dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 233 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 233 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mostowa

Kielce,świętokrzyskie

379 900 zł48 m² 7 875,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości twoje M Oferuje Przytulne 2 pokoje z dużym balkonem na I piętrze w nowym Apartamentowcu z 2020 roku! Idealne mieszkanie dla Pary lub pod inwestycje. Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

729 000 zł85 m² 8 603,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

4 pokoje z garażem na Nyskiej Nie ma Pcc. Oferta sprzedaży gotowego mieszkania 4-pokojowego w nowoczesnym budynku przy ul. Nyskiej we Wrocławiu. Mieszkanie składa się z Salonu od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sierpińskiego

Warszawa,mazowieckie

479 000 zł42 m² 11 405 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 42M2, 2 pokoje, ochota, ul.SIERPIŃSKIEGO (Warszawa, Ochota, Sierpińskiego) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia znajdujące się w zielonej, bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Warszawa,mazowieckie

1 447 400 zł114 m² 12 696,50 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Widoki na południe I zachód! Bardzo dobrze doświetlony apartament. Nowoczesny budynek oddany do użytkowania. Salon (prawie ok.30 m2) i wyjście na 6m2 loggię 3 osobne sypialnie - w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolska

Warszawa,mazowieckie

474 420 zł40 m² 11 992,40 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie w inwestycji "wola Nowa" dewelopera Dantex na rogu ul. Goleszowskiej i ul. Wolskiej. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze z ekspozycją okien na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gałczyńskiego

Pruszków,mazowieckie

590 000 zł71 m² 8 253 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 71,49M2, 4 pokoje, pruszków, ul.KONSTANTEGO ILDEFONSA GAŁCZYŃSKIEGO (Pruszków, mazowieckie, Gałczyńskiego) Na sprzedaż: Mieszkanie w wysokim standardzie wyposażenia, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

285 000 zł32 m² 8 809,89 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Świetny zakup - mieszkanie `na start` lub inwestycja - Powstańców Śląskich 99 Chcesz zamieszkać w centrum miasta a może chcesz zainwestować pieniądze i zastanawiasz się nad kupnem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sarni Stok

Bielsko-Biała,śląskie

278 694 zł52 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

0%prowizji. Nowe mieszkanie 51,61m2, 3-pokojowe, z windą i balkonem. Sarni Stok.Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń piekny widok bez wykończeń do indywidualnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Cicha

Dobrzykowice,dolnośląskie

190 000 zł24 m² 7 770,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania mieszkanie w Dobrzykowicach! Możliwość pozostawienia widocznych na zdjęciach mebli. W cenie miejsce parkingowe na parkingu naziemnym (za szlabanem) przed samym budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ceramiczna

Warszawa,mazowieckie

475 000 zł54 m² 8 770,31 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż komfortowe 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnia, położone zaledwie 6 min piechota od Galerii Północnej. Składa się ono z 2 pokoi, osobnej kuchni, łazienki z także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

301 703 zł28 m² 10 775 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyżynna

Lublin,lubelskie

355 000 zł52 m² 6 787,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Oferujemy Państwu mieszkanie 3 pokojowe w zielonej okolicy - Czuby. Na powierzchni 52.3 m2 znajdują się 3 pokoje z możliwością przerobienia na dwa duże pokoje , oddzielna widna duża kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rzemieślnicza

Kraków,małopolskie

499 000 zł41 m² 12 212,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Tylko w tym miesiącu dodatkowy rabat na mieszkanie! (cena katalogowa 529000,00 zł ). Proponujemy do sprzedaży mieszkanie w nowoczesnej inwestycji, powstającej w centralnej części Dębnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta

Białystok,podlaskie

455 000 zł58 m² 7 895,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszam Państwa serdecznie na prezentację mieszkania położonego w kameralnej inwestycji na Bojarach. To wyjątkowe miejsce w Białymstoku, ciekawe rozwiązania architektoniczne, unikalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Swojczycka

Wrocław,dolnośląskie

460 000 zł47 m² 9 808 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: sdp Nieruchomości Tel.: ŚWIETNA OFERTA! Mieszkanie szczególnie polecane dla większej rodziny, ale także pod wynajem. Na sprzedaż mieszkanie przy Odrze za wrocławskim Sępolnem ,czyli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wielkopolska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

128 000 zł34 m² 3 710,14 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta tylko U nas W biurze! rezerwacja! Biuro Nieruchomości Prestige przedstawia na sprzedaż mieszkanie typu M-2 o pow. 34,50 m2 znajdujące się w samym centrum miasta przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sanocka

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł54 m² 8 314,81 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do kontaktu I umówienia się na bezpłatną prezentację < Inwestycja < Rozkładowe < Świetna lokalizacja Mieszkanie o powierzchni 54 m2 składa się z : - osobnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Opatowice

Tarnowskie Góry,śląskie

339 000 zł79 m² 4 287,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż bezczynszowe apartamenty w Opatowicach - Rybnej o powierzchni 79,07m2 z ogródkiem 100m2. Klient nie płaci 2% pcc! Nowa inwestycja, funkcjonalny układ. Apartament usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Warszawa,mazowieckie

589 000 zł50 m² 11 780 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Dwupokojowe mieszkanie przy Fortach Bema. Salon z dużym balkonem, widna i otwarta kuchnia, sypialnia z szafą, łazienka z wanną oraz przedpokój z szafą. Lokal w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Skarpie

Toruń,kujawsko-pomorskie

242 000 zł36 m² 6 722,22 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie godne polecenia! Przedstawiam państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania na 2 piętrze o powierzchni 36 m2 znajdujące się na osiedlu Na Skarpie. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białostoczek

Białystok,podlaskie

495 000 zł69 m² 7 173,91 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3 pokoje na czwartym piętrze. Salon z aneksem, dwie sypialnie, pralnia oraz łazienka z wanną i prysznicem. W dodatkowej cenie miejsce postojowe ( 22000 zł ) Bardzo piękne i jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bandtkiego

Kraków,małopolskie

489 000 zł40 m² 12 320,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Sprzedam gotową nieruchomość inwestycyjną w Krakowie. Mieszkanie 2 - pokojowe o wymiarach- 39.69m2, posiada holl, łazienkę, salon z aneksem kuchennym oraz sypialnie. Budynek oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

559 000 zł41 m² 13 634,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Hampton Home przedstawia mieszkanie o powierzchni 41 m2. Położone na I piętrze i składa się z: - pokoju z aneksem kuchennym w pełnej zabudowie (20,4 m2) - holu z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Mała

Kielce,świętokrzyskie

990 000 zł180 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż dwa odrębne mieszkania po 90m2 każde. Nieruchomość zlokalizowana w centrum miasta przy ulicy Małej. W skład nieruchomości wchodzi: i piętro: - 4 apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Płocka

Warszawa,mazowieckie

310 000 zł25 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż kawalerka z balkonem o powierzchni 24,4 m2 zlokalizowana na Woli przy ul. Płockiej. Mieszkanie znajduję się na 5 piętrze w 7 piętrowym budynku blisko Metra Młynów. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

325 000 zł57 m² 5 701,75 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa oferta!polecam! Do sprzedaży proponujemy mieszkanie znajdujące się w Katowicach oś 1000lecia ( Górne). Mieszkanie składa się z 3 niezależnych pokoi, widnej oddzielnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

89 900 zł40 m² 2 265,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Na sprzedaż prezentujemy Państwu słoneczne 2-pokojowe mieszkanie w wałbrzyskiej dzielnicy Podgórze przy ul. Świdnickiej. Mieszkanie zlokalizowane jest na 1-piętrze kamienicy i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Zielona Góra,lubuskie

347 000 zł77 m² 4 489 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie W centrum zielonej góry, w pobliżu starówki. Mieszkanie o pow. 77,3 m2 położone na I piętrze I piętrowej kamienicy w centrum Zielonej Góry. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kopernika

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

86 000 zł30 m² 2 866,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Sprzedam mieszkanie w Grudziądzu w ładnej zadbanej kamienicy o pow 30m na wysokim parterze mieszkanie składa z przedpokoju pokoju kuchni i łazienki okna pcv płytki na ścianie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

427 000 zł52 m² 8 212 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Promocja Nowa inwestycja w centrum Pruszkowa przy stacji pkp. Przykładowe rozkłady mieszkań w galerii zdjęć. Zapraszam do kontaktu sprawdź też inne moje oferty lokali na sprzedaż umów się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kotsisa

Warszawa,mazowieckie

319 000 zł30 m² 10 633,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Odbierz klucze w 2 kwartale 2021r Mieszkanie w stanie deweloperskim do własnej aranżacji z odbiorem kluczy w 2 kwartale 2021r w budynku przy ulicy Kotsisa. Usytuowane na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nietrzebki

Żyrardów,mazowieckie

295 000 zł63 m² 4 682,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

: gdzie? :. Ciche i spokojne osiedle w Żyrardowie, ul. Nietrzebki. W jego bliskim otoczeniu sklepy (biedronka, kaufland), szkoła, centrum handlowe, eko park. : dla kogo? :. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wesoła

Marki,mazowieckie

374 000 zł58 m² 6 434,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zewnętrzne biuro sprzedaży Expander Oferujemy do sprzedania funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w budynku z cegły położone w cichej i spokojnej okolicy Marek Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Puszkarska

Kraków,małopolskie

559 674 zł73 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże mieszkanie 3-pokojowe w sąsiedztwie Bonarki. Lokalizacja (w odległościach): - kładka i ścieżka rowerowa w stronę centrum - Bulwary Wiślane ok. 9min - przystanek ska (w budowie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Kijowska

Kraków,małopolskie

740 000 zł52 m² 14 151,80 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Expander Advisors prezentuje: apartament dwupokojowy z rewelacyjnym widokiem na Stare Miasto, zlokalizowany przy alei Kijowskiej na siódmy piętrze wieżowca. Na powierzchnię 52,3m2 składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

241 000 zł18 m² 13 389 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartament inwestycyjny Szukasz lokalu pod wynajem? Chcesz zainwestować w nieruchomości? Ta oferta jest dla ciebie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu samodzielnego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bielany

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł37 m² 12 032,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Hamptonhome prezentuje: jasne oraz bardzo przytulne mieszkanie znajdujące się na Warszawskich Bielanach, w bardzo dobrej lokalizacji, świetnie skomunikowane! Szczegóły: duża i jasna kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dorycka

Warszawa,mazowieckie

360 000 zł38 m² 9 473,68 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 na Bielanach. Pokoje niezależne, z osobną kuchnią ( możliwość otwarcia), łazienka z wanną. Do mieszkania przynależy piwnica lokatorska. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielany

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł37 m² 13 378,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Dwupokojowe mieszkanie na Starych Bielanach. Ustawny salon z balkonem, kuchnia w aneksie, sypialnia, łazienka z prysznicem oraz przedpokój. Lokal w stanie bardzo dobrym, cichy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stroszek

Bytom,śląskie

184 900 zł54 m² 3 424,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Tylko u nas! Oferta na wyłączność! Współpracujemy z innymi biurami nieruchomości :) Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu ofertę mieszkania 2 pokojowego w Bytom, stroszek. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kiełkowskiego

Kraków,małopolskie

640 137 zł58 m² 11 037 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij