dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 323 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 323 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bosmańska

Gdynia,pomorskie

315 000 zł33 m² 9 545,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dwupokojowe mieszkanie ze słonecznym balkonem w nowoczesnym budynku z systemem inteligentnego domu! Mieszkanie o przemyślanym układzie, zaprojektowane w perfekcyjny sposób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

298 000 zł63 m² 4 760,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Jeśli szukasz dużego 3 pokojowego mieszkania to ta oferta jest idealna dla Ciebie. Lokalizacja: 3 pokojowe, jasne mieszkanie z balkonem znajduje się w spokojnym miejscu na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

165 000 zł22 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie 22m2 w gruntownie wyremontowanej kamienicy w centrum miasta. Lokacja składa się z jednego pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki. Kawalerka jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stefana Batorego

Poznań,wielkopolskie

475 000 zł65 m² 7 341,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie zarezerwowane! Polecam komfortowe mieszkanie 3-pokojowe w Poznaniu na Osiedlu Stefana Batorego. Idealne dla rodziny, a także jako lokata kapitału dla wymagającego inwestora. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

609 000 zł51 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Gorąco zachęcam do zakupu świeżo wyremontowanego i gotowego do wprowadzenia się, mieszkania o powierzchni 51 mkw , w skład którego wchodzi: salon z aneksem kuchennym - 23 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lublin,lubelskie

690 000 zł83 m² 8 319,27 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Poszukujesz apartamentu wykończonego i w pełni wyposażonego materiałami najwyższej jakości? Zależy Ci na luksusie, wysokim standardzie i indywidualnym oraz funkcjonalnym rozkładzie?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zabobrze

Jelenia Góra,dolnośląskie

196 000 zł37 m² 5 297,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie O pow 37M2 na Zabobrzu I Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego położonego na Zabobrzu I w Jeleniej Górze o pow 37m2 usytuowanego na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zawieyskiego

Kraków,małopolskie

280 000 zł34 m² 8 235,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Spółdzielcze własnościowe; czynsz: 300.00 zł; Budynek: blok z lat 90-tych W dobrym stanie; Standard mieszkania: do odświeżenia; Dodatkowo: piwnica; W pobliżu: apteki, bankomat,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Wrocław,dolnośląskie

580 000 zł74 m² 7 838 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Opiekun oferty: tel. Polecam! Trzypokojowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 80 m2 na monitorowanym osiedlu z 2000 roku. Do negocjacji! opis mieszkania: na pierwszym poziomie znajduje się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Winiary

Poznań,wielkopolskie

566 835 zł71 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta deweloperska 0% prowizji Lokal o powierzchni 71,3 m2 położony na I piętrze , składa się z 3 sypialni, salonu z aneksem kuchennym , wc i łazienki. Doskonałe dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

585 000 zł61 m² 9 566,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Inwestycja enklawa, oferująca wysoką jakość życia i prywatność, przy zachowaniu pełnego dostępu do infrastruktury miasta i doskonałej komunikacji ze śródmieściem stolicy. To wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

Konin,wielkopolskie

165 000 zł42 m² 3 913,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 42,16 m2 na 4 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie jest zadbane i wyremontowane. Składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łużycka

Kraków,małopolskie

540 000 zł68 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Widokowe i słoneczne 4-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie przeprowadzonym w 2017 r. o powierzchni: 67,5 mkw. położone w zielonej okolicy przy ul. Łużyckiej na Piaskach Nowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Jurowiecka

Białystok,podlaskie

195 000 zł24 m² 8 057,85 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Polecamy Państwu 1 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Jurowieckiej. Nieruchomość mieści się na II piętrze w budynku z lat 60 wykonanego cegły. Dużym atutem mieszkania jest dogodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

726 495 zł132 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

0 kosztów prowizji. 0 podatku pcc (2%). Świetna oferta dla ludzi chcących mieszkać w mieście a jednocześnie uciec od zgiełku. Oferuję piękną inwestycję z ogrodem na Krzykach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Cisowa

Gdynia,pomorskie

355 000 zł48 m² 7 339,26 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Sprzedam mieszkanie po generalnym remoncie. Czyste, pachnące, gotowe do natychmiastowego wydania, zatem: 1. ściany w całym mieszkaniu wyszpachlowane pomalowane na biało tak aby przyszły właściciel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kiełkowskiego

Kraków,małopolskie

582 862 zł49 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja w Krakowie. Składać się będzie z dwóch 3-piętrowych budynków zlokalizowanych w jednej z najprężniej rozwijających się dzielnic Krakowa - Zabłocie. Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Gdańsk,pomorskie

440 000 zł50 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy spółdzielcze własnościowe prawo do trzypokojowego lokalu mieszkalnego położonego na ósmym piętrze w wieżowcu zlokalizowanym na gdańskim Przymorzu. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rusa

Poznań,wielkopolskie

330 000 zł49 m² 6 734,69 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja - Zapraszamy na prezentację wyjątkowej nieruchomości. Ciekawa lokalizacja, możliwość relaksu nad jeziorem Malta , układ niezależny pomieszczeń, nowoczesne windy. To nieodłączne atrybuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lea

Kraków,małopolskie

660 000 zł70 m² 9 428,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 600.00 zł; Budynek: kamienica W dobrym stanie; Standard mieszkania: do remontu; Dodatkowo: balkon, piwnica, loggia, domofon, drzwi antywłamaniowe; W pobliżu: apteki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Dymińska

Warszawa,mazowieckie

355 000 zł25 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Kawalerka 24,5m2 z balkonem z panoramą miasta w budynku z lat 60tych na ul. Dymińskiej. Okna na południowy zachód. W budynku są 2 windy. W kuchni terakota w pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

344 000 zł57 m² 5 912,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Krajobrazowej. Dwupiętrowy, kameralny blok położony jest na osiedlu Projektant,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

399 000 zł44 m² 8 992,56 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w nowej inwestycji, która jest propozycją dla osób ceniących wygodę życia i wysoki standard. Nowoczesne osiedle powstało w południowej części Krakowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Urbanistów

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł59 m² 11 602,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Piękne, dwupoziomowe mieszkanie ok. 59,5m2 w sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego, usytuowane jest na 3 i 4 piętrze. Wejście do mieszkania jest z 3. pietra. Ta część ma charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Gdańsk,pomorskie

650 000 zł60 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Lokalizacja Mieszkanie w doskonałej lokalizacji w centrum Gdańska, w kompleksie Kamienice nad Motławą. Osiedle zlokalizowane jest tuż nad wodami Nowej Motławy oraz blisko terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Kraków,małopolskie

913 083 zł110 m² 8 300,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Oferujemy Państwu przestronny dwupoziomowy apartament w cichej i zielonej okolicy. Apartament zlokalizowane w kameralnych budynkach ( 4 mieszkania w budynku) o bardzo wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Akademicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

256 074 zł42 m² 6 134 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokoje Z ogrodem parter utp/kaliskiego fordon bydgoszcz bezpośrednio od dewelopera zarezerwuj swój czas na prezentacje mieszkania na inwestycji zero prowizji od kupującego brak opłat podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

249 900 zł104 m² 2 405,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam Cię na prezentację lokalu mieszkalnego położonego na 4 piętrze w zadbanej kamienicy blisko poczty głównej w Jeleniej Górze. Oferowana nieruchomość do sprzedaży ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mińska

Wrocław,dolnośląskie

385 000 zł46 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie na Muchoborze Wielkim; opiekun Oferty tel. Please see the description in English below. Układ mieszkania Mieszkanie składa się z: - pokój dzienny z aneksem - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wołodyjowskiego

Wrocław,dolnośląskie

287 133 zł37 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe usytuowane na parterze w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

544 832 zł70 m² 7 788,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest przestronne mieszkanie znajdujące się na gotowej w III kwartale 2021.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

475 000 zł43 m² 10 972,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie na Woli 44 m2 Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze w bloku 3-piętrowym (bez windy) i składa się z: sypialnia Sypialnia Salon z aneksem kuchennym Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Graniczna

Wrocław,dolnośląskie

640 000 zł73 m² 8 732 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Opiekun oferty tel. Luksusowe mieszkanie ze słonecznym balkonem na nowoczesnym osiedlu! Rozkładowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze o powierzchni 73,29m2 czeka na Ciebie! Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł93 m² 11 290 zł/m²

 

Piętro:16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc Najwyższy standard budynku (min reprezentacyjna recepcja klimatyzacja w całym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chełmońskiego

Kraków,małopolskie

557 000 zł56 m² 9 884,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Do sprzedaży mieszkanie przy ul. Chełmońskiego o powierzchni 56,35 m2 na 3 piętrze w 3-piętrowym budynku. Mieszkanie o funkcjonalnym układzie pomieszczeń składa się z : dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Górka Narodowa

Kraków,małopolskie

888 010 zł110 m² 8 093,42 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Forma płatności 10/90 Odbiór 31.03.2021 Prowizja 0% Kontakt: 10% Płacisz na start 90% Płacisz po wybudowaniu Wykończenie mieszkania w cenie ok. 1000zł/m 2. Nie potrzebujesz do tego gotówki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szaserów

Lublin,lubelskie

367 000 zł53 m² 6 898,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,20m2. Do mieszkania przynależy balkon o wymiarach 4,90m2. Nieruchomość utytułowana jest przy ul. Szaserów. Mieszkanie mieści się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brzozy

Wrocław,dolnośląskie

585 000 zł47 m² 12 446,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wykończone mieszkanie o powierzchni 47 m2 Dookoła mieszkania loggia o powierzchni 30 m2 z miejscem do wypoczynku Mieszkanie zlokalizowane na 7 piętrze z widokiem na Stadion.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Katowice,śląskie

320 000 zł64 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 64 m2 położone w Katowicach Ligocie - super lokalizacja! Mieszkanie składa się z trzech niezależnych, ustawnych pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Pilotów

Gdańsk,pomorskie

539 000 zł67 m² 8 080,96 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie na 4 piętrze w bloku na osiedlu Gdańsk-Zaspa. Mieszkanie Mieszkanie jest dwustronne i składa się z czterech pokoi. Okna dwóch pokoi oraz kuchni wychodzą na wschód dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiosny Ludów

Radlin,śląskie

135 000 zł34 m² 3 920 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie położone w Radlinie przy ul.Wiosny Ludów. Mieszkanie o powierzchni 34 m2 znajduje się na pierwszym piętrze składające się z przedpokoju, dużego.