dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 266 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 266 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

629 000 zł110 m² 5 718,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 4-pokoje (pierwotnie 5 pokojowe) o powierzchni użytkowej 88m2 i całkowitej 110m2 dwupoziomowe z osobnym wejściem w budynku szeregowym, które może być substytutem segmentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

329 000 zł40 m² 8 123,46 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy z dobrą komunikacją czeka na nowych właścicieli. O mieszkaniu Przytulne i wyposażone mieszkanie o powierzchni 40,5 m2 składa się z: sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

272 328 zł49 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup od dewelopera! świetna lokalizacja! bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji! Nowoczesne osiedle w Dobrzykowicach!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

369 000 zł70 m² 5 244,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Wyremontowana kamienica przy węźle komunikacyjnym Księże Wielkie Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kominiarska

Wrocław,dolnośląskie

495 000 zł65 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Agent: tel: e-mail: oferta bez podatku pcc i Prowizji! Super mieszkanie w unikatowej zabudowie w stylu miejskich willi, o powierzchni 65,13 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rzymowskiego

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł56 m² 11 071,40 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania: mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Rzymowskiego 47. Budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 10/11 piętrze w 11 piętrowym budynku Rok budowy: 1970r - 7 pięter, reszta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawiszaków

Opole,opolskie

269 000 zł48 m² 5 604,17 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania mieszczącego się na trzecim piętrze jednego z bloków przy ulicy Zawiszaków. Jego powierzchnia to ok 48 m2, składa się ono z : Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Akademicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

314 839 zł52 m² 6 039 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokoje Z ogrodem parter utp/kaliskiego fordon bydgoszcz bezpośrednio od dewelopera zarezerwuj swój czas na prezentacje mieszkania na inwestycji zero prowizji od kupującego brak opłat podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hlonda

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł51 m² 12 735,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Osiedle Ostoja Wilanów, 51 mkw, 2 pokoje z tarasem Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja rozkład pomieszczeń dobra ekspozycja na strony świata Nieruchomość złożona z: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowowiejskiego

Opole,opolskie

345 483 zł50 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu inwestycję pod nazwą "odra prestige apartamenty , realizowaną w zachodniej części Opola, na Zaodrzu, przy ul. Nowowiejskiego. Inwestycja odra prestige.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Majakowskiego

Poznań,wielkopolskie

610 000 zł58 m² 10 603,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Komfortowy apartament 2 pokoje Z tarasem, poznań ul.Majakowskiego - Warzelnia Nickel Development- prestiżowa lokalizacja Już dzisiaj umów się na prezentację, nie czekaj, jedyna taka oferta do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Koniuchy

Toruń,kujawsko-pomorskie

385 000 zł54 m² 7 103,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie własnościowe usytuowane w spokojnej okolicy na Koniuchach o łącznej powierzchni 54.2 m2. Atutem mieszkania jest duży salon, 2 pokoje, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żuromińska

Warszawa,mazowieckie

330 000 zł38 m² 8 684,21 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie w budynku dziesięciopiętrowym, 38 m2, 2 pokoje, loggia, piwnica, winda, monitoring, duża ilość miejsc postojowych w pobliżu budynku, warszawa Targówek - Bródno ul. Żuromińska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chęcińska

Kielce,świętokrzyskie

220 000 zł42 m² 5 238 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 42 m2 ul Chęcińska Centrum w skład którego wchodzą 2 pokoje, kuchnia, łazienka przedpokój, balkon, przynależy piwnica. Blok jest ocieplony oraz pokryty elewacją. Klatka zamykana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

597 000 zł46 m² 12 978,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w samym sercu Starego Miasta w Gdańsku. Idealny pod inwestycję jak i do własnego zamieszkania. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Syberka

Będzin,śląskie

159 000 zł41 m² 3 878,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa Oferta! Do sprzedaży proponujemy Państwu mieszkanie znajdujące się w Będzinie oś Syberka w bloku. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki wraz z wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jutrzenki

Wrocław,dolnośląskie

410 000 zł41 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zapraszam do kontaktu I umówienia się na bezpłatną prezentację *** Taras *** *** Nowe budownictwo *** *** Miejsce postojowe *** Mieszkanie o powierzchni 41 m2 składa się z : - aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaskowa

Poznań,wielkopolskie

180 000 zł43 m² 4 186,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zapoznania się z ofertą odstąpienia przestronnego, dwupokojowego mieszkania w systemie tbs. Mieszkanie zawarte w programie tbs-cesji podlega udział w wartości mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dańdówka

Sosnowiec,śląskie

308 000 zł61 m² 5 049,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest mieszkanie typu M4, składające się z dwóch niezależnych, ustawnych pokoi, salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na duży balkon (około 5m2), łazienki, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kotuń

Kotuń,wielkopolskie

135 000 zł43 m² 3 146,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 42,90 m2 na parterze w bloku - Kotuń gm. Szydłowo, gotowe do wprowadzenia! Rozkład pomieszczeń przedstawia się następująco: salon o pow. 20,62.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana III Sobieskiego

Warszawa,mazowieckie

330 000 zł31 m² 10 679,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Na prezentowane mieszkanie o pow. 30,9 m2 składa się : - pokój (18 m2) - osobna, widna kuchnia (6 m2) - przedpokój (3,9 m2) z szafą wnękową - łazienka (3 m2) Wnętrze nie wymaga nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łojewska

Warszawa,mazowieckie

429 000 zł52 m² 8 307,51 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przyjemne mieszkanie w bloku z lat 70, na parterze, po remoncie i rewitalizacji, bardzo czyste, do natychmiastowego zamieszkania, wszystko nowe nieużywane. Czynsz ok 500 zł, centralne, piony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Sarni Stok

Bielsko-Biała,śląskie

277 740 zł46 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

N owa inwestycja na wzniesieniu w Bielsku-Białej, duże słoneczne balkony i tarasy, malownicze widoki, bujna zieleń, kolorowe szkło balkonowe oraz nowoczesna architektura i przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Transportowa

Białystok,podlaskie

269 000 zł37 m² 7 270,27 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Układ: mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym (z którego można przejść na balkon), sypialni, łazienki i przedpokoju. Stan: deweloperski. Piętro: drugie. Blok: nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kozanowska

Wrocław,dolnośląskie

599 700 zł76 m² 7 927,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,65 m, znajdujące się na 9 piętrze z 10, w bloku z lat 80tych z windą na Kozanowie we Wrocławiu Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sowia

Lubin,dolnośląskie

158 000 zł33 m² 4 787,88 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka, podłoga do remontu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

360 000 zł44 m² 8 182 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania zadbane i wyposażone dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44m2. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w 5-piętrowym budynku z windą, zlokalizowany w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowosielecka

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł136 m² 7 279,41 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1948

Nadbudowa na 3 piętrowej kamienicy z 1948r oddana do użytku w 2000 r. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

285 000 zł37 m² 7 744,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, znajdujące się w dzielnicy Gdynia Pogórze, na drugim piętrze w 3 piętrowym bloku! Mieszkanie dostępne od zaraz! Kuchnia po remoncie! Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Groszkowskiego

Zegrze,mazowieckie

337 000 zł70 m² 4 791,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 70,33m2 usytuowane na 1 piętrze w zmodernizowanej kamienicy z 1930 roku nad Zalewem Zegrzyńskim. Budynek zadbany, wysokie stropy (300 cm), grube mury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Warszawa,mazowieckie

475 750 zł35 m² 13 714,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

"Bezpieczna oferta, bezpieczna zdalna obsługa, posiadamy wszystkie informacje, nie musisz wychodzić z domu" Proponuje 2 pokojowe mieszkanie w kamienicy na starej Ochocie, o powierzchni 35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ofiar Katynia

Stalowa Wola,podkarpackie

180 000 zł34 m² 5 334,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Pokój wyposażony w meble, w kuchni lodówka, pralka Bosch na gwarancji, kuchenka mikrofalowa, segment kuchenny, garnki nierdzewne i naczynia. Z kuchni jest wejście do spiżarki, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ostatni Grosz

Częstochowa,śląskie

208 000 zł37 m² 5 667,57 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia M3 do wprowadzenia w dzielnicy Ostatni Grosz. Mieszkanie jest na 9 piętrze w wieżowcu. Trzy lata temu przeprowadzony generalny remont mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berezyńska

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł53 m² 18 835,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie położone na drugim piętrze w kamienicy wzniesioej w 1938 roku. Przestronny salon z kominkiem (koza) i wyjściem na balkon, dwie przytulne sypialnie, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczecińska

Kielce,świętokrzyskie

239 000 zł37 m² 6 390 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 37,40m2 ul. Szczecińska, ksm, w skład którego wchodzą: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, przedpokój, łazienka z wc, balkon. Mieszkanie jest po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza

Rzeszów,podkarpackie

317 600 zł51 m² 6 177,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

2 pokoje | 51.41m2 | ul. Króla Kazimierza | Rzeszów Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 51,41m2. Wszystkie pomieszczenia niezależne (wejścia z przedpokoju). Położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Różana

Mirków,dolnośląskie

570 000 zł80 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu przestronne mieszkanie na półpiętrze w malowniczej części Mirkowa. Mieszkanie znajduje się na urokliwym osiedlu w podwrocławskim Mirkowie. Jest bardzo klimatyczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Jackowskiego

Poznań,wielkopolskie

239 000 zł25 m² 9 560 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie ładne ustawne położone na poznańskich Jeżycach. Pełna własność z udziałem w gruncie. W skład mieszkania wchodzi: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

748 000 zł50 m² 14 960 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Kupuj bezpiecznie z Woźniakowski Nieruchomości z profesjonalną obsługą i niską prowizją - tylko 1,95% brutto! Woźniakowski Nieruchomości zaprasza do zakupu gustownego, zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Niebuszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

495 000 zł70 m² 7 122,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na zamkniętym osiedlu w dzielnicy Niebuszewo o powierzchni 69,50m2 w którego skład wchodzą: - salon (24,1 m2) z wyjściem na balkon typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ostatni Grosz

Częstochowa,śląskie

274 000 zł64 m² 4 281,25 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1877

Zapraszam do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią) położonego na 10piętrze wieżowca 11piętrowego zlokalizowanego w Częstochowie dzielnicy Ostatni Grosz. Lokal mieszkalny do.