dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 268 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 268 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rajska

Gdańsk,pomorskie

607 000 zł48 m² 12 645,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Starego Miasta w Gdańsku. Nieruchomość składa się z : - pokoju z wyjściem na balkon - sypialni - kuchni - przedpokoju -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

995 000 zł78 m² 12 756,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Bezpośrednio brak prowizji bez podatku pcc Mieszkanie sprzedawane w sprawie deweloperskim - do własnej aranżacji. Akt przeniesienia własności do Kwietnia 2021 - jest to też termin odbioru kluczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

262 000 zł79 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu przestronne i jasne mieszkanie nieopodal centrum Jeleniej Góry. Na powierzchnię użytkową 67,80 m2 składają się: 3 pokoje, kuchnia, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

565 000 zł50 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Kupuj bezpiecznie z Woźniakowski Nieruchomości z profesjonalną obsługą i niską prowizją - jedynie 1,95% brutto! Woźniakowski Nieruchomości zachęca do kupna mieszkania w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drobnera

Wrocław,dolnośląskie

665 000 zł72 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Agent: tel: e-mail: ważne: oferta bez podatku pcc oraz prowizji. Atuty mieszkania: - projekt uznanej pracowni wrocławskiego architekta Zbigniewa Maćkowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

429 999 zł55 m² 7 855 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun Oferty: tel. Wyłączność biura sdp. Mieszkanie na hallera w kamienicy z lat 30 - tych. Serdecznie polecam mieszkanie dwupokojowe na 3 piętrze na Grabiszynie, przy ul. Hallera. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstytucji 3 Maja

Toruń,kujawsko-pomorskie

268 000 zł49 m² 5 503,08 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie - 48,70 m2 - 2 pokoje - widok na wisłę - na sprzedaż - na skarpie - toruń Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 48,70 m2 - Z widokiem na wisłę -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 900 000 zł130 m² 14 604,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Apartamenty premium W willowej, zielonej części mokotowa elewacja: piaskowiec, szkło, fornir drewniany części wspólne wewnętrzne: kamień, drewno, lustra, szkło, spieki kwarcowe, tapety klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wieczorka

Pyskowice,śląskie

285 000 zł61 m² 4 672,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuje do sprzedaży przestronne w jednej z najpiękniejszej i najbardziej komfortowej części Pyskowic. Zdjęcie trzecie oraz czwarte prezentują nowy plac zabaw w pobliżu mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Oborniki,wielkopolskie

215 000 zł47 m² 4 574 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy mieszkanie na sprzedaż położone w centrum miasta ul. Kopernika o powierzchni 47m2 z miejscem parkingowym. Mieszkanie 3 pokojowe, łazienka z wc, kuchnia korytarz, dwie piwnice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Marki

Marki,mazowieckie

416 700 zł83 m² 5 020,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Marki - Mieszkanie 83m2 + garaż + komórka - 416700 zł gotowe do odbioru Przestronne mieszkanie położone w kameralnej inwestycji w sąsiedztwie lasu. Do dyspozycji mamy salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

1 000 700 zł69 m² 14 532,40 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta od Dewelopera, bez prowizji i podatku pcc. Budynek oddany do użytkowania! Oferujemy do sprzedaży 68 metrowy apartament z dwoma balkonami w kameralnym apartamentowcu otoczonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

2 090 000 zł1 010 m² 2 069,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Bezpośrednio bez prowizji Apartament w stanie deweloperskim - do własnej aranżacji. (obecnie w trakcie prze-aranżowania - przewidywany termin końca prac lipiec 2020) apartament II poziomowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

220 000 zł26 m² 8 462 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc W ofercie 1-2-3-4-5 Pokoi o pow. 25 m2 - 70 m2 Budynek znajduje się w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zabobrze

Jelenia Góra,dolnośląskie

259 000 zł53 m² 4 921,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedania mieszkanie w bloku na Zabobrzu w Jeleniej Górze. Lokal położony na 4 piętrze o powierzchni o powierzchni 52,63 m2. Na powierzchnie składają się 3 pokoi jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bema

Świdnica,dolnośląskie

279 130 zł55 m² 5 089,90 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwsza licytacji nieruchomości stanowiącej lokal mieszkalny, w formie spółdzielczego własnościowe prawo do lokalu. Położony on jest pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drobnera

Wrocław,dolnośląskie

1 172 500 zł102 m² 11 537 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowy apartament usytuowany na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rembielińska

Warszawa,mazowieckie

459 000 zł47 m² 9 765,96 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Polecamy jako inwestycję ze względu na świetny punkt komunikacyjny - 400 m do budowanej stacji metra Bródno Oddanie stacji metra (początek 2022r) spowoduje znaczny wzrost wartości mieszkania Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

309 000 zł54 m² 5 690,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowa oferta mieszkań i domów w zabudowie szeregowej. Inwestycja charakteryzuję się nowoczesnym designem i architekturą. Kameralne osiedle niedaleko ul. Sikorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

289 000 zł49 m² 5 934,29 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2 pokojowe, zadbane mieszkanie na 2 piętrze czystego wieżowca z nową windą na Rubinkowie. Na metraż 48,7m2 składa się: duży pokój - 25 m2 Mały pokój - 6,6 m2 Korytarz - 6,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

229 000 zł70 m² 3 286,92 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Zadzwoń i umów się na prezentację. Możesz też wcześniej zobaczyć wirtualny spacer po mieszkaniu. Ładnie zaaranżowane mieszkanie z wyposażoną kuchnią, ładnym i dużym balkonem - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazury

Warszawa,mazowieckie

498 000 zł51 m² 9 688,72 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 2 pokojowe metro imielin I natolin Świetna lokalizacja - nie ma Ursynowa bez ulicy Kazury i Pana Anioła na muralu! Mieszkanie ciche, zlokalizowane na 4 piętrze budynku z 1989.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

349 000 zł48 m² 7 243,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie, 48,18 m na kameralnym i zielonym Księżu Małym, świetnie skomunikowanym z centrum Wrocławia (15 minut tramwajem do centrum) i innymi częściami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Złote Łany

Bielsko-Biała,śląskie

229 000 zł43 m² 5 325,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ustawne 2 pokoje W niskim bloku! opis nieruchomości: do sprzedania mieszkanie położone na os. Złote Łany w Bielsku-Białej. Zlokalizowane zostało na wysokim parterze niskiego bloku. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słonia Trąbalskiego

Pruszków,mazowieckie

310 000 zł37 m² 8 378 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 37M2, 2 pokoje, pruszków, ul.TRĄBALSKIEGO (Pruszków, mazowieckie, Trąbalskiego) Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Solidarności

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł36 m² 12 777,80 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować urocze mieszkanie w śródmieściu północnym. 36 m2 mieszkanie, a jakże funkcjonalne. Tak świetnie zaaranżowane, że nawet obszerna garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kraljevska

Zielona Góra,lubuskie

230 000 zł50 m² 4 627,77 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 10 piętrze w wieżowcu przy ul. Kraljevskiej w Zielonej Górze. Lokal mieszkalny posiada powierzchnię 49,70 m2. Układ mieszkania: 1).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

258 000 zł48 m² 5 375 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie O pow 48M2 .JELENIA GÓRA -ścisłe centrum Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania jednopokojowego ( możliwość wydzielenia dwóch pokoi) po generalnym remoncie położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

369 000 zł40 m² 9 315,83 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta deweloperska 0% prowizji. Oferuję na sprzedaż nowe mieszkanie deweloperskie w inwestycji zlokalizowanej tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Inwestycja składa się z 3 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbowców

Wrocław,dolnośląskie

370 983 zł43 m² 8 536,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

311 700 zł35 m² 8 921,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować ofertę wygodnego 2 pokojowego mieszkania w nowej inwestycji zlokalizowanej na Tarchominie. Inwestycja składać się będzie z dwóch trzypiętrowych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

237 600 zł33 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Prezentujemy Państwu mieszkanie w nowym czteromieszkaniowym apartamentowcu w centrum Bydgoszczy o powierzchni 33 m2. Lokal jest dwukondygnacyjny, co przypomina w swoim rozkładzie domek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukowska

Warszawa,mazowieckie

372 000 zł36 m² 10 304,70 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam. Chciałabym Państwu zaprezentować jasne i słoneczne, bardzo przytulne, dwupokojowe mieszkanie na Osiedlu Ostrobramska przy ul. Łukowskiej, z oknami wychodzącymi na południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

365 024 zł54 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

| komfortowe mieszkanie | 53,68 m2 | Osiedle Prymasa to nowoczesna inwestycja zlokalizowana przy ulicy Prymasa 1000-lecia. Niewątpliwym atutem inwestycji jest doskonałą lokalizacja. Bardzo blisko osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Janowo

Rumia,pomorskie

339 000 zł47 m² 7 168,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Atuty Bliskość terenów zielonych, spokojna okolica z dala od zgiełku dnia codziennego. Bardzo dobra komunikacja z centrum miasta. Lokalizacja Rumia Janowo posiada doskonałą, stale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, al. Poprzeczna

Wrocław,dolnośląskie

245 000 zł26 m² 9 423 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Opiekun Oferty: tel. Kawalerka z balkonem znajduje się na 4 piętrze przy alei Kanonierskiej największe atuty: * Balkon (3 m2) * Klimatyzacja * Atrakcyjna cena * Bardzo dobry rozkład * Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wojenna

Lublin,lubelskie

259 022 zł39 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe osiedle W sercu miasta W samym sercu Lublina, na jednej z najstarszych dzielnic miasta powstaje nowe osiedle oferujące komfortowe mieszkania w wysokim standardzie. Inwestycja ta to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stryjeńskich

Warszawa,mazowieckie

425 000 zł35 m² 12 142,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Sprzedam kawalerka 35m2 garaż balkon metro kontakt: nazarii , westa home metraż: 35m2 cena: 425 000 pln Do sprzedania przytulna kawalerka o powierzchni 35 m2, zlokalizowane na 6/10 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gosławicka

Wrocław,dolnośląskie

342 700 zł43 m² 8 014,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe usytuowane na pierwszym piętrze w inwestycji deweloperskiej, której budowa zakończy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

495 000 zł106 m² 4 670 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania piękne mieszkanie po generalnym remoncie. Całość to aż 106m2 mamy tutaj: - piękny słoneczny salon z drewnianą podłogą, - sypialnie z wyjściem na taras, - dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wołyńska

Chełm,lubelskie

164 724 zł39 m² 4 223,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 39 metrów kwadratowych na parterze w kamienicy (salon, kuchnia, toaleta oraz oddzielna łazienka z toaletą). Kamienica została gruntownie wyremontowana (domofon, nowe kaloryfery,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij