dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 285 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 285 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wołodyjowskiego

Wrocław,dolnośląskie

287 133 zł37 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe usytuowane na parterze w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

544 832 zł70 m² 7 788,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest przestronne mieszkanie znajdujące się na gotowej w III kwartale 2021.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

475 000 zł43 m² 10 972,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie na Woli 44 m2 Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze w bloku 3-piętrowym (bez windy) i składa się z: sypialnia Sypialnia Salon z aneksem kuchennym Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Graniczna

Wrocław,dolnośląskie

640 000 zł73 m² 8 732 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Opiekun oferty tel. Luksusowe mieszkanie ze słonecznym balkonem na nowoczesnym osiedlu! Rozkładowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze o powierzchni 73,29m2 czeka na Ciebie! Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł93 m² 11 290 zł/m²

 

Piętro:16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc Najwyższy standard budynku (min reprezentacyjna recepcja klimatyzacja w całym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chełmońskiego

Kraków,małopolskie

557 000 zł56 m² 9 884,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Do sprzedaży mieszkanie przy ul. Chełmońskiego o powierzchni 56,35 m2 na 3 piętrze w 3-piętrowym budynku. Mieszkanie o funkcjonalnym układzie pomieszczeń składa się z : dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Górka Narodowa

Kraków,małopolskie

888 010 zł110 m² 8 093,42 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Forma płatności 10/90 Odbiór 31.03.2021 Prowizja 0% Kontakt: 10% Płacisz na start 90% Płacisz po wybudowaniu Wykończenie mieszkania w cenie ok. 1000zł/m 2. Nie potrzebujesz do tego gotówki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szaserów

Lublin,lubelskie

367 000 zł53 m² 6 898,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,20m2. Do mieszkania przynależy balkon o wymiarach 4,90m2. Nieruchomość utytułowana jest przy ul. Szaserów. Mieszkanie mieści się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brzozy

Wrocław,dolnośląskie

585 000 zł47 m² 12 446,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wykończone mieszkanie o powierzchni 47 m2 Dookoła mieszkania loggia o powierzchni 30 m2 z miejscem do wypoczynku Mieszkanie zlokalizowane na 7 piętrze z widokiem na Stadion.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Katowice,śląskie

320 000 zł64 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 64 m2 położone w Katowicach Ligocie - super lokalizacja! Mieszkanie składa się z trzech niezależnych, ustawnych pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Pilotów

Gdańsk,pomorskie

539 000 zł67 m² 8 080,96 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie na 4 piętrze w bloku na osiedlu Gdańsk-Zaspa. Mieszkanie Mieszkanie jest dwustronne i składa się z czterech pokoi. Okna dwóch pokoi oraz kuchni wychodzą na wschód dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiosny Ludów

Radlin,śląskie

135 000 zł34 m² 3 920 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie położone w Radlinie przy ul.Wiosny Ludów. Mieszkanie o powierzchni 34 m2 znajduje się na pierwszym piętrze składające się z przedpokoju, dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pamiętajcie o Ogrodach

Warszawa,mazowieckie

685 276 zł50 m² 13 604,80 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Bez prowizji, bez pcc Witaj, widzę, że zaciekawiła Cię moja oferta - mieszkanie w jednej z ponad stu inwestycji, jakie mam w Warszawie do zaprezentowania. Przedstawiona propozycja to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Toruń,kujawsko-pomorskie

519 000 zł74 m² 7 013,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Przestronne 4 pokojowe w niskim bloku z cegły z 2010 w samym centrum Torunia + garaż. Bardzo dobra lokalizacja! Do Starówki 15 min spacerkiem, blisko ch Bumar, galerii amc, niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kolegialna

Płock,mazowieckie

297 000 zł53 m² 5 603,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mamy do zaoferowania piękne dwupokojowe mieszkanie (53m2) od strony południowej z oknami na patio, ciche, nasłonecznione z dużym balkonem. Zapraszamy -inwestycja gotowa -budynek przystosowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

310 000 zł47 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie dwupokojowe w kameralnym budynku z 2016 roku, ul. Łokietka , Tonie. Budynek dwupiętrowy zlokalizowany w zielonej okolicy, w pobliżu przystanek autobusowy linii 240. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Do Studzienki

Gdańsk,pomorskie

775 733 zł67 m² 11 639 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie położone w samym centrum Gdańska Wrzeszcza a jednocześnie w cichej i spokojnej okolicy pozbawionej zgiełku ulicznego, pośród terenów zielonych. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

292 600 zł35 m² 8 360 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od dewelopera, 0% pcc, 0% prowizji Mieszkanie 2 pokojowe, w promocyjnej cenie! płatność 30/70 lokalizacja : Białołęka to jedna z tych dzielnic Warszawy, która dynamicznie się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

425 000 zł49 m² 8 627,69 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Jeśli szukasz spokojnego miejsca do zamieszkania, zależy Ci na możliwości szybkiego wprowadzenia się, nie masz czasu na remont. To właśnie znalazłeś interesującą ofertę. Zapraszam Cię do fajnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pacholewo

Pacholewo,wielkopolskie

54 600 zł57 m² 951,22 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w drugiej licytacji nieruchomości stanowiącej lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 57,40 m2. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

538 740 zł60 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

0 kosztów prowizji. 0 podatku pcc (2%). W ofercie mieszkanie w świetnie zaprojektowanej inwestycji. Przemyślany rozkład pomieszczeń sprawia, że bez trudu możemy zaprojektować swój własny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

369 000 zł65 m² 5 647 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Miejscowość kiełczów Numer: p2_m1 Cena: 369 990,00 pln brutto Cena za m2: 6547 pln Powierzchnia: 65,35 M2 Termin realizacji: III kwartał 2020 Forma własności gruntu: własność W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zakrzów

Wrocław,dolnośląskie

425 000 zł59 m² 7 203 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Jasne i funkcjonalne mieszkanie w nowym budownictwie - w pełni umeblowane. Mieszkanie położone na czwartej kondygnacji zorientowane jest na południe - zachód - północ, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jabłonna

Jabłonna,mazowieckie

750 000 zł120 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Dzień dobry / Dobry wieczór Na sprzedaż super apartament loft w Jablonnie, tuż przy granicy z Warszawa Choszczowka. Nieruchomość składa się z 120 metrów, salonu, 3 sypialnie, jadalnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

564 000 zł59 m² 9 562,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Inwestycja wyśmienitego dewelopera, od dziesięcioleci podbijającego rynek europejski. Sprawdzona marka to gwarancja jakości - potwierdzają to liczne nagrody i certyfikaty, którymi może pochwalić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

477 225 zł45 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe usytuowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żernicka

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł50 m² 7 980 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferta mieszkanie dwupokojowego powierzchni 49 m2 powierzchni użytkowej - o powierzchni całkowitej 57 m2 znajduje się w dzielnicy krzyki. Mieszkanie obecnie jest wynajmowane do Czerwca. Możliwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pola

Wieliczka,małopolskie

269 999 zł39 m² 6 923,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w okolicy ul. Wincentego Pola w Wieliczce. Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

693 744 zł68 m² 10 142,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Lokalizacja Osada Miasto-Ogród Czerniaków powstała w latach 20. XX wieku. Jej ogromnym atutem jest bogactwo terenów zielonych oraz klimatyczna, niska zabudowa. Składają się na nią wille rodzinne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Pułaskiego

Świdnica,dolnośląskie

155 000 zł26 m² 5 962 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Na sprzedaż kawalerka w centrum Świdnicy ul. Pułaskiego. - pokój z wyjściem na balkon - widna kuchnia - łazienka - przedpokój Ogrzewanie centralne. Czynsz ok 230zł ( w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

334 000 zł58 m² 5 748,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe mieszkanie 2 pokojowe na Zalesiu I piętro w nowym budownictwie. z miejscem postojowym. Mieszkanie o pow. 51,5 m2 składa się z kuchni, salonu z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

397 760 zł41 m² 9 784,99 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

0 kosztów prowizji. 0 podatku pcc (2%). Świetna oferta dla osób szukających mieszkania w centrum dla siebie lub pod inwestycję. Lokalizacja sprawia, że lokum spełnia kryteria najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Oporów

Wrocław,dolnośląskie

556 325 zł77 m² 7 225 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na bezpłatną prezentację mieszkań! Agent: telefon: oferta bezpośrednio od dewelopera, dzięki czemu nie płacisz prowizji oraz podatku pcc W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

370 000 zł42 m² 8 809,52 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2 pokojowe, rozkładowe, o powierzchni 42 m2 z balkonem i piwnicą, zlokalizowane w 10-piętrowym bloku na Bródnie, dokładnie 700 m od budowanej stacji metra Bródno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Akademicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

247 510 zł39 m² 6 416 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokoje I piętro utp/kaliskiego fordon bydgoszcz bezpośrednio od dewelopera zarezerwuj swój czas na prezentacje mieszkania na inwestycji zero prowizji od kupującego brak opłat podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

377 136 zł70 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup od dewelopera! świetna lokalizacja! bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu! inwestycja W świetnej lokalizacji! Nowoczesne osiedle w Dobrzykowicach!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

369 000 zł84 m² 4 401,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Super cena mieszkanie gotowe pod klucz!oferujemy 3 pokojowe mieszkanie w samym centrum blisko Galerii Turzyn o pow.całkowitej 83,83m2 .Składające się z pokoju 15,81m2, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

331 000 zł37 m² 8 945,95 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: cichoń tel: do wprowadzenia / po remoncie Mieszkanie o powierzchni 37,2 m kw. na 10. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

382 000 zł46 m² 8 280,95 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe w Piasecznie, widne. Mieszkanie sklada sie z pokoju 14m2 oraz salonu z aneksem kuchennym 22,28m2, hall 5,10m2, lazienka 4,58m2 Jest w pelni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

310 705 zł44 m² 6 989,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

0 kosztów prowizji. 0 podatku pcc (2%). Na sprzedaż oferuję mieszkanie na eleganckiej inwestycji na której będą mogli Państwo poczuć się komfortowo i bezpiecznie za sprawą wyposażenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

350 000 zł42 m² 8 268 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Opiekun oferty: telefon: najlepsza lokalizacja na nowym dworze. Mieszkanie przy Hali Strzegomskiej! 2 pokojowe z osobną kuchnią i balkonem na piątym piętrze w wieżowcu. Idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia