dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 299 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 299 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

1 020 000 zł108 m² 9 452 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Polecam! Apartament na Krzykach. 108m2 z ogródkiem, miejscem postojowym i komórką. Apartament w budynku z 2012r. na parterze. Ogródek o powierzchni 139m2 znajduje się po stronie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł98 m² 5 072,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie na I parterze (78,37 m2) taras + poddasze 20,00 m2- 4 pokoje w kameralnym domu dwu rodzinnym, jedno piętrowym. Położenie : na wzgórzu, w kompleksie 7 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł50 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta deweloperska - zakup bezpośredni bez prowizji możliwa negocjacja ceny!. Tylko teraz masz okazję zarezerwować jedno z kilku dostępnych mieszkań zlokalizowanych w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żuławska

Gdańsk,pomorskie

330 000 zł56 m² 5 892,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji z szybkim wyjazdem na Obwodnicę Południową Gdańska, jeszcze w Gdańsku a z widokiem z okien jakby już poza. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Krzemieniecka

Opole,opolskie

185 000 zł33 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Kawalerka dwupoziomowa z tarasem w idealnej lokalizacji! W pobliżu przystanki, sklepy, park sensoryczny, szkoły, przedszkola, politechnika Opolska 2,5km, uniwersytet Opolski 2,9km. Wyższy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Biały Kamień

Wałbrzych,dolnośląskie

169 000 zł53 m² 3 188,68 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w kamienicy wolnostojącej na Białym Kamieniu - boczna uliczka, spokojna okolica. Składa się z: - dwóch pokoi (jeden z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Rzeszów,podkarpackie

239 000 zł37 m² 6 282 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje | 36,60 m2 | ul.Sienkiewicza | Rzeszów Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnie 36,60 m2. Położone jest na czwartym piętrze, niskiego bloku, wybudowanego w 1970 roku, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dedala

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł57 m² 10 017,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przytulne, częściowo wyremontowane ( podłogi ) mieszkanie, ze świetnym rozmieszczeniem trzech pokoi połączonymi przestronnym przedpokojem i oddzielną kuchnią. Łazienka i toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

349 900 zł91 m² 3 667,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszam na prezentację lokalu mieszkalnego w pięknej, górskiej miejscowości - Karpacz. Mieszkanie jest jednym z dwóch lokali mieszkalnych położonych na wysokim parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chełmońskiego

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł71 m² 9 789 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż bardzo komfortowe mieszkanie mieszczące się na parterze bloku z 2004 roku przy ulicy Chełmońskiego w Warszawie dzielnicy Ursus Mieszkanie jest 3 pokojowe,istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pilczycka

Wrocław,dolnośląskie

379 000 zł48 m² 7 863,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. Mieszkanie o powierzchni ok. 48 m2 składa się z: - kuchni 9 m2 - pokój 9 m2 - pokój 16 m2 - przedpokój - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Szkolne

Kraków,małopolskie

345 000 zł46 m² 7 504,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Stara część nowej huty, 1952 rok budowy. Wysokie pomieszczenia. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

385 000 zł48 m² 7 954,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

tanie, przytulne mieszkanie o powierzchni 48 m2, dwa pokoje z widną kuchnią, w którym praktycznie można nim zamieszkać od zaraz. do najbliższego przystanku jest dosłownie 150 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

279 000 zł52 m² 5 386,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Toruń, na skarpie, 51.80m2, 2 POKOJE, I PIĘTRO, Szukasz mieszkania w dzielnicy Na Skarpie? Dobrze trafiłeś! Ta oferta Cię zainteresuje. Mieszkanie dwupokojowe powierzchni 51.80m2 usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

309 760 zł39 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja W szklarskiej porębie! Oferujemy do sprzedaży apartamenty na nowo realizowanym osiedlu w widokowej części Szklarskiej Poręby. Inwestycja to cztery budynki mieszczące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Sąchocka

Warszawa,mazowieckie

335 000 zł28 m² 11 964 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Kawalerka 28M2, 1 pokój, ochota, ul. Sąchocka (warszawa, ochota, sąchocka) Na sprzedaż: kawalerka w dobrym standardzie wyposażenia, znajdująca się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

279 384 zł50 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup od dewelopera! świetna lokalizacja bez podatku pcc bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji! Nowoczesne osiedle w Dobrzykowicach!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Warszawa,mazowieckie

1 800 000 zł158 m² 11 392,40 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Apartament z tarasem na warszawskim Żoliborzu Do sprzedaży Apartament o powierzchni 158m2 5 pokoi na 10 piętrze (jedyne mieszkanie na piętrze) z dwoma tarasami, zlokalizowany przy samej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bródno

Warszawa,mazowieckie

527 000 zł70 m² 7 500,71 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce z bardzo dobrym połączeniem z centrum. Kameralna, jednoetapowa inwestycja - idealna dla rodziny. Na powierzchnię 70 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

416 500 zł50 m² 8 313,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W promocyjnej cenie - 20 000 zł tylko do końca lutego! Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

259 360 zł32 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

665 000 zł70 m² 9 470,24 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe na osiedlu zamkniętym Bemowo Park róg Wrocławskiej i Radiowej. Osiedle monitorowane i strzeżone. Pokoje funkcjonalnie rozmieszczone nie umeblowane:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wysłouchów

Kraków,małopolskie

287 000 zł37 m² 7 757 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

1 pokojowe mieszkanie o po.37m2 z dużą loggią na 10 piętrze w wieżowcu z dwiema windami. Duży salon o oddzielna kuchnia. Ogrzewanie i ciepła woda z Mpcu. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Mazurska

Kielce,świętokrzyskie

177 000 zł26 m² 6 860 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 25,80m2 zlokalizowana przy ul. Mazurskiej na os. Ksm. Lokal usytuowany na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie zadbane i słoneczne. W jego skład wchodzi pokój, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

820 000 zł88 m² 9 308,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Świetne mieszkanie inwestycyjne położone w sercu Mokotowa. Idealne do dalszego wynajmu. W mieszkaniu znajduje się osiem w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Praga-Północ

Warszawa,mazowieckie

475 000 zł44 m² 10 795,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja! rynek pierwotny. Zakup bezpośrednio - bez prowizji I ukrytych opłat! Prezentuję nieruchomość w imieniu dewelopera, gwarantuję pełną obsługę od momentu rezerwacji do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczytnicka

Wrocław,dolnośląskie

410 000 zł47 m² 8 779 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. Przedstawiam 2-pokojowe mieszkanie w znakomitej lokalizacji blisko pl. Grunwaldzkiego. Idealna propozycja pod wynajem! Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Politechnika

Gliwice,śląskie

169 000 zł34 m² 4 967,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Polecam serdecznie dużą kawalerkę po kapitalnym remoncie Z co miejskim I ciepłą wodą Z sieci położoną na I piętrze budynku, dzielnica politechnika. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Promienistych

Kraków,małopolskie

586 688 zł66 m² 8 889 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Cena dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

364 364 zł51 m² 7 144 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opalowa

Kraków,małopolskie

279 800 zł42 m² 6 662 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

815 000 zł61 m² 13 360,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

\Na sprzedaż mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie idealne dla młodego małżeństwa, rodziny ceniącej sobie wygodę oraz ciszę. Apartament składający się z trzech pokoi o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

505 570 zł39 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty - tel. Na sprzedaż ładnie doświetlony 2-pokojowy apartament o pow. 38,89 m2 położony na I piętrze, w cenie 505 570 zł. Apartament składa się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

283 745 zł37 m² 7 669 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

443 186 zł57 m² 7 832,91 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

! unikalna oferta tylko do końca roku! Promocja Świąteczna! Nie przegap Okazji. Atrakcyjna, niska zabudowa. Cena lokalu mieszkalnego po rabacie + Miejsce postojowe w hali garażowej + smart.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

359 936 zł48 m² 7 499 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opalowa

Kraków,małopolskie

277 500 zł42 m² 6 607 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021