dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 181 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 181 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

161 000 zł14 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż - Gotowy i umeblowany Mikro Apartament o pow.14 m2 Idealny na Inwestycje na Wynajem lub do zamieszkania na Start Gotowy, wyposażony w wysokim standardzie miniapartament na Woli,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

510 000 zł60 m² 8 528,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaprezentować Państwu eleganckie, 3 pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie. Powierzchnia 59,8 m2, położone za zacisznym osiedlu przy ulicy Obozowej, znajdujące się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

523 000 zł62 m² 8 368 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko u nas! Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia, 3-pokojowe mieszkanie w najbardziej prestiżowej lokalizacji - Zaspa! Idealne do zamieszkania jak i na wynajem! Wymienione instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Biały Kamień

Wałbrzych,dolnośląskie

269 000 zł81 m² 3 337,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Dwupoziomowe mieszkania w pięknej części Białego Kamienia. Oferuję do sprzedania mieszkanie o powierzchni 60,83 m 2 w Wałbrzychu na Białym Kamieniu. Znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kąty Grodziskie

Warszawa,mazowieckie

393 000 zł53 m² 7 415,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Bliski termin oddania do użytkowania > marzec/kwiecień 2021 r. Mieszkanie w stanie deweloperskim, o powierzchni 53 m2, 3 pokojowe z aneksem kuchennym, z balkonem ok 5 m2 oraz miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Biedrusko

Biedrusko,wielkopolskie

409 000 zł83 m² 4 951,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Opis inwestycji osiedle jesionowe W biedrusku. Bliźniak: powierzchnia bliźniaka to 82,6 m2, podzielona na dwa piętra. Dogodne ułożenie pokoi daje ogromne możliwości aranżacji wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrzeciono

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł56 m² 8 928,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecamy jako inwestycję ze względu na bardzo dobry punkt komunikacyjny - 700 m do stacji metra Młociny Dostępne od zaraz Mieszkanie 3 pokojowe, rozkładowe, o powierzchni 56 m2 z małym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Toruń,kujawsko-pomorskie

398 985 zł60 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja - Osiedle Zielony Zakątek na Jarze Biuro Nieruchomości exhouse, jako wyłączny i oficjalny partner dewelopera zaprasza na premierę oferty sprzedaży nowej inwestycji na Jarze. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Leszno,wielkopolskie

280 000 zł61 m² 4 597,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie, z ogromnym bólem serca sprzedajemy nasze kochane mieszkanko. Żal się rozstawać z naszym ciepłym i przytulnym miejscem, ale coś się kończy a coś zaczyna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Głogów,dolnośląskie

378 000 zł85 m² 4 468,09 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Głogów, kopernik, orbitalna, 3 -4 pok mieszkanie 85m2, wysoki parter, sprzedaż 378 000 zł Jeśli marzy Ci się duże, przestronne Mieszkanie, nowocześnie zaaranżowane, po generalnym remoncie -do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rodziny Połanieckich

Warszawa,mazowieckie

385 000 zł30 m² 12 833,30 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie jednopokojowe, 30 m2, 1 piętro, balkon tradycyjny i drugi francuski, komórka lokatorska, miejsce postojowe naziemne w cenie mieszkania, monitoring, bielany, ul. Rodziny Połanieckich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czerska

Warszawa,mazowieckie

581 631 zł67 m² 8 629,53 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Syndyk masy upadłości icp group S.A. z siedzibą w Warszawie zaprasza do udziału w konkursie ofert na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 149 ( o pow. użytkowej 67,40 m2) położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kasprowicza

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł49 m² 10 380,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Polecamy jako inwestycję np. pod wynajem dla studentów - ze względu na: - świetną komunikację: blok 200 m od stacji metra Młociny i pętli tramwajowej, tuż przy bloku dużo przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzyżówki

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł69 m² 7 826,09 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie w stanie deweloperskim, o powierzchni 69 m2, 3 pokojowe z oddzielną i widną kuchnią, z dużym balkonem ponad 7m2 i z miejscem w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kąty Grodziskie

Warszawa,mazowieckie

393 000 zł53 m² 7 415,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszka I

Wołomin,mazowieckie

385 000 zł62 m² 6 255,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie - 61,55 m2, 3 pokoje, 2 łazienki, 2 kuchnie, pomieszczenie gospodarcze/garderoba, balkon, piwnica, niski czynsz - na osiedlu Hibnera, wołomin, ul. Mieszka I przestronne, funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młodzieżowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

415 000 zł46 m² 9 041,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu, nowe, przestronne, mieszkanie na ulicy Młodzieżowej, składające się z: - salonu z aneksem kuchennym (ok. 22,11 m2) - sypialni (ok. 12 m2) - łazienki (4,41 m2) - balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Gdynia,pomorskie

420 000 zł67 m² 6 268,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie składa się z: - 4 pokoi - oddzielnej kuchni - osobnych łazienki i wc - przedpokoju z dwoma przestronnymi szafami typu Komandor - duży balkon - piwnica 4m W mieszkaniu wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podwisłocze

Rzeszów,podkarpackie

400 000 zł67 m² 5 970,15 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Podwisłocze na osiedlu Nowe Miasto. W doskonałej lokalizacji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żelechowa

Szczecin,zachodniopomorskie

335 000 zł57 m² 5 877,19 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m2 znajdujące się na 1. piętrze wyremontowanej i ocieplonej kamienicy w spokojnej części Żelechowa. Na powierzchnie użytkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

329 000 zł52 m² 6 302,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu słoneczny apartament z balkonem oraz poddaszem do adaptacji w Bogucicach/k Wieliczki, położony zaledwie kilka minut od stacji kolejki aglomeracyjnej (około 15 minut do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworska

Sosnowiec,śląskie

110 000 zł36 m² 3 059,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Nr przetargu: azm/dm Sosnowiec, ul. Dworska 48/5. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Lokal wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miła

Rzeszów,podkarpackie

277 888 zł43 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Osiedle Dębowy Park 2.0 II etap inwestycji mieszkaniowej znajdującej się w tak bardzo lubianym i najczęściej wybieranym przez klientów miejscu Rzeszowa, jakim jest Drabinianka. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabskiego

Lublin,lubelskie

390 000 zł51 m² 7 647,06 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mamy Państwu do zaoferowania na sprzedaż atrakcyjne, wygodne mieszkanie na osiedlu Władysława Grabskiego w dzielnicy nowe Bronowic w Lublinie. Mieszkanie do zamieszkania; nie wymagające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Meissnera

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł56 m² 9 716,81 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Dwupokojowe, słoneczne i rozkładowe mieszkanie o pow. 56,5 m2 w osiedlu zamkniętym i strzeżonym 24h na Warszawskim Gocławiu. Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze ośmiopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osiedle Słoneczna

Wołomin,mazowieckie

290 000 zł48 m² 6 041,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie - 48 m2, 3 pokoje, kuchnia, łazienka, duża, piwnica, balkon, na osiedlu Słoneczna w Wołominie funkcjonalne mieszkanie O dużym potencjale aranżacyjnym!(można przesuwać ściany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wzgórze Bernadowo

Gdynia,pomorskie

649 000 zł56 m² 11 548 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość, na której wyjątkowość składa się kilka czynników : jej kameralność, lokalizacja na obrzeżach lasu, a zarazem bliskość dwóch miast Sopotu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słowackiego

Sianów,zachodniopomorskie

210 000 zł64 m² 3 273,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Czteropokojowe mieszkanie na parterze budynku położonego w Sianowie przy ul. Słowackiego. Mieszkanie składa się z dużego salony: 18 m2 z którego wychodzi się na dużą loggię oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orłowicza

Wrocław,dolnośląskie

440 000 zł52 m² 8 396,95 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe osiedle gaj. Mieszkanie 52,40m2 na 9 piętrze w bloku 10 piętrowym z balkonem dwustronne, plus komórka na parterze i piwnica. Mieszkanie po gruntownym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Jagiełły

Ostróda,warmińsko-mazurskie

210 000 zł46 m² 4 516,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 46,5m2 składające się z 3 niezależnych pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

572 000 zł83 m² 6 891,57 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Zapraszam na prezentację pięknego, słonecznego mieszkania 3 pokojowego, z osobną kuchnią,dwoma łazienkami i dużym przedpokojem. Lokal znajduje się na cichej i kameralnej ulicy, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

425 000 zł38 m² 11 184 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Ustawne widne mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, mieszkanie widne, słoneczne - duża przestrzeń na balkonie. Osiedle posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Handlowa

Wijewo,wielkopolskie

95 000 zł61 m² 1 545,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż duże, wyremontowane mieszkanie o powierzchni 61,47m w miejscowości Wijewo, województwo wielkopolskie, powiat leszczyński, gmina Brenno. Prezentowana nieruchomość mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lelewela

Gdańsk,pomorskie

349 000 zł42 m² 8 250,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Zainwestuj i kup mieszkanie w doskonałej lokalizacji. U nas Zalety mieszkania: - dwa ustawne pokoje - do remontu i własnej aranżacji - ogrzewanie gazowe - możliwość prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kondratowicza

Warszawa,mazowieckie

352 500 zł38 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 37,5 M2, 2 pokoje, bródno, ul.KONDRATOWICZA Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym stanie, w bezpiecznej i zielonej okolicy, na Bródnie na ulicy Kondratowicza. Idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

447 900 zł56 m² 7 998,21 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie Słoneczne 3-pokojowe z balkonem na ostatnim piętrze. Pokoje ustawne, oddzielna kuchnia. - czynsz 430 pln , w tym zaliczka za wodę + fundusz remontowy: 137 pln Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł47 m² 13 808,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nowocześnie wykończony apartament na bliskiej Woli, w okolicach kolonii Wawelberga, w niedalekiej odległości od stacji metra. Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w zadbanym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dymka

Poznań,wielkopolskie

386 138 zł44 m² 8 750,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% wynagrodzenia dla biura nieruchomości i 0% podatku pcc. Inwestycja powstaje przy ul. Dymka czyli w sąsiedztwie słynnego Jeziora Maltańskiego, parku Tysiąclecia oraz ogrodu zoologicznego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piłsudskiego

Siechnice,dolnośląskie

386 407 zł90 m² 4 288,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest dwupoziomowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w inwestycji deweloperskiej, która uzyskała pozwolenie.