dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 268 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 268 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Piła,wielkopolskie

175 000 zł45 m² 3 894,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kameralna I odrestaurowana nieruchomość mieszkalna W pile. W budynku 5 lokali mieszkalnych. Piła ul. Sikorskiego mieszkanie 2 pokojowe, i piętro, ogrzewanie miejskie Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rubinowa

Rzeszów,podkarpackie

385 815 zł68 m² 5 646,35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W ofercie Biura Expander Nieruchomości prezentujemy Państwu nową inwestycję zlokalizowaną w Rzeszowie na Załężu. Osiedle Rubinowa to 5 dwulokalowych budynków mieszkalnych w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grodzieńska

Legnica,dolnośląskie

249 000 zł41 m² 6 073 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Do Sprzedanie piękne mieszkanie przy ul. Grodzieńskiej (zosinek), 41m2, iip. 2pok., z czego jeden z aneksem kuchennym. Mieszkanie po generalnym remoncie, nie wymaga jakiegokolwiek nakładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zalasewo

Zalasewo,wielkopolskie

270 396 zł47 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowy budynek już w sprzedaży! Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca wygodne 2-pokojowe mieszkanie w Zalasewie. Bardzo dobra lokalizacja: sklepy i punkty usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rudna,dolnośląskie

115 000 zł52 m² 2 211,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Rudna. Mieszkanie bezczynszowe z pomieszczeniem przynależnym położone na 1 piętrze w budynku wielorodzinnym w Rudnej. Mieszkanie przeznaczone do remontu. Mieszkanie o pow. użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

378 299 zł39 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na bezpłatną prezentację mieszkań! Agent: telefon: oferta bezpośrednio od dewelopera, dzięki czemu nie płacisz prowizji oraz podatku pcc Mieszkania oddawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czechów

Lublin,lubelskie

347 000 zł57 m² 6 045,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie w świetnej lokalizacji na Czechowie Dolnym. Lokal usytuowany w pierwszej linii zabudowań, nie przysłonięty przez inne budynki. Wysokie, 6 piętro daje piękny widok na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odyńca

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł42 m² 13 948 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ciche mieszkanie zlokalizowane na Starym Mokotowie, przy ul. Odyńca w pobliżu Al. Niepodległości. Mieszkanie położone w odnowionej reprezentacyjnej kamienicy z lat 50. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

438 348 zł60 m² 7 288,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest przestronne, mieszkanie znajdujące się na gotowej w III kwartale 2021.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 054 704 zł94 m² 11 273 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

% prowizji 0% pcc Prezentujemy ładne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 93,56 m2 z dwoma balkonami, położone na 2 piętrze w dzielnice Mokotów. Mieszkanie jest jasne i świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

480 244 zł54 m² 8 893 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klasztorna

Wrocław,dolnośląskie

311 195 zł37 m² 8 504,92 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Mieszkanie w promocyjnej cenie - dodatkowo dwa miejsca postojowe naziemne gratis! Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Plac Grunwaldzki

Wrocław,dolnośląskie

429 220 zł36 m² 12 050 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na bezpłatną prezentację mieszkań! tel. Oferta bezpośrednio od dewelopera, dzięki czemu nie płacisz prowizji oraz podatku pcc Mieszkania oddawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł60 m² 8 833 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Jeżeli szukasz eleganckiego apartamentu na kameralnym osiedlu, ta nieruchomość jest idealna dla Ciebie. Mieszkanie zlokalizowane jest w cichej okolicy w bezpośrednim sąsiedztwie Kanału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Police

Police,zachodniopomorskie

649 000 zł117 m² 5 528,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

4-pokojowe 2-poziomowe mieszkanie w świetnej lokalizacji Polic! Lokal znajduje się na 1 piętrze 2 kondygnacyjnego budynku z roku 2005! Na I poziom składają się: -Duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zwycięstwa

Legionowo,mazowieckie

390 000 zł69 m² 5 614,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 4 - pok. o pow. 69,46m2, trzecie piętro w Legionowie. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego o pow. 24 m2, z wyjściem na loggę o pow. 4 m2, pokoju o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowska

Kielce,świętokrzyskie

269 900 zł54 m² 4 998,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,5 m2, położone na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku z czerwonej cegły przy ulicy Krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokołowska

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł37 m² 14 205,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie o powierzchni 37,31 m usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku z windą z 2012r na warszawskiej Woli w doskonałej lokalizacji. Budynek zlokalizowany jest przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

499 900 zł40 m² 12 498 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio gotowy i wykończony Mini Apartament idealny na wynajem Bardzo dobra lokalizacja : 800 m Rondo Daszyńskiego, 5 min - centrum Apartament kompletnie urządzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Akademicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

202 869 zł27 m² 7 550,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Prezentuję Państwu kawalerkę na drugim piętrze o powierzchni 26,87 m2 w nowej, nowoczesnej czteropiętrowej inwestycji w Nowym Fordonie. Nieruchomość znajduje się w pobliżu utp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Naramowice

Poznań,wielkopolskie

232 685 zł27 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca kawalerkę w nowej inwestycji na Naramowicach. Dogodna lokalizacja: sklepy i punkty usługowe w bliskiej okolicy, szybki dojazd tramwajem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mateczny

Kraków,małopolskie

479 000 zł37 m² 12 946 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowe, ustawne mieszkanie 2-pok o powierzchni 37m2 z dużym balkonem. Mieszkanie znajduje się budynku z 2017 roku, z windą i rowerownią, w świetnej, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bielawska

Warszawa,mazowieckie

1 125 000 zł128 m² 8 789,06 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Hampton home ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż lokal znajdujący się na parterze w budynku położonym w bardzo dobrej lokalizacji, niedaleko klubu sportowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Ochota

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł52 m² 13 417 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

***hampton home poleca*** Mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym na 6 piętrze, w 9 piętrowym apartamentowcu w Triton Park. Bardzo dobre połączenia komunikacyjne , przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł32 m² 13 320,90 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 32,28 m2. Zakup na zasadzie cesji (bez podatku pcc). Mieszkanie w stanie deweloperskim. Lokalizacja: warszawa, ul. Jana Kazimierza Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piastowska

Pruszcz Gdański,pomorskie

311 144 zł41 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów w najlepszych lokalizacjach Trójmiasta, obszaru Metropolitalnego Gdańsk-Gdynia-Sopot, czyli 56 gmin, miast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

265 000 zł40 m² 6 641,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie pod inwestycję na zielonogórskim deptaku. Mieszkanie o pow. 39,9 m2 położone jest na I piętrze kamienicy na zielonogórskim deptaku. Do mieszkania przynależy strych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pomorskie

Zielona Góra,lubuskie

272 360 zł62 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dostęna tylko W morda nieruchomości 3pokojowe na pierwszym piętrze niskiego bloku Do sprzedania 2-stronne mieszkanie, 3pokojowe położone na pierwszym piętrze niskiego bloku na bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Władysława Reymonta

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł42 m² 11 190,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie w stanie idealnym, gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych kosztów Mieszkanie o powierzchni 42 m2, 2 pokojowe z otwartą na salon kuchnią, małym balkonem i piwnicą, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilczak

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

227 000 zł37 m² 6 135,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: przytulne mieszkanie 2 pokojowe w bloku 4-pietrowym na osiedlu Wilczak. Nieruchomość do lekkiego odświeżenia, składająca się z: - 2 pokoi, - kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Hetmańska

Rzeszów,podkarpackie

234 000 zł24 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Hetmańskiej na osiedlu Grota-Roweckiego. Mieszkanie usytuowane jest na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

375 000 zł46 m² 8 152,17 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Obiektem sprzedaży jest dwustronne mieszkanie trzypokojowe o łącznej powierzchni 46m2 na siódmym piętrze w dzielnicy Przymorze. Budynek znajduje się w doskonałej lokalizacji. Dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

448 000 zł55 m² 8 145,45 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. *** Blisko Centrum *** *** Tramwaj *** *** Park w okolicy *** Układ pomieszczeń: - kuchnia 9 m2 - pokój x 2 ( 24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

235 176 zł14 m² 16 798 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Lipowa

Białystok,podlaskie

599 000 zł52 m² 11 586,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy atrakcyjną nieruchomość w ścisłym Centrum miasta, przy ulicy Lipowej. Trzypokojowy apartament w nowej inwestycji z 2020 r. Osiedle Centrum to kompleks budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piła,wielkopolskie

237 000 zł58 m² 4 086,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

NA sprzedaż mieszkanie W bardzo dogodnej lokalizacji! piła, zamość! ul. Bydgoska! Blok z 1995 roku III piętro! 2 pokoje! loggia (7m 2 )! Pow. użytkowa 58,00 m 2! Ogrzewanie z sieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mokra

Białystok,podlaskie

355 000 zł53 m² 6 698 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne apartamenty w kameralnych budynkach przy ulicy Mokrej, zlokalizowane na osiedlu Skorupy. Budynki w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej z łatwym dostępem do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awionetki RWD

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł64 m² 10 156 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64m2. Mieszkanie znajduje się na 5-piętrze w 8-piętrowym budynku z windą, zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kominiarska

Wrocław,dolnośląskie

564 505 zł76 m² 7 476 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Agent: tel: e-mail: oferta bez podatku pcc i Prowizji! Super mieszkanie o powierzchni 75,51 m2 składające się z: - salonu z aneksem kuchennym 27,28 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wołodyjowskiego

Wrocław,dolnośląskie

296 961 zł38 m² 7 906,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie znajdujące się gotowej w tym roku inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

453 625 zł54 m² 8 362 zł/m²

 

Piętro:2/4