dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 160 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 160 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdynia,pomorskie

390 000 zł44 m² 8 863,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe mieszczące się w Gdyni na Chwarznie. Nieruchomość usytuowana jest na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 44 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

535 000 zł33 m² 16 212 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Spektakularna inwestycja w samym sercu warszawy = centrum Apartament na wynajem zysk 7% w skali roku wykończenie apartamentu pod klucz zalety apartamentowca *standard Wykończenia - Najwyższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Poznań,wielkopolskie

241 010 zł31 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tutaj odnajdziesz idealny balans pomiędzy mieszkaniem w centrum miasta a spokojnym życiem z rodziną. Przestronne mieszkania w kameralnych budynkach. Cztery budynki, w łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warzymice

Warzymice,zachodniopomorskie

375 000 zł52 m² 7 231,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie dwupokojowe z balkonem z możliwością adaptacji powierzchni strychowej. Mieszkanie położone na trzecim piętrze budynku wybudowanego w roku 2007, położone na Osiedlu Różanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bohaterów Kragujewca

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

285 900 zł58 m² 4 976,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Dzisiaj mam okazję przedstawić Państwu słoneczne mieszkanie z dużym potencjałem w bardzo pożądanej lokalizacji jaką jest osiedle Wyżyny. Lokum znajduję się na 4 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Kazimierzowskie

Kraków,małopolskie

318 000 zł37 m² 8 594,59 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

W przyszły piątek 19.02.2021r. Dzień otwarty! Szukasz przytulnego mieszkania w dobrze skomunikowanej lokalizacji? Prezentuje na sprzedaż jasne, ciepłe mieszkanie w dobrym stanie technicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Potrzebna

Warszawa,mazowieckie

269 000 zł20 m² 13 450 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Sprzedam bezpośrednio kawalerkę 20 m2+piwnicę5,57m2 z meblami , po remoncie na Nowych Włochach w kamienice po rewitalizacji. W budynku tylko 12 lokali, przeprowadzony remont całego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

444 361 zł60 m² 7 390 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe , dwustronne, mieszkanie znajdujące się na gotowej w II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzemińskiego

Łódź,łódzkie

220 000 zł38 m² 5 854 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję do sprzedaży mieszkanie własnościowe na Widzewie w dzielnicy Zarzew przy ul. Strzemińskiego. Lokal usytuowany jest na 4 piętrze w bloku czteropiętrowym i składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kaczewska

Gdynia,pomorskie

849 900 zł73 m² 11 642,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Słoneczne mieszkanie w Redłowie. Nieruchomość o powierzchni 73m2 składa się z : - Salonu z aneksem kuchennym - I Sypialni - II Sypialni - Łazienki z wanną - Słonecznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bolków

Bolków,dolnośląskie

139 990 zł57 m² 2 464,61 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w Bolkowie o powierzchni 56,8m 2. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze kamienicy w cichej i spokojnej dzielnicy. Mieszkanie dzieli się na: duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

317 900 zł44 m² 7 225 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

323 460 zł54 m² 5 990 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera! bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji! Nowoczesne osiedle w Dobrzykowicach!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

397 760 zł41 m² 9 785 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

0 kosztów prowizji. 0 podatku pcc (2%). Świetna oferta dla osób szukających mieszkania w centrum dla siebie lub pod inwestycję. Lokalizacja sprawia, że lokum spełnia kryteria najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Piła,wielkopolskie

160 000 zł30 m² 5 405,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

NA sprzedaż kawalerka osiedle Zamość rezerwacja! Polecam do sprzedaży jasne i słoneczne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji o powierzchni 29,60 m 2 .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Metalchem

Opole,opolskie

199 000 zł33 m² 6 030,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! idealne pod najem! Z przyjemnością prezentujemy Państwu bardzo ciekawe, zadbane i słoneczne mieszkanie 2 pokojowe, zlokalizowane w niskim bloku na 4 piętrze. Nieruchomość 6 lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Borowego

Kraków,małopolskie

729 430 zł47 m² 15 520 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Świetna i prestiżowa lokalizacja. Kameralna, nowoczesna inwestycja. Ostatnie mieszkanie! Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

492 000 zł46 m² 10 695,70 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Bez prowizji od dewelopera baz podatku pcc 2% Dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką oraz garderobą. Pokój dzienny 21m2 , sypialnia 12m2. Mieszkanie posiada duże oka dzięki czemu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

449 000 zł68 m² 6 603 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiedrzyńska

Częstochowa,śląskie

205 000 zł38 m² 5 394,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Komfortowe mieszkanie na sprzedaż 2 pokojowe o pow. 38 m2 na III piętrze w bloku IV piętrowym, w dzielnicy Tysiąclecie. Bardzo dobra lokalizacja, blisko Promenada, szkoła, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kamienica

Bielsko-Biała,śląskie

368 278 zł59 m² 6 242 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Kameralna inwestycja blisko Szyndzielni - tylko 39 mieszkań o metrażach od 42 m2 do 73,5 m2 z balkonami do wyboru na jednej z trzech wybranych kondygnacji, cichobieżna winda, parkingi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marsa

Warszawa,mazowieckie

551 900 zł65 m² 8 490,77 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Bezpośrednio od Dewelopera bez prowizji i podatku 2% pcc. Gotowe do końca roku. Mieszkanie dwustronne. Salon od południa. Osobna łazienka i wc. Okna od podłogi do sufitu. Nowoczesne zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Łeba,pomorskie

465 000 zł60 m² 7 729,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Łebie ul Kościuszki. 3 pokoje, powierzchnia 60 m2, cena 465tys. zł., pierwsze piętro, dwa balkony. Strona południowa: salon, pierwsza sypialnia. Strona północna: kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

296 000 zł44 m² 6 727,27 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania mieszkanie 44 m2 w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Sienkiewicza. Mieszkanie jest usytuowane w bloku na VII piętrze z nową windą. Składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ramułta

Gdynia,pomorskie

369 000 zł53 m² 7 005,89 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,67 m2 mieszczące się na 5 piętrze 10 piętrowego bloku w Gdyni Grabówku. Mieszkanie świetnie nada się na inwestycję lub do zamieszkania ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zacharzyce

Zacharzyce,dolnośląskie

416 178 zł66 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na bezpłatną prezentację mieszkań! Agent: telefon: oferta bezpośrednio od dewelopera, dzięki czemu nie płacisz prowizji oraz podatku pcc W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kolejowa

Bytom,śląskie

268 999 zł159 m² 1 691,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

*** Bytom, ul. Kolejowa - 5 pokoi w centrum miasta **** " Szanowni Państwo z uwagi na ogłoszony stan epidemii w naszym kraju pragniemy Państwa poinformować, że Centrum Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rodziny Połanieckich

Warszawa,mazowieckie

370 000 zł30 m² 12 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Przestronna kawalerka z widną kuchnią i balkonem. Pokój ustawny z dużą szafą, kuchnia widna i oddzielna, balkon, mały przedpokój z szafą. Miejsce parkingowe naziemne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Sosnowiec,śląskie

299 600 zł61 m² 4 911,48 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wszystko nowe, po gruntownym remoncie! Przedmiotem oferty jest mieszkanie typu M4, składające się z trzech niezależnych, przestronnych pokoi (jeden z wyjściem na balkon), kuchni z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

340 000 zł68 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne i bardzo słoneczne 2-pokojowe mieszkanie w Świdnicy z garażem, w okolicy parku Ułanów. Nieruchomość o powierzchni mieszkalnej 68m2 zlokalizowane jest 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kwiatowa

Piotrków Trybunalski,łódzkie

335 000 zł102 m² 3 284,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Duże mieszkanie 102m2 w atrakcyjnej cenie, blisko centrum Piotrkowa. W cenie garaż i 2 komórki Główne atuty nieruchomości: po remoncie instalacji bliskość szkoły, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

407 000 zł76 m² 5 339,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Biuro sprzedaży Dewelopera poleca atrakcyjną inwestycję w Dąbrówce. Apartament z dużym balkonem i ogródkiem. 20 minut od wyjścia z domu do Centrum Poznania Sklepy, placówki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Kościuszki

Milicz,dolnośląskie

100 000 zł26 m² 3 846,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Kawalerka. Nowa łazienka i okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Północ

Warszawa,mazowieckie

639 000 zł65 m² 9 831 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja! rynek pierwotny. Zakup bezpośredni - odbiór koniec 2021 Prezentuję nieruchomość w imieniu dewelopera, gwarantuję pełną obsługę od momentu rezerwacji do zakupu. W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

279 273 zł44 m² 6 350 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Drabiniaka - ul. Miła. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerwone Maki

Kraków,małopolskie

429 000 zł50 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferujemy Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym w Krakowie, w dzielnicy Dębniki- ruczaj. Salon z aneksem kuchennym ( możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydygiera

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł49 m² 14 898 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Hampton Home Premium ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie na Żoliborzu (sady Żoliborskie). Apartament składa się salonu połączonego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł64 m² 10 130,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3-pokojowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji przy Kępie Mieszczańskiej o powierzchni 64,16 m2 blisko Rynku i komunikacji miejskiej dla ludzi ceniących tętniący życiem Wrocław.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kowale

Wrocław,dolnośląskie

779 000 zł86 m² 9 020,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie z dużym balkonem na kameralnym, zamkniętym osiedlu na wrocławskich Kowalach! Na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji znajdującej się w spokojnej, zielonej części miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siemianowicka

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł49 m² 9 183,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2-pokojowe, nowe, wykończone mieszkanie - Wrocław! Mieszkanie dla ceniących ciszę i bezpieczeństwo Oferujemy 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,91 m2, które znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dickensa

Warszawa,mazowieckie

1 053 000 zł78 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie o powierzchni 78 metrów kwadratowych w skład którego wchodzą: - w pełni wyposażona kuchnia, częściowo otwarta na salon - salon z balkonem (loggia) - przedpokój.