dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 177 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 177 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górczyn

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

210 000 zł53 m² 3 962,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zarezerwowane umową przedwstępną mieszkanie 3 pokoje z dużym balkonem na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku na Osiedlu Górczyn przy nowym kompleksie domów Magnolia. Na metraż 53 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

234 265 zł16 m² 14 642 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bajkowa

Głogowo,kujawsko-pomorskie

259 500 zł53 m² 4 896,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Wirtualny spacer | Głogowo | Mieszkanie 3 pokojowe 2 piętro Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania położonego na 2 piętrze w Głogowie. NA 53 m2 mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Na Wzgórzach

Kraków,małopolskie

484 000 zł56 m² 8 566,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga! oferta bezośrednia od właściciela nieruchomości! kupuj bez prowizji! zapytaj O profity! Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w dzielnicy Wzgórza Krzesławickie przy ul. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poleska

Wrocław,dolnośląskie

431 000 zł62 m² 7 004,71 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie we Wrocławiu Psie Pole, przy ul. Poleskiej, o powierzchni 61,53 m , 3 pokoje w 8 piętrowym budynku z 2001 roku, z windą. Mieszkanie składa się z 3 pokoi (16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pomorskie

Zielona Góra,lubuskie

229 000 zł49 m² 4 711,93 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Biuro Zachód Nieruchomości proponuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,60m2 zlokalizowane n 8 piętrze wieżowca na Osiedlu Pomorskim. Mieszkanie składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głuszyca

Głuszyca,dolnośląskie

150 000 zł44 m² 3 416,08 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję mieszkanie w Głuszycy. Nieruchomość o powierzchni 43,91m2 na którą składają się: 2 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka, mieszkanie posiada balkon. W ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. al. Marszałka Józefa Piłsudskiego

Chełm,lubelskie

209 007 zł47 m² 4 418,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tanio! Atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe na Piłsudskiego w bardzo dobrej cenie, w bloku : 3 pokoje kuchnia wc z łazienką balkon piwnica. Mieszkanie o powierzchni : 47,3 m 2 , , 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mińska

Wrocław,dolnośląskie

369 375 zł49 m² 7 492,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na oddanej do użytku inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kalwaryjska

Kraków,małopolskie

686 000 zł74 m² 9 208,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 3 pokoje mieszkanie o powierzchni 74 m2 znajdujące się w samym sercu Krakowskiego Podgórza - 3 min pieszo od Bulwarów Wiślanych i Kładki o.Bernatka - przy Ul. Kalwaryjskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kujawska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

320 000 zł42 m² 7 585 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny z ogródkiem usytuowany na parterze w 4-ro piętrowym budynku z 2010 roku na osiedlu zamkniętym z dużą ilością miejsc postojowych na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chłodna

Sosnowiec,śląskie

260 000 zł43 m² 6 032,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie o pow. 43,10m2 z balkonem 11 m2 znajduje się na 2 piętrze w nowo wybudowanym budynku w 2020r. Mieszkanie składa się z: - salonu - sypialni - kuchni w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Oborniki

Oborniki,wielkopolskie

209 000 zł54 m² 3 835 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zachęcam do zapoznania się z okazyjną ofertą sprzedaży mieszkania dostępną tylko w fms nieruchomości. Mieszkanie jest dwupoziomowe. Na pierwszej kondygnacji znajdują się: -sypialnia -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wesoła

Białystok,podlaskie

277 500 zł37 m² 7 581,97 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o funkcjonalnym układzie pomieszczeń - do każdego pomieszczenia wejście z przedpokoju. Na powierzchnię 36,6 m2 składają

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Stańczyka

Kraków,małopolskie

304 000 zł28 m² 11 054,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję mieszkanie 27,50 m2 w inwestycji zlokalizowanej na Bronowicach w Krakowie. Ul. Stańczyka. Cena: 304 000 pln Mieszkanie o metrażu 27,5 m2 składa się z: pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Strzelców

Gdynia,pomorskie

725 000 zł71 m² 10 254,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferuję do sprzedaży niezwykle komfortowe i estetycznie urządzone mieszkanie położone w nowoczesnej, kameralnej inwestycji 'apartamenty na Polanie' w Gdyni, przy ulicy Strzelców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł48 m² 10 810,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam. Chciałabym zaprezentować Państwu bardzo ładne mieszkanie na Saskiej Kępie Trzy pokojowe, funkcjonalne, z jasnymi pomieszczeniami, pięknym widokiem na starodrzewie z salonu i jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Goworowska

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł54 m² 7 663,55 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie o powierzchni 53,5m2 na Bródnie. Lokal składa się z przedpokoju, trzech pokoi, łazienki z wc, kuchni z oknem otwartej na salon, oraz balkonu. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puszkarska

Kraków,małopolskie

463 689 zł44 m² 10 560 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,91m2 znajdujące się na 7 piętrze 7 piętrowego budynku przy Bonarce. W skład mieszkania wchodzą: - salon z aneksem 20,22m2 - sypialnia 11,21m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Kamienica

Bielsko-Biała,śląskie

235 262 zł40 m² 5 925,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkania 1 pokojowe w stanie deweloperskim w prestiżowej dzielnicy Bielska-Białej Kamienica o powierzchni: 40 m 2 na parterze w cenie 223.160 zł (nr 11) - SPRZEDANE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lenartowicza

Łódź,łódzkie

214 500 zł36 m² 5 998,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2 pokojowe mieszkanie 36,50 m2 - Lenartowicza Łódź - rata od 795 zł miesięcznie. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń po remoncie instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gałczyńskiego

Pruszków,mazowieckie

580 000 zł72 m² 8 055,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania wygodne, dobrze rozplanowane mieszkanie w cichej części Pruszkowa. Idealne dla rodziny 2+2 lub większej. Mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym (24,68m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cukrowa

Wrocław,dolnośląskie

536 000 zł75 m² 7 146,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Zapraszamy na prezentację tel. DO wprowadzenia / miejsce W garażu / Na mieszkanie o pow. 75m2 składają się ; - aneks kuchenny wraz z salonem ( przestronny, ładny) - 2 osobne pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

357 011 zł48 m² 7 390 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. 2 pokoje 15 minut od centrum! Opiekun oferty: agnieszka Chodakowska kom. e-mail: mieszkanie o powierzchni 48,40m2 znajduje się na 2 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

284 284 zł36 m² 7 989,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

0 kosztów prowizji. 0 podatku pcc (2%). Na sprzedaż oferuję mieszkanie na eleganckiej inwestycji na której będą mogli Państwo poczuć się komfortowo i bezpiecznie za sprawą wyposażenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ossowskiego

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł51 m² 11 858 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowe, w pełni wyposażone mieszkanie przy stacji metra Targówek Mieszkaniowy, w budynku niedawno oddanym do użytkowania. Nieruchomość składa się z jasnego, ustawnego pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rynek

Wrocław,dolnośląskie

379 000 zł39 m² 9 718 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1908

Opiekun Oferty tel. Przestronne i wysokie mieszkanie o pow. 39 m2 w doskonałej lokalizacji - rynek. Mieszkanie nadaje się zarówno do zamieszkania jak i na inwestycję pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grabówek

Gdynia,pomorskie

499 000 zł65 m² 7 660,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Mieszkanie 2 pokojowe (65 m2 ) z dużą garderobą i balkonem w gdyńskiej dzielnicy Grabówek. Budynek znajduje się na początku dzielnicy Grabówek - na granicy z Działkami Leśnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kossutha

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł65 m² 8 461,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokal usytuowany jest na pierwszej kondygnacji (parterze) bloku mieszkalnego położonego w dzielnicy Bemowo, przy ulicy Lajosa Kossutha (jelonki Północne). 600 metrów od mieszkania planowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prądnicka

Kraków,małopolskie

415 000 zł47 m² 8 905,58 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz przytulnego mieszkania w idealnej lokalizacji ? Prezentujemy na sprzedaż ciepłe mieszkanie o powierzchni 46,6 mkw, usytuowane na parterze bloku mieszkalnego przy ul. prądnickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

739 000 zł82 m² 9 012 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio - bez prowizji mieszkanie 4- pokojowe Z tarasami W świetnej lokalizacji - blisko metro II - gorąco polecam! Bardzo ładny rozkład Ładnie doświetlone Dużo okien dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepodległości

Leszno,wielkopolskie

265 112 zł43 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Osiedle Garden Park, klimatyzowane nowe mieszkanie w centrum leszna Mieszkanie charakteryzuje się bardzo wysokim standardem deweloperskim. Klimatyzowane (klimatyzacja w cenie lokalu), nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

1 675 000 zł103 m² 16 262,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowy apartament w historycznej kamienicy Bezpośrednio Brak prowizji Brak podatku pcc Powierzchnia po podłodze: 103,55m2powierzchnia użytkowa: 90,59m2 Apartament w trakcie wykańczania pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

420 000 zł75 m² 5 588,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowe 3 pokojowe + taras + miejsce parkingowe Do sprzedania 3 pokojowy lokal mieszkalny położony na parterze budynku wielorodzinnego zlokalizowanego na osiedlu Amelii. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

299 000 zł65 m² 4 607,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tychy - os T W swojej ofercie mamy 3 pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 64,9 m 2 położony na III piętrze w niskim budynku w niskiej zabudowie. Pomieszczenia : - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

305 000 zł50 m² 6 149,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie z balkonem , zlokalizowane przy ul. Mikołajczyka w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 49.60 m2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

299 000 zł46 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Broniewskiego. Mieszkanie położone jest w świetnie skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lea

Kraków,małopolskie

750 000 zł70 m² 10 714,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; budynek: blok z 2000 w dobrym stanie; standard mieszkania: do odświeżenia; dodatkowo: 2 balkony, domofon, brama na pilota, własny parking, zamykane miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

595 000 zł69 m² 8 623,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Bardzo dobra lokalizacja! Dla rodzin lub na wynajem. Dostępne od zaraz. Zapraszam na ulicę Zwycięską na Wrocławskim Ołtaszynie. Mieszkanie położone jest na drugim piętrze kameralnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Złote Łany

Bielsko-Biała,śląskie

240 000 zł48 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować przytulne mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Złote Łany. Budynek zlokalizowany jest z daleka od ruchliwej ulicy. W pobliżu pełna infrastruktura: przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Popowice