dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 199 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 199 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

475 000 zł41 m² 11 585 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Mieszkanie idealne pod kątem zakupu na cele inwestycyjne / wynajem doskonała i poszukiwana lokalizacja oraz bardzo korzystny rozkład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ubocze

Wrocław,dolnośląskie

427 041 zł62 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Gotowe już w I kwartale 2021! *zielona, spokojna okolica dla szukających ciszy i kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Brzeszcze

Brzeszcze,małopolskie

249 000 zł72 m² 3 458,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, ale blisko centrum i w dobrej lokalizacji? Dobrze trafiłeś! Pragniemy Państwu zaoferować do zakupu mieszkanie 72m2 znajdujące się na granicy Jawiszowic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Zielonki-Parcela

Zielonki-Parcela,mazowieckie

487 000 zł71 m² 6 820,73 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż tanie, kameralne 3 pokojowe mieszkanie 5 km od Bemowa Trwają prace remontowe, do końca miesiąca koniec Lokal jest bezczynszowy Mieszkanie składa się z - 3 pokoi - Kuchni - Przedpokoju -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meissnera

Kielce,świętokrzyskie

365 800 zł62 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie 62m2 ul. Meissnera, os. Pod Dalnią. Lokal znajduje się na 1. piętrze z 3 piętrowego bloku. Mieszkanie z dwustronną ekspozycją północ/południe. W skład mieszkanie wchodzą 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prusa

Wrocław,dolnośląskie

609 000 zł54 m² 11 246,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację W wyjątkowej części Wrocławia, w sąsiedztwie Ostrowa Tumskiego i Rynku, powstało prestiżowe osiedle. Inwestycja jest eleganckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bełchatów

Bełchatów,łódzkie

190 000 zł48 m² 3 958,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie ma powierzchnię 48,17m na os. Budowlanych 3 W skład mieszkania wchodzi: - pokój gościnny, - sypialnia, - pokój - kuchnia, - łazienka, - ubikacja, - przedpokój, - balkon. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

425 000 zł54 m² 7 899,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż śliczne mieszkanie we Wrocławiu z balkonem w nowym, zamkniętym osiedlu, kompletnie umeblowane, 3 szafy w zabudowie. Mieszkanie składa się z: - 2 dużych pokoi -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lea

Kraków,małopolskie

839 000 zł57 m² 14 667,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Bezpośrednio od właściciela :) Mam do sprzedania piękne, słoneczne czteropokojowe mieszkanie na ulicy Juliusza Lea przy Parku Krakowskim. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 57,2 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

285 380 zł30 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Od dewelopera Brak prowizji Bez podatku pcc Odbiór ivq 2022 nowa, wyjątkowa inwestycja W świetnej lokalizacji mieszkanie A.3.2 285 380 zł 30,04 m2 - Kameralny budynek, tylko 38 mieszkań - Niska, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Lipa Piotrowska

Wrocław,dolnośląskie

425 000 zł51 m² 8 333 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

TA oferta jest aktualna. Jesteśmy aktywni. Prezentujemy nieruchomość bezpiecznie. Nowy apartament - 2 pokoje z miejscem postojowym w garażu podziemnym. Link do filmu prezentującego mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolności

Gdynia,pomorskie

722 216 zł90 m² 7 990 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Zamieszkaj w centrum, blisko dworca pkp Gdynia Główna. Idealne dla osób ceniących dostęp do większości usług w zasięgu ręki. Całość zaaranżowano w ponadprzeciętnym stylu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Hubska

Wrocław,dolnośląskie

285 000 zł28 m² 10 179 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

TA oferta jest aktualna. Jesteśmy aktywni.PREZENTUJEMY NIERUCHOMOŚĆ BEZPIECZNIE Przytulna Kawalerka z bajecznym widokiem na Wrocław. Do zamieszkania od ręki bez nakładu własnego. Świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

379 000 zł52 m² 7 288,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Zapraszam do kontaktu I umówienia się na bezpłatną prezentację Dla miłośników kamienic-Przestronne dwa pokoje-Świetna lokalizacja-Grabiszyn Mieszkanie o powierzchni 52 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kosmonautów

Poznań,wielkopolskie

288 000 zł38 m² 7 579 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupokojowego, kuchnia z oknem! Poznań - Winogrady - os. Kosmonautów Polecam! Przytulne, przestronne, słoneczne mieszkanie, w super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

359 450 zł48 m² 7 415,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe,rozkładowe mieszkanie znajdujące się na gotowej w III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł50 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam. Chciałabym Państwu zaprezentować na sprzedaż wyjątkowe designerskie mieszkanie położone w ścisłym Centrum (śródmieście Południowe) przy ul. Marszałkowskiej 28. Powierzchnia 50m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

749 000 zł73 m² 10 264,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie będzie znajdować się na nowym krakowskim osiedlu powstającym przy ul. Stanisława Klimeckiego na Zabłociu. Bliskość Bulwarów Wiślanych i Kazimierza oraz prężnie działających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Elbląska

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł49 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,4 m2 zlokalizowane na Żoliborzu. Mieszkanie znajduję się na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku blisko Sadów Żoliborskich. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł80 m² 6 488 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Opiekun oferty: tel. Trzypokojowe dwupoziomowe komfortowe mieszkanie o powierzchni 80 m2 usytuowane na IV piętrze w IV piętrowym bloku wybudowanym w 2000 roku. Opis mieszkania: na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

365 000 zł43 m² 8 488,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Obiektem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 43m2 znajdujące się na trzecim piętrze niskiego bloku w spokojnej części dzielnicy Przymorze, nieopodal Parku Reagana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Wilczak

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

143 000 zł27 m² 5 296,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Posiadamy do sprzedaży mieszkanie w kamienicy na Wilczaku. Lokal po remoncie podczas którego zostały wymienione wszystkie instalację. Na ścianach gładzie, na podłogach nowe panele. W kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Graniczna

Wrocław,dolnośląskie

600 000 zł66 m² 9 091 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Opiekun oferty: tel. Mail: piękne nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 66m2 położone jest na ostatnim piętrze w czteropiętrowym bloku z windą. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Bohaterów Września

Siemianowice Śląskie,śląskie

199 000 zł54 m² 3 685,19 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedania mieszkanie trzypokojowe w Siemianowicach Śląskich Plac. Bohaterów Września. Idealne mieszkanie dla rodziny! Mieszkanie o powierzchni 54 m2 usytuowane na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Marki,mazowieckie

475 000 zł120 m² 3 958,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Zakup bez prowizji! zakup bez podatku pcc! zapraszam do oglądania - zostały 3 mieszkania! Dwupoziomowe mieszanie składa się z pięciu pokoi, oddzielnej kuchni ze spiżarką, dwóch łazienek Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

242 312 zł32 m² 7 690 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

0 kosztów prowizji. 0 podatku pcc (2%). Mieszkanie na eleganckiej inwestycji na której będą mogli Państwo poczuć się komfortowo i bezpiecznie za sprawą wyposażenia w system monitoringu. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Racławicka

Kraków,małopolskie

397 546 zł36 m² 11 043 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

405 455 zł49 m² 8 275 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Tysiąclecia

Kraków,małopolskie

446 000 zł51 m² 8 745 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Więcej informacji beatalub biuro: w godz. od 8.00 do 17.00 lub e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: ; pośrednik odpowiedzialny zawodowo: licencja numer 6079. P O L E C A M Y! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zapolskiej

Kraków,małopolskie

463 000 zł42 m² 11 024 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Puszkarska

Kraków,małopolskie

930 673 zł105 m² 8 864 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obozowa

Kraków,małopolskie

377 560 zł47 m² 8 033 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

437 286 zł47 m² 9 304 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wojska Polskiego

Nowy Sącz,małopolskie

280 000 zł55 m² 5 091 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

W naszej ofercie pojawiło się mieszkanie znajdujące się na os. Wojska Polskiego o powierzchni 55m2 położone na III/III piętrze. Składa się z kuchni wraz z jadalnią, 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prałatowska

Warszawa,mazowieckie

429 000 zł50 m² 8 614,46 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Przy zakupie tego mieszkania /spacer wirtualny pod opisem oferty/ Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Prałatowskiej na Targówku 200m od Stacji Metra Targówek Mieszkaniowy. Z okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

389 000 zł30 m² 12 967 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio bez prowozji bez pcc z możliwością odliczenia vat 23% Prestiżowy przeszklony budynek o wysokości 100 metrów w standardzie Apartamentowców Złota 44 oraz Cosmopolitan na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Mikołów

Mikołów,śląskie

265 000 zł64 m² 4 140,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do kupna mieszkania w centrum Mikołowa Przestronne duże mieszkanie znajduje się na osiedlu w 4 piętrowym bloku na 3 piętrze Usytuowane na 2 strony świata tj wschód i zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasztelańska

Łomża,podlaskie

239 000 zł48 m² 4 927,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 3 piętrze 4 piętrowego bloku. Na powierzchni ok. 49m2 znajduje się ok 17m2 salon z wyjściem na balkon, 12m2 sypialnia, oddzielna kuchnia.