce

Kobierzyce,dolnośląskie

165 000 zł48 m² 3 427 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- oferta na wyłączność - Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na parterze, z osobnym wejściem, bezczynszowe, o pow. 48 mkw, w m. Wierzbice, gmina Kobierzyce (3 km do Kobierzyc, 14 km do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

303 000 zł30 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

280 000 zł72 m² 3 887,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie położone na I piętrze w oficynie przy ul. Barlickiego. Pokoje przejściowe. Co gazowe. Mieszkanie wymaga remontu. Wysokość pomieszczeń 3,8 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Poznań,wielkopolskie

649 000 zł59 m² 10 937 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

! oferta dostępna tylko U nas! Polecam ofertę 2 - pokojowego mieszkania położonego w Poznaniu przy ul. Kazimierza Wielkiego. Mieszkanie znajduję się na pierwszym piętrze , w kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Żegrze

Poznań,wielkopolskie

419 000 zł66 m² 6 358,12 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

! oferta dostępna tylko U nas! Polecam ofertę 3 - pokojowego mieszkania położonego na Poznańskich Ratajach - osiedlu Stare Żegrze. Mieszkanie znajduje na 9 piętrze w 11 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. 28 Czerwca 1956 r.

Poznań,wielkopolskie

499 000 zł52 m² 9 563,05 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

! oferta tylko U nas! Zapraszam do zakupu trzypokojowego mieszkania na 11 piętrze apartamentowca wybudowanego w 2017r, w inwestycji Red Park na poznańskim Dębcu. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kuźnicza

Poznań,wielkopolskie

349 000 zł42 m² 8 227,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

! oferta dostępna tylko U nas! Polecam ofertę 2 - pokojowego mieszkania położonego w Poznaniu na Grunwaldzie - ul. Kuźnicza. Mieszkanie znajduje się w niskim bloku wybudowanym w 1977.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kosmonautów

Poznań,wielkopolskie

294 900 zł38 m² 7 740,16 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

! oferta dostępna tylko U nas! Polecam na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe na poznańskich Winogradach. Metraż 38,1 m2 z wystawą okienną na wschód. Położone na 11 piętrze w 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosińskiego

Poznań,wielkopolskie

349 000 zł46 m² 7 521,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

! oferta dostępna tylko U nas! Polecam ofertę 2 - pokojowego mieszkania położonego w Poznaniu na Wildzie - ul. Kosińskiego. Mieszkanie znajduje w ogrodzonym kompleksie kamienic z 1897.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Nowodwory

Warszawa,mazowieckie

659 001 zł75 m² 8 751,67 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Do sprzedaży mieszkanie na warszawskiej Białołęce (nowodwory) o powierzchni 75,3m2 w cenie 659000 pln. Osiedle mieści się w spokojnej okolicy przy Parku Leśnym Winnica idealne miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bohaterów II Wojny Światowej

Poznań,wielkopolskie

279 000 zł35 m² 7 926,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

! oferta dostępna tylko U nas! Polecam ofertę 2 - pokojowego mieszkania położonego w Poznaniu na Ratajach - os. Bohaterów II Wojny Światowej. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Ścinawska

Wrocław,dolnośląskie

289 000 zł25 m² 11 560 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka 25m2, na osiedlu Szczepin Gotowa do zamieszkania. Idealna lokalizacja do zamieszkania lub pod inwestycję - 3km od rynku. W pobliżu liczne sklepy, magnolia, business Garden, park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

385 000 zł49 m² 7 857 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecam do sprzedaży ustawne, słoneczne mieszkanie z jasną kuchnią. Mieszkanie trzypokojowe z balkonem. Mieszkanie jest umeblowane i po generalnym remoncie. Została wymieniona instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

370 000 zł29 m² 12 776,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Kawalerka | 2 pokoje | 29m2 | Wola | ul. Jana Kazimierza Opis mieszkania: mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym (16m2), sypialni (7,1m2), łazienki (3,8m2), hallu (1,9m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Podjasnogórska

Częstochowa,śląskie

355 000 zł48 m² 7 395,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Woźniakowski Nieruchomości zaprasza Państwa do zakupu mieszkania położonego na zamkniętym osiedlu w dzielnicy Podjasnogórska. Powierzchnia nieruchomości to 48 m2 składa się na nią salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puszkarska

Kraków,małopolskie

626 820 zł81 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Duże mieszkanie 4-pokojowe w sąsiedztwie Bonarki. Lokalizacja (w odległościach): - kładka i ścieżka rowerowa w stronę centrum - Bulwary Wiślane ok. 9min - przystanek ska (w budowie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krakowiaków

Kraków,małopolskie

395 000 zł46 m² 8 586,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

| kraków Nowa Huta Stara Huta os. Krakowiaków Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o metrażu 45,51 m2, usytuowane na parterze w bloku 4 piętrowym z cegły z lat 50-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdynia,pomorskie

390 000 zł50 m² 7 768,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Piękne mieszkanie 2 pokojowe z balkonem oraz ogrodem na zamkniętym osiedlu! Przedstawiam Państwu rewelacyjne mieszkanie o powierzchni 50,2 m2 na zamkniętym osiedlu z 1996roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podwisłocze

Rzeszów,podkarpackie

400 000 zł67 m² 5 970,15 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Podwisłocze. Mieszkanie usytuowane jest na parterze wysokiego bloku wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliborska

Warszawa,mazowieckie

428 700 zł51 m² 8 350,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zewnętrzne biuro sprzedaży Expander oferuje do sprzedaży bez prowizji! Oferujemy do sprzedania funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w budynku z cegły położone w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sielec

Sosnowiec,śląskie

171 200 zł36 m² 4 703,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem oferty jest mieszkanie typu M3, składające się z dwóch niezależnych pokoi, kuchni z oknem, łazienki z toaletą oraz przedpokoju, o łącznej powierzchni użytkowej 36,40,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł57 m² 11 403,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Krótko: apartamentowiec z windą/ centrum miasta/ Tęczowa/piękne 3 pokoje/ 2 balkony/garaż/ wysoki standard wykończenia/ aranżacja wnętrza sprosta wysokim oczekiwaniom i trafi.