dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 076 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 076 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Pienińska

Bielsko-Biała,śląskie

852 000 zł67 m² 12 671 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ruszyła inwestycja drogowa! Dojazd będzie możliwy nie tylko do ulicy Pienińskiej ale również od ulicy Sarni Stok! ostatnie mieszkanie Z dwoma balkonami I garażem Z ekspozycją na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skoroszewska

Warszawa,mazowieckie

1 128 160 zł71 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Agencjom nieruchomości podziękuję standard mieszkania Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, w bardzo dobrym stanie - gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów. Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zgrupowania AK Żmija

Warszawa,mazowieckie

767 000 zł55 m² 13 996,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

W naszej ofercie do sprzedaży zadbane i w pełni wyposażone, komfortowe, dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, o powierzchni 54,8 m2 z ładnym widokiem na ciche patio. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Za Bramką

Poznań,wielkopolskie

775 000 zł66 m² 11 742,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Top lokalizacja | 66,10 m2 | 3 niezależne pokoje + kuchnia + pom. gospodarcze + piwnica (rzut w załączeniu) ptak nieruchomości - 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Oferta, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

719 893 zł40 m² 17 997,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bieżanowska

Kraków,małopolskie

722 496 zł45 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

NR 9 przestrzeń I komfort: największe 2 pokoje na 2. Piętrze Metraż: 45,44 m | Piętro: 2 | Balkon: 9,90 m | Cena: 722 496 zł To propozycja dla osób, które szukają metrażu dającego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Spacerowa

Kraków,małopolskie

599 000 zł49 m² 12 157,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ostatni parter Z ogrodem na południe - kraków, ul. Spacerowa Szukasz niezależności i własnego kawałka zieleni w Krakowie? To ostatnia szansa w tej kameralnej inwestycji. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świt

Poznań,wielkopolskie

389 000 zł32 m² 12 080,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Idealna propozycja zarówno dla osób szukających swojego miejsca w mieście, jak i dla inwestorów. Mieszkanie świetnie sprawdzi się pod wynajem zarówno długoterminowy, jak i studencki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Kraków,małopolskie

533 599 zł35 m² 15 137,60 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Odbierz klucze od razu po zakupie - bez podatku pcc i bez prowizji! Na sprzedaż jasne, nigdy niezamieszkałe mieszkanie (35,25 m ) położone na 3. piętrze z 8 w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dzień pokazowy 2026-05-17

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 400 000 zł73 m² 19 065,80 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przy tej ofercie Osoba prowadząca Na sprzedaż eleganckie i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71 m , położone w nowoczesnym apartamentowcu z 2018 roku , w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Spółdzielczości Pracy

Lublin,lubelskie

746 790 zł64 m² 11 625 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Bez żadnych dodatkowych opłat dla kupującego jesteśmy biurem sprzedaży. Polecam na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rękawka

Kraków,małopolskie

849 000 zł59 m² 14 389,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

[zdjęcie w ofercie dla przyciągnięcia uwagi] Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w klimatycznej kamienicy, która przeszła remont obejmujący m.in. elewację, piony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

665 000 zł58 m² 11 465,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3-pokojowe mieszkanie 58 m | Drabinianka | 2 balkony | 2 piętro | Rzeszów Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 58 m , położone przy ul. Sikorskiego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jeleniogórska

Poznań,wielkopolskie

610 000 zł43 m² 14 186 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Premium | Nowoczesne 2 pokoje z ogródkiem | Grunwald Junikowo | Bez pcc i prowizji Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny standard, prywatną przestrzeń na zewnątrz i świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fasolowa

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł54 m² 21 951,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedam Bezpośrednio : Nowy apartament nie używany , gotowy do zamieszkania. Znajdujący się na prestiżowym osiedlu "apartamenty Solipska ". Inwestycja zrealizowana przez dewelopera Dom Development przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dmowskiego

Bielsko-Biała,śląskie

369 000 zł44 m² 8 386,36 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 44 m - centrum miasta, ul. Dmowskiego Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 44 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Oława

Oława,dolnośląskie

615 000 zł69 m² 8 913 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Harmonia park 14 nowych mieszkań w zabudowie szeregowej (parter, piętro i poddasze nieużytkowe) z ogródkiem i fotowoltaiką! Bezczynszowe! Stanowice, 1 km od Oławy Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł65 m² 9 957,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w samym sercu Wrocławia Plac Staszica Oferuję na sprzedaż przestronne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 65,18 m , położone w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

370 000 zł27 m² 13 930,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż lokal inwestycyjny - Warszawa Włochy, aleje Jerozolimskie 216 Na sprzedaż lokal niemieszkalny o powierzchni 25,56 m , zlokalizowany w atrakcyjnej części Warszawy - dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyzwolenia

Gdańsk,pomorskie

580 000 zł46 m² 12 691,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie blisko morza, położone w dzielnicy Nowy Port w Gdańsk. Mieszkanie: na sprzedaż przestronne i jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Stawowa

Kraków,małopolskie

1 383 228 zł96 m² 14 384,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowy apartament premium z antresolą - 96 m możliwości To jedna z tych nieruchomości, które robią wrażenie od pierwszego wejścia - głównie dzięki ponadstandardowej wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Widna

Gdynia,pomorskie

335 000 zł25 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka I do zamieszkania I pod wynajem I blisko komunikacji I sklepów | Mieszkanie składa się z: - przestronnego pokoju, z wyjściem na balkon. - jasnej kuchni z oknami, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bema

Bartoszyce,warmińsko-mazurskie

499 000 zł104 m² 4 798,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 104 m w kamienicy z 1900 roku - Bartoszyce Na sprzedaż wyjątkowe, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 104 m , usytuowane na parterze zabytkowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sycowska

Wrocław,dolnośląskie

485 000 zł44 m² 10 972,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

2 pokoje | pełen rozkład | loggia - mieszkanie przy ul. Sycowskiej. Dostępne od zaraz. Powierzchnia: 44,20 m2 Piętro: 4/4 w bloku z 1971 roku bez windy Układ : 2 pokoje, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klemensiewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

545 000 zł64 m² 8 574,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż spółdzielczo - własnościowe (możliwość nabycia przez cudzoziemców), przestronne, jasne i słoneczne, 4. pokojowe mieszkanie ,usytuowane na 4. piętrze niskiego budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

259 000 zł27 m² 9 592,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

| kawalerka | inwestycja | blisko skm | wyposażona | centrum | Oferujemy na sprzedaż komfortową kawalerkę o powierzchni 27m2, zlokalizowaną na osiedlu 1000-lecia w Wejherowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wschodu Słońca

Warszawa,mazowieckie

1 799 000 zł100 m² 17 990 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Luksusowe 4-pokojowe mieszkanie z ogrodem na osiedlu Aurora. Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, położone na parterze nowoczesnego budynku na Włochach. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poniatowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

490 000 zł50 m² 9 757,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż niepowtarzalne 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej dzielnicy Szczecina Pogodno. To oferta idealna dla osób szukających komfortu, zielonej okolicy i wygody życia blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołobrzeska

Gdańsk,pomorskie

660 000 zł43 m² 15 288,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

1 piętro I 2 pokoje | osobna kuchnia | gdańsk przymorze | inwestycja | blisko morza Na sprzedaż oferujemy przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43. m2, zlokalizowane na gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Strzałowska

Szczecin,zachodniopomorskie

469 000 zł39 m² 12 137,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż bardzo atrakcyjne, własnościowe, jasne i słoneczne, nowocześnie wykończone 2. pokojowe mieszkanie, z tarasem, ogródkiem, komórką lokatorską oraz miejscem parkingowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja 3 Maja

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł37 m² 22 945,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie, które nie jest tylko metrami to klimat, którego się nie kupuje codziennie. Wyobraź sobie poranek na balkonie w sercu Powiśla. Cisza, światło wpadające przez wysokie okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Godebskiego

Gdynia,pomorskie

482 000 zł39 m² 12 359 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Tylko U nas! 2 pokoje | cicha okolica | klimatyzacja | dobra komunikacja | gdynia oksywie Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Godebskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Bielska

Tychy,śląskie

462 960 zł51 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tychy - 4 Pory Roku - al. Bielska Komfortowe 2 pokoje z balkonem i możliwością zakupu miejsca w garażu podziemnym Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

739 000 zł66 m² 11 197 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ok./Ołtaszyn/3pok/ogród/miejsce/postojowe/taras Prezentujemy Państwu nieruchomość o powierzchni 66 m2 z trzema pokojami, z przyległym ogródkiem oraz miejscem postojowym przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

439 000 zł65 m² 6 753,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 65,2 m | Balkon z widokiem | Osiedle Piaski | 3 Pokoje Na sprzedaż oferuję przestronne i funkcjonalne mieszkanie, położone w jednej z najbardziej lubianych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spacerowa

Łęgowo,pomorskie

529 000 zł60 m² 8 816,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

| jasne | 2 pokoje | duży salon | do wejścia | nowe budownictwo | łęgowo Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 60m2 położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gwiazdowo

Gwiazdowo,wielkopolskie

365 000 zł49 m² 7 449 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie bezczynszowe Termin realizacji: I-II kw. 2026 r. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania (49 m), położonego w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Makuszyńskiego

Gdynia,pomorskie

615 000 zł59 m² 10 353,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| 3 pokoje | doskonała lokalizacja | cicha okolica | balkon | gdynia karwiny | lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

639 000 zł35 m² 18 257,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie 35 m na Tarnogaju we Wrocławiu. Przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35 m , usytuowane na 3/5 piętrze z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

598 185 zł44 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości apartament w topowej lokalizacji Rzeszów, ul. Lwowska. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,31 m2, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górna Droga

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł45 m² 13 370,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Tylko z eproperties Osiedle Jerozolimskie, to jedne z lepszych osiedli w Warszawie. Osoby mieszkające tu bardzo chwalą sobie życie właśnie tu, a ci którzy się muszą wyprowadzić,.